320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tänasega ma ise seotud polnud seekord, kuid näitas taaskord nii selgelt ära kui haige diktatuur ja surumine käib. Eestis ei arendata ega suunata jalgpalli mitte fännidele, vaid ühe mehe jaoks. Jube mõelda, mis impeeriumi on vest endale üles ehitanud ning leidnud enda ümber karja pontusid, kes hüppaks tema heaks kasvõi tulle. Kui hetkel ka mingitki muutust toimuma ei hakka ja rohkem rahvast kaasa ei tule, siis varsti ongi ainsad südamega fännid Florakad Eesti jalgpalli juures ning teised lihtsalt taanduvad. Võimas protsess.

    Kommentaar


      huh, poole silmaga nägin uudist ja mõtlesin et ei tea mis nüüd seal plakatil oli, et "NEEGRID KOJU!" või "armeenia on lohhid, surete!", aga kõigest mingi palve ühel vennal asjad kokku pakkida.
      pehmod.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Tänasega ma ise seotud polnud seekord, kuid näitas taaskord nii selgelt ära kui haige diktatuur ja surumine käib. Eestis ei arendata ega suunata jalgpalli mitte fännidele, vaid ühe mehe jaoks. Jube mõelda, mis impeeriumi on vest endale üles ehitanud ning leidnud enda ümber karja pontusid, kes hüppaks tema heaks kasvõi tulle. Kui hetkel ka mingitki muutust toimuma ei hakka ja rohkem rahvast kaasa ei tule, siis varsti ongi ainsad südamega fännid Florakad Eesti jalgpalli juures ning teised lihtsalt taanduvad. Võimas protsess.
        Aga kas sa ei seletaks mulle lihtsameelsele ühe asja ära. Kui diktatuur, siis kus on oponendid, kus on tegelased kes alternatiivi pakuvad? Või on nii, et ka kõik madalamate liigade klubid on kurja juhi käpa all?

        Kommentaar


          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
          Aga kas sa ei seletaks mulle lihtsameelsele ühe asja ära. Kui diktatuur, siis kus on oponendid, kus on tegelased kes alternatiivi pakuvad? Või on nii, et ka kõik madalamate liigade klubid on kurja juhi käpa all?
          Võtame Diktatuurid riikide näitel.... Põhja-Koreas on sul opponente? Venemaal on sul Putinile reaalseid opponente? Kas Valgevenes oli siiani reaalseid opponente?

          Eks seal väiksemate klubide eesotsas ongi palju teadatuntud pontusid, kes on tema käpaall ning teised hääletavad lihtsalt Pohlaku poolt, kuna ühtegi teist kanditaati ei ole ja hääletama peab.

          2017 valimistel oli üks kanditaat, kes sai 86 häält 86-st. Kui selline fakt mingeid mälestusi minevikust üles ei tõmba, siis peab probleem olema endas.



          Ja üleüldse 2025. aastal kerkivad Alecoqi ette kaks suurt kuju Aivarist ja Pellest ning kõik, kes te tahate koondise mänge minna vaatama peate sinna viima lilli ja kummardama. Vastasel juhul on teil ning kahel järgneval põlvkonnal keelatud Eesti jalgpallis osalemast ning võite max korvpalli vaadata.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Võtame Diktatuurid riikide näitel.... Põhja-Koreas on sul opponente? Venemaal on sul Putinile reaalseid opponente? Kas Valgevenes oli siiani reaalseid opponente?

            .
            Rohkem ei viitsinud lugeda ja vastata pole ka vist mõtet.

            Kommentaar


              Igas diktatuuris on opponendid, iseasi kui väga see just sinu kõrvuni jõuab. Venemaa alustades Hodorkovski, Tsihhanovskajad jnejne.

              Ma pakun, et Gallacher vihjas rohkem sellele, et MIKS ei ole olnud kedagi Pohlaku kõrval kandideerimas? Mis on iseenesest ju väga pädev küsimus- kus on kõik need entusiastid ja uut õhku nägevad asjapulgad? Kas kardetakse Aivariga suusad ristata?

              Kommentaar


                Algselt postitas vanafänn Vaata postitust
                Igas diktatuuris on opponendid, iseasi kui väga see just sinu kõrvuni jõuab. Venemaa alustades Hodorkovski, Tsihhanovskajad jnejne.

                Ma pakun, et Gallacher vihjas rohkem sellele, et MIKS ei ole olnud kedagi Pohlaku kõrval kandideerimas? Mis on iseenesest ju väga pädev küsimus- kus on kõik need entusiastid ja uut õhku nägevad asjapulgad? Kas kardetakse Aivariga suusad ristata?
                Jep, muidugi on olemas opponendid aga kõige lihtsam viis on opponente vaigistada läbi meeleheaduse, kui saad ikka uue kunstmuru või 12 uut palli, siis ka kõige suuremast kriitikust saab mingi hetk su hea sõber ja hääleandja. Ja muidugi mis on eriti naljakas, SN jaoks ei ületa Kalju fännidega juhtunud isegi uudistkünnist, juhus jälle? No lõpetage ära

                Kommentaar


                  Algselt postitas vanafänn Vaata postitust
                  Igas diktatuuris on opponendid, iseasi kui väga see just sinu kõrvuni jõuab. Venemaa alustades Hodorkovski, Tsihhanovskajad jnejne.

                  Ma pakun, et Gallacher vihjas rohkem sellele, et MIKS ei ole olnud kedagi Pohlaku kõrval kandideerimas? Mis on iseenesest ju väga pädev küsimus- kus on kõik need entusiastid ja uut õhku nägevad asjapulgad? Kas kardetakse Aivariga suusad ristata?
                  Kes hakkab vabatahtlikult peaga vastu seina jooksma? Indrek Kanniku juhtum on veel meeles. Sa ei leia kandideerimiseks toetajaid ja ühel väga lihtsal põhjusel, sest kes mis klubi tahab praeguses seisus Pohlaku vastu toetust avaldada? Kui Pohlaku pontud teiste klubide eesotsas ta võimule hääletavad, siis hakatakse neid opositsionääre survestama. Kui sa oled niipaljudesse klubidesse oma märtrid sisse viinud, siis ongi puutumatuse staatus.

                  Suvalisel Kalevi mängul jooksevad ka tema pontud kohe kaitsele ja ähvardama. Hodrokovskid, Tsihhanovskajad me ei saa jalgpalli mõttes nii äärmuslikult mõelda, aga mis neist hiljem sai? Eesti jalgpallist tõrjutaks ka sellised peale uusi valimisi kohe välja.

                  Kommentaar


                    Mulle lihtsalt tundub ülepea absurdne see, et reaalselt pole keegi, peale Pohlaku enam mõnda aega kandideerinud juhiks. Äkki vest ei saagi aru, et on aeg minekuks, kuna pole kedagi tema kohta üle võtmas.

                    Nali naljaks- pikas jutus nõustun Pohlaku tagasiastumisega. Ta on vend, kes on teinud ikka ülemäära head eesti vutile, kuid tahes tahtmata hakkavad aastad ammendama.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                      Eks seal väiksemate klubide eesotsas ongi palju teadatuntud pontusid, kes on tema käpaall ning teised hääletavad lihtsalt Pohlaku poolt, kuna ühtegi teist kanditaati ei ole ja hääletama peab.

                      2017 valimistel oli üks kanditaat, kes sai 86 häält 86-st. Kui selline fakt mingeid mälestusi minevikust üles ei tõmba, siis peab probleem olema endas.
                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Esiteks tahad fancylt kellelegi ära panna, siis võtta ÕS appi
                      Nojah, noh!
                      Ja ma ei tahtnud ära panna!

                      Teemasse siis-Kanniku värgist on mõnedel ikka väga vale arusaam. Ma ei tea kus me praegu oleks kui selle venna plaanid oleks täide läinud. Äkki piisab, et ta kuskil tagatubades enam ka oodatud/hinnatud ei ole

                      Kommentaar


                        Algselt postitas karloskar Vaata postitust
                        Teemasse siis-Kanniku värgist on mõnedel ikka väga vale arusaam. Ma ei tea kus me praegu oleks kui selle venna plaanid oleks täide läinud. Äkki piisab, et ta kuskil tagatubades enam ka oodatud/hinnatud ei ole
                        Et kus me siis ilma Kannikuta ka oleme? Ausalt küsin.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas karloskar Vaata postitust
                          Nojah, noh!
                          Ja ma ei tahtnud ära panna!

                          Teemasse siis-Kanniku värgist on mõnedel ikka väga vale arusaam. Ma ei tea kus me praegu oleks kui selle venna plaanid oleks täide läinud. Äkki piisab, et ta kuskil tagatubades enam ka oodatud/hinnatud ei ole
                          Kannik lihtsalt hakkas natukene teistmoodi mõtlema ja hävitati kohe sealt eest ära. Ma ei esitanud väidet, et ta oleks olnud sobiv, vaid tõin näite, mis juhtus.

                          Aga Martin viskas väga head 5 senti teemasse. Kus me siis hetkel oleme omadega?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Et kus me siis ilma Kannikuta ka oleme? Ausalt küsin.
                            San Marinost oleme ju paremad

                            Aga muidu pakun, et tulevikus üks kandideerija vöiks olla Tarmo Kink
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Jep, muidugi on olemas opponendid aga kõige lihtsam viis on opponente vaigistada läbi meeleheaduse, kui saad ikka uue kunstmuru või 12 uut palli, siis ka kõige suuremast kriitikust saab mingi hetk su hea sõber ja hääleandja. Ja muidugi mis on eriti naljakas, SN jaoks ei ületa Kalju fännidega juhtunud isegi uudistkünnist, juhus jälle? No lõpetage ära
                              Kasper, millega sa kommenteerid tõika, et Kalevi mängul toimunud vahejuhtum plakatiga ei ole SNis uudiskünnist ületanud? Tavaliselt tirazeeritakse erineva kvaliteediga sisu, puhtast kullast täieliku jamani ja see meie kohalikku jalkakultuuri olulilselt puudutav vahejuhtum on jäänud igasuguse SN ajakirjanike tähelepanuta. Kui "lehe veergudele" seda teemat ei puudutatud, siis kas on plaanis teha seda tänases SN podkastis?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                                HOIATUS: Järgneb PIKK tekst! Lugeda ainult väga kannatlikel inimestel

                                ... Miks? Sest peale viimast viimast Pohlaku kohtumist jalkafännidega, otsustasin, et mind enam ei koti lihtsalt. Mis seal toimus ja milliseid avaldusi seal meid Euroopa viie kõige haledama riigi hulka tüürinud mees ütles, on eraldi ja veel pikema postituse teema..
                                Põnev-põnev, et mis seal viimasel kokkusaamisel siin nii traagilist juhtus, et ka sina Myrgel viskasid valge rätiku ringi? Ootan huviga selle kohtumise transkriptsiooni. Pealegi EJL sõnul on liidu juhtimine väga läbipaistev ja demokraatlik, kui nüüd veidi utreerida seega ei peaks selle sisu avalikustamine olema mingi probleem. asdf, kuidas siis on?

                                PS. Lisaks, asdf, ootan siian vastust 1,5milli-koosoleku protokolli osas. Kas koer sõi protokolli ära nagu tavaliselt kodutöödega juhtub?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X