320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas keegi oskab mulle selgitada, mis pagana asi on "atraktiivne teletoode" ? kellele kurat, see asi täna atraktiivne on? keskmisele, mitte vutihullule vaatajale, no chance. teletootjale, veel vähem.

    Kommentaar


      Mina tean, et on "atraktiivne teleaeg". Sinna üritatakse omi saateid/ülekandeid suruda.

      Kommentaar


        Nii palju ning nii negatiivset tagasisidet ei ole vist kunagi varem Ampsu suunas tulnud peale mängu, kui nüüd Põhja-Iirimaaga.

        Pärast mängu olid ka minul postkastid ja messengerid umbes kurjadest kirjadest toitlustuse suunal. Küll pakuti juba välja erinevate plagude disaine ja protestiaktsioonide ideid.

        Lasime paar päeva emotsioonidel maha jahtuda nii endal kui ka teistel ja siis tulime hoopis sellisele järeldusele, et äkki prooviks midagi uut ja huvitavat - Ampsuga rääkimist!
        Plaan oli kutsuda ühise laua taha JPH, Flora, Kalju ja muude tribüünil leiduvate fännide esindajad ja muidugi ka Amps ise, et siis asja arutada ja proovida olukorda alustuseks sõnadega lahendada.

        Aga..enne veel kui me nii kaugele jõudsime oli kuulda rõõmsaid uudiseid, et Eesti Jalgpalli Liidus on juba asi käsile võetud ning asjaga tegeletakse. EJL näeb ja kuuleb fännide tagasisidet ning sellele reageeritakse tõsiselt.

        Ühesõnaga - Põhja-Iirmaa mängult tulnud negatiivset järelkaja kuulati ja probleemidega tegeletakse.

        Kommentaar


          Õlu ja joogid olid küll väga mõnusad külmad sel ebamaiselt soojal suveõhtul.
          Millal nad UEFA mängudele jälle alkoholiga õlut lubasid müüma hakata?

          Kommentaar


            Ma olen ammu sellepeale mõelnud, miks ei võiks proovida sellist süsteemi ja need pikad järjekorrad kaovad iseenesest. Mõtlemise koht kindlasti.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Ma olen ammu sellepeale mõelnud, miks ei võiks proovida sellist süsteemi ja need pikad järjekorrad kaovad iseenesest. Mõtlemise koht kindlasti.
              Paned veel bikiinides naise ka veel müüma ja see õlu läheb nagu libisedes 😂

              Kommentaar


                Juhul, kui Narva Trans pääseb edasi (jah, vähetõenäoline, aga kui), siis nende mäng Zoryaga on 25. juulil Rakveres.

                25ndaks juuliks on aga planeeritud Esiliiga mäng Tarvas - Järve.

                Ehk siis:

                1. Muidugi võiks ideaalis igal tiimil olla mingisugustele UEFA nõudmistele vastav staadion (siin pole Jalgpalliliidu viga otseselt).

                2. Aga kuna me teame, et meie tiimid peavad mängima Kadriorus, Rakveres jne karikamänge, siis minu soovitus tulevikuks on mitte planeerida eurokarikate kaheks esimeseks ringiks mänge staadionitele, mis võõrustavad eurokarikaid, nädalasiseseid mänge.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Juhul, kui Narva Trans pääseb edasi (jah, vähetõenäoline, aga kui), siis nende mäng Zoryaga on 25. juulil Rakveres.

                  25ndaks juuliks on aga planeeritud Esiliiga mäng Tarvas - Järve.

                  Ehk siis:

                  1. Muidugi võiks ideaalis igal tiimil olla mingisugustele UEFA nõudmistele vastav staadion (siin pole Jalgpalliliidu viga otseselt).

                  2. Aga kuna me teame, et meie tiimid peavad mängima Kadriorus, Rakveres jne karikamänge, siis minu soovitus tulevikuks on mitte planeerida eurokarikate kaheks esimeseks ringiks mänge staadionitele, mis võõrustavad eurokarikaid, nädalasiseseid mänge.
                  Alati saab mängu üle viia ju Alecoqile. Teiseks on suvalise Esiliiga mängu üleviimine ühelt kuupäevalt teisele kõige pohhuim tegevus üldse kui selle põhjuseks on ühe klubi Eurohooaja pikenemine.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Alati saab mängu üle viia ju Alecoqile. Teiseks on suvalise Esiliiga mängu üleviimine ühelt kuupäevalt teisele kõige pohhuim tegevus üldse kui selle põhjuseks on ühe klubi Eurohooaja pikenemine.
                    Ma võib olla ei tajunud siinkohal sarkasmi, aga...

                    1. Igasuguse ürituse hea läbiviimise taga seisab 85% ulatuses perfektne planeerimine. Inimesed, õppige asju organiseerima ja planeerimia.

                    2. Milleks on vaja eos tekitada sellist vajadust, kui saab juba alguses panna mängu nädalavahetusele ja ongi tiptop?

                    3. Viimase hetke ümbertõstmine on esiliiga mõistes teinekord probleem? Miks? Seal ei mängi 100% professionaalid. Inimestel on vaja töölt ära küsida ning päris paljud teevad seda ette.

                    4. Minimeerige riske.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      võimalus on ka kodus-võõrsil järjekorda muuta

                      Kommentaar


                        Telekavaatajale, et 25.07 mängu oleme olnud sunnitud nagunii juba Vinni kolima, kuna mingi kergejõustiku võistlus on ees. Ma ei tea miks see asukoha muudatus alles hiljuti tehti, kuigi väidetavalt oli kergejõustik oma kalendri juba enne EJL-i oma välja saatnud (ja seetõttu said nad varem linnastaadioni broneeritud).

                        Korra oleme tänavu juba pidanud olude sunnil Vinnis madistama (kastmissüsteemi paigaldus nihkus eeldatavast kuupäevast üle), kuigi seal muru tänavu kiita pole, talvel olla mingi seen sisse löönud, aga vähemalt rahuldav ta inspektorite hinnangul on.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Juhul, kui Narva Trans pääseb edasi (jah, vähetõenäoline, aga kui), siis nende mäng Zoryaga on 25. juulil Rakveres.
                          Kui Trans peaks edasi saama, siis nad mängivad teise ringi Kadriorus.

                          Kommentaar


                            Ok, miks peab siis 26. juuliks olema planeeritud esiliiga mäng Kadriorgu?

                            Üldiselt mulle väga meeldib, et jalgpalliliit planeerib terve hooaja ette. See on vägev, teisalt ka lihtne, kuna muutujaid on vähem kui suurliigades.

                            Aga ma isiklikult pööraks tähelepanu teatud asjadele järgmine kord.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Ma juba pelgan, mis siis saab, kui mõni meie klubi kolmandasse-neljandasse ringi pääseb ja jälle pole mõni staadioni vabaks planeeritud. Kui Trans aga alagruppi pääseks, oh seda jama pole küll vaja.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Ma juba pelgan, mis siis saab, kui mõni meie klubi kolmandasse-neljandasse ringi pääseb
                                Ära muretse, ei pääse.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X