Lehekülg 138, kokku 139 EsimeneEsimene ... 3888128134135136137138139 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 741 kuni 2 760, kokku 2770
    Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Ei ole.
    Aga mängime seda mängu siis. Kelle sa ise hűpoteetiliselt pakuks?

Eesti koondislane Kasutaja Shparkz avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Minu teadmised Euroopa treeneritest on täiesti olematud.
    Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Mei oleks vaja mitte edukat treenerit (s.h. Eesti mõistes), vaid just sellist, kes relekasatsiga suudab alati joone peale finišeerida. Sest Eesti koondis ongi täpselt relekasats. Meil ei ole vaja sitast saia teha, vaid sitahaisust lahti saada. Kõmri nokkloom peaks saadaval olema.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Algupärane

hea loogika - kui ise ei oska paremat treenerit Eestile välja pakkuda, siis järelikult ei olegi olemas sellist treenerit.
    ja seis ongi nii, et mehed ei oska ja siis siin ei aitaks isegi maailma parimad treenerid.

Aga samas teisest küljest on meil 25 aastaga toimunud tohutu areng ja kõik liigub ülesmäge ja tegelt on kõik okei

(veidi bipolaarne, aga okei)
    MIA SAN MIA!

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Siin artiklis on ka tsitaat Islandi kohta hehe:
    https://sport.err.ee/1013070/nelja-e...algpallihallid
    Proven Kings of Europe!

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Okei, vutiliit. Viis minna on järgmise mänguni ja ma pean koosseisud leidma kuskilt klubide IG lehelt. Unreal shit. Päriselt ka. See pole okei.

Eesti koondislane Kasutaja fcfloraforever avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Okei, vutiliit. Viis minna on järgmise mänguni ja ma pean koosseisud leidma kuskilt klubide IG lehelt. Unreal shit. Päriselt ka. See pole okei.
    Siinkohal kiidaks Soccerneti. Koosseisud olid kenasti nõks varem üleval.
    Mul isiklikult on Levadia osas kõige keerulisem kuna kui eelmisel hooajal nende loosmängus sisse tulnud veale tähelepanu juhtisin ja oma tagasihoidliku skoori pakkusin (1:1 vs Tulevik) sain neilt bloki 😀😀 kusjuures mäng lõppeski 1:1 😀.
    Aga EJL kohapealt siis Taliturniiri protokollidest on aastaid räägitud. Tulemust ei ole. Ei ole nad suutnud isegi Soccernetist kooseisud võtta ja üles panna.

Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Siinkohal kiidaks Soccerneti. Koosseisud olid kenasti nõks varem üleval.
    Mul isiklikult on Levadia osas kõige keerulisem kuna kui eelmisel hooajal nende loosmängus sisse tulnud veale tähelepanu juhtisin ja oma tagasihoidliku skoori pakkusin (1:1 vs Tulevik) sain neilt bloki 😀😀 kusjuures mäng lõppeski 1:1 😀.
    Aga EJL kohapealt siis Taliturniiri protokollidest on aastaid räägitud. Tulemust ei ole. Ei ole nad suutnud isegi Soccernetist kooseisud võtta ja üles panna.
    Jutt käib siis Instagramis saadud blokist 😀

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Ütlen niipalju, et kui protokoll saabus, siis hakkasin ka sisestama. Soccerneti protokoll ei kõlba, kuna seal pole mängijate numbreid.

Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Taas ei ole koosseise.
    Kas see ongi EJL korraldatavate mängude tava, et huvilistest on sügavalt pohhui?
    Ma ei ole esimene ega viimane, kes sel teemal AASTAID sõna võtnud.
    See on nii absurdselt piinlik.
    Ja mul on ääretult kurb, et meie kohaliku liiga fännidele näkku sülitatakse.
    Aastate jooksul ei ole tehtud mitte midagi, et olukorda parandada.
    Ja ma ei süüdista siin Urmarit, sest tihti info lihtsalt ei jõua temani. Kuigi ka telemängude puhul on raske infot leida aegajalt.
    Piinlik, häbi!

Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Nüüd siis Maardu - Legion kas hilineb pool tundi, või ei suudeta liveskoori teha
    Ei midagi uut.

Tsitaat Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Taas ei ole koosseise.
    Kas see ongi EJL korraldatavate mängude tava, et huvilistest on sügavalt pohhui?
    Ma ei ole esimene ega viimane, kes sel teemal AASTAID sõna võtnud.
    See on nii absurdselt piinlik.
    Ja mul on ääretult kurb, et meie kohaliku liiga fännidele näkku sülitatakse.
    Aastate jooksul ei ole tehtud mitte midagi, et olukorda parandada.
    Ja ma ei süüdista siin Urmarit, sest tihti info lihtsalt ei jõua temani. Kuigi ka telemängude puhul on raske infot leida aegajalt.
    Piinlik, häbi!

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

https://www.aripaev.ee/uudised/2020/...a-50-000-eurot

Juhtum pöörase jalgpallifänniga kulmineerus sellega, et Eesti Jalgpalli Liit katkestas turvalepingu Meeskond Securityga mõni päev enne tähtsat Eesti-Saksamaa EM-valikmängu.

See läks liidule sisuliselt ühe õhtuga maksma 50 000 eurot.

Äripäeva käsutuses on G4Si viidatud mängu turvamise pakkumus, kus nii turvameeste tunnitasu kui ka juhtimistasu on laias laastus kolm korda suuremad, kui küsinuks teenuse eest päeva pealt üle parda visatud Meeskond Security.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Kvaliteet maksabki :P
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Tuleb Liitu selles asjus kiita.

Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Kelle taga see nüüd kinni on? Osad klubid ei saa ikka aru, et on olemas mõned hullud ja jube tüütud inimesed kelle jaoks on nende tegemised huvitavad? Või ei suudeta Liidus neid koosseise ülesse panna? Väga vahet ei ole ka, tehke palun lihtsalt korda need asjad. 2 ööpäeva jooksul võiks koosseisud ikka ülesse saada. Elementaarsed asjad. Täiesti ajuvaba selline ootamine ikka. https://jalgpall.ee/voistlused/friendlyprotocol/1726

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Aastaid on sellele väga tugevalt tähelepanu juhitud, aga asju pole võimalik muuta, kui puudub tahe teha asju hästi. Ja kui ei ole motivatsiooni pakkuda huvilistele elementaarset hooajaeelset lisaväärtust, et viia sihtrühm õigele lainele, siis on juba halvasti. Ei ole viitsinud enam isegi peaga vastu seina joosta, aga proovime ühe korra veel. Miks me elame aastal 2020 kiviajas? Meil on veebis olemas lahendus, kus klubid on kohustatud sisestama elektrooniliselt oma mängupäeva koosseisu ametlikeks kohtumisteks. Ei ole IT vallas kodus, aga kipun arvama, et ei ole väga keeruline tekitada sinna lahendus ka halliturniiri jaoks ja klubid saaksid/peaksid sisestama oma koosseisu veebis. Kui me siiski tahame elada kiviajas ja täita protokolle käsitsi, siis meil on liiga, kus kohtunikel on kohustus kontrollida, et võistkonna mängupäeva koosseis oleks kooskõlas juhendiga. Olgu neil kohustus siis ka taliturniiri puhul hoolitseda selle eest, et protokoll oleks õigeaegselt täidetud ja nende käes ning info edastatud liitu. Pildi edastamine võtaks aega 5 sekundit ja urmaril mõne minuti protokolli täitmine. Kui see kõik on tõesti liiga keeruline, siis annan alla ja mängigu oma kontrollmänge üldse suletud uste taga.
    fänn on kuningas, mängija aga teener.

Meeskonnaliige Kasutaja tudeng avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Aastaid on sellele väga tugevalt tähelepanu juhitud, aga asju pole võimalik muuta, kui puudub tahe teha asju hästi. Ja kui ei ole motivatsiooni pakkuda huvilistele elementaarset hooajaeelset lisaväärtust, et viia sihtrühm õigele lainele, siis on juba halvasti. Ei ole viitsinud enam isegi peaga vastu seina joosta, aga proovime ühe korra veel. Miks me elame aastal 2020 kiviajas? Meil on veebis olemas lahendus, kus klubid on kohustatud sisestama elektrooniliselt oma mängupäeva koosseisu ametlikeks kohtumisteks. Ei ole IT vallas kodus, aga kipun arvama, et ei ole väga keeruline tekitada sinna lahendus ka halliturniiri jaoks ja klubid saaksid/peaksid sisestama oma koosseisu veebis. Kui me siiski tahame elada kiviajas ja täita protokolle käsitsi, siis meil on liiga, kus kohtunikel on kohustus kontrollida, et võistkonna mängupäeva koosseis oleks kooskõlas juhendiga. Olgu neil kohustus siis ka taliturniiri puhul hoolitseda selle eest, et protokoll oleks õigeaegselt täidetud ja nende käes ning info edastatud liitu. Pildi edastamine võtaks aega 5 sekundit ja urmaril mõne minuti protokolli täitmine. Kui see kõik on tõesti liiga keeruline, siis annan alla ja mängigu oma kontrollmänge üldse suletud uste taga.
    Mitte, et mul urmari vastu midagi oleks, siis ma ei saa aru, miks peab keegi praegusel ajal seal protsessi üldse inimene vahel olema. Võiks ju automaatselt elektrooniline täitmine olla. Kui klubid oma arvutite/mobiilidega hakkama ei saa, siis võtku keegi liidu poolelt mängudele ipad kaasa, las sisestavad sealt korrektsed koosseisud ja ilmugu need siis automaatselt koosseisude alla. TOP3 liigade katmiseks pole ju miski kulu.

Asjahuviline Kasutaja QRkood avatar
    Liitus foorumiga
    May 2008

Algupärane

Mulle tundub, et igasugune IT arendus on jalkaliidus prioriteetide osas ikka üsna lõpus. Tegi siin samas foorumis urmar mulle selgeks, et tema arust ongi normaalne ja õige, et klubid paneks vihikusse kirja, et mis mängija millises liigas kui palju mängis ja mis kaardid sai. Tookord oli teemaks keelatud mängijate kasutamine teadmatusest. Minu ideeks oli tookord mingi IT lahendus luua, et antud olukordi rohkem ei tekiks.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas QRkood Vaata postitust
    Mulle tundub, et igasugune IT arendus on jalkaliidus prioriteetide osas ikka üsna lõpus. Tegi siin samas foorumis urmar mulle selgeks, et tema arust ongi normaalne ja õige, et klubid paneks vihikusse kirja, et mis mängija millises liigas kui palju mängis ja mis kaardid sai. Tookord oli teemaks keelatud mängijate kasutamine teadmatusest. Minu ideeks oli tookord mingi IT lahendus luua, et antud olukordi rohkem ei tekiks.
    Aga saada oma ettepanekud õigesse kohta. Mina olen saatnud ja olen saanud tulemusi.

Juss Tamming

Projektijuht
    juss[ät]jalgpall.ee
    (372) 627 9960

Veiko Kampura

IT arendusjuht
    veiko.kampura[ät]jalgpall.ee
    (372) 627 9960

Martin Vahemets

IT
    martin.vahemets[ät]jalgpall.ee
    (372) 627 9960
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

EJL sõlmis Coolbetiga lepingu. Betsafe’ga on siis kõik?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud