320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Asi ei ole solvamises, aga miks seda ejaki kummardatakse nagu püha lehma ja rahva arvamust eriti kuskil ei kaaluta? Kellele kogu see möll korraldatakse siis? Nemad ei ole nōus ja nii ongi? Vōtke ka munad pihku ja viige ise reform läbi... miks ei vōiks Eesti Jalkafännid tunda, et kuskilgi reaalselt küsitakse nende arvamust. Eesti liiga parimaid imekombel veel saame hääletada.
    Ballon d'Or on ühe ajakirja poolt algatud maailma parima mängija valimine, millega paralleelselt tegutses FIFA maailma parima mängija valimine, vahepeal (aastatel 2010-2015) jõuti kokkuleppele, et valitakse koos üks maailma parim, nüüd ollakse jälle lahus.

    Eestis on need kaks valimist ka kunagi lahus olnud (mälu järgi ütleks, et ca 14-15 aastat tagasi lepiti kokku, et valitakse koos). Ma arvan, et pole mõistlik, et on "ajakirjanike parim", "alaliidu parim" jne. See devalveerib auhinna väärtust. Mõistlik on anda üks aasta parima auhind, mida valivad erinevad osapooled. See eeldab, et osapooled on ühel nõul.

    Sellised "võtke munad pihku" stiilis arvamusavaldused ei aita kunagi ühelegi kokkuleppele kaasa.

    Kommentaar


      Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
      Väga huvitav oleks kuulda argumente, mille alusel see ettepanek omal ajal tagasi lükati. Ja kui juba teema üles tuli, siis miks pole ühtlasi lõpetatud olukorda, kus organiseeritult toimiva ja kõiki korüfeesid hõlmava EJAK-i kiuste kõlab Ballon d'Ori valimistel üksik pr Süvari hääl?
      Ei mäleta neid täpseid argumente, aga äkki keegi EJAKi liikmetest mäletab ja kirjutab.

      Kommentaar


        Algselt postitas asdf Vaata postitust
        Ballon d'Or on ühe ajakirja poolt algatud maailma parima mängija valimine, millega paralleelselt tegutses FIFA maailma parima mängija valimine, vahepeal (aastatel 2010-2015) jõuti kokkuleppele, et valitakse koos üks maailma parim, nüüd ollakse jälle lahus.

        Eestis on need kaks valimist ka kunagi lahus olnud (mälu järgi ütleks, et ca 14-15 aastat tagasi lepiti kokku, et valitakse koos). Ma arvan, et pole mõistlik, et on "ajakirjanike parim", "alaliidu parim" jne. See devalveerib auhinna väärtust. Mõistlik on anda üks aasta parima auhind, mida valivad erinevad osapooled. See eeldab, et osapooled on ühel nõul.

        Sellised "võtke munad pihku" stiilis arvamusavaldused ei aita kunagi ühelegi kokkuleppele kaasa.
        Üks parim auhind muidugi, aga lihtsalt imelik mõelda, et EJAKil on selline vetoõigus, et ütlevad Ei ja nii ongi. Eks peab ka ausalt tunnistama, et ega mul on osadest Eesti jalgpalliajakirjanikest suhteliselt madal arvamus ja just nende pädevuses ja vast see kriibibki silma. Samas õnneks hääletus näitas, et ikkagi valdav enamus vaatavad hääletamisel suuremat pilti mitte ainult ühte kitsast koondisest lähtuvat. Lihtsalt eelnevalt selle Eoki näite all ma mõtlesingi, et kõige adekvaatsema tulemuse saabki kui hääletavad 3 täiesti erinevat äärmust. Loodetavasti EJAK mingihetk ei ole nii suur punt egoiste ega arva, et nemad on kõige targemad

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Minumeelest oleks võinud tänada ka paljusi väiksemate klubide tegelasi, kes näevad sitta kanti vaeva kohaliku jalgpalli arendamisega ja teevad seda eelkõige armastusest jalgpalli ja kogukonna vastu ja just väiksemates maapiirkondades Tabasalust Raasikuni. Viljandist Kohtla-Järveni.
          200% sellega nõus! Aga, kui palju oli üritusele kutsutud väikeste klubide - kohtade tegelasi, kes igapäevaselt omast huvist ja vabast tahtest meie jalgpalli aitavad arendada?
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas budu Vaata postitust
            200% sellega nõus! Aga, kui palju oli üritusele kutsutud väikeste klubide - kohtade tegelasi, kes igapäevaselt omast huvist ja vabast tahtest meie jalgpalli aitavad arendada?
            Lavale oli kutsutud Äksi Wolves, Vaimastevere Illi, Põhja-Sakala, Maarjamäe Igiliikur, FC Soccernet, Piraaja, Olympic Olybet, Pakri Alexela, Pärnu JK, Märjamaa Kompanii, FC Reaal, FC Toompea, JK Jalgpallihaigla, Harju JK, FC Zapoos, FC Transferwise, Saku Sporting, FC Tarvastu, SK Imavere, FC Ajax, FC Vastseliina, FC Elva, Jõgeva Wolves, JK Loo, Viimsi JK, Rakvere Tarvas, FC Järva-Jaani, Saue JK, Põhja-Tallinna JK Volta, FC Kose, Sillamäe Kalev, FCI Tallinn, Pärnu Poseidon, Vändra Vaprus, JK Tabasalu, Paide Linnameeskond III, Läänemaa JK, FC Kuressaare II, TJK Legion, Kohtla-Järve JK Järve, Nõmme United, Põlva FC Lootos jt. Galale muidugi veel rohkemad.

            Kommentaar


              Urmar, täna madalamate liigade tulemusi on oodata?

              Edit! hakkasid tulema.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Käisin täna ühe vanatädi matusel, sellest vahepealne viivitus.

                Kommentaar


                  Sellise algatusega ei saa mitte olla kitsi ja kiitust sheerida! Kiitus, EJL!
                  Eesti Jalgpalli Liit koostöös Heategevusfondiga Aitan Lapsi teeb 1000 Eesti lapsele kingituse ning võimaldab neil kaasa elada Eesti ja Põhja-Iirimaa jalgpallikoondiste valikmängule Tallinnas A. Le Coq Arenal.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    Sellise algatusega ei saa mitte olla kitsi ja kiitust sheerida! Kiitus, EJL!
                    https://soccernet.ee/artikkel/heateg...ondist-toetama
                    Algatus väga tore kuid ma loen siit välja staadioni niru täituvuse.

                    Kommentaar


                      Staadioni nirust täituvusest saaks rääkida, kui 1000 piletit oleks võimalik eraldada mängule Saksamaa või Hollandiga. Põhja-Iirimaa puhul oleks 14 500-kohalise staadioni väljamüümine totaalne üllatus. Lootusrikkalt realistlik prognoos on, et laupäeval tuleb Lillekülla 9000 pealtvaatajat.

                      Ning, nagu mul ikka kombeks, viin jutu põhiteemalt ära jalgpalli juurde. Küsisin täna Kostjalt tema arvamust Klavani eemalejäämise kohta: https://soccernet.ee/artikkel/vassil...gudest-loobuda

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
                        Algatus väga tore kuid ma loen siit välja staadioni niru täituvuse.
                        No siis võiks 2000 piletit ära anda. Minu arust võiks koondise mängudele väiksemate vastastega 5 euroseid pileteid müüa vms.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          No siis võiks 2000 piletit ära anda. Minu arust võiks koondise mängudele väiksemate vastastega 5 euroseid pileteid müüa vms.
                          Sellele ma "läbi lillede" viitasingi.

                          Kommentaar


                            Mult üks tuttav, kes ei tea täpselt, kas jõuab mängule, küsis, et kas viimasel hetkel või veidi hilinedes on võimalik A.Le Coq Arenalt mängupiletit osta.
                            Ma ei osanud talle vastata.
                            Viimati nn. festivalialale sisenedes küsiti kohe piletit, piletikassat ei pannud tähele.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kesa Vaata postitust
                              Mult üks tuttav, kes ei tea täpselt, kas jõuab mängule, küsis, et kas viimasel hetkel või veidi hilinedes on võimalik A.Le Coq Arenalt mängupiletit osta.
                              Ma ei osanud talle vastata.
                              Viimati nn. festivalialale sisenedes küsiti kohe piletit, piletikassat ei pannud tähele.
                              Piletikassa on alati olemas enne festivaliala sissepääsu. Lisaks saab pileteid osta Piletilevist interneti teel.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                                No siis võiks 2000 piletit ära anda. Minu arust võiks koondise mängudele väiksemate vastastega 5 euroseid pileteid müüa vms.
                                rp mõttes vahet pole, kas 5000x15 euri või 15000x5 euri.... business on äri

                                Kommentaar

                                Working...
                                X