320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Arvamust võib muidugi avaldada, aga tulla lahmima siia, siis enne võiks asjadega ennast kurssi viia.
    Pardon, et mis või kus ma lahmisin

    Kommentaar


      Algselt postitas tpx Vaata postitust
      Pardon, et mis või kus ma lahmisin
      Lk 153 minu postituse tsitaat.
      Üldjuhul olen sinu sõnavõttudega Pohlaku kohta jne nõus olnud. Lihtsalt see moment ajas meele kurjaks.

      Kommentaar


        Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
        Lk 153 minu postituse tsitaat.
        Üldjuhul olen sinu sõnavõttudega Pohlaku kohta jne nõus olnud. Lihtsalt see moment ajas meele kurjaks.
        Okei, ma jään ikkagi teisele arvamusel, aga siiski fair enough!

        Kommentaar


          tpx, su võimekus demonstreerida enda võhiklikkust erinevates Eesti jalgpalli puudutavates küsimustes on muljetavaldav. See enesekindlus, kuidas sa võtad väga toretsevalt sõna ilma, et sa omaksid kõige elementaarsemaid teadmisi antud valdkonnas, on lihtsalt piinlik. Kellelgi ei ole midagi konstruktiivse kriitika vastu, aga sa lihtsalt peksad vahtu nagu jormma omal ajal. Vaata, kas sa tahad samasugune olla või äkki proovid paremini.

          Algselt postitas Obertan Vaata postitust


          Algselt postitas Jormma Vaata postitust
          aga lõpus 90 minutil lasi innsbruck jala sirgu ja 2:2 viik.
          nüüd sõltub bundesligasse pääs st.pöltenist...
          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Tervelt 8 vooru veel ees ja ainult esimene koht saab edasi, väike vahe sees kahe esimesega hetkel..
          Algselt postitas Jormma Vaata postitust
          tõsi, õigus jah...


          Algselt postitas Jormma Vaata postitust
          Põhikoosseis täna

          1 Mihkel Aksalu
          23 Taijo Teniste
          21 Nikita Baranov
          15 Ragnar Klavan
          19 Ken Kallaste
          18 Karol Mets
          16 Ilja Antonov
          17 Pavel Marin
          11 Rauno Sappinen
          5 Dmitri Kruglov
          8 Henri Anier

          Einoh ise ka usute et see on kallutamata valik ja meie kõigeparemad väljakul ?
          Uskumatu minuarust.
          Algselt postitas chac Vaata postitust
          paluks herr Jorrma KALLUTAMATA valik näiteks Klavani ja Aksalu asemel.
          käiks selle koosseisu lausa ükspulgi läbi.

          klavani asemel kallutama ja kõige parem keskkaitsja oleks - kes?
          aksalu asemel kallutamata vv oleks - kes?
          kruglovi asemel - kes?
          kallaste asemel - kes?
          metsa asemel kes?
          antonovi asemel - kes?
          jne...
          Jorrma 11 kallutamata ja parima valiku meest oleks?
          Algselt postitas Jormma Vaata postitust
          kindlasti ma mõtlesin tervet 11, sry kui ei täpsustanud. sappineni ma kallutamata valiku puhul silmas pidasingi
          Algselt postitas Jormma Vaata postitust
          liivakust on täitsa kahju. see 2 min mänguaega oli lausa mõnitamine ja statistika nuss. sellise sita peale ma tema asemel tulevikus enam hispaaniast kohale ei sõidaks. apsoluutne debiilsus peatreeneri poolt ja präegu ma pritsiks ma teda heameelega nii tati kui sitaga kui saaks. vabandage mu ropu suu pärast aga no mida te ise sellest arvate. no ei ole ju kuidagi normaalsed need otsused. kui keegi selgitaks mulle miks seda 2 minutit vaja oli saan rahulikult magama minna.
          Algselt postitas chac Vaata postitust
          On siis kallutatud või ei ole?
          Sul on pretensioone siis kui mitmele mehele täpsemalt 11st?
          Kui sa väidad et koosseis on kallutatud siis eeldaks ju et ilmselt vähemalt pooled mängijad ei tohiks platsil olla, või isegi lausa kõik või peaaegu kõik.
          Algselt postitas Jormma Vaata postitust
          uskumatu mis idiootsust ma loen ehk kui koosseisus on ainult 1 kallutatud valik et siis pole kallutatud koosseis. sul vist mingi riiklik standard kus on kirjas mitu meest võib kallutatud olla
          Algselt postitas chac Vaata postitust
          hallo kosmos. neid organisatsioone kus on 1 ametisse mittesobiv tegelane ja ülejäänud 10 on sobivad, on maailmas ikka väga palju, kaugelt enamus. alustagem kasvõi eestist - valitsus, riigikogu, suur enamus kohallikke omavalitsusi jne jne. kõik nad on kallutatud Su meelest?
          metsa tunneb ju üldjuhul ära, kuigi keegi ei oska öelda täpselt mitu puud seal peab selleks olema.

          reaalselt võttes - suhe 1:10 on'le on minu arust pigem isegi hea tulemus
          on olnud aegu, ka eesti jalgpallikoondise juures, kus heameelega vahetaks hoopis rohkem mehi välja
          Algselt postitas Jormma Vaata postitust
          Mina omaltpoolt tunnistan et tegin ülekohut kui ülesin et kallutatud koondise valik -
          jah pidasin silmas ENDA seisukohta sappineni suhtes kui seda ütlesin.

          Väga vabandan keda isiklikus võtmes solvanud olen - teinekord peale mängu emotsioonid keevad...


          Algselt postitas Jormma Vaata postitust
          ja usu mind kui liivaku tulevane klubi teatavakse tehakse on veel imestus kolmanda mehe
          kohapealt...
          Algselt postitas Soccernet
          Liivakul jäi katki üleminek Serie B-sse


          Algselt postitas Jormma Vaata postitust
          Seda et Ojamaa on kõigis kolmes mängus alustanud põhis ja löönud värava ei sõnakestki.

          Üldpildist kõige negatiivsem välja nopitud, EJL sa üllatad mind taas.

          http://www.jalgpall.ee/news.php?st=s...&news_id=10813
          Algselt postitas asdf Vaata postitust
          Huvitav, et Vassiljevi puhul pole välja toodud kõiki tema väravaid sel hooajal? See on sellepärast, et tegu on eelmise nädala mängude ülevaatega. Palun mõtle kaasa
          Algselt postitas Jormma Vaata postitust
          juba kratsin kukalt ja mõtlen miks enne tähele ei pannud. aitäh et tähelepanu faktile juhtisid.


          Algselt postitas Jormma Vaata postitust
          Analüüs:
          Hooaja algul mängis mees Infonet 2 eest tugevuselt teises liigas - Seal sai mees kõvasti mänguaega ka aga väravat ei sündinud.
          Hooaja keskmises osas mängis mees Infoneti eest tugevuselt esimeses liigas - Sai mänguaega aga väravat jätkuvalt ei sündinud.
          Hooaja lõpuosas viimased 7 mängu mängis mees esimese liigas - 3 Mängu pigil ja 4 poolikut mängu. Väravat ei ole sündinud.

          Mehe statistika:
          Premium Liiga 16mängu 0väravat 2söötu
          Esiliiga 71mängu 8väravat 1söötu
          Esiliiga B 51mängu 11väravat 0söötu
          U19 Eliitliiga 18mängu 2väravat 0söötu

          Hetke olukord:
          Mees liigub sirgjoones koondisesse. Sealjuures kaasatud alagrupi mängule.
          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Mitte et sulle üldse vastama peaks, aga jalgpalluri väärtust hinnatakse ainult väravate ja väravasöötude järgi?
          Algselt postitas Jormma Vaata postitust
          Artiklite järgi vist tuleb välja et ka psühholoogilise seisundi ?
          Või selle järgi et "Ma olen sõber, ma olen meeskonnamängija" jutu järgi, et kes kuihästi oskab öelda ?
          või ehk selle järgi kellele mu lepingud kuuluvad ?
          Või paari inimese ideoloogia järgi ?

          Loomulikult peaks väljaku ülemises pooles mängivaid mängijaid oskuste järgi hindama ja oskused väljenduvad tulemustes.
          Mitte inimeste isiklikes arvamustes, vaid tulemustes !
          Kui ise ei löö siis võiks vähemalt söötu jagada.
          Kui numbrid on kehvad võiks vähemalt minuteid saada.
          Kui minuteid ei saa võiks liiga tase väga kõrge olla.

          Aga no kuule aasta algul veel eestis teise taseme liigas mitte väravaid lüüa ja nüüd 5 kuud hiljem koondises mängida
          arvestades et viimased 6 mängu on tulemused kehvad.
          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Aleksandr Dmitrijev pole 12 aastat koondises väravat löönud, söötude kohapealt jään vastuse võlgu, aga usun, et ka neid ei ole üleliia palju olnud.
          Algselt postitas Jormma Vaata postitust
          vaata mis positsioonil Dimitrijev mängib ja siis löö ennast käega näkku.
          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Kus see Dõmov su meelest mängib muidu?
          Algselt postitas krissucool Vaata postitust
          Seleta mulle ära, mis on Dmitrijevi ja Dõmovi positsioonide erinevus väljakul ja seejärel löö ennast käega näkku.
          Algselt postitas Jormma Vaata postitust
          Enne kui sada korda küsitakse siis.

          Dõmov on ründav keskväli.

          Dimitrijev kaitsev keskväli.
          Algselt postitas Jormma Vaata postitust
          kas ma eksin kui ütlen et ?
          Dimitrijev mängib CDM ehk kaitsvat keskvälja
          ja Dõmov CM/CAM ejk ründavat keskvälja.
          Algselt postitas mazz Vaata postitust
          Enamasti on ta mänginud Dmitrijevi kõrval 4-2-3-1.


          Algselt postitas Eesti Jalgpalli Liit
          Tänasest Eesti - Gruusia U21 koondiste EM-valikmängust tegi otseülekande Õhtuleht.ee. Mängu võitis esimese poolaja väravast Gruusia 1:0.

          Lisaks näitab Õhtuleht otsepilti esmaspäeval, 5. septembril kell 19:00 A. Le Coq Arenal toimuvast Challenge Trophy kohtumisest Eesti U23 - Ukraina.
          Algselt postitas Jormma Vaata postitust
          seega tänane otseülekanne on blogiülekanne ja esmaspäeval näitab otsepilti ?

          Raske on aru saada, varasemalt on neid "otseülekande" lõkse kus tegelikult on blogiülekanne küllaltkipalju olnud.
          Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
          Ma ei saa üldse aru, kust see blogiülekande jutt tuleb? Mina küll üheselt aru, et otseülekanne tähendab ikka pilti. Õhtuleht teeb koostööd MIND Mediaga, ju sealsed kutid ikka pilti toodavad.
          Algselt postitas Jormma Vaata postitust
          miks nii tigedalt kohe ? kergem oleks lihtsalt öelda et jah on piltülekanne.

          Siin delfi, postimehe, õhtulehe ja soccerneti peale on kokku kõvasti olnud olukord kus on kirjas et otseülekanne, aga tegelikult tuleb ainult tekst. Küsija suu pihta ei lüüa. Tahtsin kõigest õhtul mängu vaadata.


          Algselt postitas Jormma Vaata postitust
          Nr 8 koha mängimisest on asi ikka kaugel, pigem 10,11,7 on tal need vangerdused toiminud.
          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Nüüd tead sa isegi juba mängijast endast paremini, kus ta klubis tegutseb. Uskumatu mees oled ikka.
          Algselt postitas Jormma Vaata postitust
          panin ämbrisse jah


          Võta kokku ennast.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas tpx Vaata postitust
            Pardon
            Annan sulle lingi, kust leiad Jalka numbreid, et end kurssi viia.
            Eesti suurim spordiajakiri Jalka ilmub 68-leheküljelisena 12 korda aastas, ühe numbri hind on 2,80 eurot.

            Kommentaar


              pmts iga kord kui jalgpalliliidu palgal olevad töötajad hakkavad rääkima kriitikast, on see koht kus tuleb lihtsalt naerda sügavalt, ei olnud ka seekord erand. muidugi võimas lulla, et sa märkasid ühte feili tpx poolt ja hakkad mingite eelarvamustega juba liigitama kedagi kuhugi, aga ega sa ei ole ometigi märganud neid poste, kus tpx on väga toredaid küsimusi küsinud kutsude käest, aga näedsa, kutsud täitsa läinud ja vastused siiani saamata.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                tpx, su võimekus demonstreerida enda võhiklikkust erinevates Eesti jalgpalli puudutavates küsimustes on muljetavaldav. See enesekindlus, kuidas sa võtad väga toretsevalt sõna ilma, et sa omaksid kõige elementaarsemaid teadmisi antud valdkonnas, on lihtsalt piinlik. Kellelgi ei ole midagi konstruktiivse kriitika vastu, aga sa lihtsalt peksad vahtu nagu jormma omal ajal. Vaata, kas sa tahad samasugune olla või äkki proovid paremini.
                Enda mäletamist mööda ei ole ma võtnud sõna mängu taktikaliste nüansside või mängijate X või Y oskuste ja tugevuste teemal. See pole lihtsalt minu teema, ega pole ka põhjus miks mulle see mäng üle-üldse meeldib. Kui tuua paralleel näiteks tehnikamaailmast, siis mõnele meeldib lõpmatuseni rääkida kuubikutest, hobujõududest, vidinatest X ja Y, mõned teised aga naudivad samuti seda sama tehnikat, aga omamoodi, teise nurga alt, näiteks on lummatud disainist. Lihtsustatud võrdlus, aga suuresti antud olukorrale taandatav. Kas siis üks huviline on oma olemuselt parem või halvem? Ise küsin, ise vastan. Ei ole, on samaväärsed, teemale lähenemisnurk on erinev.

                Jah, tunnistan, et minu eeldus/arvamus jalka osas oli väär. Ma pidasin seda sõltumatuks ajakirjanduseks, minu viga. Kuna nüüd on selge, mis on selle ajakirja eesmärk, siis jumala eest avaldage või ärge avaldage seal üks kõik mida parasjagu heaks peetakse või ei peeta.

                Lõpetuseks. Mul on erakordselt kahju, et ma olen oma küündimatuse ja diletantlusega mõne siinse korüfee lugemismaterjali mürgitanud ja suuri hingepiinu tekitanud. Palun vabandust!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust

                  Jalka ajakiri käib koju kõigile tasuta, kes mängib ükskõik, mis liigat. Olgu see kasvõi ranna- või saalijalgpalli liiga. Kõigil, kellel on EJL litsents, mida sa pead isegi rahvaliigasse registreerudes tegema, saavad aastaks "Jalka" ajakirja tasuta tellimuse.
                  Väita, et Jalka ajakiri on tasuta, on sama kui pakkuda restoranis ´tasuta menüüd´, kuid küsida uksel sisenemise eest raha. See, et tasu maksmine toimub (osaliselt?) litsentsitasu kaudu, ei muuda seda tasuta tooteks. Huvitava kokkusattumusena hakkas litsentsitasu laiemalt kehtima alates 2010.a (sh madalamates liigades) ning Vikipeedia andmetel hakkas "Jalka" ajakiri igakuiselt ilmuma alates 2009.a.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                    Tegelikult hetkel sa näitasid välja, et sa oled ikka natukene jalgpalli kauge inimene. Diivanil lösutades oskab vinguda igaüks.

                    Jalka ajakiri käib koju kõigile tasuta, kes mängib ükskõik, mis liigat. Olgu see kasvõi ranna- või saalijalgpalli liiga. Kõigil, kellel on EJL litsents, mida sa pead isegi rahvaliigasse registreerudes tegema, saavad aastaks "Jalka" ajakirja tasuta tellimuse.
                    Täiesti ebatäpne informatsioon, ajakiri Jalka ei tule koju litsentseeritud jalgpallurile tasuta.
                    Aastase kojukande saamiseks tuleb siiski maksta selle eest(30.- kui ei eksi) ning seda ka litsentsi teinule teavitatakse.
                    Kes soovib ajakirjast loobuda, teeb märke ja pääseb nii summast, kui ajakirjast.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                      Täiesti ebatäpne informatsioon, ajakiri Jalka ei tule koju litsentseeritud jalgpallurile tasuta.
                      Aastase kojukande saamiseks tuleb siiski maksta selle eest(30.- kui ei eksi) ning seda ka litsentsi teinule teavitatakse.
                      Kes soovib ajakirjast loobuda, teeb märke ja pääseb nii summast, kui ajakirjast.
                      Päris nii ikka ka ei ole, sest kui litsentseeritud jalgpalluriks tahad saada, siis pead ikkagi litsentsi ostma. Jalka on lisaväärtus, millest tasuks siis loobuda, kui EJL-i ja Jalkat kritiseerida soovid.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Päris nii ikka ka ei ole, sest kui litsentseeritud jalgpalluriks tahad saada, siis pead ikkagi litsentsi ostma. Jalka on lisaväärtus, millest tasuks siis loobuda, kui EJL-i ja Jalkat kritiseerida soovid.
                        Ma ostan litsentsi, et mängida jalgpalli. Ajakiri Jalka on ju lisatasu eest.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                          Ma ostan litsentsi, et mängida jalgpalli. Ajakiri Jalka on ju lisatasu eest.
                          Ei ole, litsentsiga hinnaga koos ikka.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                            Ma ostan litsentsi, et mängida jalgpalli. Ajakiri Jalka on ju lisatasu eest.
                            Minu meelest litsentsi ostes eraldi Jalka eest tasuma ei pea.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                              Minu meelest litsentsi ostes eraldi Jalka eest tasuma ei pea.
                              Kinnitan.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Herr atletico äkki rahvaliiga atleet? Seal tõepoolest on Jalka tasuline optsioon.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X