320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Spordiennustuse mehed olid tulemuse ka kirja pannud. Nüüd on see tühistatud.

    Kommentaar


      Järgmisel nädalal hakkab halliturniir pihta. Minu teada on tegemist sesmõttes ametlike mängudega, et kohtunikele edastatakse ka protokoll, kuhu meeskonnad kannavad mängijate nimed, kes nende eest too mäng mängivad. Ehk oleks võimalik need nimekirjad juba mängu ajal EJLi kodulehel välja tuua? Oleks minusugustel ka neid mänge huvitavam vaadata, kes kõiki mängijaid nägupidi ära ei tunne ja eks nii mõneski võistkonnas parasjagu ka mehi välismaalt testimisel.

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Järgmisel nädalal hakkab halliturniir pihta. Minu teada on tegemist sesmõttes ametlike mängudega, et kohtunikele edastatakse ka protokoll, kuhu meeskonnad kannavad mängijate nimed, kes nende eest too mäng mängivad. Ehk oleks võimalik need nimekirjad juba mängu ajal EJLi kodulehel välja tuua? Oleks minusugustel ka neid mänge huvitavam vaadata, kes kõiki mängijaid nägupidi ära ei tunne ja eks nii mõneski võistkonnas parasjagu ka mehi välismaalt testimisel.
        See on juba unelmate kategooriast. Minu puhul probleemi ei oleks, tuleb info vaid minuni toimetada. Võimalusi on erinevaid, aga pigem võiks pakkuda hallis protokolli koopiat, kui huvilisi on. See oleks veits reaalsem variant.

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          See on juba unelmate kategooriast. Minu puhul probleemi ei oleks, tuleb info vaid minuni toimetada. Võimalusi on erinevaid, aga pigem võiks pakkuda hallis protokolli koopiat, kui huvilisi on. See oleks veits reaalsem variant.
          Kas neil mängudel mitte kohtunike vaatlejaid ehk inspektoreid pole?

          Kommentaar


            21. sajand kui tehnikasajand, eks ole. MMS-sõnumitestki on ammu edasi liigutud, mobiilne internet on päris kiire.

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Kas neil mängudel mitte kohtunike vaatlejaid ehk inspektoreid pole?
              Ei ole.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Klubid ise ei taha protokollist telefoniga twiterisse pilti panna vms?

                Kommentaar


                  Ma usun, et kui kalju superfännid romario ja mürgel küsivad siis saavad nad terjalt ka koosseisuinfo. Ei loodaks, et EJL ka kontrollmängustest reaalaja ülekannet tegema hakkab. Küll aga ootaks infot ML, EL ELB ja II liiga kooseisudest. Või kui kõigist võimalik ei ole, siis vähemalt kahest esimesest, mis peaks ju üldiselt paigas olema, et Loko asemel jätkab Vändra, või on veel küsitavusi sellel teemal?

                  Kommentaar


                    Kas halliturniirist on mingit jooksvat laivi ka lootust saada?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                      Kas halliturniirist on mingit jooksvat laivi ka lootust saada?
                      Flora avaldab igatahes oma feispukis, eks ma jälgin ka liveskoori.

                      Kommentaar


                        Nüüd oleme jõudnud juba ajajärku, kus ka U21 koondise algkoosseisu operatiivne edastamine on muutunud võimatuks, aga tore, et vähemalt vastaste kohta info olemas.

                        Kommentaar


                          Aga panen siis ise.

                          Eesti algkoosseis: Igonen, Paju, Vihmann, Avilov, Aloe, Tekko, Kirss, Kauber, Marin, Sappinen, Gussev

                          Kommentaar


                            Rahvaliiga saalivutis käivad play offid aga alagruppide kõiki tulemusi pole veel üleval. Ja kust saaks play offide tulemusi näha? Kalendris liidu lehel mänge ei ole.
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Ei leidnud väga palju paremat kohta, kuid Ott Meerits kirjutab teemadel, mis puudutavad ka EJLi. Olen neid väikeste tüüpide võistlusi kajastades isegi mõelnud, et kes neid joomareid ja räuskavaid tüüpe sinna väljaku äärde lubab ning miks neid minema ei peksta. Välismaal (ütleks, et nt Ajax) peaks klubide ja lapsevanemate vahel olema isegi lepingulised suhted, et mida nad võivad treeingute-võistluste ajal teha ja kui on rikkumine, siis tsaupakaa!

                              Järgnev jutt on kaasamõtlemiseks spordiklubide juhtidele, treeneritele ja lapsevanematele, eesmärgiga aidata kaasa vaimselt tervete laste ja tublide sportlaste arengule. Ma ei ole psühholoog, aga parandage mind kui järgnevad kolm fakti pole loogilised:
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Ei leidnud väga palju paremat kohta, kuid Ott Meerits kirjutab teemadel, mis puudutavad ka EJLi. Olen neid väikeste tüüpide võistlusi kajastades isegi mõelnud, et kes neid joomareid ja räuskavaid tüüpe sinna väljaku äärde lubab ning miks neid minema ei peksta. Välismaal (ütleks, et nt Ajax) peaks klubide ja lapsevanemate vahel olema isegi lepingulised suhted, et mida nad võivad treeingute-võistluste ajal teha ja kui on rikkumine, siis tsaupakaa!

                                http://www.ohtuleht.ee/664638/teatei...ita-ning-opeta
                                Ma ei teha kui see on 'jalgpallikultuur' või lihtsalt vanemad kellel on suuremad ootused laste kohta ja lõppes rikkuvad kõik ära. Natukene kaasa elamine peaks olema minu arvates. Lapsed tahavad et vanemad oleks uhked, vanemad peaks teadma piir.
                                Samal ajal, ei aita kui meedia paneb tähelepanu ühe lapse heale sooritusele YouTube'is, if you know what I mean...
                                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                                Premium Liiga Clubs News
                                Facebook
                                Twitter

                                Kommentaar

                                Working...
                                X