320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    FIFA seab EJLile sellised tingimused ette.
    Tundmatu - ehk mida mina ka tean

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Karla23 Vaata postitust
      aga teine asi on see, et selles lepingus on mängijale pandud kohustused, mis on põhiseaduse vastased !!!??? Keelatakse pöörduda oma õiguste kaitseks tavakohtusse, kuid kohtusse pöördumine on üks iniemste põhiõigustest. Seal on kirjas, et tuleb pöödududa jalgpallialasesse vahekohtusse aga mina näiteks ei leia kusgilt, et eestis selline üldse toimib.
      Kui sa oleks paremini kursis jalgpallimaailmas ja üldse maailmas toimuvaga, siis teaksid, et taoline punkt on sees FIFA, UEFA ja kõikide maailma jalgpalliliitude põhikirjades. See on lausa FIFA ja UEFA range nõue.

      Küsimus ei ole põhiõigustes vms. Spordialastes küsimustes kaitseb inimeste õigusi Rahvusvaheline Spordi Arbitraažkohus (CAS).

      Loe kindlasti lähemalt:



      Väljavõte ka Eesti Olümpiakomitee põhikirjast:

      30.2. Liikmetevaheliste vaidluste lahendamisel põhikirja punkti 21.3.11. alusel langetatud EOK täitevkomitee otsust võib vaidlustada Šveitsis tegutsevas Lausanne'i Spordiarbitraaži kohtus, kus vaidlus lahendatakse kooskõlas spordiarbitraaži koodeksiga. Vastav kaebus tuleb esitada 21 päeva jooksul arvates täitev*komitee otsuse kättesaamisest.

      Selle asemel, et asjata paanikat külvata, võiks uurida, lugeda ja enda jaoks asju selgitada.

      Kommentaar


        #93
        Selles litsentsi avalduses on kirjas, et rahvusvahelistes jalgpallialastes küsimustes toimub vaidluste lahendamine läbi rahvusvahelise spordiarbitaaži kohtu. Kui eesti sesiesed vaidlustes on lõplik sõna jalgpallialasel vahekohtul. Samas kehtiv tsiviilseadus ütleb, et vahekohust saab kasutada poolte kokkuleppel aga enne hagi esitamist ehk siis prageusel momendil ei tea ma ju mis põhjusel võib vaidlus tekkida, seega am ei tea kinnitada et ma olen tulevikus vahekohtuga nõus.

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
          Nagu ma aru sain, siis peamine küsimus polnud mitte see 250 krooni. Aga niimoodi pinnapealselt vastata on ka muidugi tore.
          polnud aega pikemalt kirjutada, aga nüüd juba teised selgitasid, et kõik see käib koostöös jalka rahvusvaheliste organisatsioonidega.

          Lisaks. Iga klubi kirjutab ju igal aastal alla sellisele dokumendile nagu "klubi kohustuste ja heakskiidu kinnitus". kui alla ei kirjuta, siis EMV osaleda ei saa.
          nii on. kui huvi on, siis loe lisa EJL kodulehelt.

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas Karla23 Vaata postitust
            Samuti on see punk otseselt maha võetud jalgaplli liidu põhikorjast
            Mida v*ttu? Punk oli ju jalgaplli liidu põhikorja üks alustalasid

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Mida v*ttu? Punk oli ju jalgaplli liidu põhikorja üks alustalasid
              See on sela jätkuvalt alles kui sa seda mõtled. M amõtleisn seda, et seal on see punkt kirjutatud selle kohta, et jalgpallli liit peab seda järgima. Ja kui nad tahavad seda punkti sinna avaldusse panna, siis peaksid nad ikka enne läbi lugema, et mis sela kirjas on. Pole ju normaalne, kui seal avalduses on kirjas lause sees "käesolevas põhikirjas". Avaldust kirjutades ei oel mul mitte käes mingisugune põhikiru vaid lihtsalt avaldus. See juba näitab, et asi on läbi mõtlemata tehtud.
              Samuti tahakisn mainida, et jalgpalli liidu liikmeks saavad olla ainult klubid, seega peaks jalgpalliliidu põhikiri kehtima nende kohta. Jätkuvalt jään arvamusele, et põhiseadusest tulenevalt ei tohi keelata inimest pöörduda oma õiguste ja vabaduste kaitseks kohtu poole.

              Kommentaar


                #97
                Ma vihjasin rohkem paarisajale kirjaveale su selles postituses.

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Ma vihjasin rohkem paarisajale kirjaveale su selles postituses.
                  No väga hea. Ma poleks muidu ise märganud. Olen selline kes ei saa millestki aru, isegi kirjutada ei oska.

                  Kommentaar


                    #99
                    Augistis-septembris 2009 a. toimub vist sõprusmäng Eesti veteraanid vs. Zeniidi veneraanid:

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Aats Vaata postitust
                      veneraanid:]
                      typo of the year
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Aats Vaata postitust
                        Augistis-septembris 2009 a. toimub vist sõprusmäng Eesti veteraanid vs. Zeniidi veneraanid:
                        http://www.vesti.ee/sport/novost_1338/
                        Üks võimalik osaleja Valeri Brošin suri hiljuti ära

                        Kommentaar


                          EJL-il uus koduleht.
                          esimene palve- ärge kaotage rubriiki NÄDALA MÄNGUD.
                          tänan

                          Kommentaar


                            Kujundus veidike odav, Läti ja Leedu teevad ikka ära.
                            LFC

                            Kommentaar


                              Algselt postitas willane Vaata postitust
                              EJL-il uus koduleht.
                              esimene palve- ärge kaotage rubriiki NÄDALA MÄNGUD.
                              tänan
                              Selle kodulehe järgi saab Eesti-Armeenia 01.04 veel pileteid osta. Selle reklaami võiks ikka eemaldada.

                              Kommentaar


                                urmar, kas nüüd toimub nn. laiv, nii nagu oli see Flora lehel, ka jalgpalliliidu lehel?
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X