320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ausalt öeldes, varasematel aastatel oli alati nii, et kui Esiliigas oli näiteks neli üheaaegset mängu, siis reaalaja alguseks olid enamik koosseise kirja panemata. Kui kõigile helistama pead, siis sain napilt enne mängude algust koosseisud paberile kirja. Ei olnud harvad juhused, kus alles vaheajal said kõik koosseisud netti pandud. Kas sa siis kunagi ei jälginud, sest proteste justkui ei mäleta.

    Täna oli küll vaid üksik varajane mäng, aga ikkagi on see rahulolematus veidi ülepingutatud, sest umbes tund pärast lõppu sai kõik korrektseks, kusjuures alates sellest hooajast võib hilisõhtuseid protokolle peaaegu ametlikena võtta, sest kõik saab fotode pealt üle kontrollitud. Kui seda teha ei õnnestu, siis lisan protokolli vastava selgituse.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Tänu tänasele probleemile saime siis teada, kui tähtsat tööd me ikkagi teeme. Kui kõik klapib, siis on kriitikud nagu kuldid rukkis vait. Vaja vaid probleem tekitada ja siis on kohe kriitika platsil.
      Ei taha teie entusiasmi tappa, aga nii käivadki asjad mitmel pool. Objektiivselt vaadates on ju lihtsam viidata puudujääkidele, kui iganädalaselt kiita selle eest, mis hästi on. Kiituse puudumine ei tähenda aga, et inimesed tänulikud poleks.

      Kommentaar


        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
        Ei taha teie entusiasmi tappa, aga nii käivadki asjad mitmel pool. Objektiivselt vaadates on ju lihtsam viidata puudujääkidele, kui iganädalaselt kiita selle eest, mis hästi on. Kiituse puudumine ei tähenda aga, et inimesed tänulikud poleks.
        Ja täna on Egonil ja Kaupol vist mobiiliakud tühjaks saand

        Kommentaar


          täna oli viga minupoolne. Telefon hakkas jupsima, aga sain veale jaole ja nüüd on kõik korras.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            täna oli viga minupoolne. Telefon hakkas jupsima, aga sain veale jaole ja nüüd on kõik korras.
            Tubli! Üldiselt ma ei saa neist probleemidest aru, okei täna kuid üldiselt,et miks need viibivad. Arusaamatu minu jaoks. Kristjanilt küll õige tähelepanek, et see et keegi väga palju ei kiida ei tähenda, et see enamustele korda ei läheks.

            Kommentaar


              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              Tubli! Üldiselt ma ei saa neist probleemidest aru, okei täna kuid üldiselt,et miks need viibivad. Arusaamatu minu jaoks. Kristjanilt küll õige tähelepanek, et see et keegi väga palju ei kiida ei tähenda, et see enamustele korda ei läheks.
              Täna tuli siis lõpuks kohale ka reedese mängu start-list. Ei oska mina öelda, milles asi on, et see kaks päeva viibis. Mis saarlasesse puutub, siis ega ma ei olnud ju kriitika peale pahane, lihtsalt nentisin, et tavaliselt midagi ei öelda enne kui viga ei nähta. Muud midagi. Andke aga ikka teada mis häirib.

              Kommentaar


                Telefon tegi täna sellise triki, et lubas ainult hädaabisse helistada. Polnud varem sellist jama olnud. Kuna kõik muu funktsis, siis arvasin, et ühendus katkes. Millagi taipasin telefoni välja lülitada ja siis hakkas uuesti tööle. Tulevikuks jälle tarkusetera salves.

                PS: vahepeal võtsin 16:30-ste mängude skoorid üldse maha, kuna sain aru, et live-skoor jälgib minu seisu ja ise kohal ei olegi. Kui poolajad 7 minutit üle läksid, sain aru, et nad polegi seekord kohal.

                Kommentaar


                  Vaata, neid vabandusi (kusjuures suht nõmedaid) ei taha siin keegi lugeda, eriti, kui et "uus süsteem, ikka juhtub"... Ja siia mingeid naerulnägusid panna on veel eriti nõme. Täna: Mina pidin kodunt lahkuma ja vaatasin Levadia II - Irbis seisu ning see oli 0:0 ja 45+ olid minutid. Praegu tulen koju ja näen, et poolaeg oli 4:1???

                  Kommentaar


                    Algselt postitas together Vaata postitust
                    Vaata, neid vabandusi (kusjuures suht nõmedaid) ei taha siin keegi lugeda, eriti, kui et "uus süsteem, ikka juhtub"... Ja siia mingeid naerulnägusid panna on veel eriti nõme. Täna: Mina pidin kodunt lahkuma ja vaatasin Levadia II - Irbis seisu ning see oli 0:0 ja 45+ olid minutid. Praegu tulen koju ja näen, et poolaeg oli 4:1???
                    see on reaalne seis eestis. teeme vigu, kuid vastutama ei pea. saame aru ju, et ikka juhtub

                    Kommentaar


                      PraS, võta siis urmari amet üle! või mugavam on kriitikuks jääda?

                      Kommentaar


                        Kas on mingisugust infot millal jõuavad II-liiga ülesantud mängijate nimekirjad EJL-i kodukale? Liiga algab vähem kui nädala pärast juba, aga poolete meeskondade mängijate nimekirjad puudu alles

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Andre93 Vaata postitust
                          Kas on mingisugust infot millal jõuavad II-liiga ülesantud mängijate nimekirjad EJL-i kodukale? Liiga algab vähem kui nädala pärast juba, aga poolete meeskondade mängijate nimekirjad puudu alles
                          Nimekirjade esitamisega võib ju venitada kuni esimese mänguni?! Kui liitu nimekirjad satuvad, küll siis ka üles riputatakse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas keemiainsener Vaata postitust
                            Nimekirjade esitamisega võib ju venitada kuni esimese mänguni?! Kui liitu nimekirjad satuvad, küll siis ka üles riputatakse.
                            Selge, tänud info eest

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Andre93 Vaata postitust
                              Kas on mingisugust infot millal jõuavad II-liiga ülesantud mängijate nimekirjad EJL-i kodukale? Liiga algab vähem kui nädala pärast juba, aga poolete meeskondade mängijate nimekirjad puudu alles
                              Enamasti annavad klubid ise mängijaid üles ja kui nimekirja kinnitavad, siis see ka avaneb.

                              Kommentaar


                                tunnistage üles, kelle idee oli ERR-i kodukal liigale geoblokk peale panna....ah?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X