320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Keiss Vaata postitust
    Kujutan ette, kuidas Vest hakkab Kaljut kiusama nüüd selle asemel, et mitte leppida kokku mänge jaanipäeval ja jõululaupäeval.
    Aga kuidas see Kalju kiusamine täpselt välja näeb? Kas siis, kui mängijaid koondisesse kutsutakse või vastupidi?

    Kommentaar


      see oli hea kahvel. male on endiselt me geenides

      Kommentaar


        Eestis on ikka vahva elada.

        Pohlak: Kalju pakkus Transile võidu eest raha. Tehva: täielik kukuleelu!
        Vikerraadio saates "Spordipühapäev" esines Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak teravate süüdistustega Nõmme Kalju jalgpalliklubi aadressil. Kalju president Kuno Tehva nimetab vutijuhi etteheiteid tühijutuks.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          ot ma ei saa aru, et mis selles halba on kui keegi pakub kellelegi raha, et too voidaks? see pole ju vorreldav sellega kui keegi pakub kellegile raha et too kaotaks meelega
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            See annab demagoogidele võimaluse süüdistada ka vastupidises asjas.

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              ot ma ei saa aru, et mis selles halba on kui keegi pakub kellelegi raha, et too voidaks? see pole ju vorreldav sellega kui keegi pakub kellegile raha et too kaotaks meelega
              Kuno oleks pidanud siis Sillamäele sõitma 90000 eurot kilekotis
              Starodubtsev, tahad 90000 eurot? Näe mul siin kilekotis see raha, las Paponov lööb pendla mööda.

              Kuno, sa ikka Paponovile välja tegid?

              Kommentaar


                tõenäoliselt Kalju raha "pakkus" aga see oli stiilis "võta suhu" - ehk siis pedede trikid.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Oh issand küll. Ainult Eestis.

                  Kommentaar


                    kirjutage raamat "Ainult Eestis"

                    Kommentaar


                      Kellele nüüd see väljaütlemine vajalik oli? Eesti Meistriliiga maine on niigi olematu ja mingi rändom tagasitegev lahmimine tõmbab seda ainult alla (kuigi ma pole kindel, kas see on üldse võimalik).

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sen Vaata postitust
                        Kuno oleks pidanud siis Sillamäele sõitma 90000 eurot kilekotis
                        Starodubtsev, tahad 90000 eurot? Näe mul siin kilekotis see raha, las Paponov lööb pendla mööda.

                        Kuno, sa ikka Paponovile välja tegid?
                        lootsin küll et kirjutasin arusaadavalt.
                        muide kas mitte Hispaanias ei pakkunud Real Madrid mingile klubile preemiat, et nood Barcat võidaks. ikka lisastiimul võitmaks, mitte kaotamaks
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Aga kuidas see Kalju kiusamine täpselt välja näeb? Kas siis, kui mängijaid koondisesse kutsutakse või vastupidi?
                          liiga vara haukusid
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            lootsin küll et kirjutasin arusaadavalt.
                            ma sain aru küll

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              muide kas mitte Hispaanias ei pakkunud Real Madrid mingile klubile preemiat, et nood Barcat võidaks. ikka lisastiimul võitmaks, mitte kaotamaks
                              Tegu võis olla äkki Mallorcaga ja pakuti mingi 80 000 eurot? Võin valesti mäletada, aga kellelgi midagi pakuti küll jah.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Pohlaku jutt Vikerraadios

                                http://vikerraadio.err.ee/helid?main_id=3549186

                                Kommentaar

                                Working...
                                X