320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
    Kui üks osapool kahepoolse lepingu ülesütlemise käigus valet informatsiooni andis? Praegu Lepmets andis Levadiale valet informatsiooni, mille põhjal Levadia nõustus enda poolelt lepingu lõpetamisega
    Sellisel juhul oleks tulnud palga maksmine klubi poolt peatada mitte leping lõpetada. Seda et mees hiljem otsustas ümber mõelda ei ole kuidagi süütegu ja selle kohta puudub paragrahv. Pigem on klubi süüdi et lepingu lõpetasid palga külmutamise asemel ja lepmetsa selle eest karistada on ülekohtune. Vaadates lepmetsa sõnastust on selge et lõpetaski karjääri selleks et mupos tööl olla. Seda et kaljus neid ei häiri teine töökoht avas tal taas võimaluse jalgpalluri karjääri jätkata. Seda et nüüd vaatas vastu olukord kus ta on lepinguta pole ju tema süü - klubi oleks pidanud palga külmutama... Kas lepmets oleks pidanud uutes oludes levadia uksetaha marssima et ou kutid teeme uue lepingu et saaks kaljusse minna ?

    Levadial oli tegelikult palga külmutamise näol võimalus enda huve kaitsta seega jokkskeemi pole olemas. Samuti oli lepmetsal palga kärpe puhul võimalus leping üles öelda mistõttu ei ole alust arvata et tal oli kohe plaan kaljusse minna.

    Vaatame ka originaal sõnastuse üle... "Pidin ütlema, et lõpetan profikarjääri, et leping lõpetada. Levadias öeldi, et profijalgpallur ei saa teisel tööl käia, aga [Kalju] president Kuno Tehva selliseid piiranguid ei sea,"

    Loeme välja et lepingu lõpetamisest räägib lepmets minevikus, aga Kuno tehvast olevikus. Mistõttu ei saa lausest kuidagi välja lugeda et leping lõpetati selleks et saaks kaljusse tulla, küll aga loeb selgelt välja et leping lõpetati lisatöö tõttu ja nüüd uutes oludes on võimalik tööl käija ja pallida.

    Mina soovitan lepmetsal otsus edasi kaevata ja iga juriidilise taibuga inimene saab aru et klubi oleks pidanud lepingu mitte lõpetama ja lepmetsa juttu ei saa kaheti mõista sest ta räägib minevikus et leping tuli lõpetada töö tõttu ja olevikus et nüüd saab töö kõrvalt pallurina jätkata.
    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

    Kommentaar


      Miks rannajalgpalli protokollide üleslaadimine nii kaua aega võtab? NB! tegemist pole etteheitega, vaid lihtsalt küsimusega.

      Kommentaar


        Algselt postitas Drogba Vaata postitust
        Miks rannajalgpalli protokollide üleslaadimine nii kaua aega võtab? NB! tegemist pole etteheitega, vaid lihtsalt küsimusega.

        Täiesti õige küsimus, mitu aastat sellega probleeme olnud, et seisusid ei näe isegi 2 päeva pärast toimunud mänge.
        Ei saa olla see nii raske, et sisse toksida see skoor vähemalt, et tabel oleks uuendatud.

        Beach soccer estonia lehelt tuleb mingit infot, aga see ei tule ka nii kiiresti, pluss seal pole tabeleid kirjas.

        Kommentaar


          Algselt postitas Discball Vaata postitust
          Täiesti õige küsimus, mitu aastat sellega probleeme olnud, et seisusid ei näe isegi 2 päeva pärast toimunud mänge.
          Ei saa olla see nii raske, et sisse toksida see skoor vähemalt, et tabel oleks uuendatud.

          Beach soccer estonia lehelt tuleb mingit infot, aga see ei tule ka nii kiiresti, pluss seal pole tabeleid kirjas.


          Selle lingi alt leiab siiski tulemused ja väravalööjad. Tuleb lihtsalt ise paremini otsida tuleb välja !

          Kommentaar


            Et hakkame otsusele ka jõudma või ikka viimase minutini kaalume olukorda?

            Kommentaar


              loodetavasti antakse andeks kui kogu see jura on koroona tõttu - force majeure

              Kommentaar


                Kiidan "Eesti jalgpalli" äppi.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Ekraani pööramine ei toimi!

                  Kommentaar


                    Mart Poom:

                    "Kui trenn saab läbi, peab minema jõusaali või jooksma. Ainult nii saab oma arengus liikuda edasi. Ottender on unikaalne, sest tema tööeetika on eriline. Kui Eestis käivad noorsportlased reedeti pidudel, siis USA-s seda pole. Seal on paljudes piirkondades valik, kas jääd töötuks, hakkad narkodiileriks või otsustad mängida jalgpalli. Ma olen viimase kolme kuu jooksul visanud meeskonnast välja kümme inimest, sest neil polnud distsipliini. Nad ei tule trenni ja otsivad vabandusi."

                    Poomi sõnul on see Eestis sügavam ja laiem probleem.

                    "Ma näen, kuidas tehakse vutiklubides trenni. See pole treenimine, vaid trenniinimestelt raha saamine. Nad ei keskendu, et igast poisist saaks proff. Lapsed mölisevad ja jonnivad oma treeneritega. Ma ei imesta, et meie jalgpalli rahvuskoondis pole viimase kümne aastaga midagi saavutanud. Siis tulevad hambaarstid Islandilt ja panevad maailmameistrivõistlustel peo käima. Trennis peab toimuma kasvatus, iga asi nõuab pingutust ja fokuseerimist. Ma tahan näha Eesti kossukoondist mängimas Ameerika Ühendriikide naiste koondisega, kuid seda pole tehtud, sest nad teavad, et saavad pähe," avaldas Poom.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                      Mart Poom:

                      "Kui trenn saab läbi, peab minema jõusaali või jooksma. Ainult nii saab oma arengus liikuda edasi. Ottender on unikaalne, sest tema tööeetika on eriline. Kui Eestis käivad noorsportlased reedeti pidudel, siis USA-s seda pole. Seal on paljudes piirkondades valik, kas jääd töötuks, hakkad narkodiileriks või otsustad mängida jalgpalli. Ma olen viimase kolme kuu jooksul visanud meeskonnast välja kümme inimest, sest neil polnud distsipliini. Nad ei tule trenni ja otsivad vabandusi."

                      Poomi sõnul on see Eestis sügavam ja laiem probleem.

                      "Ma näen, kuidas tehakse vutiklubides trenni. See pole treenimine, vaid trenniinimestelt raha saamine. Nad ei keskendu, et igast poisist saaks proff. Lapsed mölisevad ja jonnivad oma treeneritega. Ma ei imesta, et meie jalgpalli rahvuskoondis pole viimase kümne aastaga midagi saavutanud. Siis tulevad hambaarstid Islandilt ja panevad maailmameistrivõistlustel peo käima. Trennis peab toimuma kasvatus, iga asi nõuab pingutust ja fokuseerimist. Ma tahan näha Eesti kossukoondist mängimas Ameerika Ühendriikide naiste koondisega, kuid seda pole tehtud, sest nad teavad, et saavad pähe," avaldas Poom.

                      Neid asju rääkis Martti Poom, tuntud räppar ja ameerika jalka entusiast, mitte Mart Poom. Lihtsalt nii igaks juhuks.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                        Neid asju rääkis Martti Poom, tuntud räppar ja ameerika jalka entusiast, mitte Mart Poom. Lihtsalt nii igaks juhuks.
                        pigem lihtsalt rappar, mitte tuntud rappar

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                          Mart Poom:

                          "Kui trenn saab läbi, peab minema jõusaali või jooksma. Ainult nii saab oma arengus liikuda edasi. Ottender on unikaalne, sest tema tööeetika on eriline. Kui Eestis käivad noorsportlased reedeti pidudel, siis USA-s seda pole. Seal on paljudes piirkondades valik, kas jääd töötuks, hakkad narkodiileriks või otsustad mängida jalgpalli. Ma olen viimase kolme kuu jooksul visanud meeskonnast välja kümme inimest, sest neil polnud distsipliini. Nad ei tule trenni ja otsivad vabandusi."

                          Poomi sõnul on see Eestis sügavam ja laiem probleem.

                          "Ma näen, kuidas tehakse vutiklubides trenni. See pole treenimine, vaid trenniinimestelt raha saamine. Nad ei keskendu, et igast poisist saaks proff. Lapsed mölisevad ja jonnivad oma treeneritega. Ma ei imesta, et meie jalgpalli rahvuskoondis pole viimase kümne aastaga midagi saavutanud. Siis tulevad hambaarstid Islandilt ja panevad maailmameistrivõistlustel peo käima. Trennis peab toimuma kasvatus, iga asi nõuab pingutust ja fokuseerimist. Ma tahan näha Eesti kossukoondist mängimas Ameerika Ühendriikide naiste koondisega, kuid seda pole tehtud, sest nad teavad, et saavad pähe," avaldas Poom.

                          Kui juba targutada, siis voiks tapsem olla. EMil löödi pidu püsti, MMil ei saadud alagrupist edasi. Ja wiki andmetel oli kogu meeskond 2016 aastal professionaalne, koduliigas ei mänginud keegi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                            "Ma tahan näha Eesti kossukoondist mängimas Ameerika Ühendriikide naiste koondisega, kuid seda pole tehtud, sest nad teavad, et saavad pähe," avaldas Poom.

                            Kahtlen selles väites/oletuses väga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Järelikult oli kehv trenn või ei teinud korralikult kaasa.
                              +1

                              Olles natukene lähemalt näinud konkreetse Ottenderi treeningutele pühendumist ja iseloomu kui ta oli veel täitsa väike laps, siis peab Poomi jutt ikka päris paika ja vend väga selgelt teistest eristust. Ega muudmoodi vast saagi. Ja lisatrenne tegi ta juba siis, mitte seepärast, et kuhugi jõuda vaid seepärast, et tahtmine ja iseloom oli selline.

                              Ja täitsa nõus, et võibolla oli kehv trenn, aga seda siis seepärast, et "head" trenni tehes oleks teised lapsed olnud lihtsalt maoli. Lõpuks taandubki asi treenerile ja treeningprotsessile, sellele ilmselt siin viidatud juba korduvalt. Kui ikka treener ei suuda parimat gruppi vajataval tasemel tööle panna, siis väga väike variant on, et tegemist on ludride lastega. Pigem ikka nii, et sitt treener ja sitt trenn.

                              Kommentaar


                                Kogu see seltskond laiali peksta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X