320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas chac Vaata postitust
    kihnu rahvaarv 570.
    palju florakatel keskmiselt mängul käib, üle või alla 570?
    Üle 30% rohkem, kui on Kihnu rahvaarv.
    http://fcflora.ee/fc-flora-uletas-mu...-8-kodumanguga.

    Su aroonia on kuidagi väga hapu.
    Algselt postitas alehis
    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

    Kommentaar


      Kihnust tuleks rohkem vaatama kui Keilas. Seal oleks see suursündmus.
      Tartlasi ma usun. Nemad külastaks mängu. Kuid Rakvere, Keila ja Haapsalu on jalgpallikauged kohad siiski. Pealtvaatajad on kaasa sõitnud sugulased-tuttavad.
      Kõige hullem on see, et kui tuleb valikmäng A Le Coqil, siis ehmuvad mängijad pealtvaatajatest ära.
      See on ka vast üks variant, miks fännitribüünid kinni pannakse: kaasa elamine võib mängijaid hirmutada.

      Kommentaar


        Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
        Üle 30% rohkem, kui on Kihnu rahvaarv.
        http://fcflora.ee/fc-flora-uletas-mu...-8-kodumanguga.

        Su aroonia on kuidagi väga hapu.
        3 viimast flora kodumängu, kaugemalt ei viitsinud otsida.
        flora paide - 284
        flora infonet - 556
        flora narva - 302

        numbrid ametlikest protokollidest jalgpall.ee pealt.

        jah, promoüritustega a la getter jaani &co saab muidugi korraks keskmine püsti ajada, aga kas see nagu reaalselt ka midagi muudab... flora oma publiarvu mediaani julgeb ka välja öelda?

        aga samas jah, eks võib uhke tunne olla küll, mõtle, me siin tallinnas edestasime kihnut
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          Jaan, Eesti-Rootsi oleks võinud ka Kihnu saarele ju viia, seal oleks see sajandi suursündmus! Rootsis ju kedagi ei huvita, staadion täitus 30% ulatuses ainult. Ilmselt mängiti, et linnuke kirja saada. Stockholm, Keila ja Haapsalu on kohad kus jalgpallist keegi ei huvitu.

          Kommentaar


            Kui see koondis Tallinnas mängis, tuli lausa 100 pv kokku

            Kommentaar


              Tallinnast on Keilasse väga kerge pääseda, sisuliselt kivi-viske kaugusel, ma tõesti ei mõista seda hala... Nagu viriseks ainult virisemise pärast..

              Kommentaar


                ma ka tõesti ei mõista ja minu arust on tervitatav, et mänge ka mujal peetakse, ise rakvere kandi inimesena, ütleksin küll, et see on alati ikka sündmus, kui ükskõik, milline koondis või turniir toimub. pealegi ntks suuresti tänu ühele sellistest turniiridest sai staadion kena värskenduskuuri. nii et jah tõesti ei mõista seda kiunu.

                Kommentaar


                  Juhtusin teisipäeval Keila-Paide LM karikamängul olema ja mu lähedal istus isa, äkki umbes 5-6-aastase, pojaga. Poiss oli esimest korda kohapeal jalkat vaatamas ja mängust vaimustuses hoolimata suurest kaotusest. Poeg tahtis veel mänge vaatama tulla ja isa lubas, et tulevad U19 mänge vaatama. Tänu sellele võivad ju tee trenni leida uued Kostjad või siis vähemalt tee staadionile uued fännid. Pealegi võiks kasvõi ühegi A-koondise sõpaka iga aasta Tallinnast välja viia.

                  Eelmisel aastal U19 Tallinnas toimunud sõpakaid käidi Keila mängudest rohkem vaatamas ainult ühel korral, kui vastaseks oli Inglismaa (500). Aserid - 92 pv; Valgevene - 69 pv: Valgevene - 55 pv(mäng tööpäeval kell 14). Et mis oletatavatest massidest me siin räägime. Pealegi 35-minutiline sõit Tallinnast ei tohiks ühele huvilisele ju ka mingi takistus olla.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                    Juhtusin teisipäeval Keila-Paide LM karikamängul olema ja mu lähedal istus isa, äkki umbes 5-6-aastase, pojaga. Poiss oli esimest korda kohapeal jalkat vaatamas ja mängust vaimustuses hoolimata suurest kaotusest. Poeg tahtis veel mänge vaatama tulla ja isa lubas, et tulevad U19 mänge vaatama. Tänu sellele võivad ju tee trenni leida uued Kostjad või siis vähemalt tee staadionile uued fännid. Pealegi võiks kasvõi ühegi A-koondise sõpaka iga aasta Tallinnast välja viia.

                    Eelmisel aastal U19 Tallinnas toimunud sõpakaid käidi Keila mängudest rohkem vaatamas ainult ühel korral, kui vastaseks oli Inglismaa (500). Aserid - 92 pv; Valgevene - 69 pv: Valgevene - 55 pv(mäng tööpäeval kell 14). Et mis oletatavatest massidest me siin räägime. Pealegi 35-minutiline sõit Tallinnast ei tohiks ühele huvilisele ju ka mingi takistus olla.
                    100% nõus. Eesti ei võrdu Tallinn. 9-10 aastat tagasi kui Kuressaares keskkoolis käisin toimusid 2-3 aasta jooksul paar noortekoondiste mängu Kuressaare Linnastaadionil. Kui õigesti mäletan siis vastasteks olid Island, Leedu ja mingi Usbekistan vms. Koolides anti neile tundidest vabaks, kes mängule läksid ja publik oli kindlasti sadades kuigi mängisid U-19 koondised. Lapsed muidugi teevad selleks, et koolist ära saada peaaegu ükskõik mida aga publik oli kohal ja emotsioon oli äge.

                    Ja kindlasti peaks ka A-koondise sõprusmänge korraldama väljaspool Tallinnat. Kunagi Eesti-Soome sõprusmängu Kuressaares oli vaatamas nii palju inimesi, et tribüün oli juba enne avavilet puupüsti täis ja teisel poolajal ei lastud enam inimesi sisse kuna kogu staadioni territoorium oli paksul inimesi täis. Tartus on korralik staadion olemas. Pärnus ka varsti ma loodan. Rakvere, Kuressaare jne.

                    Mida rohkem on aegajalt mänge väljaspool Tallinnat seda suurem on tõenäosus, et sealt kohtadest hakatakse edaspidi rohkem ka Tallinnas mänge vaatamas käima. Rääkimata muudest plussidest a la uued Kostjad jne.
                    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                    Kommentaar


                      No ma ütlen, et väikelinnad on suurepärane arendamiskoht. Kunagi käisin näiteks ise kusagil Ülenurme staadionil vaatamas, et kuidas Hamre ja Flora Tammekat peksis. See oli enne Merkuuri avantüüri ja puha. Lapsepõlves Võrus oleks ma ilmselt ka U19 mängu vaadanud. Üldarv poleks olnud publikut palju, aga kui 10 000 elanikuga linnast käib 100 inimest vaatamas, siis on see protsenti arvestades Tallinnaga võrreldes ikkagi korralik elamusesüst. Nüüd ma ei kujutaks ette, et ma viitsiks mingit Ülenurme otsa masti käiku Tallinnas ette võtta.

                      Kommentaar


                        See oli vaid minu arvamus. Igal on õigus oma arvamusele.
                        Kuid see, et fännisektor kinni pannakse on ikka põhiline mure.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                          See oli vaid minu arvamus. Igal on õigus oma arvamusele.
                          Kuid see, et fännisektor kinni pannakse on ikka põhiline mure.
                          See on tõsine mure, mille jaoks peaks EJL looma erikomisjoni, sest kuidas peaks fänn saama mujal fännata, kui tal pole päris oma tribüüni? Ennekuulmatu.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Minuarust on ka see tervitatav kui koondisemänge mistahes tasandil väljaspool Tallinnat korraldatakse. Tallinn ei ole veel kogu Eesti ja ka mujal elavad inimesed. Ja kui tallinlasel on ikka nii suur huvi seda mängu näha, siis leiab ta selleks ka võimaluse, Eesti pole nüüd nii suur ka mitte.

                            Seda enam kui see mäng toimub sisuliselt naabruses - Keilas.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Nõus. Ja ütleks, et pooltest asumitest Tallinnas on autoga Keilasse sõit hetkel märksa mugavam-kiirem kui Kadriorgu/Lillekülla.

                              Kommentaar


                                keemiainsener
                                Miks see siis ei toimi? Kui nii hea on sinna sõita!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X