320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Keegi võiks muidugi selle idee neile ette sööta, et kuna 90% ostudest tuleb vaheajal, siis mega mindblown oleks hunnik õllesid selleks ajaks välja valada.
    asdf oskab kindlasti täpsemalt öelda, aga neile peaks seda ikka olema korduvalt mainitud.

    Amps Arenal olen kunagi ühe korra näinud ettevalatud topse.

    Kommentaar


      Ma ei tea, kui mul oleks valida kas 5 eurone õlu ja kiiresti teenindav personal, või siis 4 eurot ja aeglasti teenindav personal, valiks ma esimese.

      Kommentaar


        Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
        asdf oskab kindlasti täpsemalt öelda, aga neile peaks seda ikka olema korduvalt mainitud.

        Amps Arenal olen kunagi ühe korra näinud ettevalatud topse.
        Ei välista muidugi, et eestlane on sellises olukorras veitsa m*nn ja hakkab paukuma, et tahab ikka silme all külmikust välja valatuna oma kesvamärja.

        Kommentaar


          Ei usu. Fännika taga olevad letid võid poolajaks ettevalatud õlledest täis laduda ja need on seal minutitega ostetud. Lisaks võiks mängu ajal fännika sissekäikude juurde tulla nende neljaste komplektidega, kohe ostetakse ära. Aga noh..viitsimise värk jällegi.
          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Ei välista muidugi, et eestlane on sellises olukorras veitsa m*nn ja hakkab paukuma, et tahab ikka silme all külmikust välja valatuna oma kesvamärja.

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Ei välista muidugi, et eestlane on sellises olukorras veitsa m*nn ja hakkab paukuma, et tahab ikka silme all külmikust välja valatuna oma kesvamärja.
            Kui sa oled järtsus 10 min seisnud ja väljas karjumise järgi on oma sats viigivärava löönud, siis sa oled nõus sealt haarama mis iganes antakse.

            Kommentaar


              Kunagi võiks koondise mängul proovida seda käepaela värki, paned sinna raha peale ja ostad selle eest. Sularaha vaba värk. Paar aastat tagasi oli Weekendil ka. 😀

              Kommentaar


                Selles mõttes ikka äge, et JPH suurimad võidud on alko hind ja võimalus tribüünil suitsetada. (y)
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Küll on ktore paukuda ilma midagi teadmata.
                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Selles mõttes ikka äge, et JPH suurimad võidud on alko hind ja võimalus tribüünil suitsetada. (y)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Selles mõttes ikka äge, et JPH suurimad võidud on alko hind ja võimalus tribüünil suitsetada. (y)
                    Smut, see on tore, et võtad oma tööajast vaevaks trollida, aga kas see tingimata vajalik peaks olema, mine võta kinni. See on üks lehekülg JH viimasest Saatekirjast (kokku 10 lehekülge). Soovitan tutvuda. Ja loe ikka saatekiri lõpuni läbi, sest seal on kollasele meediale kah omajagu ainest!
                    Jalgpallihaigla liige
                    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                    Kommentaar


                      Sõbrad jalgpalliliidust, PALUN tehke midagi sellega, et naiste MEISTRILIIGA protokollid pandaks üles varem kui 24h tunni jooksul mängust. Eilset Viljandi vs Põlva mängu protot ei ole siiani. Mõistan, et see on kohtuniku teha ja kõik, aga astuge neile kohtunikele kandadele või tehke midagigi. Meistriliiga ju, ja värki...

                      Kommentaar


                        Kuule, tegelikult tuli mul hea mõte. Saksamaa mänguks tule meile punti. Kõigepealt päev-kaks varem paneme lipud ülesse. Mängupäeval paneme su eeslaulja Brandoni õpipoisiks, saad seal laulda ja vehkida ja panustada(see on muideks premeeritud amet!). Peale mängu saab jälle lipud maha võtta. Kindlasti leiame veel tegevusi. Mis sa arvad?

                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Selles mõttes ikka äge, et JPH suurimad võidud on alko hind ja võimalus tribüünil suitsetada. (y)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas aiFo Vaata postitust
                          Smut, see on tore, et võtad oma tööajast vaevaks trollida, aga kas see tingimata vajalik peaks olema, mine võta kinni. See on üks lehekülg JH viimasest Saatekirjast (kokku 10 lehekülge). Soovitan tutvuda. Ja loe ikka saatekiri lõpuni läbi, sest seal on kollasele meediale kah omajagu ainest!
                          Kus seda saatekirja lugeda saaks?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                            Kus seda saatekirja lugeda saaks?
                            Jalgpallihaigla FB grupist või Shparkz-i "Õllehinnasõjad" postituses on link PDF-failile.
                            Jalgpallihaigla postitus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas aiFo Vaata postitust
                              Smut, see on tore, et võtad oma tööajast vaevaks trollida, aga kas see tingimata vajalik peaks olema, mine võta kinni. See on üks lehekülg JH viimasest Saatekirjast (kokku 10 lehekülge). Soovitan tutvuda. Ja loe ikka saatekiri lõpuni läbi, sest seal on kollasele meediale kah omajagu ainest!
                              Lugesin, ainuke naljakas osa oli, et võtate endale lipule EKRE slogani ja siis ütlete, et see ei ole EKRE slogan. Meenutab natuke neid Itaalia rassistfänne, kes väidavad, et see pole rassism vaid midagi teistsugust.

                              Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                              Kuule, tegelikult tuli mul hea mõte. Saksamaa mänguks tule meile punti. Kõigepealt päev-kaks varem paneme lipud ülesse. Mängupäeval paneme su eeslaulja Brandoni õpipoisiks, saad seal laulda ja vehkida ja panustada(see on muideks premeeritud amet!). Peale mängu saab jälle lipud maha võtta. Kindlasti leiame veel tegevusi. Mis sa arvad?
                              Aitäh, kuid olen seda elus piisavalt teinud. Oli au ja rõõm olla kunagi selle organisatsiooni asutamiskoosolekul, isegi protokolli leidsin arvutist üles mingi päev, ja seejärel sellel tribüünil ning mujalgi. Kui mõni mu lastest tahab kunagi sinna minna, eks siis ma võtan teekonna jälle ette. Seni oleks kohas, kus talle näkku ei tossutataks.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Kuna ma sellest midagi ei tea, siis on mul jube hea lahmida, aga pardon, mis hange? EJL maksab Ampsule, et nad tuleks sinna müüma?? Ja ma sain aru, et huvilisi oli teisigi, aga tahtsid veel rohkem pappi? Mul oli ilmselgelt ettekujutus, et igaüks tahaks paari tunni jooksul mitmetuhandelist klientuuri teenindada, et pigem võiks olla niipidi nagu turul, et pead oma letipinna rentima, mitte Sulle ei maksta peale. Kas teistel suurüritustel siis korraldaja maksab peale, et keegi tuleks ja midagi müüks? Mu senine elu on vist olnud üks suur vale..
                                Ma arvasin, et see hange oli ikka EJLilt müügiloa saamiseks. Ehk amps maksab liidule võimalikest variantidest kõige rohkem ja sellepärast on kõrged õlle hinnad ka.
                                Vastasel juhul pole mingit loogikat selles...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X