320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ilma põhjaliku analüüsita, esimene asi mis silma jäi oli see, et menüü nupud ei ole selgelt eristatud. võiks need välja tuua a'la nagu läti lehel. aru sai siis kui peale läksid, aga muidu tekst kuidagi nagu ühes jorus, et kust algab kust lõpeb, ei tea.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Koduka avanemine just meediaseminariga seotud ei olnud, või mina siit kaugelt seda muidugi täpselt tean, aga üleval oli ta juba märtsi alguses, kui ML ja EL klubid said selle asukoha kohta täpse info palvega seda mitte levitada. Ja peab tunnistama, et see väike saladus pidas vastu üllatav küll, aga umbes 1,5 kuud. Mõni vist ikka teadis selle asukohast varemgi, aga ei levitanud oma teadmisi? Mul jäi selline tunne, et äkki sosku teadis?
      teadsin jah, ka nii märtsi algusest. Aga kuna paluti mitte aadressi levitada, siis ma seda ka ei teinud.

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Ma arvan, et selle nädalaga lõppeb selle rubriigi eluiga ära. Edasi tuleb siis "Päeva mängud" mitte konkreetse aadressiga vaid kalendris kuupäevale klikates leiategi tänased mängud. Kes veel ei teadnud, siis seal on tänased mängud: http://jalgpall-ee.z131.zone.ee/game...date=2009-4-16
        see kalender on jah väga hea, koos tulemustega. see oli meeldiv üllatus

        Kommentaar




          Seda linki on Eesti Jalgpalli Liit rippmenüüs kaks tükki.
          Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

          Kommentaar


            Staadionitest leidsin uuelt kodukalt ainult a le coqi, võiks olla ka muud staadionid koos kaardiga, et lihtsustada staadionite ülesse leidmist.
            tulevik on tunni aja pärast

            Kommentaar


              Kui nüüd live toodaks ka Flora kodulehelt ära, siis oleks väga korralik

              Kommentaar


                mingid eriti kohmakad pildid on osade meeskondade lehtedel.

                Kommentaar


                  Miks on menüülingi "Eesti Jalgpalli Liit" kaks korda linki "Konkursid"?

                  Ja noh välismaalastele võiks klubi ka juurde märkida. Lisaks mängib Stjopa Inglismaal, mitte Venemaal.

                  Võiks ära parandada.

                  Kommentaar


                    No ma teatan parem kohe, et reaalaeg tuleb ikka endisest kohast ja olgu jumal mulle tunnistajaks, aga teistmoodi ei ole see võimalik. Lihtsalt uus kodukas ei võimalda operatiivselt uudist muuta, nagu reaalaega tehes vajalik on. Enamgi veel, ka tulevased koondistemängude reaalajad, mis seni sai vanal liidu kodukal tehtud, kolivad nüüd Florasse üle. Ja kui see peaks mitte töötama, siis vanal ejli kodukal. Uus ei tule paraku kõne allagi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      No ma teatan parem kohe, et reaalaeg tuleb ikka endisest kohast ja olgu jumal mulle tunnistajaks, aga teistmoodi ei ole see võimalik. Lihtsalt uus kodukas ei võimalda operatiivselt uudist muuta, nagu reaalaega tehes vajalik on. Enamgi veel, ka tulevased koondistemängude reaalajad, mis seni sai vanal liidu kodukal tehtud, kolivad nüüd Florasse üle. Ja kui see peaks mitte töötama, siis vanal ejli kodukal. Uus ei tule paraku kõne allagi.
                      türa, ei saa siis korraliku sisuga lehte tehtud, millel saaks laivi teha?

                      Kommentaar


                        ei kommentaari.
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          No ma teatan parem kohe, et reaalaeg tuleb ikka endisest kohast ja olgu jumal mulle tunnistajaks, aga teistmoodi ei ole see võimalik. Lihtsalt uus kodukas ei võimalda operatiivselt uudist muuta, nagu reaalaega tehes vajalik on. Enamgi veel, ka tulevased koondistemängude reaalajad, mis seni sai vanal liidu kodukal tehtud, kolivad nüüd Florasse üle. Ja kui see peaks mitte töötama, siis vanal ejli kodukal. Uus ei tule paraku kõne allagi.
                          Ilmselt meelega lasti selline süsteem teha. Siis on ikka näha, et EJL=FC Flora

                          Kommentaar


                            Ja koondise koosseisu kuuluvad jutu järgi ka näiteks Vladislav Gussev, Liivo Leetma ja Aleksander Saharov. Algul tundus normaalne leht, nüüd, täpsemalt uurides, on palju vigu sees.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                              Ja koondise koosseisu kuuluvad jutu järgi ka näiteks Vladislav Gussev, Liivo Leetma ja Aleksander Saharov. Algul tundus normaalne leht, nüüd, täpsemalt uurides, on palju vigu sees.
                              no hetkel sa vigu ei toonud välja, lihtsalt need mängijad on mänginud koondises alates sellest ajast, kui protokolle sisestatud on, aga kahtlemata on vigu palju, ei üritagi vaielda ja flora selle lehe tegemisel nüüd küll ei osalenud, see on küll kindel, see siis vastuseks teisele uurijale. Või siiski samale, tuleb välja.

                              Kommentaar


                                (minu motiiv on alati igatahes olnud et kui midagi teha siis teha korralikult, aga see leht on sellest kaugel..)

                                Kahju et te tõesti nii lõdvalt seda asja võtate

                                "Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit" Here we go..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X