320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kullo Vaata postitust
    Kuna tegemist on minu piletitega, siis on ka õigust küsida, millega kavatsetakse minu valitud kohtadel nähtavust piirata?
    sa ostsid piletid varumeestepinkide taha, right?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Mis värk nende kavadega rahvuskoondise mängudel on?
      Olen küll näinud osadel pealtvaatajatel kavasid käes, aga et neid jagataks kuskil, seda küll pole näinud. Kuidas see süsteem üldse toimib? Jagatakse neid tasuta või müüakse?
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Need saavad jube ruttu otsa tavaliselt.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Nüüd 1 euro

          Kommentaar


            Nüüd vs Uruguay küll kähku otsa ei saanud.
            Hind oli 1 euro ja ma sisenesin staadionile kell 18:57 (häbi mulle, et nii hilja) ja sain kenasti kava
            Tundmatu - ehk mida mina ka tean

            Kommentaar


              Mis krdi pärast see kava üldse nii kuum kaup on? On seal midagi jube kasulikku/huvitavat või lihtsalt tahetakse koguda mälestuseks?

              Kommentaar


                Varem jagati neid kavasid tasuta, siis oli probleem, et pärast mängu vedelavad nad kõikjal. Enda mälestused on mul Rakverest, kus pärast naiste või U-19 koondiste mänge on olnud võimalus korjata ilusaid programme lausa lademetes, oma paarkümmend tükki vähemalt. Programmid on tegelikult ilusad, minu jaoks arusaamatu, et need vedelema jäetakse.

                Seepärast on nende müümine igati õigustatud. Kes ostab, see ehk mängu ajal läbi loetud ei jõua ja siis maha vedelema ei jäta. Seda enam, et nendega võib ju isegi väikest äri ajada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                  Nüüd vs Uruguay küll kähku otsa ei saanud.
                  Hind oli 1 euro ja ma sisenesin staadionile kell 18:57 (häbi mulle, et nii hilja) ja sain kenasti kava
                  Isegi vaheajal müüs 4nda treppi juures 1 kena neiu neid väga aktiivselt.

                  Kommentaar


                    alati on hea u 10ne aasta pärast sahlipõhjast avastada mõne mängu kava ja seda heldimusega lehitseda
                    ise avastasin 2000 aasta gruusia ja andorra kavad niimoodi

                    ja et ma olen eesti- taani mängul käinud(endal pole ühtki mälestust sellest päevast)
                    tell your mother, we are hooligans!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                      Isegi vaheajal müüs 4nda treppi juures 1 kena neiu neid väga aktiivselt.
                      2 trepi juures 15 minutit enne mängu polnud ei kavasid ega tüdrukuid koos kavadega. Ilmselgelt tänu fännitribüünile lähevad kavad ka seal paremini. Jälle koht EJLil kus mõelda.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Eile siis sai soetatud see kava. Mis ma siis selle eest sain? Sain ühe kataloogi mis sisaldab üle 50% reklaami. Mingit huvitavat informatsiooni see kindlasti ei sisaldanud. Esiteks puudusid mängijatel numbrid, nii kodu vasastas võstkonna omad. Ok, eesti omadele pole ehk vajagi, aga külalistel oleks küll võinud olla+ lisaks see mis klubis keegi mängib. Kohtunikebrigaadist polnud samuti sõnakestki.
                        Mis ma siis öelda tahan? Nõrk, väga nõrk, selline haltuura värk ja rohkem sponsoritele näitamiseks. Tulevikus loodan, et isandad Komp ja Uiboleht sellist haltuurat enam ei tee.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Oli ka kaks märkust, millest esimene just see kohtunike oma. Et polnud.

                          Teiseks: poisid, no rivistage need koondislased korra sümpaatset värvi seina äärde üles või käige stuudiost läbi. Zahhovaiko pilt on täpselt selline nagu politsei tagaotsitavaid saadab - valge sein ja udune pilt. Ja ega mitme teise omad eriti paremad olnud.

                          Ei tohiks kallis või keeruline olla.

                          Muus osas pole suurt vahet, need tervitused on nagu nad on, erilist vajadust küll pole neil seal olla, sest Ken Bates'i siinmail pole, kes kolm lehekülge värvikat teksti paneb. Muu sisu on nagu ta on, sellise reklaamikuhja peale võiks muidugi tasuta jagada.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Tasuta jagamine lõpetati minu teada just seepärast, et pärast oleks vähem sodi mida kokku korjata. Ja minu arvates oli see väga õige liigutus. Kahju oli vaadata neid tasuta jagatavaid kavasid mööda vahekäike tuule poolt kantuna lendlemas. ja eks haltuurat on varem piisavalt tehtud - küll on eksitud koondise treenerite isikutega, kull on jäetud eelmisest kavast vana vastase koondise nimi sisse. Seega tundub, et see visatakse tõesti viimasel minutil üle jala valmis ning kiiresti trükikotta.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mg Vaata postitust
                              alati on hea u 10ne aasta pärast sahlipõhjast avastada mõne mängu kava ja seda heldimusega lehitseda
                              ise avastasin 2000 aasta gruusia ja andorra kavad niimoodi

                              ja et ma olen eesti- taani mängul käinud(endal pole ühtki mälestust sellest päevast)
                              ..kas sa seda EST vs DEN mängukava mulle müüa või hunniku muude kavade vastu vahetada ei tahaks.... selles kavas olnud fänniintervjuu andja on mul hea tuttav
                              RummaBastards!

                              Kommentaar


                                Eesti Jalgpalli Liit sõlmis Olerexiga koostöölepingu. Kas see tähendab, et kõik vingatsid saavad bensiini ja tikud nüüd tasuta?
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X