320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei ole.
    Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
    2 nime teises kontekstis ehk Eestiga seotud : kas Valeri Karpin või miks mitte ka Litmanen oleks üldse tõsiseltvõetavad variandid ?

    Kommentaar


      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
      Ei ole.
      Aga mängime seda mängu siis. Kelle sa ise hűpoteetiliselt pakuks?

      Kommentaar


        Minu teadmised Euroopa treeneritest on täiesti olematud.
        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Aga mängime seda mängu siis. Kelle sa ise hűpoteetiliselt pakuks?

        Kommentaar


          hea loogika - kui ise ei oska paremat treenerit Eestile välja pakkuda, siis järelikult ei olegi olemas sellist treenerit.
          ja seis ongi nii, et mehed ei oska ja siis siin ei aitaks isegi maailma parimad treenerid.

          Aga samas teisest küljest on meil 25 aastaga toimunud tohutu areng ja kõik liigub ülesmäge ja tegelt on kõik okei

          (veidi bipolaarne, aga okei)
          MIA SAN MIA!

          Kommentaar


            Siin artiklis on ka tsitaat Islandi kohta hehe:
            Riigikogus vastu võetud 2020. aasta riigieelarves on ette nähtud kuus miljonit eurot multifunktsionaalsete aastaringselt kasutatavate jalgpalli sisehallide rajamiseks Tartusse, Haapsallu, Viljandi ja Raplasse.

            Kommentaar


              Okei, vutiliit. Viis minna on järgmise mänguni ja ma pean koosseisud leidma kuskilt klubide IG lehelt. Unreal shit. Päriselt ka. See pole okei.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Okei, vutiliit. Viis minna on järgmise mänguni ja ma pean koosseisud leidma kuskilt klubide IG lehelt. Unreal shit. Päriselt ka. See pole okei.
                Siinkohal kiidaks Soccerneti. Koosseisud olid kenasti nõks varem üleval.
                Mul isiklikult on Levadia osas kõige keerulisem kuna kui eelmisel hooajal nende loosmängus sisse tulnud veale tähelepanu juhtisin ja oma tagasihoidliku skoori pakkusin (1:1 vs Tulevik) sain neilt bloki 😀😀 kusjuures mäng lõppeski 1:1 😀.
                Aga EJL kohapealt siis Taliturniiri protokollidest on aastaid räägitud. Tulemust ei ole. Ei ole nad suutnud isegi Soccernetist kooseisud võtta ja üles panna.
                FC Flora

                Kommentaar


                  Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                  Siinkohal kiidaks Soccerneti. Koosseisud olid kenasti nõks varem üleval.
                  Mul isiklikult on Levadia osas kõige keerulisem kuna kui eelmisel hooajal nende loosmängus sisse tulnud veale tähelepanu juhtisin ja oma tagasihoidliku skoori pakkusin (1:1 vs Tulevik) sain neilt bloki 😀😀 kusjuures mäng lõppeski 1:1 😀.
                  Aga EJL kohapealt siis Taliturniiri protokollidest on aastaid räägitud. Tulemust ei ole. Ei ole nad suutnud isegi Soccernetist kooseisud võtta ja üles panna.
                  Jutt käib siis Instagramis saadud blokist 😀
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Ütlen niipalju, et kui protokoll saabus, siis hakkasin ka sisestama. Soccerneti protokoll ei kõlba, kuna seal pole mängijate numbreid.

                    Kommentaar


                      Taas ei ole koosseise.
                      Kas see ongi EJL korraldatavate mängude tava, et huvilistest on sügavalt pohhui?
                      Ma ei ole esimene ega viimane, kes sel teemal AASTAID sõna võtnud.
                      See on nii absurdselt piinlik.
                      Ja mul on ääretult kurb, et meie kohaliku liiga fännidele näkku sülitatakse.
                      Aastate jooksul ei ole tehtud mitte midagi, et olukorda parandada.
                      Ja ma ei süüdista siin Urmarit, sest tihti info lihtsalt ei jõua temani. Kuigi ka telemängude puhul on raske infot leida aegajalt.
                      Piinlik, häbi!
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Nüüd siis Maardu - Legion kas hilineb pool tundi, või ei suudeta liveskoori teha
                        Ei midagi uut.

                        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                        Taas ei ole koosseise.
                        Kas see ongi EJL korraldatavate mängude tava, et huvilistest on sügavalt pohhui?
                        Ma ei ole esimene ega viimane, kes sel teemal AASTAID sõna võtnud.
                        See on nii absurdselt piinlik.
                        Ja mul on ääretult kurb, et meie kohaliku liiga fännidele näkku sülitatakse.
                        Aastate jooksul ei ole tehtud mitte midagi, et olukorda parandada.
                        Ja ma ei süüdista siin Urmarit, sest tihti info lihtsalt ei jõua temani. Kuigi ka telemängude puhul on raske infot leida aegajalt.
                        Piinlik, häbi!

                        Kommentaar


                          Juhtum pöörase jalgpallifänniga kulmineerus sellega, et Eesti Jalgpalli Liit katkestas turvalepingu Meeskond Securityga mõni päev enne tähtsat Eesti-Saksamaa EM-valikmängu.


                          Juhtum pöörase jalgpallifänniga kulmineerus sellega, et Eesti Jalgpalli Liit katkestas turvalepingu Meeskond Securityga mõni päev enne tähtsat Eesti-Saksamaa EM-valikmängu.

                          See läks liidule sisuliselt ühe õhtuga maksma 50 000 eurot.

                          Äripäeva käsutuses on G4Si viidatud mängu turvamise pakkumus, kus nii turvameeste tunnitasu kui ka juhtimistasu on laias laastus kolm korda suuremad, kui küsinuks teenuse eest päeva pealt üle parda visatud Meeskond Security.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Kvaliteet maksabki :P
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Tuleb Liitu selles asjus kiita.

                              Kommentaar


                                Kelle taga see nüüd kinni on? Osad klubid ei saa ikka aru, et on olemas mõned hullud ja jube tüütud inimesed kelle jaoks on nende tegemised huvitavad? Või ei suudeta Liidus neid koosseise ülesse panna? Väga vahet ei ole ka, tehke palun lihtsalt korda need asjad. 2 ööpäeva jooksul võiks koosseisud ikka ülesse saada. Elementaarsed asjad. Täiesti ajuvaba selline ootamine ikka. https://jalgpall.ee/voistlused/friendlyprotocol/1726

                                Kommentaar

                                Working...
                                X