320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas sinna jalgpall.zone.xxx.misiganes.ee lehele Balti liiga kohta miskit infot ei tulegi? Isegi mänge pole kalendris.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
      Kas sinna jalgpall.zone.xxx.misiganes.ee lehele Balti liiga kohta miskit infot ei tulegi? Isegi mänge pole kalendris.
      Kam-mon! Selleks on ju vaja itimees palgata ja too tahab raha ja siis on vaja veel mingeid tabeleid teha...vastik-vastik-vastik...

      Edit: http://www.balticleague.com/ on vast abiks.
      Hello! I´m mentaly ill.

      Kommentaar


        najah.. selle balti liiga lehe haldajad on muidugi sarnased meistrid nagu EJL puhulgi - no on siis vaja nii suurt pilti lehele toppida? http://www.balticleague.com/tbl/index_E.html
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          najah.. selle balti liiga lehe haldajad on muidugi sarnased meistrid nagu EJL puhulgi - no on siis vaja nii suurt pilti lehele toppida? http://www.balticleague.com/tbl/index_E.html
          Meenutab lõiku saatet LÕUAPOOLIK

          Kommentaar


            kisub nagu sinna valdkonda, et propageeritakse laiekraane!
            pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

            Kommentaar


              Eile oli Merimetsa piletilevi printer katki ja piletit osta ei saanud. Teadsin, et mängupäeval müüki ei toimu ja reedel saab asja aetud.
              Täna öeldi, et Harjumaal piletimüüki ei toimu.
              Läksin Jalgpalliliitu lootuses, et minu põhjendused on mõjuvad ja õnnestub Brasiilia mängu pilet sooduspileti vastu ümber vahetada.
              Tegelikult ma isegi ei mõelnud võimalusele, et sellest keeldutakse... no anna aru - kas ma tõesti arvasin, et JL on midagi muutunud ja tullakse fännile vastu?

              Kommentaar


                et nagu üldse piletit ei müüdud? aga belgiale?
                pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

                Kommentaar


                  Jalgpallikoondislane Indrek Zelinski lõpetab karjääri ning läheb pärast hooaja lõpetamist Levadiaga tööle jalgpalliliidu kommertsosakonda.

                  Ega vähe pole...
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Millega see kommertsosakond üldse tegeleb? Pidi ju hakkama hirmus suur kampaania, kõik koondisemängud pidid minema täismajale. Meistriliigast ja Balti liigast pole mõtet rääkidagi.

                    Kommentaar


                      nagu öeldi siis eliittreeningud ja laste suvelaagrid.

                      Kommentaar


                        Kommertsosakond. Eeldaks nagu et sinna võiks mõne ajude ja kogemustega turundusinimese (tiimi) tööle võtta lõpuks. Aga...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                          Kommertsosakond. Eeldaks nagu et sinna võiks mõne ajude ja kogemustega turundusinimese (tiimi) tööle võtta lõpuks. Aga...
                          Ma arvan ,et kommertsosakonnas võib ka Jorh ( Zelinski ) väga kasulik olla. Ta on autoriteetne ja minu meelest väga intelligentne ka inimesena. Kindlasti eeskujuks ja värskelt meeles paljudele noortele. Käigu kas või koolides ringi ja propageerigu jalgpalli just nende seas ,kes on alles valikuid tegemas.
                          Indrek Zelinski on õige valik .
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Mu post ei old härra Z vaenulik. Las tema seal olla samuti.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                              Mu post ei old härra Z vaenulik. Las tema seal olla samuti.
                              Ma põhimõtteliselt saan aru ,millele sa viitad. Ei vaidle vastu.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Yldiselt n2eks mina Zelinksit isegi koondise treenerina kunagi Tal on emotsiooni ja jalkast jagab kah matsu. Nagu ta ise yltles, et tema asi on v2rava ees t8llerdada ja 2ra koksata!

                                j6udu talle igatahes...oh see "hea peam2ngu" haip tuleb tema tippaastatelt meelde LEGE MEES!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X