320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Prioriteegiks peaksid siiski olema fännid ja fänniühendused, kes meie publikuvaesuses vaevlevas jalgpallikeses siiski koondist-klubivutti leiavad aega ja tahtmist oma kohalolekuga toetada ja just see seltskond PEAB saama oma koha just seal, kus on nende traditsiooniline koht staadionil, ehk fännitribüünil, kui B6-B7 ei mahuta, siis õlg-õla kõrval kõrvalasetseval B5-B8-l, mitte abitribüünil. Õhkkonna ja positiivse laengu mängijatele annab aktiivne fänn fännitribüünil, mitte laiali hajutatult istuv fänn abitribüünil.
    Fännid ja suhtumine fännidessse on vutikultuuri oluline osa, kahjuks meil Eestis fännide olulisust veel ei tajuta, võib-olla jõudsime liiga vara ja ootamatult play-offi, me pole veel küpsed.
    Kui ma eksin, siis paranda.
    Asjal on ju lihtne lahendus, iga rühmituse liige saab 1+2 pileti asemel ainult ühe pileti, siis jääb seda "tennisepublikut" ka teie vahele vähem ja mahute kõik lahedasti B6-B7-sse ära. Mida kurat te nutate, staadionile ju saate?
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas marcello Vaata postitust
      Väga hea idee! 5+.
      Kahjuks ei ole vist foorumis väljakäidud ideedest asula tänaval eriti hoolitud...
      Kas selliste ideede EJL-ini jõudmine ka Jalgpallihaigla üks ülesannetest pole? Sel juhul poleks tegemist foorumijutuga, milleks siis üldse organisatsioonid?
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas elx Vaata postitust
        Asjal on ju lihtne lahendus, iga rühmituse liige saab 1+2 pileti asemel ainult ühe pileti, siis jääb seda "tennisepublikut" ka teie vahele vähem ja mahute kõik lahedasti B6-B7-sse ära. Mida kurat te nutate, staadionile ju saate?
        Nõus. Ma mõtlen nii et kas fänniühendused suudavad alati staadioni ära täita (sektorid B5,6,7,8). Ei suuda, tavaliselt vist ühe või kaks sektorit. Seega tundub et paljud Jalgpallihaigla liikmed käivad sama palju staadionil kui mõni tavapealtvaataja kes aktiviseerub ainult tippmängudeks.
        http://ufa-gruztaxi.ru/16154

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          Kas selliste ideede EJL-ini jõudmine ka Jalgpallihaigla üks ülesannetest pole? Sel juhul poleks tegemist foorumijutuga, milleks siis üldse organisatsioonid?

          eee, ma tõesti ei tea mida JH tegema peaks, tean seda mida siit lugenud olen kus keegi kirjutab, et kokkusaamisel käidi fännide poolt välja see ja see idee, noogutati kaasa aga kõik jätkub endistviisi.
          JH tegelased oskavad ehk ise kirjutada millised siit üles korjatud ideed ja nende endi poolt välja mõeldud ideed üldse asula tänaval rohelis tule on saanud ja kui palju ühe idee eest võitlema on pidanud.
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Uus fänniorganisatsioon Soccernet.ee?

            Kommentaar


              Algselt postitas ercos Vaata postitust
              Uus fänniorganisatsioon Soccernet.ee?
              Mulle meeldib selle kõla.

              Kommentaar


                Lisan niipalju, et ML, EL ja II liiga üleminekumängude protokollid saavad nüüdsest avalikustatud. Varasemalt oli nende puudumine probleemiks, mis on nüüdseks siis lahendatud. Kes veel märganud ei ole, siis neile selgituseks niipalju, et otsida tasub mängu toimumise kuupäevale kalendris klikkides.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ercos Vaata postitust
                  Uus fänniorganisatsioon Soccernet.ee?
                  Liitun, aga ainult presidendina.
                  Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Miks on viimasest ML voorust EJLi lehel ainult üks kokkuvõte? Kas klubid ei tee neid enam? Kas nõuet pole? Kui on, siis kuidas karistatakse neid, kes sellele sülgavad? Või kallistatakse ja tänatakse ja kasvatatakse jms võtmesõnad?
                    Võib korrata ka pärast seda vooru.

                    Kunagi kaks päris taibukat tüüpi ütlesid, et meistriliiga on täpselt nii kõva, kui on tema nõrgim lüli. Ja nõrgimad lülid tuleb lihtsalt välja juurida - kui ei suuda, siis polegi asja.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      EJLi teatest: "Staadionile võib kaasa võtta fotoaparaadi, välja arvatud suured profikaamerad (suur objektiiv, fotokott)."

                      Lugupeetud EJL, kas te ise saate ka aru, kui tobe see nõue on? Võtame näiteks minu suure profikaamera ,mis on Canon EOS 400D (http://www.cameralabs.com/reviews/Ca...n400D_main.jpg) ja oletame, et keeran talle ette objektiivi 17-55mm (http://www.canoncameramodels.com/wp-...S-17-55mm1.jpg) ning panen fotoõlakotti või naise käekotti.

                      Teie loogika järgi ei tohiks ma seda vist kaasa võtta.

                      Kui nüüd minu fotokat võrrelda näiteks nendega: Canon PowerShot S100 (http://a.img-dpreview.com/products_d...ont.jpg?v=1207) või Sony NEX-5 (http://www.dpreview.com/reviews/sony.../intro-001.jpg) või Olympus PEN E-P3 (http://a.img-dpreview.com/reviews/ol...ages/intro.jpg), siis kuidas minu oma nendest erineb, kui kobakus kõrvale jätta?

                      Kõigil nendel väikestel on võimsam nö zoom ja megapikslite arv, lisaks teevad mõned neist või isegi kõik videot, mis minu vana kaunaga on võimatu. Samuti on neiud väikseid parem väljakule visata, kui miski närvi ajab.

                      Seega miks ma ei tohiks enda fotoaparaati kaasa võtta?
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Ma möistan su muret, kuid ära dramatiseeri üle. Ma olen käinud köikidel mängudel oma Nikon D80'ga (objektiiv 18-135mm), siiamaani olen alati sisse saanud. Ühel korral hakkas üks natuke liigagar turva pirtsutama, et see on ju "liiga hea" kaamera, aga ma ei jätnud jonni. Väide, et "olen alati sellega sisse saanud" möjus.

                        Muide, kui satud ka Dublinisse mängu vaatama minema, siis seal vöib täpselt sama probleem ette tulla. Näiteks Sloveenias ei tahetud mind ka tolle kaameraga sisse lasta. Väikse pettemanöövriga see ikkagi önnestus.

                        Kommentaar


                          Toreda 18 aastase tüdruku hobi oled endale vanas eas leidnud, Martin.
                          Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                          Kommentaar


                            Jalkaliit kutsub rahvast varakult staadionile, mis on muidugi õige aga siiski, kuna paljud võtavad hoogu pubides jm. soojemates ruumides, tangivad viimast soojarohtu sõpradega, naudivad kaasfännidega melu staadioni ümber ning tahes-tahtmata jätavad sisenemise viimsele minutile, siis oleks väga meeldiv kui jalkaliit orgunniks vähemalt väravatesse 1, 2, 5 ja 6, milledest siseneb enamik publikust, rohkem turvamehi, ideaalis, laiendaks sissepääse teisaldatavate tõketega, millesse on võimalik luua rohkem sissepääsuväravaid.
                            Ei sooviks enam näha seda jama, et viimased sisenejad, läbides põhjaliku läbiotsimisorgia, saabuksid tribüünidele 15 min. peale avavilet.
                            Üle 5. minuti pole ma mitte kunagi, mitte ühelgi staadionil, peale A. Le Coq Arena, sisenemissabas seisnud.


                            Kommentaar


                              Sekundeerin Kesale. Serbia mängu ajal lauldi hümne pooltühjade tribüünide ees ja täis sai staadion alles kusagil ~20 minuti paiku.

                              Kommentaar


                                Unistage edasi,banaanivabariigis...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X