320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
    Sõdur käib mul täitsa tasuta. Kaitse Kodu mul enam ei käi aga minu arust on see ka tasuta või mingi väga sümboolse summa eest.
    Sõdur on tasuta KV töötajatele, muidu tasuline. Kaitse Kodu saab malevast tasuta, muidu aastatellimus on ca 2 eurot.
    308

    Kommentaar


      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
      Sõdur käib mul täitsa tasuta. Kaitse Kodu mul enam ei käi aga minu arust on see ka tasuta või mingi väga sümboolse summa eest.
      Sõduri tellimus on mingi 16 euri aastas, et võrreldes teiste väljaannetega siis "tasuta" jah
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Algselt postitas marcello Vaata postitust
        Sõduri tellimus on mingi 16 euri aastas, et võrreldes teiste väljannetega siis "tasuta" jah
        aa ok, no äkki veteranile siis tasuta vms, mul igatahes käib ja maksnud pole kunagi.
        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

        Kommentaar


          Hea teada! Aga üldiselt ma lihtsalt tõin näite, et neid n-ö tööandja tasulisi ajakirju on küll, muud ei midagi.

          (Ma loen hea meelega neid kõiki kolme, aeg-ajalt)

          Kommentaar


            saan ma õigesti aru, et ejl koos oma suure juhiga on allutanud kogu erialase ajakirjanduse soccerneti ja jalka näol ja ülejäänud, kui tahavad mingeid intervjuusid teha, kutseid üritustele saada ja jalkaliidu kulul business-lounges jooke-sööke konsumeerida, kirjutavad asjadest nii 'nagu vaja'. kas sinna fännide kohtumisele jalkaliiduga kutsuti ainult 'jalaga kõhtu ja kõik on pohh' toetajaid või oli kandepind laiem?

            Kommentaar


              Algselt postitas muurek Vaata postitust
              saan ma õigesti aru, et ejl koos oma suure juhiga on allutanud kogu erialase ajakirjanduse soccerneti ja jalka näol ja ülejäänud, kui tahavad mingeid intervjuusid teha, kutseid üritustele saada ja jalkaliidu kulul business-lounges jooke-sööke konsumeerida, kirjutavad asjadest nii 'nagu vaja'. kas sinna fännide kohtumisele jalkaliiduga kutsuti ainult 'jalaga kõhtu ja kõik on pohh' toetajaid või oli kandepind laiem?
              Nagu siin korduvalt on juba öeldud, Jalka pole ei sõltumatu ega ajakirjandus vaid on EJL hääletoru. Te kõik ka. mina olete valesti aru saanud, arvates, et Jalka on ajakirjandus. Tuhat vabandust asdf

              Kommentaar


                Algselt postitas tpx Vaata postitust
                Nagu siin korduvalt on juba öeldud, Jalka pole ei sõltumatu ega ajakirjandus vaid on EJL hääletoru. Te kõik ka. mina olete valesti aru saanud, arvates, et Jalka on ajakirjandus. Tuhat vabandust asdf
                No ja nüüd siis lõpetad lugemise või kuidas? Kümmekond aastat tõmmati osavalt haneks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  No ja nüüd siis lõpetad lugemise või kuidas? Kümmekond aastat tõmmati osavalt haneks.
                  Pead silmas ajakirja? Kui jah, siis seda pole ma kunagi ei lugenud ega ostnud, ega tellinud, Jah, nüüd saab ju öelda, et mida ma undan, et pole isegi seda üllitist kätte võtnud. Ja tõesti ei ole, sest see ajakiri ei kõneta mind. Küll aga viimase keisi raames ma püüdsin ennast teemaga kurssi viia ja otsisin Selveri perioodika sektsioonist seda väljaannet - tühjad pihud, mida polnud seda polnud ja ei viitsinud oma otsinguid R-kioskisse viia. Noo selgelt minu kaotus, püüan sellega nüüd kuidagi elada

                  Kommentaar


                    Algselt postitas tpx Vaata postitust
                    Üks küsimus siisk on. Pole väga tihti kohanud, et reklaambrozüüri lugemisõiguse eest raha küsitakse. Kuidas seda Jalka puhul seletada? Vaevalt, et Eesti Energia oma kaevuritele mõeldud ajakirja eest "Kaevur Mati" raha küsiks või seda R-Kioskis müüks. Muidugi võimalik, et ma pole viimase aja trendidega väga hästi kursis.
                    Tegelikult hetkel sa näitasid välja, et sa oled ikka natukene jalgpalli kauge inimene. Diivanil lösutades oskab vinguda igaüks.

                    Jalka ajakiri käib koju kõigile tasuta, kes mängib ükskõik, mis liigat. Olgu see kasvõi ranna- või saalijalgpalli liiga. Kõigil, kellel on EJL litsents, mida sa pead isegi rahvaliigasse registreerudes tegema, saavad aastaks "Jalka" ajakirja tasuta tellimuse.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                      Tegelikult hetkel sa näitasid välja, et sa oled ikka natukene jalgpalli kauge inimene. Diivanil lösutades oskab vinguda igaüks.
                      Jalka ajakiri käib koju kõigile tasuta, kes mängib ükskõik, mis liigat. Olgu see kasvõi ranna- või saalijalgpalli liiga.
                      Tõsi see on, et üheski liigatasemes ma tegev ei ole. Samas ma ei saa hästi aru, et kuidas on arvamuse avaldamise eelduseks EJL mängija litsensi omamine (kergelt liialdatud võrdlus). Ju siis on, aga las olla. Lisaks, isegi kui ma oleks litsensiga mängija, siis ma loobuks sellise ajakirja tellimusest. Sest minu arvates sellist stiili materjal sellises koguses on lihtsalt nii 90nendad.

                      Kõigil, kellel on EJL litsents, mida sa pead isegi rahvaliigasse registreerudes tegema, saavad aastaks "Jalka" ajakirja tasuta tellimuse.
                      Niih, see on päris huvitav informatsioon. Ehk siis ütleme, et on umbes 21K jalgpalli harrastajat. Isegi kui pooled ütelvad "tänan, aga ma ei soovi ajakirja", siis tuleb iga kuu trükkida 10+K eksemplari. See number on samasse suurusjärku nagu on paljude teiste suht hea sisuga nö. tavalise ajakirjade tiraazid. TM 11K, NatGeo 16K, Imeline Teadus 16K jne. See "tühja" trükkimine on kulu, mille efektiivsus on suhteliselt küsitav. Samuti, veidi küll "rohepesu" laadne märkus, aga siiski kas selle ajakirja pärast on ikka vaja neid puid paberi tootmiseks maha võtta.
                      Huvitav info, mida mul kahjuks pole, oleks teada kui suur osa Jalka tuludest tuleb ajakirja nö. R-Kioski üksiknumbri müügist, pluss palju on Jalkal nö. maksvaid aastatellimuse tellijaid.

                      Kui sellist hääletoru on organisatsioonil vaja, siis okei, sobib mulle, pole minu maitse, aga las siis olla. Samas miks mitte moodsal ajal kantida kogu sisu veebi. Teha portaal jalka.ee, mis oleks just sellise EJL pro-sisuga väljaanne. Oleks operatiivne, saaks pakkuda dünaamilist sisu staatilisele tekstile juurde, poleks seotud SNi "ajakirjanduspiiranguga", saaks öelda, et EJL on oma panuse kliimasoojenemise peatamiseks andnud (kulutades vähem ressurssi paberajakirja trükkimisele) jne. Täiesti win-win lahendus.

                      Kommentaar


                        Paide linnameeskonna peatreener Vjatšeslav Zahovaiko kritiseeris teravalt koondise peatreenerit Karel Voolaidi, kes tema sõnul kasutas meediat Henri Anierile surve avaldamiseks ja lasi paista, justkui käituks Paide klubi ründajat kinni hoides ebapatriootiliselt.



                        Huvitav...

                        Kommentaar


                          Positiivne, et Zaho julgeb olla konkreetne. Väike näpukas, muud midagi. Mõttetu intriig, muud midagi.
                          Last edited by Silver; 10.11.20, 15:03.

                          Kommentaar


                            Miks koondise treener ei peaks mängijaga otse suhtlema? Eriti Eesti suguse väikeriigi puhul?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              Miks koondise treener ei peaks mängijaga otse suhtlema? Eriti Eesti suguse väikeriigi puhul?
                              Koondise treener suhtleb igas riigis mängijatega otse. Ega ta teda ära osta ei taha.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas tpx Vaata postitust
                                Tõsi see on, et üheski liigatasemes ma tegev ei ole. Samas ma ei saa hästi aru, et kuidas on arvamuse avaldamise eelduseks EJL mängija litsensi omamine (kergelt liialdatud võrdlus). Ju siis on, aga las olla. Lisaks, isegi kui ma oleks litsensiga mängija, siis ma loobuks sellise ajakirja tellimusest. Sest minu arvates sellist stiili materjal sellises koguses on lihtsalt nii 90nendad.



                                Niih, see on päris huvitav informatsioon. Ehk siis ütleme, et on umbes 21K jalgpalli harrastajat. Isegi kui pooled ütelvad "tänan, aga ma ei soovi ajakirja", siis tuleb iga kuu trükkida 10+K eksemplari. See number on samasse suurusjärku nagu on paljude teiste suht hea sisuga nö. tavalise ajakirjade tiraazid. TM 11K, NatGeo 16K, Imeline Teadus 16K jne. See "tühja" trükkimine on kulu, mille efektiivsus on suhteliselt küsitav. Samuti, veidi küll "rohepesu" laadne märkus, aga siiski kas selle ajakirja pärast on ikka vaja neid puid paberi tootmiseks maha võtta.
                                Huvitav info, mida mul kahjuks pole, oleks teada kui suur osa Jalka tuludest tuleb ajakirja nö. R-Kioski üksiknumbri müügist, pluss palju on Jalkal nö. maksvaid aastatellimuse tellijaid.

                                Kui sellist hääletoru on organisatsioonil vaja, siis okei, sobib mulle, pole minu maitse, aga las siis olla. Samas miks mitte moodsal ajal kantida kogu sisu veebi. Teha portaal jalka.ee, mis oleks just sellise EJL pro-sisuga väljaanne. Oleks operatiivne, saaks pakkuda dünaamilist sisu staatilisele tekstile juurde, poleks seotud SNi "ajakirjanduspiiranguga", saaks öelda, et EJL on oma panuse kliimasoojenemise peatamiseks andnud (kulutades vähem ressurssi paberajakirja trükkimisele) jne. Täiesti win-win lahendus.
                                Arvamust võib muidugi avaldada, aga tulla lahmima siia, siis enne võiks asjadega ennast kurssi viia.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X