320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas tpx Vaata postitust
    Kasper, millega sa kommenteerid tõika, et Kalevi mängul toimunud vahejuhtum plakatiga ei ole SNis uudiskünnist ületanud? Tavaliselt tirazeeritakse erineva kvaliteediga sisu, puhtast kullast täieliku jamani ja see meie kohalikku jalkakultuuri olulilselt puudutav vahejuhtum on jäänud igasuguse SN ajakirjanike tähelepanuta. Kui "lehe veergudele" seda teemat ei puudutatud, siis kas on plaanis teha seda tänases SN podkastis?
    Ei no mis siin arusaamatu on? Kinnimakstud ju!

    Aga kui nüüd sisuliselt sulle vastata, siis näiteks ma ise lugesin ja sain teada alles eile õhtul foorumist, et Myrglil oli korraldusjuhiga mingi vestlus. Et edaspidi seda vältida, siis kindlasti kaalun tulevikus reporteri lähetamist kõikjale, kus eri klubide fännid on, et oleks võimalik kõikide fännide vestlused dokumenteerida ja uudistena avaldada. Siis juba sellist apsu läbi ei laseks!

    Kui nüüd veel sisulisemalt vastata, siis kogu see Pohlaku plakati teema kogus tuurid üles Soccernetist. Jah, lugesid õigesti. Avaldasime foto ja mõlemalt poolt selgitused, kuidas juhtus nii, et plakat tribüünile ei jõudnud. Laupäevasel mängul sai Soccerneti otseülekandest vaadata, kuidas plakat on staadionil kenasti lahti rullitud. Sellest plakatist oli juttu ka Soccerneti tekstipõhises LIVE-ülekandes.

    PS. Kui sa tahad minult seoses mu tööga mingeid vastuseid, siis saada e-kiri - on suurem tõenäosus mingi vastus saada. Kuigi ma loen foorumit, siis ma ei kammi igapäevaselt kõiki teemasid siin läbi. Foorum on fännidele koht suhtlemiseks ja mõtete vahetamiseks - see pole mingi teabenõude esitamise koht.

    PPS. Varikonto kasutamine on tegelikult vastuolus Soccerneti foorumi reeglitega.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
      Ei no mis siin arusaamatu on? Kinnimakstud ju!

      Aga kui nüüd sisuliselt sulle vastata, siis näiteks ma ise lugesin ja sain teada alles eile õhtul foorumist, et Myrglil oli korraldusjuhiga mingi vestlus. Et edaspidi seda vältida, siis kindlasti kaalun tulevikus reporteri lähetamist kõikjale, kus eri klubide fännid on, et oleks võimalik kõikide fännide vestlused dokumenteerida ja uudistena avaldada. Siis juba sellist apsu läbi ei laseks!

      Kui nüüd veel sisulisemalt vastata, siis kogu see Pohlaku plakati teema kogus tuurid üles Soccernetist. Jah, lugesid õigesti. Avaldasime foto ja mõlemalt poolt selgitused, kuidas juhtus nii, et plakat tribüünile ei jõudnud. Laupäevasel mängul sai Soccerneti otseülekandest vaadata, kuidas plakat on staadionil kenasti lahti rullitud. Sellest plakatist oli juttu ka Soccerneti tekstipõhises LIVE-ülekandes.

      PS. Kui sa tahad minult seoses mu tööga mingeid vastuseid, siis saada e-kiri - on suurem tõenäosus mingi vastus saada. Kuigi ma loen foorumit, siis ma ei kammi igapäevaselt kõiki teemasid siin läbi. Foorum on fännidele koht suhtlemiseks ja mõtete vahetamiseks - see pole mingi teabenõude esitamise koht.

      PPS. Varikonto kasutamine on tegelikult vastuolus Soccerneti foorumi reeglitega.
      Pong Kasperilt on suuresti okei, aga siiski ...
      Kommenteeriks osa, mis käsitles "vastuste saamiste tõenäosust". Jah, tõesti saaks otse kirjutada ja ma olen seda ka teinud (kodanikunime kasutades) al'a erinevate SN portaali puudutavate infotehnoloogiliste probleemide osas. Kinnitan, et olen saanud ka vastuse ja et tulemus on olnud kokkuvõtvalt positiivne. Põhjus, miks aga see ja ka mõned minu poolt eelnevalt tõstatatud küsimused on just siin foorumi veergudel eetrisse paisatud, on selles, et ei tekikis olukorda, kus üks-ühele meilivestlus küsijale annaks küll vastuse aga suurem üldsus jääks teadmatusse. Foorum annab minu arvates just sellise optimaalse keskkonna arutlemiseks nii et inforingi jäävad ka teised huvilised peale küsija/vastaja.

      Veel üks täpsustus, tõesti SN alehopil toimunud plakatiintsidenti kajastas, minu viga, et ma seda ei maininud. Ehk olin tollel hetkel liiga "emotsionaalselt üles kõetud"

      Kommentaar


        Tere, minu nimi on Kasper ja võtan ilgelt südamesse

        teie, kui peatoimetaja peategi ja võiksite vastutada puhta eesti vuti nimel. Isegi siis, kui süüdistatakse EJL sabarakkude olemises.

        E: tegin Kasperile veits liiga, soz

        Kommentaar


          Kui hommikul ma veel kiitsin härra Vaherit suurepärase loo eest, mida ei olnud ka patt jagada siia. Siis antud hetkel mul puuduvad igasugused normaalsed viisakad sõnad. Kas kellegil on veel kahtlust, et mis asi siin toimub?

          Kommentaar


            Tahaks öelda, et tegemist on šokeeriva teadaandega, aga erilist üllatusmomenti siiski ei paku, pigem järjekordne m.o.t.t.

            Negatiivse varjundiga platsiväliste protsesside kirjeldamine või nende üle arutlemine ei ole EJL häälekandjas lubatud tegevus. Ühtlasi sai vastuse ka küsimus, et miks me ei näe EJL väljaannetes arutelusid (mitte kiidulaulu) jalgpallijuhtimise üle seoses lähenevate valimistega. Ja ma ei eelda siin sopaga tuima loopimist, vaid objektiivset kajastust (nt viimati Õhtuleht). Halenaljakas või kurb. Ei teagi, mis seda olukorda paremini kirjeldab.

            Kommentaar


              Hääletan kurva poolt.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Tahaks öelda, et tegemist on šokeeriva teadaandega, aga erilist üllatusmomenti siiski ei paku, pigem järjekordne m.o.t.t.

                Negatiivse varjundiga platsiväliste protsesside kirjeldamine või nende üle arutlemine ei ole EJL häälekandjas lubatud tegevus. Ühtlasi sai vastuse ka küsimus, et miks me ei näe EJL väljaannetes arutelusid (mitte kiidulaulu) jalgpallijuhtimise üle seoses lähenevate valimistega. Ja ma ei eelda siin sopaga tuima loopimist, vaid objektiivset kajastust (nt viimati Õhtuleht). Halenaljakas või kurb. Ei teagi, mis seda olukorda paremini kirjeldab.
                Just eile lugesin seda Vaheri kirjatükki ja mõtlesin, miks sellist spekuleerivat koolipapalikku näpuviibutamist on vaja avaldada. Tundub, et polnud ainus.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Just eile lugesin seda Vaheri kirjatükki ja mõtlesin, miks sellist spekuleerivat koolipapalikku näpuviibutamist on vaja avaldada. Tundub, et polnud ainus.
                  Tore, et pooldad diktatuuri, aga teistele see muidu ei meeldi.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Just eile lugesin seda Vaheri kirjatükki ja mõtlesin, miks sellist spekuleerivat koolipapalikku näpuviibutamist on vaja avaldada. Tundub, et polnud ainus.
                    Sisuga võib ju nõustuda või mitte, aga võtmeküsimus pole kaugeltki selles. Ma pole kindel, kas su maailmavaatega peaks kaasas käima ajakirjandusvabaduse piiramine ja tsensuuri pooldamine, et päris üllatav avaldus. Ega lõppkokkuvõttes lugu avaldamata ei jäänud. Veidi on lihtsalt üllatav, et see info sellisel kujul välja jõudis, et ämbrid lõpuks korralikult kolisesid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Just eile lugesin seda Vaheri kirjatükki ja mõtlesin, miks sellist spekuleerivat koolipapalikku näpuviibutamist on vaja avaldada. Tundub, et polnud ainus.
                      Ma nüüd ei saa aru, kas sa mängid eile sündinud tegelast või oled. Probleemi üleüldisemat sisu tuleb tajuda, mitte Vaheri lugu. Palun vii ennast enne kurssi või jätka liverpooli teemas onaneerimist.

                      Kommentaar


                        mis see probleemi sisu siis on ka, et jalgpalli liidu enda ajakiri ei ole nõus oma mängijatele puid alla panema? Iga asja peale "TSENSUUR!" karjuda on tänapäeval muidugi megapopp. Eriti kui Aivar Pohlak ka teemaks.

                        Lugesin ka selle artikli läbi, sisult täiesti mõttetu artikkel, mida vähe lühemas formaadis on siin foorumis koguaeg kedratud: loe ka: "Karol on üks eit, mäetate seda saksamaa mängu, eksole, putsi nüüd ei tule üldse kohale. Vanasti olid päris mehed Raio ja Mart. Need mehed ei olnud sita pealt riisutud. Klavan, jäägu sulle see porchetta kurku kinni seal Sardiinias, oleksid tulnud, oleksid aga legendiks saanud hoopiski."

                        Vajalik artikkel küll, mida täna Eesti jalgpalliliidu enda lehel ka avaldada.

                        Kommentaar


                          irv, lihtsalt irv plastic, et hakkasin reaalselt naerma kui lugesin su teksti, ometigi oled sa ju tegelt täitsa tark inimene. nagu asi oleks konkreetselt selles vaheri loos või siis on läbiv joon ikkagist kuskil mujal, nende keeldudega mida vutiliit viimasel ajal üritab nii võimsalt esitada, kaevab ta endale pigem sügavat auku kui mingit austust, ei ole see esimene ega ka viimane kord. aga, et asi oleks sulle natukene lihtsam, siis tea mida oma peas arvasid paar pl mängijat, kui soovisid midagi intervjuus öelda, aga anti mõista, et pigem ei ole mõtet seda avaldada, sest noh, ei taha tülli minna oma palgamaksjaga - no kui sa ei näe seal täisnalja, siis selge mees

                          Kommentaar


                            Kui te tahate sellest tekitada "eesmärk pühendab abinõu" olukorra, siis fair enough. Aga kui juhtumi põhiselt vaadata, siis täiesti okei otsus, iga jama avaldamine ei ole ju ka põhjendatud.

                            Kommentaar


                              Lugesin ka läbi ja arvasin, et väga kehvasti kirjutatud tükk. Kõike seda tegin ja arvasin enne kui siit nägin et ei lubatud Jalkas seda avaldada. Iseenesest sellise ajakirja nagu Jalka kvaliteet pole muidugi mingi supervõimas, et seal sorteerida palju on, nii et mingit muret näeks küll et tsensuur, eriti konteksti arvestades. Kuid kas Vaheril on ka muid põhjuseid peale ühe loo seda arvata ja lahkuda? Või peaks ka ise peeglisse vaatama ja mõtlema kuidas paremini kirjutada.

                              Kommentaar


                                Kui kirjutada kuskil oma kolumnis oma arvamusest, siis minu meelest on täiesti ükskõik, kas kellelegi see meeldib või mitte. Tegu on ju ikka ühe kirjutaja arvamusega. Kui ta kirjutaks, mida ta ei arva ja avaldatakse, kas see oleks siis audentne? Mina isiklikult ei leidnud antud kirjatükis miskit sobimatut jne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X