320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts


    Kolmanda põhja uudiste all on teise liiga kolmanda vooru tulemused ?
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      kellele saata noorte tulemusi, et need kiiremini kodulehele jõuaksid. osades vanustes juba 3 vooru mängitud, aga ei ühtegi tulemust EJL-i kodulehel!

      Kommentaar


        võid panna foorumisse vastava noorteliiga alla, või ükskõik, kasvõi kokku. Olen neid sealt leides ka kodukale sisestanud. Lihtsalt ei jõua nende tagajärgi taga ajada, alguses ikka sain kõik tulemused kätte, aga nüüd olen loobunud otsimast, mõnel päeval nii palju mänge.

        Kommentaar


          Kes väitis. et uuel kodukal ei saa laivi teha? Saab küll ju.

          Kommentaar


            sa usud ka selle urmari juttu?
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              enne uskusin ja kui ta põhjendab ära, miks saab koondiste laive EJL kodulehel teha ning ML omasid ei saa, siis usun ka edaspidi

              Kommentaar


                Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                enne uskusin ja kui ta põhjendab ära, miks saab koondiste laive EJL kodulehel teha ning ML omasid ei saa, siis usun ka edaspidi
                No seal oli vaid 1 mäng ja laivist polnud seal juttugi, kui aus olla. Ma olen harjunud, et laivi puhul tuleb ikka kiiresti tulemust näidata.

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  võid panna foorumisse vastava noorteliiga alla, või ükskõik, kasvõi kokku. Olen neid sealt leides ka kodukale sisestanud. Lihtsalt ei jõua nende tagajärgi taga ajada, alguses ikka sain kõik tulemused kätte, aga nüüd olen loobunud otsimast, mõnel päeval nii palju mänge.
                  JK Kotkad mängud on Kotkase kodulehel, aga saab ka panna noortesse klubi teema alla

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    No seal oli vaid 1 mäng ja laivist polnud seal juttugi, kui aus olla. Ma olen harjunud, et laivi puhul tuleb ikka kiiresti tulemust näidata.
                    see laiv on mängu jooksul 3 muudatust, seega mis kiirusest siin juttu saab olla? isegi kõige lihtsam uudise muutmine teeks töö ära.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      No ettekäändeid on ju vaja tuua, et ühe klubi lehele kunstlikult külastusi juurde tekitada

                      Kommentaar


                        Kes krt selle EJL-i kodukaga hakkama sai (ma nõuan autori nime)?! Tahate, et ma jään pimedaks või? Ja kes ütles, et eelmine oli kehvem? Ei olnud, isegi minu ~5 a. tagasi tehtud kujundus oli parem.

                        Kui muudmoodi tõesti ei saa, siis peaks vist kingitusena neile uue kujunduse tegema, sest seda on hetkel küll lausa häbi vaadata.
                        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                        AD e. Andekas Disainer...

                        Kommentaar


                          Pole midagi rõvedamat, kui veebilehel iseenesest mängima hakkav video, millel on heli peale keeratud ja mida ei saa maha keerata ning mis hakkab ennast siis veel ka kordama.

                          Aga leht ise on tõesti umbes freewebtemplates.com lehelt leitud.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Pole midagi rõvedamat, kui veebilehel iseenesest mängima hakkav video, millel on heli peale keeratud ja mida ei saa maha keerata ning mis hakkab ennast siis veel ka kordama.
                            Nahui, see muusika rikkus mu laulu ära, mingi rõve katafoonia tekkis.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Nahui, see muusika rikkus mu laulu ära, mingi rõve katafoonia tekkis.
                              see ei ole kohe kindlasti typo.

                              kakofoonia?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                või Katatonia?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X