320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu mälu järgi oli ka see, et Levadia mängust alates öeldakse turvadele, et fännitribüünile saaks õllega minna.

    Kommentaar


      Algselt postitas ballack Vaata postitust
      Minu mälu järgi oli ka see, et Levadia mängust alates öeldakse turvadele, et fännitribüünile saaks õllega minna.
      Tõsiselt pange omale ampull, Õiged fännid saavad ikka ilma õlleta ka hakkama, ning Väljaku ääres kaasa elamisega peaks üks tõeline fänn ilma õlleta ka hakkama saama...

      Tahad sooja võta tee termosega kaasa või kohv, mityte ära joo nagu joodik, ning siis aja "lõbusamat" juttu, mis võibolla mõnel teisel kainemal isikul mänguelamuse ära rikub...

      Ausalt, mul on mitmelt mängult meeles, kuidas seljataga mingid tüübid kummutavad plaskut, ning ega seda targutamist kuidas nemad kahekesi seda olukorda seal lahendaksid ja kui sitad need mängijad ikka on vähemaks küll ei jäänud, ning kui mainisid tüüpidele, midagi sellist, et kui ei meeldi mäng, siis miks tuled siia, siis hea, et sind läbiei pekstud....

      Alkoholiga tribüünidele mittelaskmine A. le Coq-il rahvusvahelistel kohtumistel on täiesti normaalne, liigamängudel minupoolest lasku vabalt, kuna seal üldjuhul ei ole suurem rahvamass koos...


      Samas, kui on piirang, siis võiks kuskil sissepääsude juures ja mujal nähtaval kohal olla SUUIRELT kirjas, et alkoga tribüünidele ei pääse, ning telekad, kust mängu üle kantakse, võiks samuti olemas olla seal alkoholipruukimise alas ja ka mujal Arena koridorides vms...

      Aga jooge kodus saunas, või kui väga vaja on, tõmmake ennem mängu nina täis, eks turvad siis vaatavad, kas olete advekaatne laskmaks mängule või mitte

      Kommentaar


        1) Sa ei saa ikka halligi aru mis mõttest räägitakse?
        2) Eks sa võta oma termos teed kaasa ja vaata kuda staadionile saad sellega.
        Joodiku moodi jooma ju sunnitakse kui rahulikult tarbimise asemel antakse aega 10-15 minutit, et õlu sisse valada...muidu ei näe ju mängu.
        3) Sa vaeseke ju ei saa siis isegi teleülekannet vaadata kuna kommentaatorid ka targutavad
        4) Õige
        5) Õige
        6) Sina ei hakka küll ütlema kes, millal, kus, kellega, kui palju jne õlut vms joob.

        Kommentaar


          Algselt postitas ballack Vaata postitust
          Minu mälu järgi oli ka see, et Levadia mängust alates öeldakse turvadele, et fännitribüünile saaks õllega minna.
          Et turvadele seda öelda, peab loa saama - ega turvad saa ametivõimude määrusele vastu minna, nende tegevust käiakse kontrollimas. Isegi kui klubi, kes need turvad palkab, selle määruse poolt ei ole, peab ju ikka enne loa saama.

          Kommentaar


            Algselt postitas 17 Vaata postitust
            Ma ikka mõtlen seda et.. äkki lasete omale ampulli panna, kui isegi kahte tundi ei suuda ilma lakkumata olla?
            Algselt postitas martn26 Vaata postitust
            Tõsiselt pange omale ampull, Õiged fännid saavad ikka ilma õlleta ka hakkama, ning Väljaku ääres kaasa elamisega peaks üks tõeline fänn ilma õlleta ka hakkama saama...
            Miks te üldse kommenteerite kui te teemast mitte midagi aru ei saa?

            Kommentaar


              Algselt postitas raz Vaata postitust
              Miks te üldse kommenteerite kui te teemast mitte midagi aru ei saa?
              Palun selgita neile lollidele siis seda teemat

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                Palun selgita neile lollidele siis seda teemat
                Siin ju päris mitu lehekülge materjali läbi lugeda. Ma eeldan, et lugeda nad ikka oskavad.

                Kui üks inimene küsib, et milles seisneb õllega tribüünile minemise turvarisk või et miks korvpalli pealtvaatajad tohivad tribüünil õlut juua ja jalgpalli omad mitte ning kui teine inimene vastab selle peale, et pane omale ampull kuradi joodik, siis on ju sellel teisel inimesel seal kahe kõrva vahel natuke midagi valesti või mis?

                Kommentaar


                  Aga kui sa tead, et ei lasta, siis miks sa pead üldse ostma? Kas ei kannata kaks tundi?

                  Kommentaar


                    17, ma saan aru, et sa oled karsklane ja kõike muud toredat, aga jumala eest...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas asdf Vaata postitust
                      Et turvadele seda öelda, peab loa saama - ega turvad saa ametivõimude määrusele vastu minna, nende tegevust käiakse kontrollimas. Isegi kui klubi, kes need turvad palkab, selle määruse poolt ei ole, peab ju ikka enne loa saama.
                      Kas uue loa hankimiseks on midagi ette võetud?

                      Kommentaar


                        miks te seda kõike siin küsite?
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas elx Vaata postitust
                          miks te seda kõike siin küsite?
                          Kuna EJL tegelased loevad samuti seda foorumit ja need kes ei loe neile räägitakse edasi?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            miks te seda kõike siin küsite?
                            Miks üks liidu tegelane postitab kahe klubi teemasse, et tema vea tõttu sattus protokolli vale inimene- parandage ära. Järelikult loevad klubi lehtede tegijad, loevad ka liidu klounid. See aasta ju parandati liidu ametnike tööd nii palju seoses mängijalitsentsi nõudmisega ka amatöörjalgpallureilt, kindlasti on neil nüüd internet sees.
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
                              17, ma saan aru, et sa oled karsklane ja kõike muud toredat, aga jumala eest...
                              vombat on täiskarsklane?
                              tubli oled. ta peaks jõudma cannabise teemasse, siis näeks kui putsis tegelikult kogu see foorum on.
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                Ma juba käisin ja sõimasin sealseid tolvaneid ka..
                                Aga okei, ilmselt ma ei peagi nende inimeste vajadusi mõistma v mis iganes.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X