320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei tea mille järgi inimesi valitakse, et keda otsitakse läbi ja keda mitte. Mind eile ei otsitud läbi ja seda vist 3 mängu järjest juba. Isegi seljakoti sisu ei huvitanud neid väga, korraks paitas mu seljakotti ja kogu lugu.

    Kommentaar


      Algselt postitas Vooster Vaata postitust
      Mine perse jalgpalliliit, et sa ei lubanud Läti fänne põhjatribüünile.
      Mine perse jalgpalliliit, et sa lõhkusid oma unisevõitu koorilaulude pikkimisega mängu, kogu emotsionaalse atmosfääri.
      Mine perse jalgpallihaigla ninamees koos oma gerontidest liikmetega oma igivanade ja tüütult tuimade hõikelaulude repertuaari eest.
      Mine perse vooster!

      Kommentaar


        Algselt postitas dnb Vaata postitust
        vedas et relva taskusse ei unustand
        Ma ühekorrra mängult tulles avastasin ,et olin sulle mulle sae tasku unustanud, õnneks läbiotsimise käigus ei avastatud. Nüüd olen hoolikam edaspidi.

        Kommentaar


          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
          Ei tea mille järgi inimesi valitakse, et keda otsitakse läbi ja keda mitte. Mind eile ei otsitud läbi ja seda vist 3 mängu järjest juba. Isegi seljakoti sisu ei huvitanud neid väga, korraks paitas mu seljakotti ja kogu lugu.
          Seljakotti?
          Mul ja sõbral küll seljakotti staadionile ei lubatud, mingit võimalust turvat pehmeks rääkida ka polnud.
          Muidugi oleneb turvamehest ka.

          Aeglased laulud ei sobinud tõesti jalgpallimängu ajal esitamiseks..
          FC Bayern München!

          Kommentaar


            eelmised 2 korda olen turvad pehmeks rääkinud koti osas, eile ei öeldud midagi.

            Kommentaar


              Kogu see lugu austustvääriva fänniga tuletab mulle meelde korda, kui me mu väga hea sõbra neeger Johniga viimati kohaliku Meistriliiga mõõduvõttu väisasime. Puhkusel viibiva Johni jaoks on meie suvised 20 kraadi nagu helde jõuluaeg ning väliürituse ajaks viskas ta selga kõik oma kaasas olnud vatid. Paraku unustas ta oma taskud üle vaadata ning võite ette kujutada turvatöötaja hämmeldust, kui esimese asjana tõmmati pükste paremast säärest välja mitte neegri anatoomiline element, vaid päevinäinud Kalašnikovi automaat. Lisaks leidus kostüümi panipaikades veel mitmesugust kila-kola granaatidest kuni elevante eemalepeletavate elektriliste abivahenditeni. Siinkohal paralleelid paraku lõpevad. Politsei kutsumise asemel palus lahke turvatöötaja asetada tulirelva vihmavarjude hoiustamiseks mõeldud kohta ning soovitas kindlasti peale mängu läbi astuda ja kasulik tarbeese endaga kaasa võtta. Muus osas pigistati silm kinni, paluti nodiga avalikult mitte väga vehkida ning sooviti suurepärast mänguelamust.

              Vaheajal poetas sõber John tagasihoidlikult, et küll siin on ikka lollid turvamehed - usuvad kõike, mida räägitakse ja lubatakse. Vabandasin seda noore demokraatia ja stabiilse ühiskonnaga. Aga nagu siit teemast lugeda, pole kõik nii sinisilmsed ühti. Sõber Johni jaoks kindlasti väga südantsoojendav tõdemus.
              sigpic

              Kommentaar


                Kui palju klotsi Eedik Vesti taskusse pidi suskama, et oma molli eetrisse saaks? Eilsega aeti hing ikka korralikult täis sellest jamast, mis pealinnas toimub.

                Kommentaar


                  Miks peavad hümni ajal kõlarid nii valjud olema, et kellegi kaasalaulmist ei kuule üldse? Kaotab ju kogu hümni laulmise efekti ja mõtte ära.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                    Miks peavad hümni ajal kõlarid nii valjud olema, et kellegi kaasalaulmist ei kuule üldse? Kaotab ju kogu hümni laulmise efekti ja mõtte ära.
                    Nalja teed? Kui keegi ikka laulab, siis kuuleb ka. Enamik pomiseb midagi isamaast omale habemesse.

                    Kommentaar


                      mõistmatu on see,kui rahvas staadionilt lahkub,siis kahepoolsed uksed on poolikult avatud ja teinepool suisa tabadega lukustatud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ööö Vaata postitust
                        mõistmatu on see,kui rahvas staadionilt lahkub,siis kahepoolsed uksed on poolikult avatud ja teinepool suisa tabadega lukustatud.
                        Jep, ise ka juhtisin turvade tähelepanu sellele, öeldi, et "me ei saa lahti teha". Jabur. Mis evakuatsiooni korral oleks saanud, ei taha mõeldagi.

                        Kommentaar


                          Ehk oleks lahendus kui Jalkaliit soovitaks publikul staadionilt varakult lahkuda

                          Kommentaar


                            Turvad teevad seda, mida kõrged jumala jalgpalliliidus ette kirjutavad...

                            Küll evakuatsiooni ajal need kõik lahti tehtud oleks!

                            Kommentaar


                              a miks eesti hümn koondise kodumängudel alati ilma muusikata esitatakse? mingi lind kutsutakse lõõritama ja siis rahvas joriseb kaasa. minu arvates kõlab see asi kuidagi jube jõuetult. teinekord täitsa piinlik kuulata. ja siis venitatakse eriti pikaks ka veel. miks ühest salmist ei piisa? külalismeeskonnal koos muusikaga üks salm ja kogu lugu. kas see on mingi eestlaste kiiks või on teiste rahvuskoondiste kodumängudel sama teema?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas anna_õlut Vaata postitust
                                a miks eesti hümn koondise kodumängudel alati ilma muusikata esitatakse? mingi lind kutsutakse lõõritama ja siis rahvas joriseb kaasa. minu arvates kõlab see asi kuidagi jube jõuetult. teinekord täitsa piinlik kuulata. ja siis venitatakse eriti pikaks ka veel. miks ühest salmist ei piisa? külalismeeskonnal koos muusikaga üks salm ja kogu lugu. kas see on mingi eestlaste kiiks on teiste rahvuskoondiste kodumängudel sama teema?
                                Ei ole alati ilma muusikata (Lennat vs. Brasiilia saatis elektrikidra, mu meelest oli Iffil kunagi Kammiste ka saatjaks kaasas + veel mitu mitu näidet). Ja ühest salmist EI piisa Minu meelest valjenev "Mis iial ette võtad sa" ja kogu hümnijärgne melu, mis lahti läheb on kogu komplekt. Koduhümn täispikkusel on kohustuslik kava

                                Kommentaar

                                Working...
                                X