Lehekülg 24, kokku 123 EsimeneEsimene ... 142021222324252627283474 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 461 kuni 480, kokku 2450
    Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Keiss Vaata postitust
    Inimene on mugav, ta tahab oma raha eest saada meelelahutust, kus tal on olla hea ja turvaline, temast peetakse lugu ning naeratatakse. Ohh pik jutt.........

Käin ise korvpalli ML vaatams väga tihti ning sealne õhkkond on kordades meeldivam kuna
    1.) on alati soe. (ilma muuta ei saa küll aga inimeste teadlikkust riietumisel ja kasvõi koha peal tekke jagades).
    2.) saab käsi pesta ja kuivatada/snäkid ei lõpe otsa.
    3.) saab õlut osta ning peale 3-4ndat õlut kuuma anda ja oma lemmikuid oetada. Eestlane on ju loomult tagasihoidlik ja külm ning see on ka peamine põhjus miks istutakse spordivõistlustel nagu teatris.
    4. keegi ei kombi sind läbi pealaest jalatallani ning turvatöötajad ei ole vihase pilguga nagu jalkas. ja ikkagi tuuakse pürot sisse mida kustutama minnakse alles 5 minuti pärast - tavaliste pealtvaatajate alandamine.
    Mina vähemalt(ja olen kindel et ka paljud teised) said selle 50.- eest meelelahutust, neil oli turvaline ja ümberkaudsed inimesed naeratasid/olid heas tujus

1) ''ilma muuta ei saa küll aga inimeste teadlikkust riietumisel ja kasvõi koha peal tekke jagades'' - mis te nendest tekkidest seal siseruumides jagate?
    3)''ning peale 3-4ndat õlut kuuma anda ja oma lemmikuid oetada.'' - sa ilma alkota ei oska/julge toetada oma meeskonda?

''ning turvatöötajad ei ole vihase pilguga nagu jalkas'' - mina nägin ainult toredaid turvamehi/naisi, teretasid viisakalt, pärast soovisid veel head õhtut..

''keegi ei kombi sind läbi pealaest jalatallani'' - see on sinu enda huvides...

Universumi Direktor Kasutaja marcello avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Keegi on lausa varikonto teinud, et liidu tegemata jätmisi õigustada kuidagi?
    Eile isegi tuli vett aga soome mängul küll mitte. Ja paberkäterätikuid ei olnud kummalgil korral. Seega peab üks siinne dzoti ette viskuja oma riidekapi tühjaks tegema ja igale peldiku uksele arenal flanellsärgi lööma, et rahvas saaks käsi kuivatada.
    Ja ikka küsin, et miks sai kohvi/limpsi/teega tribüünile aga õllega mitte? Milles peitub turvarisk?
    INTER ARMA CARITAS

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Ja ikka küsin, et miks sai kohvi/limpsi/teega tribüünile aga õllega mitte? Milles peitub turvarisk?
    Seda peab vist ikkagi küsima politsei käest, kes lubasid väljastab, et miks sellised reeglid.
    Tsitaat Algselt postitas ballack Vaata postitust
    Kahjuks ma ei saa rohkem kommenteerida teatud põhjustel igaks-juhuks.
    Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ja see, et me lepikusse ei situ enam, ma ei tea, et kelle töö see on.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Kusjuures Keissi kirjutatud kriitikat olen kuulnud viimase ajal lubamatult tihti nii leigemate juhukülaliste kui ka fanaatilisemate vutisõprade suust.
    Ilm on ainuke, mida ei saa pikalt etteennustada ega valida.
    Ülejäänud punkte on võimalik ja oleks kindlasti vajalik pealtvaatajate huvides kohendada.

Sparkz on vist verinoor, küll ajapikku tekib soov ka mugavuste ja pealtvaatajaid väärtustava mängukorralduse järele.
    Mingil ajahetkel muutub vastikuks kui keegi tossis olevus sind, pikast järjekorras seismisest niigi häirituna, põhjalikult läbikabistab, ei meeldi enam õlut umbses ruumis kiiruga sisse lahmata, sooviks elementaarset vett-seepi ja see käib põhiliselt märtsi-novembri lumejalgpalli kohta, ega tervis ole ka enam nii virge, et lumehangede vahelt radikuliiti otsida.

Kõige kahetsusväärsem, kui mõni pisiasi jääb aga häirima esmakülastajat, kas ta tuleb ka järgmisel võimalusel staadionile?

Marcello, turvariski sisuliselt pole, on ainult ühe jõuametkonna suhtumiskiiks vutifännidesse. Eks nad ise ole vist peamiselt kossuhaiged, vähemalt nii paistab vutipublikut peedistavate ja kossufänne lõdvalt võtvate reeglite taustal välja.
    Enamik reeglite kehtestajatest/täideviijatest jõuametnikud/turvategelased pole kindlasti kunagi Eesti pinnal ega vist mujalgi vutti lihtpealtvaatajana või veel võimatum, et fännisektorist vaadanud, niisugune mulje on jäänud küll.

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

No see on see teema, et alko tarbimine peab avalikel üritustel olema kindlalt märgitud territooriumil, kui mingit eriluba pole antud.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Teete kärbsest elevandi. Nimelt:

1) läbiotsimine on vajalik. lennukipilet on ka marukallis, peaksid ostma mõnusat reisiteenust, aga lennujaamas otsitakse sind samuti läbi - mine kaeba presidendile. Ohutuse huvides. Ja ära tule mulle rääkima, et ohte ei ole. Trahvid saab kaela jalkaliit, kui statkal tõrvikud või mõni muu püromaania. Põhjuseid on veel, aga ma ei ole lasteaiakasvataja haridusega, et oskaksin/viitsiksin/peaksin neid veel seletama.
    2) Järjekorrad - AGA TULE VAREM KOHALE? Mõned aastat tagasi olin entusiastlikum ja tulin 2h varem statkale - okei, see oli pisut liiast, aga tegelikult oli tore igasugust asjatamist jälgida ja poomiga soojendust kaasa teha. 1h varem olla ei tohiks tunduda ülemõistuse, saad oma õllet seal libistada, et julgeksid statkal häält teha ja sõpsudega eelseisvat kohtumist arutada. Olgu, EJL võiks teha mingeid üritusi (mitte ainult lastele) enne mänge, mis lõbustaksid ka lastetuid täiskasvanuid.
    3) Õlle joomisest üldse - olgu, mina olen küll viimased neli aastat karske olnud, aga ma ilmselt pole liiga subjektiivne kui ei mõista vajadust seda tribüünil rüübata. Soojasaamise eesmärgil on see eriti loll, sest alkohol ahendab veresooni ja su keha soojuskadu on hoopis suurem. Tjah, su alkouimas aju ei pruugi külmatunnet tähele panna, aga tervisele on see hoopistükkis kahjulikum. Pigem joo sooja kohvi Tõsi, õlu diskrimineerimine muude jookide suhtes tundub minulegi esmapilgul arusaamatu, aga mõne inimese viidatud seadused vast seletavad.

Muud etteheited on õigustatud, snäkid ei tohiks lõppeda - kivi snäkibaaride kapsaaeda planeerimises. Ja ilmselt turvakad võiksid vähe rohkem naeratada - rohkem turvafirmade personalikoolituse teema. Soe vesi, seep ja kätekuivatusvõimalus oleks samuti normaalne - ainuke reaalne etteheide EJL pädevusvaldkonda.

Kahju, et mu postitamise isu siia kommenteerimisel kadus ja ma horvaatia mängu muljeid enam jagada ei viitsi.

Olgem mõistvad ja tublid, seisame ikka ühise riigi eest ja ilmselgelt armastame koondist rohkem kui tervisele kasulik

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

turvajatest rääkides.. need tegelased kes tribüünide ees publikut terve mäng vaatavad - mul hakkas enda ees olevast kõhetust kujust päris hale - terve teine poolaeg värises seal vihma käes üle keha, ilmselgelt oli ilmaennustusega puusse pannud.

komeet Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    2) Järjekorrad - AGA TULE VAREM KOHALE? Mõned aastat tagasi olin entusiastlikum ja tulin 2h varem statkale - okei, see oli pisut liiast, aga tegelikult oli tore igasugust asjatamist jälgida ja poomiga soojendust kaasa teha. 1h varem olla ei tohiks tunduda ülemõistuse, saad oma õllet seal libistada, et julgeksid statkal häält teha ja sõpsudega eelseisvat kohtumist arutada. Olgu, EJL võiks teha mingeid üritusi (mitte ainult lastele) enne mänge, mis lõbustaksid ka lastetuid täiskasvanuid.
    nii ääremärkuse korras, et see on nüüd see koht, kus suurt mõju avaldab staadionipiirkonna jätkuvalt täiesti olematu infra ja sellest tulenev jõhker ebaatraktiivsus. ei maksa meenutadagi igasuguseid ilusaid minevikujutte statka alustest jalgpallipubidest ja whatnot - misasja ma tulen praeguses seisus sinna tund varem tegema? see mängueelsete toimetuste vaatamine ammendab end ju ühe-kahe korraga, nii et reaalsed variandid on a) tuule käes lehvida, b) sees kõikuva lauakese najal halba õlut ja kuivand vorstisaia manustada. südasuvisel ajal lisandub mõistagi ka tribüünil peesitamine, aga paljukest meil neid mänge selliste ilmadega siis ikka toimub. üldjuhul just kõige selle pärast passibki rahvas viimase võimaluseni kuskil mugavas pubis ja siis viimasel sekundil kappab mängule, mitte et lihtsalt ei viitsitaks varem tulla.

ja kes see nupuvend siin enne soovitas käsi pükstesse kuivatada - oled siis meheks ja sead ennast tükkis oma kalsoonidega järgmisel mängul peldiku ukse kõrvale ilusti auvalvesse, et kõik ikka käed kuivaks saaksid, eks? mis see paar piiska seebivett ikka mehele teeb!
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vincent Vaata postitust
    ja kes see nupuvend siin enne soovitas käsi pükstesse kuivatada - oled siis meheks ja sead ennast tükkis oma kalsoonidega järgmisel mängul peldiku ukse kõrvale ilusti auvalvesse, et kõik ikka käed kuivaks saaksid, eks? mis see paar piiska seebivett ikka mehele teeb!
    ma nii vahemärkusena küsin, et kuskohast/keelest on teil tulnud kõnepruuki selline sõna? muide portugali keeles on calças=püksid ega ometi siis tõesti portugali keelest?
    Catalunya is not Spain!

komeet Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

OT on

[ju see pigem näiteks rootsi keelest kuidagi, sõnatüvi on mitmes keeles sama ju]

/OT off
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

Professionaal Kasutaja v50 avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2009

Algupärane

"saab õlut osta ning peale 3-4ndat õlut kuuma anda ja oma lemmikuid oetada."

Kas on tõesti vaja 4 õlut ära juua, et mingi 50 minutit järjest pasunat puhuda?

Kuule Keiss, jää oma kossu juurde, palun. Pika jutu kirjutasid maha, aga samas mitte midagi ei öelnud.

praadimiskindel margariin
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Keiss on selline tark troll, kelle postitused ässitavad teisi trollima. Endal vaeva palju vähem.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Mul on sellest õllest savi, sest käin mängul autoga, aga lihtsalt hakkasin kaasa mõtlema, et kui alkoholi tarbimine on lubatud piiratud territooriumil siis miks ei võiks see piiratud olla staadioni piiridega?
    Peaks minema mõnda kossumängu vaatama siis saaks kaasa rääkida kas on paremini korraldatud või mitte. Veest ja seebist saavad kõik aru aga põhi argument tundub olevat ikkagi ilm. Ehitame siis katuse peale ja lisa korruse, siis võiks 15 000 välja müüa selle teooria järgi
    Kõik, mis tundub raske, on tegelikult lihtne ja kõik, mis tundub võimatu, võtab lihtsalt natuke rohkem aega.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2005

Algupärane

Eem, kohvi, limpsi ja teed kaaniv inimene ei jää purju ja ei hakka sellest tingituna lollusi tegema - ma ei saa aru, kuidas selle turvariski olemasolu hoomata ei suudeta... Loomulikult võib inimene olla mõistlik, pidada alkoholiga piiri, aga kümne tuhande inimese seas on kindlasti mõni, kes sellest tingituna lolliks läheb ja võib paksu pahandust tekitada. Võib-olla selliste olukordade vältimiseks, või vähemalt oluliseks kahandamiseks ongi joomine statal raskeks tehtud. Kõigepealt on nuss juba seda õlut kätte saada, siis pole midagi kõrvale hammustada, ja pärast kusel käies ei saa käsigi loputada. See pealtnäha kõikjalt kipatsev struktuur võib tegelikult väga peen kontseptuaalne tervislikkuse edendaja olla, mis tagatipuks intsidente vähendab...

Eesti koondislane Kasutaja jansa avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas laas Vaata postitust
    Eem, kohvi, limpsi ja teed kaaniv inimene ei jää purju ja ei hakka sellest tingituna lollusi tegema - ma ei saa aru, kuidas selle turvariski olemasolu hoomata ei suudeta... Loomulikult võib inimene olla mõistlik, pidada alkoholiga piiri, aga kümne tuhande inimese seas on kindlasti mõni, kes sellest tingituna lolliks läheb ja võib paksu pahandust tekitada.
    ..ja kui ta selle ostetud õlle seal statka suletud galeriis/leti ääres ära kaanib - siis oma kohale istuma läeb - siis on ta vähem lollusteks valmis ja turvarisk väiksem? Iseenesest nt. 2..3 õlleklaasi kiire kaanimine(et jõuaks II p. alguseks oma kohale tagasi) umbses koridoris ja siis värske õhukätte minek on ohtlikum kui rahulikult oma kohal õlu(d) poolaja peale ära jagada ja tarbida. Samamoodi Saku suurhallis - seal võib istuda õlletops näpus ..samamoodi võib keegi ju end lolliks juua ja topse väljakule loopoda..kuis sel see turvarisk siis väiksem on?

Ühesõnaga - kui müüa siiis müüa ja ka statkale lubada... või kui ei siis 0-tolerants arvan mina.
    RummaBastards!

Eesti koondislane Kasutaja dnb avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010

Algupärane

... See pealtnäha kõikjalt kipatsev struktuur võib tegelikult väga peen kontseptuaalne tervislikkuse edendaja olla, mis tagatipuks intsidente vähendab.
    Tühjade tribüünide ees on kindlasti intsidente vähem.

vihreä-valko raidallinen Kasutaja ballack avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

Eem, kohvi, limpsi ja teed kaaniv inimene ei jää purju ja ei hakka sellest tingituna lollusi tegema - ma ei saa aru, kuidas selle turvariski olemasolu hoomata ei suudeta... Loomulikult võib inimene olla mõistlik, pidada alkoholiga piiri, aga kümne tuhande inimese seas on kindlasti mõni, kes sellest tingituna lolliks läheb ja võib paksu pahandust tekitada. Võib-olla selliste olukordade vältimiseks, või vähemalt oluliseks kahandamiseks ongi joomine statal raskeks tehtud. Kõigepealt on nuss juba seda õlut kätte saada, siis pole midagi kõrvale hammustada, ja pärast kusel käies ei saa käsigi loputada. See pealtnäha kõikjalt kipatsev struktuur võib tegelikult väga peen kontseptuaalne tervislikkuse edendaja olla, mis tagatipuks intsidente vähendab...
    Teeme kuiva seaduse nagu vanasti nõukaajal. Tekitame alkoholi statale smuugeldamist (kuna õlu võtab ruumi palju siis smuugeldatakse kangemat) ja juba enne mängu täis joomist (tõenäolised probleemid turvade ja teistega juba enne statale sisenemist) kuna statal ju ei saa tilkagi...vaheajal käiakse väljas viina libistamas kuna läheb kiiremini sisse kui õlu mille joomine võtab palju aega, kuid siiski jäädakse nii esimesele kui ka teisele poolajale hiljaks. See on reaalsus mida oleme näinud mitte väljamõeldis. Õnneks on siiani rahulik olnud ja pole probleeme olnud, kuid need on väga lähedal olnud. Samamoodi jätkates tulevad varem või hiljem ka intsidendid niikuinii.

Hetkel on koss nagu geiparaad mida puutuda ei tohi, vaid lastakse oma asju teha nii nagu tahavad. Las lakuvad seal hallis aga jalgpallis ei tohi...jalgpallifännide diskrimineerimine muud midagi.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2005

Algupärane

Noh, ma ei püüdnudki oma postituses kuidagi poolt valida, et kas lubamine või mittelubamine, paraku kõik reageerivad justkui ma oleks keelamise poolt... Ma lihtsalt esitasin "positiivse vandenõu programmi", et ehk ei ole see pealtnäha korralagedus sugugi tingitud tegematajätmistest, vaid see on hoopis kavalalt läbimõeldud süsteem...

Selge see, et kui keegi ikka hirmsasti tahab, siis küll ta kuidagi end ikka täis lakub, ükskõik kui läbimõeldult selle vastane kontrollsüsteem ka läbi mõeldud on. On ka ise nii tehtud (tõsi, mitte statal) ja nii jäädaksegi tegema.

Tõsi, et selline poolik regulatsioon nii suurte masside puhul ei toimi, ja ma pigem arvan, et kui juba mingites stata osades võib õlut juua, siis tõesti, võiks juba igal pool statal seda lubada. Nii on arvatavasti paljudel väiksem kiusatus end juba enne mängu segi tõmmata, või siis teravat sisse smuugeldada. Kuigi teisalt - jalgpall on justkui võtnud endale väga tänuväärse kohustuse propageerida rassismivastasust, noorte võimalusi ja kõike muud toredat, siis kuidagi häirivaks on muutunud see, et kogu sellega kaasaskäiv reklaamindus rõhub peaaegu täielikult alkoholile ja hasartmängudele (sama on muidugi ka enamike vähegi poppide spordialadega). Nii et idealistlikus plaanis ma sooviks jällegi, et statal mingit müüki poleks...

Ja kes siin enne väitis, et "kui mängida tühjade tribüünide ees, siis on vähem intsidente". Ja nii ongi ju... (Samavõrra, kui minu vastus on siinkohal demagoogiline, on ka see küsimus.)

Universumi Direktor Kasutaja marcello avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Eem, kohvi, limpsi ja teed kaaniv inimene ei jää purju ja ei hakka sellest tingituna lollusi tegema - ma ei saa aru, kuidas selle turvariski olemasolu hoomata ei suudeta... .
    Rumal oled või? Tripka all saan ju enivei kere täis imeda kui tahan, sest seal on ju lubatud juua.
    Kuidas sa seda "olemasolu ei hooma", et inimene ostab kolm õlli (ka sõpradele) aga tripkale ei lasta ja siis keerab need kolm endale kiirelt sisse, sest tahab mängu vaadata. Kumb siis suurem turvarisk on- kas keeran kiirelt leti ees õlled sisse ja tagasi mängu vaatama või imen oma õlli tripkal mängu vaadates?
    INTER ARMA CARITAS

Head Hunter Kasutaja alvarez avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ballack Vaata postitust
    Teeme kuiva seaduse nagu vanasti nõukaajal. Tekitame alkoholi statale smuugeldamist (kuna õlu võtab ruumi palju siis smuugeldatakse kangemat) ja juba enne mängu täis joomist (tõenäolised probleemid turvade ja teistega juba enne statale sisenemist) kuna statal ju ei saa tilkagi...vaheajal käiakse väljas viina libistamas kuna läheb kiiremini sisse kui õlu mille joomine võtab palju aega, kuid siiski jäädakse nii esimesele kui ka teisele poolajale hiljaks. See on reaalsus mida oleme näinud mitte väljamõeldis. Õnneks on siiani rahulik olnud ja pole probleeme olnud, kuid need on väga lähedal olnud. Samamoodi jätkates tulevad varem või hiljem ka intsidendid niikuinii.

Hetkel on koss nagu geiparaad mida puutuda ei tohi, vaid lastakse oma asju teha nii nagu tahavad. Las lakuvad seal hallis aga jalgpallis ei tohi...jalgpallifännide diskrimineerimine muud midagi.
    Mulle v2ga meeldib see osa koondise m2ngude juures

edit - PS! N6uka aeg ei meeldinud!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud