320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas keemiainsener Vaata postitust
    Nalja teed? Kui keegi ikka laulab, siis kuuleb ka. Enamik pomiseb midagi isamaast omale habemesse.
    No pressitribüünil olles ma staadioni laulmist ei kuulnud (kuigi ütleks, et atmosfäär tundus nagunii üsna kusine sedakorda). Muidugi pomisetakse, kui ei teki seda tunnet, et me kõik laulame. Kui sa kuuled selgelt, kuidas kogu lõunatribüün valju häält teeb, siis see peaks idee järgi ka ükshaaval teised read entusiastlikumaks muutma, kuid praegu kuuleb põhiliselt artisti, kellele staadion vaikselt tausta laulab.
    sigpic

    Kommentaar


      Kaua peab meistriliiga väravate videoid ootama?

      Kommentaar


        Algselt postitas martn26 Vaata postitust
        Turvad teevad seda, mida kõrged jumala jalgpalliliidus ette kirjutavad...

        Küll evakuatsiooni ajal need kõik lahti tehtud oleks!
        Evakuatsiooniuste mõtte on ikka see, et neid saab kõrvalise abita lahti teha. Kui on rüselus ja põgenemine, siis ei suuda ükski turva massist läbi tungida uksi avama.
        tulevik on tunni aja pärast

        Kommentaar


          Tere. Kas mõni teadjam inimene nt. urmar ei räägiks millal üleminekumängud toimuvad ja liigavõitjate omad. Oli jutt, et see nv, aga see ju varsti käes.

          Kommentaar


            Algselt postitas rix Vaata postitust
            Tere. Kas mõni teadjam inimene nt. urmar ei räägiks millal üleminekumängud toimuvad ja liigavõitjate omad. Oli jutt, et see nv, aga see ju varsti käes.
            Pole küll urmar, kuid EJLi kodulehele ligipääs on mul sellegipoolest.



            Premium liiga üleminekumängud
            17.11.2013 kell 13:00 Esiliiga 2. koht – Premium liiga 9. koht
            23.11.2013 kell 13:00 Premium liiga 9. koht – Esiliiga 2. koht

            Esiliiga üleminekumängud
            17.11.2013 kell 13:00 Esiliiga B 3. koht – Esiliiga 8. koht
            23.11.2013 kell 13:00 Esiliiga 8. koht – Esiliiga B 3. koht

            Esiliiga B üleminekumängud
            03.11.2013 kell 13:00 II liiga piirkondades 2. kohale tulnud võistkondade omavaheline mäng (esmalt mängitakse selle võistkonna koduväljakul, kellel on turniiritabelis vähem punkte)
            10.11.2013 kell 13:00 II liiga piirkondades 2. kohale tulnud võistkondade teine omavaheline mäng
            17.11.2013 kell 13:00 II liiga Lääs/Lõuna 2. koht vs II liiga Ida/Põhi 2. koht võitja – Esiliiga B 8. koht
            24.11.2013 kell 13:00 Esiliiga B 8. koht - II liiga Lääs/Lõuna 2. koht vs II liiga Ida/Põhi 2. koht võitja

            II liiga üleminekumängud
            20.10.2013 kell 13:00 III liiga Põhja ja Ida piirkondades 2. kohale tulnud võistkondade omavaheline mäng (esmalt mängitakse selle võistkonna koduväljakul, kellel on turniiritabelis vähem punkte)
            20.10.2013 kell 13:00 III liiga Lõuna ja Lääne piirkondades 2. kohale tulnud võistkondade omavaheline mäng (esmalt mängitakse selle võistkonna koduväljakul, kellel on turniiritabelis vähem punkte)
            27.10.2013 kell 13:00 III liiga Põhja ja Ida piirkondades 2. kohale tulnud võistkondade teine omavaheline mäng
            27.10.2013 kell 13:00 III liiga Lõuna ja Lääne piirkondades 2. kohale tulnud võistkondade teine omavaheline mäng
            03.11.2013 kell 13:00 III liiga Põhi 2. koht vs III liiga Ida 2. koht võitja – II liiga Ida/Põhi 12. koht
            03.11.2013 kell 13:00 III liiga Lõuna 2. koht vs III liiga Lääs 2. koht võitja – II liiga Lääs/Lõuna 12. koht
            10.11.2013 kell 13:00 II liiga Ida/Põhi 12. koht - III liiga Põhi 2. koht vs III liiga Ida 2. koht võitja
            10.11.2013 kell 13:00 II liiga Lääs/Lõuna 12. koht - III liiga Lõuna 2. koht vs III liiga Lääs 2. koht võitja

            III liiga üleminekumängud
            20.10.2013 kell 13:00 IV liiga Põhi 3. koht – III liiga Põhi 10. koht
            20.10.2013 kell 13:00 IV liiga Lõuna 3. koht – III liiga Lõuna 10. koht
            20.10.2013 kell 13:00 IV liiga Ida 3. koht – III liiga Ida 10. koht
            20.10.2013 kell 13:00 IV liiga Lääs 3. koht – III liiga Lääs 10. koht
            27.10.2013 kell 13:00 III liiga Põhi 10. koht - IV liiga Põhi 3. koht
            27.10.2013 kell 13:00 III liiga Lõuna 10. koht - IV liiga Lõuna 3. koht
            27.10.2013 kell 13:00 III liiga Ida 10. koht - IV liiga Ida 3. koht
            27.10.2013 kell 13:00 III liiga Lääs 10. koht - IV liiga Lääs 3. Koht

            Liigavõitjate poolfinaal- ja finaalmängude toimumise ajad:

            20.10.2013 III-IV liiga poolfinaalid
            27.10.2013 III-IV liiga finaalid
            03.11.2013 II liiga finaal
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Pole küll urmar, kuid EJLi kodulehele ligipääs on mul sellegipoolest.



              Premium liiga üleminekumängud
              17.11.2013 kell 13:00 Esiliiga 2. koht – Premium liiga 9. koht
              23.11.2013 kell 13:00 Premium liiga 9. koht – Esiliiga 2. koht

              Esiliiga üleminekumängud
              17.11.2013 kell 13:00 Esiliiga B 3. koht – Esiliiga 8. koht
              23.11.2013 kell 13:00 Esiliiga 8. koht – Esiliiga B 3. koht

              Esiliiga B üleminekumängud
              03.11.2013 kell 13:00 II liiga piirkondades 2. kohale tulnud võistkondade omavaheline mäng (esmalt mängitakse selle võistkonna koduväljakul, kellel on turniiritabelis vähem punkte)
              10.11.2013 kell 13:00 II liiga piirkondades 2. kohale tulnud võistkondade teine omavaheline mäng
              17.11.2013 kell 13:00 II liiga Lääs/Lõuna 2. koht vs II liiga Ida/Põhi 2. koht võitja – Esiliiga B 8. koht
              24.11.2013 kell 13:00 Esiliiga B 8. koht - II liiga Lääs/Lõuna 2. koht vs II liiga Ida/Põhi 2. koht võitja

              II liiga üleminekumängud
              20.10.2013 kell 13:00 III liiga Põhja ja Ida piirkondades 2. kohale tulnud võistkondade omavaheline mäng (esmalt mängitakse selle võistkonna koduväljakul, kellel on turniiritabelis vähem punkte)
              20.10.2013 kell 13:00 III liiga Lõuna ja Lääne piirkondades 2. kohale tulnud võistkondade omavaheline mäng (esmalt mängitakse selle võistkonna koduväljakul, kellel on turniiritabelis vähem punkte)
              27.10.2013 kell 13:00 III liiga Põhja ja Ida piirkondades 2. kohale tulnud võistkondade teine omavaheline mäng
              27.10.2013 kell 13:00 III liiga Lõuna ja Lääne piirkondades 2. kohale tulnud võistkondade teine omavaheline mäng
              03.11.2013 kell 13:00 III liiga Põhi 2. koht vs III liiga Ida 2. koht võitja – II liiga Ida/Põhi 12. koht
              03.11.2013 kell 13:00 III liiga Lõuna 2. koht vs III liiga Lääs 2. koht võitja – II liiga Lääs/Lõuna 12. koht
              10.11.2013 kell 13:00 II liiga Ida/Põhi 12. koht - III liiga Põhi 2. koht vs III liiga Ida 2. koht võitja
              10.11.2013 kell 13:00 II liiga Lääs/Lõuna 12. koht - III liiga Lõuna 2. koht vs III liiga Lääs 2. koht võitja

              III liiga üleminekumängud
              20.10.2013 kell 13:00 IV liiga Põhi 3. koht – III liiga Põhi 10. koht
              20.10.2013 kell 13:00 IV liiga Lõuna 3. koht – III liiga Lõuna 10. koht
              20.10.2013 kell 13:00 IV liiga Ida 3. koht – III liiga Ida 10. koht
              20.10.2013 kell 13:00 IV liiga Lääs 3. koht – III liiga Lääs 10. koht
              27.10.2013 kell 13:00 III liiga Põhi 10. koht - IV liiga Põhi 3. koht
              27.10.2013 kell 13:00 III liiga Lõuna 10. koht - IV liiga Lõuna 3. koht
              27.10.2013 kell 13:00 III liiga Ida 10. koht - IV liiga Ida 3. koht
              27.10.2013 kell 13:00 III liiga Lääs 10. koht - IV liiga Lääs 3. Koht

              Liigavõitjate poolfinaal- ja finaalmängude toimumise ajad:

              20.10.2013 III-IV liiga poolfinaalid
              27.10.2013 III-IV liiga finaalid
              03.11.2013 II liiga finaal
              Siililegi selge, et kõik mängud täpselt nendel aegadel ei toimu.
              Newton Heath 1878

              Kommentaar


                Jõudsid rauulo ette, aga mine Tofoa selle tabeli järgi nädalavahetusel mängima, vaatama neid mänge. Ligipääs oli mul ka, aga lihtsalt ma läheks konkreetselel staadionile konkreetsel ajal..

                Kommentaar


                  Küllap, siis, kui mänguajad selgeks saavad, ilmub ka täpsem info. Ei saa ju enne kalendrit üles panna.

                  Kommentaar


                    EJL on aastatega kasvanud suureks ja tugevaks organisatsiooniks. Jalgpall on joudnud igasse Eesti nurka ja seda koike koordineerib suuresti just EJL. Ma ei anna hinnangut tanase gaala ylesehitusele, vaid kogu EJL tegevusele, mis minu arvates on olnud vaga kasulik Eesti jalgpalli arendamisele ja arenemisele koikidel tasanditel. Muidugi on parandamiskohti, kuid suures pildis on vaga palju ara tehtud. Voib ju oelda, et see ongi yhe FA ylesanne, kuid teades selle organisatsiooni too arengut ajas, siis on siiski suur kiitus ara teenitud. Tanane gaala vottis hasti kokku kui laiahaardeline on jalgpall Eestis ja seda oli monus vaadata.

                    Kommentaar


                      Mu silmad on igasusugust kino siin eestis näind, kuid tänane oli lihtsalt ulmeline.

                      Vaatan ma rahulikult II liiga 1. turniiri ja järsku näen üht kihlveopetturit(kriminaal asigi vist poisil kaelas, kuid väidetavalt EJL pole talle keeldu määranud) Tokarevi mängimas. Too mängija osales samas ka III liiga 2. turnal ja võitis Maccabiga teise koha.

                      Vaatan ma siis sisuliselt turniiri lõpuni ning küsin siis turniiri lõpupoole võistluste ja EJL peakohtunikult(Uno Tutk), et kas nüüd siis on mitmel turniiril mängimine lubatud ja siis ütlen ka mängija nime ja mulle üllatuseks herr Uno Tutk isegi ei tea kes Tokarev on. Ma mõtlen, et issand jumal, et kas ma olen siin eestis kõike näind või mitte.

                      Siis tekib paanika ning tehakse kõned ja otsitakse protokollid välja ja lõpuks võetakse Maardu sats maha.

                      Mul nüüd tekib siis küsimus, et mille kuradi pärast neid protokolle täiedetakse ?
                      Miks peavad sellistele asjadele viitama pealtvaatajad ?
                      Miks Aastalõputurniiri juhend sisuliselt ei karista võistkonda kui meeskond petab nii korraldajat kui ka kaasvõistlejaid ehk siis kui suures jalgpallis meeskond kasutab mängijat, kel on mängukeeld on kohe trahvid ees, kuid Aastalõputurniiril isegi ei eemaldata meeskonda võistlustelt, vaid tühistatakse mängu tulemus.

                      Kohtunike vilest ei maksa üldse rääkida.
                      Kui ikka kohtunik paneb palli teekonnale jala ette ja sisuliselt söödab ründavale võistkonna mängijale palli et ta saaks värava lüüa, siis millest me räägime.

                      Sellest eluohtlikust portesse sõitmisest ma üldse ei räägigi. Tihtilugu isegi ei anta kaarte. Lause imelugu, et sel aastal ainult ühel rahvaliiga vennal on käeluu läind ja täna ühel maakooli õpilasel õlg liigesest väljas.

                      Selle asemel, et probleemidega tegeleda tõstame hoopis tasusi ja las nn lihtrahvas maksab proffide halli kinni. Mul hea meel, et me amatöörid III ja IV liiga poisid suudame seda "tippvutti" aidata sirka 30 000 euroga.

                      Soovin kõigile head vana aasta lõppu ning veel paremat uut aastat ning ehk näevad minu silmad midagi ulmelist ka 2014aastal

                      PS. Muideks mängis täna ka üks mängija Maakoolide turniiril vale nime all!

                      Kommentaar


                        Kusjuures see litsentsi tasu tõstmine on küll sürr värk. Millest need kulud liidul näiteks amatööridele järsku nii drastiliselt tõusid?Mingeid põhjendusi on vist palju paluda?Uudis ise oli muidugi nagu jõulukingina kenale kuupäevale pandud.Ja mis veel on lahe, et lausa 11 inimest on selle uudise rõõmuga vastu võtnud ja laikinud.
                        b-day

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PraS Vaata postitust
                          Mu silmad on igasusugust kino siin eestis näind, kuid tänane oli lihtsalt ulmeline.

                          Vaatan ma rahulikult II liiga 1. turniiri ja järsku näen üht kihlveopetturit(kriminaal asigi vist poisil kaelas, kuid väidetavalt EJL pole talle keeldu määranud) Tokarevi mängimas. Too mängija osales samas ka III liiga 2. turnal ja võitis Maccabiga teise koha.

                          Vaatan ma siis sisuliselt turniiri lõpuni ning küsin siis turniiri lõpupoole võistluste ja EJL peakohtunikult(Uno Tutk), et kas nüüd siis on mitmel turniiril mängimine lubatud ja siis ütlen ka mängija nime ja mulle üllatuseks herr Uno Tutk isegi ei tea kes Tokarev on. Ma mõtlen, et issand jumal, et kas ma olen siin eestis kõike näind või mitte.

                          Siis tekib paanika ning tehakse kõned ja otsitakse protokollid välja ja lõpuks võetakse Maardu sats maha.

                          Mul nüüd tekib siis küsimus, et mille kuradi pärast neid protokolle täiedetakse ?
                          Miks peavad sellistele asjadele viitama pealtvaatajad ?
                          Miks Aastalõputurniiri juhend sisuliselt ei karista võistkonda kui meeskond petab nii korraldajat kui ka kaasvõistlejaid ehk siis kui suures jalgpallis meeskond kasutab mängijat, kel on mängukeeld on kohe trahvid ees, kuid Aastalõputurniiril isegi ei eemaldata meeskonda võistlustelt, vaid tühistatakse mängu tulemus.

                          Kohtunike vilest ei maksa üldse rääkida.
                          Kui ikka kohtunik paneb palli teekonnale jala ette ja sisuliselt söödab ründavale võistkonna mängijale palli et ta saaks värava lüüa, siis millest me räägime.

                          Sellest eluohtlikust portesse sõitmisest ma üldse ei räägigi. Tihtilugu isegi ei anta kaarte. Lause imelugu, et sel aastal ainult ühel rahvaliiga vennal on käeluu läind ja täna ühel maakooli õpilasel õlg liigesest väljas.

                          Selle asemel, et probleemidega tegeleda tõstame hoopis tasusi ja las nn lihtrahvas maksab proffide halli kinni. Mul hea meel, et me amatöörid III ja IV liiga poisid suudame seda "tippvutti" aidata sirka 30 000 euroga.

                          Soovin kõigile head vana aasta lõppu ning veel paremat uut aastat ning ehk näevad minu silmad midagi ulmelist ka 2014aastal

                          PS. Muideks mängis täna ka üks mängija Maakoolide turniiril vale nime all!
                          Väga hea, et keegigi selliseid asju jälgib ja avalikustab. Valemängijatega "siidkinnastes" ja "näpuviibutustega" suhtlemine tagab meile uued narvatransid ja tallinnakalevid. See on kindel. Krt, kui te ei tea, kuidas lohe vastu võidelda, siis minge vaadake "Kääbikut" Head vana-aasta lõppu !
                          299195

                          Kommentaar


                            Kindel, et vigastusi nii vähe on olnud? Küsisin fänniturna eel väsinud näoga parameediku käest, kuidas päev olnud. Üksinda sellel päeval oli Rahvaliiga turniiril üks õlg ja kaks põlveliigest läinud (või oli vastupidi).

                            Kommentaar


                              II liiga 2. turniiri ajal, sai üks noormees oma põlvele tõsiselt viga
                              ROHE-VALGE SURMANI

                              Kommentaar


                                Eks sellisel kujul saalivutt toob ikka kaasa vigastusi - see on paramatu, aga see kuidas eile mõned idioodid porte ääres kehasse sõitsid...

                                Kõige halvemal juhul võivad lõppeda elumuutva tervise kahjustuse või isegi surmaga. Reeglite järgi ei ole sellised vead küll punast kaarti väärt, aga saalis tuleks seda kindlasti rakendada.

                                Aga Tokarevi juhtum on muidugi täiesti klassika, eile PraSiga sai ikka korralikult naerdud EJLi üle. Kuidas tõesti on sellised asjad võimalikud? Eriti mulle meeldib sats, kus ta mängis. Borissov toodi just nii Tartusse kui ka Ajaxisse eesmärgiga "musta mängu" seal vältida ja nüüd sellised vahvad lood toreda inimesega. Muidugi Maardu kuttide näod, kui Tutk teatas neile, et jäite vahele, olid ka väga vahvad. Mitte mingit üllatust, umbes selline, et täna ei joppanudki.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X