320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas tpx Vaata postitust
    Just nimelt, kuldsed sõnad. Ka mina olen raudkindlal arvamusel, et vaidlustest ja arvamuste erisusest tekivad kõige parema lahendused.
    Praegu jääb aga mulle kui EJLi ümbitsevast müürist "valel" pool olles, risti vastupidine mulje. Tõesti, sattudes kulisside taha, võibolla seal taga ongi kõik väga ilus, arvamuste paljusus, erinevat osaliste argumentidega toetatud vaidlused, õigus ja õiglus. Aga nagu ma ütlesin, olen ma teisel pool müüri ja siit jääb asjast hoopis teine pilt, palju palju koledam.

    Ahjaa, puht PRi vaatest, muidugi olnuks EJLil taktikaliselt kasulik öelda, et jah EJL on teinud vigu, A koondise peatreeneri valik oli viga jne. Oleks võtnud tule EJLi pealt maha ja negatiivne foon oleks neutraliseeritud. Miks seda ei tehtud, see on mulle tänaseni täielik müsteerium.
    Ratnikovile lükati pudel mõrnajat hõlmade vahele ja telliti muusika. Odavaid inimesi, keda kinni maksta, et sobivat repertuaari kireks leidub ikka.

    Kommentaar


      Algselt postitas risto Vaata postitust
      Ma jätaks selle parteilise kuuluvuse tahaplaanile.
      Mis iganes agendat on vaja ajada, siis kumma venna sa parteide jutule saadaksid - Nestori või Kink'i?
      Ilmselgelt Pevkur on teinud võrkpalliliidu eesotsas head tööd. Kedagi ei huvita, et ta orav on.
      Milles see Pevkuri hea töö üldsegi seisneb? Koondis tegi näiteks eelmisel EM-il vägagi viletsa, lausa katastroofilise turniiri. Kusjuures erinevalt jalkast on Euroopas riike, kus võrkpalli riiklikult ei arendata, seega finaalturniirile pääsu ei tohiks üle hinnata.

      Noori häid mängijaid pole Eesti koondisesse justkui ammu lisandunud.

      PS: ja Salumets pole ka ju midagi paremaks teinud peale suuri loosungeid Euroopa kaheksasse jne. Tegelikkus on nii, et kõik kel mingigi võimalus on, lahkuvad Euroopasse akadeemiatesse ja kodused klubid kurdavad, et mängijaid lihtsalt pole.

      Kommentaar


        Algselt postitas tpx Vaata postitust
        Just nimelt, kuldsed sõnad. Ka mina olen raudkindlal arvamusel, et vaidlustest ja arvamuste erisusest tekivad kõige parema lahendused.
        Praegu jääb aga mulle kui EJLi ümbitsevast müürist "valel" pool olles, risti vastupidine mulje. Tõesti, sattudes kulisside taha, võibolla seal taga ongi kõik väga ilus, arvamuste paljusus, erinevat osaliste argumentidega toetatud vaidlused, õigus ja õiglus. Aga nagu ma ütlesin, olen ma teisel pool müüri ja siit jääb asjast hoopis teine pilt, palju palju koledam.

        Ahjaa, puht PRi vaatest, muidugi olnuks EJLil taktikaliselt kasulik öelda, et jah EJL on teinud vigu, A koondise peatreeneri valik oli viga jne. Oleks võtnud tule EJLi pealt maha ja negatiivne foon oleks neutraliseeritud. Miks seda ei tehtud, see on mulle tänaseni täielik müsteerium.
        Olen TPX'iga samal arvamusel, et tõesti EJL poolt päris läbikukkunud see PR kampaania, äkki ei viitsitud ja nii edasi...

        Ma tegelikult soovitaks kõigile, kes siin foorumis aktiivsed on või lihtsalt huvilised, tutvuda kulisside tagusega.
        Aga kui ma ütlen midagi head AP ja EJL kohta, siis kohe siin saan sellise obaduse, et kulaku sabarakk, läänemilitaristide käsilane ja joodik.

        Samas no elu ongi selline, et näeb vaid jäämäe tippu sageli ning see tundub kole ja jõle. Koondis/PL klubid Euroopas ongi meie jalgpalli jäämäe tipp

        Reedan ühe saladause - kui mina olin SN autor ja vaatasin jalgpalli pigem fänni vaatevinklist, siis tõesti oli mul selline arvamus, et AP on kurjus ja nii edasi. Mida aga rohkem igapäevase ja nii öelda pärisjalgpalli tööga hakanud tegelema, siis seda rohkem pidin tunnistama oma valearvamusi.

        Ei ole mõtet siia tuua erinevaid kirjavahetusi (seda ka ilma asjaosaliste nõusolekutega), aga samas hea selline näide, et ADSF (ta pole minu sõber vms) enam siia ei postita midagi.
        Paljudele siin on lihtsalt võimatu selgeks teha, miks asjad nii, mitte teisiti. Neile, kes igapäevaselt on Liiduga kontaktis jne, on selge, et süsteem toimib. Kas hakatakse toimivat lammutama, et valida diivanisõduritele meelepärane lobasuu?
        Sügavalt kahtlen...

        Kommentaar


          Algselt postitas peters Vaata postitust
          Milles see Pevkuri hea töö üldsegi seisneb? Koondis tegi näiteks eelmisel EM-il vägagi viletsa, lausa katastroofilise turniiri. Kusjuures erinevalt jalkast on Euroopas riike, kus võrkpalli riiklikult ei arendata, seega finaalturniirile pääsu ei tohiks üle hinnata.

          Noori häid mängijaid pole Eesti koondisesse justkui ammu lisandunud.

          PS: ja Salumets pole ka ju midagi paremaks teinud peale suuri loosungeid Euroopa kaheksasse jne. Tegelikkus on nii, et kõik kel mingigi võimalus on, lahkuvad Euroopasse akadeemiatesse ja kodused klubid kurdavad, et mängijaid lihtsalt pole.
          Võrkpalli on 2012 aastast alates väga hästi turundatud ja rahvani viidud. Kui ma ei eksi, siis eelarvet on korralikult kasvatatud aastast aastasse, naabritega kahasse on loodud hästi toimiv liiga, mis kindlasti arendab meie klubide arengut jne.
          Kuigi finaalturniirile pääsu sinu silmis ei tohiks üle hinnata, on koondis Rahvuste liigas endast tugevamaid ka võitnud (esimese tugevusgrupi võit).
          Lisaks ei saa alahinnata liidu head tööd peatreeneri valikul. Eelmine treener 2x Eesti parimaks treeneriks valitud. See nagu ka mingigi näitaja ju.

          Salumetsa tõin välja näitena, et 67 pole mingi vanus mis takistaks juhtimast. See, kas ja mis ta teinud on, on eraldi teema.
          Korvpalliliidu üks viimase aja suurimaid kordaminekuid minu silmis on taaskord, sarnaselt võrkpallile, koondise peatreeneri valik. See erinevalt jalkaliidust on mõlemal liidul õnnestunud.

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            ok, arusaadav. aga kes need isikud siin Eestis oleks kes kvalifitseeruks antud eeldustel kandidaadiks? meil ju pole edulugusid klubitasandil
            Toomas Vara ja COO Kalev Kruus
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas risto Vaata postitust
              Korvpalliliidu üks viimase aja suurimaid kordaminekuid minu silmis on taaskord, sarnaselt võrkpallile, koondise peatreeneri valik. See erinevalt jalkaliidust on mõlemal liidul õnnestunud.
              Sealjuures kossuliidu puhul oli Toijala toomine väga suurte munadega otsus. Väga lihtne olnuks võtta Kuusmaa või Kullamäe, öelda, et meil noored tulevad peale ja kõik on hästi. Aga selle asemel võeti soomlane, kes ütles, et meil on süsteem puudulik. Eriti hea näide on see korvpallikodu, kus koondislased ja andekad noored said/saavad kolm suvekuud üheskooos tipptreenerite ja füsiodega trenni teha. Neid koondislasi oli ikka üllatavalt palju, kes ütlesid, et nad varasematel suvel käisid a la väikevennaga suvaplatsil loopimas, mille kõrvale käidi jooksmas. Laias laastus polnud eestlased ise 30 aastat ise selle peale tulnud, et iga hinna eest peaks andekatele noortele looma professionaalse keskkonna.

              Kommentaar


                Ma nagu vahepeal loen ja hõõrun neid silmi, väsinud ka muidugi, meel pole ka enam kõige teravam, aga osad postitused on siin küll justkui läbi P-Korea ja Valgevene parimate PR agentuuride tulnud..ja seda läbi Google translate'i. Hea huumor on hea.
                MIA SAN MIA!

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Sealjuures kossuliidu puhul oli Toijala toomine väga suurte munadega otsus. Väga lihtne olnuks võtta Kuusmaa või Kullamäe, öelda, et meil noored tulevad peale ja kõik on hästi. Aga selle asemel võeti soomlane, kes ütles, et meil on süsteem puudulik. Eriti hea näide on see korvpallikodu, kus koondislased ja andekad noored said/saavad kolm suvekuud üheskooos tipptreenerite ja füsiodega trenni teha. Neid koondislasi oli ikka üllatavalt palju, kes ütlesid, et nad varasematel suvel käisid a la väikevennaga suvaplatsil loopimas, mille kõrvale käidi jooksmas. Laias laastus polnud eestlased ise 30 aastat ise selle peale tulnud, et iga hinna eest peaks andekatele noortele looma professionaalse keskkonna.
                  Teiseks Toijala üritab ikkagi omapoolt suruda ka uuesti Audentese ülesehitust ja räägib kui kasulik see on Helsingi Basketball Academy näitel. Samas kui vaadata meie koondislaste taustasid, siis ega praegu figureerivadki seal pmst varasem audentes või varakult välismaa akadeemiasse minek. Vahest ehk isegi on mõtted olemas, aga olekski vaja seda värsket tuult väljas, kes nagu annaks selle viimase tõuke.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                    Olen TPX'iga samal arvamusel, et tõesti EJL poolt päris läbikukkunud see PR kampaania, äkki ei viitsitud ja nii edasi...

                    Ma tegelikult soovitaks kõigile, kes siin foorumis aktiivsed on või lihtsalt huvilised, tutvuda kulisside tagusega.
                    Aga kui ma ütlen midagi head AP ja EJL kohta, siis kohe siin saan sellise obaduse, et kulaku sabarakk, läänemilitaristide käsilane ja joodik.

                    Samas no elu ongi selline, et näeb vaid jäämäe tippu sageli ning see tundub kole ja jõle. Koondis/PL klubid Euroopas ongi meie jalgpalli jäämäe tipp

                    Reedan ühe saladause - kui mina olin SN autor ja vaatasin jalgpalli pigem fänni vaatevinklist, siis tõesti oli mul selline arvamus, et AP on kurjus ja nii edasi. Mida aga rohkem igapäevase ja nii öelda pärisjalgpalli tööga hakanud tegelema, siis seda rohkem pidin tunnistama oma valearvamusi.

                    Ei ole mõtet siia tuua erinevaid kirjavahetusi (seda ka ilma asjaosaliste nõusolekutega), aga samas hea selline näide, et ADSF (ta pole minu sõber vms) enam siia ei postita midagi.
                    Paljudele siin on lihtsalt võimatu selgeks teha, miks asjad nii, mitte teisiti. Neile, kes igapäevaselt on Liiduga kontaktis jne, on selge, et süsteem toimib. Kas hakatakse toimivat lammutama, et valida diivanisõduritele meelepärane lobasuu?
                    Sügavalt kahtlen...
                    Ära üritagi. Nagunii taotakse maasse. Siin selline seltskond.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                      Ma tegelikult soovitaks kõigile, kes siin foorumis aktiivsed on või lihtsalt huvilised, tutvuda kulisside tagusega.
                      Kuidas kulisside tagusega tutvuda, kui ise organisatsioonis ei ole?
                      Siin on korduvalt (mh osade poolt ka asdf poole pöördudes) küsitud protokollide avaldamist.
                      Mitu korda on küsitud Flora tehnilise võla kustutamise kohta ja mitu korda on saadud ammendav või kulisside taga mitte olevate isikute jaoks arusaadav vastus?

                      Kommentaar


                        tore on vaadata, et inimesed viitsivad diskussiooni langeda inimesega kelle arust võiks eesti koondis persse minna.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                          Olen TPX'iga samal arvamusel, et tõesti EJL poolt päris läbikukkunud see PR kampaania, äkki ei viitsitud ja nii edasi...

                          Ma tegelikult soovitaks kõigile, kes siin foorumis aktiivsed on või lihtsalt huvilised, tutvuda kulisside tagusega.
                          Aga kui ma ütlen midagi head AP ja EJL kohta, siis kohe siin saan sellise obaduse, et kulaku sabarakk, läänemilitaristide käsilane ja joodik.

                          Samas no elu ongi selline, et näeb vaid jäämäe tippu sageli ning see tundub kole ja jõle. Koondis/PL klubid Euroopas ongi meie jalgpalli jäämäe tipp

                          Reedan ühe saladause - kui mina olin SN autor ja vaatasin jalgpalli pigem fänni vaatevinklist, siis tõesti oli mul selline arvamus, et AP on kurjus ja nii edasi. Mida aga rohkem igapäevase ja nii öelda pärisjalgpalli tööga hakanud tegelema, siis seda rohkem pidin tunnistama oma valearvamusi.

                          Ei ole mõtet siia tuua erinevaid kirjavahetusi (seda ka ilma asjaosaliste nõusolekutega), aga samas hea selline näide, et ADSF (ta pole minu sõber vms) enam siia ei postita midagi.
                          Paljudele siin on lihtsalt võimatu selgeks teha, miks asjad nii, mitte teisiti. Neile, kes igapäevaselt on Liiduga kontaktis jne, on selge, et süsteem toimib. Kas hakatakse toimivat lammutama, et valida diivanisõduritele meelepärane lobasuu?
                          Sügavalt kahtlen...
                          Ohsaraisk, siin tuleb küll täna kindlasti hankida prillid, sest mul on tunne, et mõni mees räägib siin liiga tihedalt asdf messengeris juttu. Samas, kui sa juba nii aus olid, siis vasta mu küsimusele ka ausalt - kuidas läbi "hääleõiguslike"fiktiivsete klubide on võimalik, et üks mees on endiselt pukis? Kas sa mees saad aru, et see ei ole okei? Või asdf on sul messengeris ütles, et tehniline osakond on kiitnud ejl presidendi valimised läbipaistvaks ja kõik on aus?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Kas sa mees saad aru, et see ei ole okei? Või asdf on sul messengeris ütles, et tehniline osakond on kiitnud ejl presidendi valimised läbipaistvaks ja kõik on aus?
                            Selle kommentaari peale meenub ühe teise organisatsiooni sarnaseid hinnanguid andev organ - "tõekomisjon"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Ohsaraisk, siin tuleb küll täna kindlasti hankida prillid, sest mul on tunne, et mõni mees räägib siin liiga tihedalt asdf messengeris juttu. Samas, kui sa juba nii aus olid, siis vasta mu küsimusele ka ausalt - kuidas läbi "hääleõiguslike"fiktiivsete klubide on võimalik, et üks mees on endiselt pukis? Kas sa mees saad aru, et see ei ole okei? Või asdf on sul messengeris ütles, et tehniline osakond on kiitnud ejl presidendi valimised läbipaistvaks ja kõik on aus?
                              Tead, ma ytlen nii - ma arvan, et selline asi demokraatlikus riigis võib tunduda veider ega ok. Samas olen kindel, et AP võidaks valimised ka olukorras, kus hääleõiguslikud on teised klubid.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                                Tead, ma ytlen nii - ma arvan, et selline asi demokraatlikus riigis võib tunduda veider ega ok. Samas olen kindel, et AP võidaks valimised ka olukorras, kus hääleõiguslikud on teised klubid.
                                Mõni mees nutab siis silmad peast välja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X