Lehekülg 148, kokku 158 EsimeneEsimene ... 4898138144145146147148149150151152 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 941 kuni 2 960, kokku 3142
    Futboliit Kasutaja Myrgel avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Võtke seda nii. EJL otsustas kõikidele Tallinna klubidele infratoetuse anda. Ainult Florale ei anna, sest Flora on oma infra korda juba saanud, kuid võlg veel vanast ajast üleval. Et ka Flora EJLilt toetust saaks, siis aitab EJL Flora vana võla Tallinnaga ära klaarida.

EJL on seega lõpuks jaganud kõigile infra toetust. Nii Florale kui Kaljule kui ka teistele tulevikus.
    Pole ammu siia postitanud, aga no pean küsima: millest sa räägid? EJL on iga aasta Florale kandnud suurusjärku miljon eurot aastas, mille eest too siis väidetavaid staadioni võlgu peaks klattima. Kas nad seda ka tegid, ei tea, aga vaadates Flora laiamist mängijateturul, siis võib oletada, et raha läks pigem mojale.

Seda veidram oli uudis, et lisaks iga-aastasele "staadionimaksele", tegi liit ka otse diili võlausaldaja Tallinna Linna endaga. Vastuse küsimusele mis rahaliikumised isa ja poja vahel toimuvad, suudaks ainult mõni põhjalik audit või uurimine anda, aga mingeid võrdlusmomente teiste klubidega võib küll ainult väga elava fantaasiaga inimene tõmmata.

Amatöör Kasutaja Clingfilm avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
    Vastuse küsimusele mis rahaliikumised isa ja poja vahel toimuvad, suudaks ainult mõni põhjalik audit või uurimine anda....
    Kas on mingil kujul audit tehtud ka?

Meeskonnaliige Kasutaja sibierski avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Nii nagu Venemaal toimub kord aastas 4 h pikkune telesaade "Otseliin Vladimir Putiniga", kus Putja siis vastab kodanike küsimustele, võiks aastas korra SN korraldada saate "Otseliin Eesti koondise peatreeneriga" - palun organiseerige selline asi. Tahaks Karelilt küsimusi küsida mängujärgsel pressikonverentsil, aga see lubatud vaid akrediteeritud pressile. Usun, et selline saade oleks väga populaarne. Samasuguse saate võiks organiseerida EJL presidendiga. Tahaks täitsa saada ratsionaalseid selgitusi (ilma mingi hülgemöla ja ümmarguse jututa) pidevatele fänne käsilaiutamapanevatele otustele.
    //

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

See mida täna EJL tegi oli kõige ehedam näide tsensuurist. See on rõve pask, mis Eesti jalgpallis toimub. Palju-õnne Pohlak, sa oled auga Füüreri tiitli ära teeninud. Sa oled rõve inimene. Ma tean, et sa nagunii loed seda.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    See mida täna EJL tegi oli kõige ehedam näide tsensuurist. See on rõve pask, mis Eesti jalgpallis toimub. Palju-õnne Pohlak, sa oled auga Füüreri tiitli ära teeninud. Sa oled rõve inimene. Ma tean, et sa nagunii loed seda.
    Mis tehti siis?

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mis tehti siis?
    Pohlak ütles läbi oma jüngrite otse, et see on poliitiline. Uiboleht põgenes minema. Öelge palun, mis sellel bänneril oli poliitilist????

Pohlak.jpg

See on nii haige tsensuur.... Kogu Eesti jalgpall on ühe mehe käpaall...

See oli ainus bänner, mida ei lubatud staadionile (Teadmiseks, milles probleem oli)

Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Ma ei saa sellest hashtagist aru
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

Asjahuviline Kasutaja marconius avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algupärane

Pohlak ütles läbi oma jüngrite otse, et see on poliitiline. Uiboleht põgenes minema. Öelge palun, mis sellel bänneril oli poliitilist????

Pohlak.jpg

See on nii haige tsensuur.... Kogu Eesti jalgpall on ühe mehe käpaall...

See oli ainus bänner, mida ei lubatud staadionile (Teadmiseks, milles probleem oli)
    Võib-olla oleks pidanud adresaadi ka panema...nt. viimasele praamile v siis ikka hommikusele...chill

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Uiboleht põgenes minema.
    Palun mitte laimata. Ma ei põgenenud mitte kusagile. Läksin ühte intervjuud andma, kui Hardo (Sambaz) tuli minu juurde. Vestlesin Hardoga kaks korda, ütlesin talle, et kui tal on bänneriga küsimus, siis ta peab suhtlema turvateenistuse ja mängukorraldajaga (sh andsin talle telefoninumbri), sest mina ei tegele selle valdkonnaga. Kui jutt oli läbi, läks Hardo oma teed ja mina ka tagasi tööpostile.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Kas asdf on Mihkel Uiboleht?

Eesti koondislane Kasutaja salajane33 avatar
    Liitus foorumiga
    May 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas asdf Vaata postitust
    Palun mitte laimata. Ma ei põgenenud mitte kusagile. Läksin ühte intervjuud andma, kui Hardo Riiberg (Sambaz) tuli minu juurde. Vestlesin Hardoga kaks korda, ütlesin talle, et kui tal on bänneriga küsimus, siis ta peab suhtlema turvateenistuse ja mängukorraldajaga (sh andsin talle telefoninumbri), sest mina ei tegele selle valdkonnaga. Kui jutt oli läbi, läks Hardo oma teed ja mina ka tagasi tööpostile.
    Kõigepealt vabandust, ei olnud kindlasti kellegil siin eesmärk laimata. Asi läks kahtlaseks sealt maalt, kui tuli turvateenistusele esiteks bänneri tekst ette näidata ja siis kulus vastuse saamiseks julgelt ca 30min. Kui oleks kohe öeldud (eeldusel, et G4S oli suhtluses mängukorraldajaga juba siis kui saabuti väravasse), et ei enam pole võimalust. Siis oleks see täiesti okei ja aktsepteeritav. Aga peale väravasse jõudmist tuli sisu esitleda ja siis vastust ootama jääda. Pealegi kohale ei ilmunud algselt lubatud mängukorraldaja vaid vastus anti turvateenistuse kaudu edasi väga palju aega hiljem. Asjast poleks probleemi tekkinud, kui oleks kohe vastav suunis antud.

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Kas asdf on Mihkel Uiboleht?
    Tule eile meile

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Tule eile meile
    Saver on Pohlak?

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas asdf Vaata postitust
    Palun mitte laimata. Ma ei põgenenud mitte kusagile. Läksin ühte intervjuud andma, kui Hardo (Sambaz) tuli minu juurde. Vestlesin Hardoga kaks korda, ütlesin talle, et kui tal on bänneriga küsimus, siis ta peab suhtlema turvateenistuse ja mängukorraldajaga (sh andsin talle telefoninumbri), sest mina ei tegele selle valdkonnaga. Kui jutt oli läbi, läks Hardo oma teed ja mina ka tagasi tööpostile.
    Kus see laim siin on?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Ma lihtsalt vahel mõtlen kas teil endal ei hakka juba häbi seal vutiliidus kasvõi natukene, ei? Üldsegi? Kas mingi kodanik X ei mõtle vutiliidus korraks lõunapausi ajal, et miski on nagu mäda ja miski nagu ei pärsi? Ei, ma süüdista ei Uibsi ega turvateenistut hetkel, küll aga, mis kuradi olukorra ja signaali me anname oma kriitikutele, kes ei ole nõus nende protsesside juttudega, mida teile seal jahutakse pidevalt. Ma isegi ei hakka laskuma olukorda, kui oleks olnud, et Pohlak on võimas mees ja ainukene päästja meie vutis, oleks meid lastud ilusti. Ei, ma ei hakka rääkima nendest näidetest kui küljetribüünil on pidevalt mingeid bännereid olgu selleks edasi Käit või siis Ronaldo give me shirt või Frank Liivak on nunnu. Ei, ma ei hakka rääkima olukorrast euroopas, kus sääraseid asju lubatakse sisse ka viimasel minutil, kui asjad ei ole poliitilised, mida ka meie sõnum ei olnud. Rääkida selles valguses Uibs, et kella aeg on tähtis millal neid tuua, on täielik bullshit, lihtsalt lõpeta mees. Ja muidugi härra Küttis, kes lubas kohale tulla ja asja vaadata üle, pani julmalt lihtsalt tanki oma turvateenistuse, sest ta ei suvatsenudki kohale tulla, lihtsalt ei suvatsenud, sest talle piisas kui kuulis milline sõnum on bänneril ja ega ometi muidugi ei võtnud ta seda riski, sest ta teadis, et tema tööandjale suunatud bännerit ei tohi sisse lasta, ei tohi. Te tõestasite seal liidus ilmekalt miks sellised bännereid on vaja teha.

Meeskonnaliige Kasutaja NuFc avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2018

Algupärane

Täiesti haige värk mis seal jalgpalliliidus toimub. Mis selles sõnumis poliitilist oli? Igal pool mujal maailmas on sarnased plagud lubatud ja keegi ei räägi, et sõnum on poliitiline.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Feb 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    ... lihtsalt tanki oma turvateenistuse, sest ta ei suvatsenudki kohale tulla, lihtsalt ei suvatsenud, sest talle piisas kui kuulis milline sõnum on bänneril ja ega ometi muidugi ei võtnud ta seda riski, sest ta teadis, et tema tööandjale suunatud bännerit ei tohi sisse lasta, ei tohi. Te tõestasite seal liidus ilmekalt miks sellised bännereid on vaja teha.
    Sellel juhtumil on ilmselgelt üpris hapu maik juures. Miljonite mahakandmine on kuidagi suudetud summutada, kuid asdf ei ole otseselt vastanud mitme ka. minu esitatud konkreetsetele küsimustele ja kokkuvõtval nullitakse kogu dialoog väitega "see oligi nö. tehniline võlg". Ok see selleks, aga bänneriga toimunu on paneb tõsiselt kulme kergitama.
    Huvitav, kas PL mängule sama bänner lastakse? Ja kui lastakse, siis kas hiljem määratakse DK poolt korraldajale karistus "poliitilise agitatsiooni" eest? (veidi utreeritud stsenaarium)

Meeskonnaliige Kasutaja sibierski avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

vihjeks tuleviku jaoks..
    //

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tahtmata Liitu või turvatöötajaid kaitsta, siis praegu sai plakat suurema tähelepanu osaliseks kui ta muidu oleks saanud. Kõigepealt kuulsin sellest hommikul raadiost ja ka Postimehes on uudis üleval. Edasi ei viitsinud otsida.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Tahtmata Liitu või turvatöötajaid kaitsta, siis praegu sai plakat suurema tähelepanu osaliseks kui ta muidu oleks saanud. Kõigepealt kuulsin sellest hommikul raadiost ja ka Postimehes on uudis üleval. Edasi ei viitsinud otsida.
    Oleks väiksema tähelepanu osaliseks saanud? Räigelt vastupidi on hetkel asi. Arvad, et muidu poleks uudistes olnud kui 500 pealtvaataja seas on selline plakat?

Probs oleks mõni väljamaa spordiajakirjandus ka teema üles võtnud. Pole küll mingi tarkpea siin, aga isiklikult arvan, et asi on praegu palju palju väiksem kui oleks olnud.

Btw, kus see postimehes muidu on? (nägin seda millalgi, aga hetkel näiteks ei leia pealehelt.)
    Je suis Nasfal

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud