320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sell8
    Hea Eesti Jalgpalli Liit,

    Suutsite Aastalõputurniiril väga suure pettumuse valmistada ja seda kahjuks otse väikestele lastele. Miks üldse teha, kui ei tehta korralikult!
    Mina kurjustaks siinkohal siiski klubiga, kes sellisele pettusele läks.
    Ma arvan, et on liig nõuda, et EJL peaks suhtuma igasse klubisse kui potentsiaalsesse petturisse.
    Teisalt peab EJL vast tõesti olema teatud klubide puhul tulevikus ettevaatlikum: 2010. aasta noorte meistrivõistlustel vilistas üks suurklubi treenerikeelule, nii et treener tembeldati lapsevanemaks; teine klubi ei pidanud eliitliigas millekski noormängija mänguminutite piirangut, seades oma mängijate tervise ohtu; kolmas klubi oli mudilaste klassis ametlikult registreerinud täpselt miinumarvu poisse, kuid sellele vaatamata osales liigamängus kaks korda rohkem mängijaid (edasi-tagasi vahetused).
    Selliseid näiteid võib veel tuua.
    Kurb on see, et nendes klubides ei ole eesti keel emakeel ja seetõttu ei loeta ilmselt ka seda foorumit. Muidu ehk tuntakse end ära ja mõeldakse järgmisel korral, kas selline käitumine läheb kokku fair playga.

    Edit: asja uurides selgus, et EJL avastas selle pettuse enne finaali, nii et siis reageeriti ka maksimaalselt - Infonet jäi play-off süsteemis viimaseks. Uut poolfinaali ja kohamänge on sellises formaadis turniiri juures võimatu pidada kahjuks. Kuigi mul on väga kahju, et Kalev sai seetõttu kõige rohkem kannatada, siis eks peame lootma, et ausa mängu põhimõtted jõuavad igasse klubisse. See on kõige suurem alus selliste vahejuhtumite vältimiseks.

    Kommentaar


      kui veidi tõrva Aastalõputurniirile lisada, siis oli koomiline vaadata, et EJL-il polnud piisavat arvu rohelisi veste ning mängijad pidid neid omavahel vahetama mängu ajal.

      Kommentaar


        Aastalõputurniiril on ainult üks probleem, Kalevi spordihall ei sobi selleks, on liiga kitsas, mis välistab kombinnimise vastase kariastusala ümber, nagu täna saksmaaal toimuval turniiril teha sai.

        Mis puutub vestidesse, siis on neid ju teatavasti vaid üks, kes kogu värki ka kamandab jee

        Vähemalt meistriliiga meeskondadel võiks ikka kaks vormi kaasas olla.

        Kommentaar


          Huvitav kui suur see platsi laiuse ja pikkuse vahe oleks kui pidada seda turniiri näiteks Saku Suurhallis? Päris šeff oleks arvatavasti.

          Kommentaar


            Algselt postitas riivo.94 Vaata postitust
            Aastalõputurniiril on ainult üks probleem, Kalevi spordihall ei sobi selleks, on liiga kitsas, mis välistab kombinnimise vastase kariastusala ümber, nagu täna saksmaaal toimuval turniiril teha sai.

            Mis puutub vestidesse, siis on neid ju teatavasti vaid üks, kes kogu värki ka kamandab jee

            Vähemalt meistriliiga meeskondadel võiks ikka kaks vormi kaasas olla.
            vaatasin ise ka seda saksamaal toimuvat turnat korra. tundus tõesti mõnusalt avar plats olevat ja sisetingimuste jaoks ideaalne.
            Mehi oli ka vist vähem platsil? 4+1 (kuigi ise eelistan aastalõputurna 5+1)

            Kommentaar


              Mulle Saksamaa väljak tundus sama suur. Vahe on vist lihtsalt mängijate arvus.

              Kommentaar


                Ei kvalifitseeru küll ametlikuks vastajaks, aga oleks üks ettepanek, mida olen öelnud ka mitmele EJL-i inimesele.

                EJL peaks ära otsustama kas Aastalõputurniir on EJL-i ametlik võistlus või meelelahutusüritus. Antud hetkel ei ole ta ei see, ega teine.
                Kui esimene, siis peaks sellele kehtima täiesti oma reglement (mitte viited erinavatele EJL juhenditele, mis teinekord tekitavad päris palju "halle tsoone" ja jätavad tõlgendamisteks ja jokitamisteks liiga palju ruumi).
                Kui teine, siis ei peaks reeglitele (eelkõige mis puudutavad mängijate registreerimisi ja kasutamisi nii palju tähelepanu pöörama).
                Või siis kombineerida selle kahe versiooni vahel, ehk lasteturniir oleks võistlus, millel osalemine toimuks vastavalt lõppenud hooajal registreeritud koosseisudele. Täiskasvanute turniirid aga puhas meelelahutus (nagu mõne meeskonna jaoks, kes näiteks oma koosseisudes mängitavad meistriliigas või välismaal mängivaid koondislasi), mis võimaldaks katsetada uusi mängijaid ja piiranguid sisuliselt ei oleks. Loomulikult võib siis tekkida olukord kus näiteks Kiviõli eest osaleb Tallinn või Narva eest angoola noortekoondis , aga sellisel juhul ei omaks see enam tähtsust, sest asja point ei ole enam sportlik saavutus, vaid fun ja jalgpallirahva suur aastalõpufestival
                Head uut kõigile!
                299195

                Kommentaar


                  Miks EJLi kodukal osades artiklites on lingid suletuna kirjas

                  Tüütu on neid kopeerida, parem ei otsigi edasi. jee

                  Kommentaar


                    mõni märkus aastalõputurniiri kohta.EJL võtab endale vastutuse kokku kutsuda
                    parimad kodus mängivad noorte-ja täiskasvanute võistkonnad.sellisel juhul tu-
                    leks ennast natuke kokku võtta.mõned märkused kaasaelaja poolt.
                    --Kas EJL juhatuses ei leidu ühtegi meest kes oleks võimeline korrektset auta-
                    sustamist läbi viima?
                    --kindlasti jõuaks kommentaator nimed numbrid ette lugeda.treenereid tutvustada.
                    --statistika?

                    Kommentaar


                      Tavaliselt ikka nimed-numbrid on ette loetud minu meelest.
                      Autasustamise koha pealt ei oska öelda, milline see õige ja viisakas versioon välja näeb.

                      statistika oleks huvitav, aga noh, tundub et keegi on sinna vabast ajast topitud ja tal on raskusi, et mitte magama jääda

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Savi123 Vaata postitust
                        mõni märkus aastalõputurniiri kohta.EJL võtab endale vastutuse kokku kutsuda
                        parimad kodus mängivad noorte-ja täiskasvanute võistkonnad.sellisel juhul tu-
                        leks ennast natuke kokku võtta.mõned märkused kaasaelaja poolt.
                        --Kas EJL juhatuses ei leidu ühtegi meest kes oleks võimeline korrektset auta-
                        sustamist läbi viima?
                        --kindlasti jõuaks kommentaator nimed numbrid ette lugeda.treenereid tutvustada.
                        --statistika?
                        Käisin aastalõputurniiril vist 3-4 päeva ja nägin autasustamas Pohlakut, Meistriliiga tegevjuhti Dmitri Skiperskit, endist koondise mängijat Urmas Kirsi ja kedagi veel. Mis nendele meestel siis viga? Kirs endine tippjalgpallur ja lõi näiteks Milanile värava - mõnel noormehel on au asi saada auhind kätte tema käest.

                        Räägin küll nendest 3-4 päevast kus ma kohal olin aga siis luges kommentaator iga turniiri puhul ette kõikide võistkondade koosseisud ja treenerite nimed. Lisaks vaatasin et enamus turniiride koosseise ja väravalööjaid on üleval jalgpalliliidu kodulehel kus olid ka kogu turniiri jooksul LIVE tulemused. Seega tundub natuke arusaamatu virisemine.
                        http://ufa-gruztaxi.ru/16154

                        Kommentaar


                          Algselt postitas BlueSupport Vaata postitust
                          Lisaks vaatasin et enamus turniiride koosseise ja väravalööjaid on üleval jalgpalliliidu kodulehel kus olid ka kogu turniiri jooksul LIVE tulemused. Seega tundub natuke arusaamatu virisemine.
                          Minu jaoks ongi kummaline, et miks enamuste aga mitte kõikide. Küsimise peale sain vastuse, et sealt ei öeldud ja tema ei küsinud. Samas on liit terve trobikonna igasuguseid reegleid välja mõelnud mille järgi klubid peavad käituma, sest karistuseks võib tulla rahatrahv või punktidest ilmajäämine. Seega võiks enda korraldavaid asju ka korrektselt teha ja mitte ülejala-üks päev nii, teine päev naa.
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Ma juba selgitasin kuskil, et kõik andmed, mis mulle laekusid, sai ka kodukale üles pandud. Kuna ma ise kohal ei olnud, siis ei tea ma ka seda, miks vahel info puudulik oli. Äkki oli neil vahel mingeid probleeme, et täielikku infot ei olnud. Jõulujärgsed kaks päeva läksid vist purunenud arvuti tõttu aia taha.

                            Ütlen täiesti ausalt: mind selle eest süüdistada on ALATU, sest mina andsin koguaeg endast kõik!

                            Lisaks: kui keegi arvab, et töö kohapeal oli meelakkumine, siis ilmselt eksitakse kõvasti.

                            Kommentaar


                              Millal on jalkaliidus järgmised juhatuse valimised?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeftWing Vaata postitust
                                Millal on jalkaliidus järgmised juhatuse valimised?
                                Kandideerid või ?
                                http://www.newyorkredbulls.com/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X