320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Huvitav kes see sõnumitooja oli, et lugu ei avaldata kui see peatoimetaja polnud.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      Sisuga võib ju nõustuda või mitte, aga võtmeküsimus pole kaugeltki selles. Ma pole kindel, kas su maailmavaatega peaks kaasas käima ajakirjandusvabaduse piiramine ja tsensuuri pooldamine, et päris üllatav avaldus. Ega lõppkokkuvõttes lugu avaldamata ei jäänud. Veidi on lihtsalt üllatav, et see info sellisel kujul välja jõudis, et ämbrid lõpuks korralikult kolisesid.
      On see kohe tsensuur kui mingi jama ilmumata jääb? Võib-olla on väljaandel mingid kvaliteedistandardid.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Huvitav kes see sõnumitooja oli, et lugu ei avaldata kui see peatoimetaja polnud.
        Vanasti otsustas peatoimetaja, millised lood avaldatakse ja millised mitte. Lisaks kogu toimetus ammusel ajal oli põhimõtteliselt sõltumatu ja valis omaniku tahtest olemata teema ja moodused kuidas neid kajastada. Kui antud arvamusloole andis veto Ojassaar, siis okei, peatoimetaja otsus. Ei pruugi meeldida, aga mis teha. Kui aga selle otsuse võttis keegi teine vastu ja läks peatoimetajast mööda, siis on asi väga halvasti.

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          On see kohe tsensuur kui mingi jama ilmumata jääb? Võib-olla on väljaandel mingid kvaliteedistandardid.
          Maitseasi, polnud see tekst midagi nii halb. Mulle sisu vaatest täiesti meeldis, see ei tähenda, et ma kõige öelduga nõustuks.
          Tekstide kvaliteeti kõrvutades, ütlen mina, et sellises vaates pooled OJ artiklid ei peaks sahtlist kaugemale jõudma.

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            On see kohe tsensuur kui mingi jama ilmumata jääb? Võib-olla on väljaandel mingid kvaliteedistandardid.
            Fb postitusest loeb välja, et seda otsust ei teinud peatoimetaja. Mulle isiklikult ka ei meeldi see artikkel, aga selles pole point. Proovi vahest enda mõtted uuesti üle käia mitte kinnisilmi jumala eest enda esimest arvamust ainsa tõena võtta.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Ajakirja kolleegiumi koosseis on täiesti avalik info.

              Kommentaar




                Kuidas siis on, kas Jalka on ajakirjandus või on reklaambrozüür? Kas on ainult üks arvamus või võib neid mitu olla (see on antud kontekstis pigem retooriline küsimus. Vastust teavad ju kõik)

                Kommentaar


                  Algselt postitas tpx Vaata postitust
                  https://sport.delfi.ee/news/arvamus/...ud?id=91609769

                  Kuidas siis on, kas Jalka on ajakirjandus või on reklaambrozüür? Kas on ainult üks arvamus või võib neid mitu olla (see on antud kontekstis pigem retooriline küsimus. Vastust teavad ju kõik)
                  Pole ju väga keeruline? On ühe organisatsiooni väljaanne. Kui Eesti Energia annab töötajatele välja "Enerks" ajakirja, siis sinna ju ei sobiks Strandbergi "Eesti Energia on perses" arvamuslugu?

                  Jaan Martinson: "Äkki oleks lahendus see, et Jalka koristaks esiküljelt EJL-i logo ja kirjutaks asemele: sõltumatu ajakiri. Ja EJL võimaldakski Jalkal olla sõltumatu. Sest, nagu on öeldud EJL-i põhikirjas, rajaneb nende tegevus demokraatia põhimõttel, aga demokraatia üks alustala on sõnavabadus."

                  Selleks on jalkaliidul ju soccernet? Et miks nad peaks mitut sama loogikat väljaannet elus hoidma. Jalka on teistsuguse loogikaga kui soccernet. Et ma personaalselt ei saa üldse aplaavast aru, aganoh, äkki ise rumal vms. Kui sama asi oleks juhtunud nt soccerneti portaalis, siis oleks nagu nurinaks põhjust.

                  Kommentaar


                    eika, sa saad ise ka väga hästi aru, et asi ei ole selles vaheri loos, tuum peitub kuskil mujal. milline tuum siin peitub, mõtleb ilmselt igaüks endale ise välja.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Pole ju väga keeruline? On ühe organisatsiooni väljaanne. Kui Eesti Energia annab töötajatele välja "Enerks" ajakirja, siis sinna ju ei sobiks Strandbergi "Eesti Energia on perses" arvamuslugu?

                      Jaan Martinson: "Äkki oleks lahendus see, et Jalka koristaks esiküljelt EJL-i logo ja kirjutaks asemele: sõltumatu ajakiri. Ja EJL võimaldakski Jalkal olla sõltumatu. Sest, nagu on öeldud EJL-i põhikirjas, rajaneb nende tegevus demokraatia põhimõttel, aga demokraatia üks alustala on sõnavabadus."

                      Selleks on jalkaliidul ju soccernet? Et miks nad peaks mitut sama loogikat väljaannet elus hoidma. Jalka on teistsuguse loogikaga kui soccernet. Et ma personaalselt ei saa üldse aplaavast aru, aganoh, äkki ise rumal vms. Kui sama asi oleks juhtunud nt soccerneti portaalis, siis oleks nagu nurinaks põhjust.
                      Siis on sama probleemi ees ju kogu ajakirjandus, sest paratamatult ei ilmu lehtedes kogu kriitika, eriti nende lehtede endi kohta. Ja neid rünnakuid EPL-PM-ÄP-ÕL vahel on ikka olnud. Kas on sõna ikka seal vaba olnud?

                      PS: see oli eika arvamuse toetuseks, üks tuulispask ei saa muidu aru.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Pole ju väga keeruline? On ühe organisatsiooni väljaanne. Kui Eesti Energia annab töötajatele välja "Enerks" ajakirja, siis sinna ju ei sobiks Strandbergi "Eesti Energia on perses" arvamuslugu?

                        Jaan Martinson: "Äkki oleks lahendus see, et Jalka koristaks esiküljelt EJL-i logo ja kirjutaks asemele: sõltumatu ajakiri. Ja EJL võimaldakski Jalkal olla sõltumatu. Sest, nagu on öeldud EJL-i põhikirjas, rajaneb nende tegevus demokraatia põhimõttel, aga demokraatia üks alustala on sõnavabadus."
                        Minu paha! Ma arvasin, et Jalka on paberkandjal ajakirjanduslik väljaanne, mis kajastab kohalikku jalgpalli ja seda erinevate nurkade alt. SNiga võrreldes on vaid meedia teine. Minu paha!

                        Üks küsimus siisk on. Pole väga tihti kohanud, et reklaambrozüüri lugemisõiguse eest raha küsitakse. Kuidas seda Jalka puhul seletada? Vaevalt, et Eesti Energia oma kaevuritele mõeldud ajakirja eest "Kaevur Mati" raha küsiks või seda R-Kioskis müüks. Muidugi võimalik, et ma pole viimase aja trendidega väga hästi kursis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Siis on sama probleemi ees ju kogu ajakirjandus, sest paratamatult ei ilmu lehtedes kogu kriitika, eriti nende lehtede endi kohta. Ja neid rünnakuid EPL-PM-ÄP-ÕL vahel on ikka olnud. Kas on sõna ikka seal vaba olnud?

                          PS: see oli eika arvamuse toetuseks, üks tuulispask ei saa muidu aru.
                          Väga ilus, klassikaline demagoogiavõte. Selle konkreetse juhtumi ja sõnumi sisu lahkamise asemel manööverdatakse millegi abstrakse peale ala "kogu kriitika" ja põhimõtteliselt naeruvääristatakse esialgset probleemi. Braavo!

                          Kommentaar


                            Mu meelest ajakirjade Sõdur ja Kaitse Kodu! eest võetakse kah raha..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas tpx Vaata postitust
                              Üks küsimus siisk on. Pole väga tihti kohanud, et reklaambrozüüri lugemisõiguse eest raha küsitakse. Kuidas seda Jalka puhul seletada? Vaevalt, et Eesti Energia oma kaevuritele mõeldud ajakirja eest "Kaevur Mati" raha küsiks või seda R-Kioskis müüks. Muidugi võimalik, et ma pole viimase aja trendidega väga hästi kursis.
                              Reklaambrošüür ta ju pole, pigem, eem, jalgpalli populariseeriv ajakiri. Neid ajakirju "golf" ja misiganes ju on küll, mille suund ja tuum pole rääkida, et "golfis on ikka ilgelt muresid".

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                                Mu meelest ajakirjade Sõdur ja Kaitse Kodu! eest võetakse kah raha..
                                Sõdur käib mul täitsa tasuta. Kaitse Kodu mul enam ei käi aga minu arust on see ka tasuta või mingi väga sümboolse summa eest.
                                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X