320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas asdf Vaata postitust
    Antud uuring vaatas ainult seda, milline info on alaliidu kodulehel - vastati ka uuringu tegijatele, et Eestis on vastavalt seadusele majandusaasta aruanne ja aasta tegevusaruanne kõigile kodanikele vabalt kättesaadav äriregistri vahendusel. Selle võib duubeldada ka jalgpalliliidu kodulehel, aga see aruanne on avalik niikuinii.
    mul on EJL 2014.a majandusaruanne ostetud. kel huvi, võin ka teistega jagada. üles laadimine siia ei õnnetunud, liiga suur maht

    Kommentaar


      Algselt postitas gd77 Vaata postitust
      Mulle tundub küll, et Eesti korvpallis on natuke rohkem elu ja melu kui jalgpallis.

      meistriliigas 9 meeskonda.
      kas mingi püramiid, a la esiliiga(d), 2. liigad jne ka eksisteerivad, krt seda teab, lehelt nagu esimese 5 min ei leidnud.
      Seisan üksi mere ääres
      jalas kollased sandaalid
      valged, merevahust sääred
      hüüan: "Elagu skandaalid!"

      Kommentaar


        Algselt postitas chac Vaata postitust
        http://www.basket.ee/et/meistriliiga/1/tutvustus/
        meistriliigas 9 meeskonda.
        kas mingi püramiid, a la esiliiga(d), 2. liigad jne ka eksisteerivad, krt seda teab, lehelt nagu esimese 5 min ei leidnud.
        Ära aja paska või tegele vähem asjadega millest sa midagi ei tea! Lehel kohe leitav nii esiliiga kui ka teise liiga tabel ja ajakava.
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Algselt postitas marcello Vaata postitust
          Ära aja paska või tegele vähem asjadega millest sa midagi ei tea! Lehel kohe leitav nii esiliiga kui ka teise liiga tabel ja ajakava.
          oo allah, sa oled suur ja lõputu on su tarkus.
          oo allah, lase oma päikesepaistel heita valgust ka minusugusele vääritule tolmukübemele kes ma pimeduses koban ja seda piskutki ei suutnud leida, näiteks kuidas toimub relegeerumine liigade vahel jne, jne...
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            Jalgpall on kus ta on ühe ainuma juhtimisel aga korvpall on ju täitsa perses.Kui K Klandorf jätab eelmisel hooajal mingid lõpumängud mängimata ja juba mõne kuupärast ajab punu ette ja nõuab mingit suvalist eurosarjas osalemist oma kambale siis see on ju jama!

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              '


              Kui võrrelda taasiseseisvumisajaga erinevaid pallimänge, siis koss on kõige enam langenud. Ka võrdluses lähiriikidega.
              pmst oli neil ka ainsana kuskilt langeda. nüüd ollakse lihtsalt teistega sama pulga peal suht.

              Kommentaar


                Algselt postitas chac Vaata postitust
                oo allah, sa oled suur ja lõputu on su tarkus.
                oo allah, lase oma päikesepaistel heita valgust ka minusugusele vääritule tolmukübemele kes ma pimeduses koban ja seda piskutki ei suutnud leida, näiteks kuidas toimub relegeerumine liigade vahel jne, jne...
                Minul oleks piinlik!
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Algselt postitas marcello Vaata postitust
                  Minul oleks piinlik!
                  mul on piinlik.
                  kas lõpuks suudad anda lingi kus see kõik kirjas, liigade suurused, relegatsioon-promotsioon, st mitu klubi iga aasta alla-üles läheb jne jne,.
                  Seisan üksi mere ääres
                  jalas kollased sandaalid
                  valged, merevahust sääred
                  hüüan: "Elagu skandaalid!"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas chac Vaata postitust
                    mul on piinlik.
                    kas lõpuks suudad anda lingi kus see kõik kirjas, liigade suurused, relegatsioon-promotsioon, st mitu klubi iga aasta alla-üles läheb jne jne,.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas willane Vaata postitust
                      mul on EJL 2014.a majandusaruanne ostetud. kel huvi, võin ka teistega jagada. üles laadimine siia ei õnnetunud, liiga suur maht
                      Proovi näiteks https://www.docdroid.net/ üles laadida.
                      www.playmaker.ee

                      Kommentaar


                        Miks EJL kodulehel on kaks nimekirja koondislastest-internatsionaalidest? Üks on operatiivne, teine pooleaastase nihkega? Milleks?


                        Kommentaar


                          Mis ajaks 2016. aasta kohtunike koolitused on planeeritud? Eriti välja ei taheta jagada seda infot, aga keegi inside mees äkki raatsib saladuseloori natuke kergitada.
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zaz Vaata postitust
                            Mis ajaks 2016. aasta kohtunike koolitused on planeeritud? Eriti välja ei taheta jagada seda infot, aga keegi inside mees äkki raatsib saladuseloori natuke kergitada.

                            Kirjuta- hannes@jalgpall.ee
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Eriti välja ei taheta jagada seda infot, aga keegi inside mees äkki raatsib saladuseloori natuke kergitada.
                              Aga võibolla on asi ainult minus, et ma ei ole harjunud e-kirjadele vastust nii kaua ootama.
                              Kuu aega oodata on veel OK?
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                                Aga võibolla on asi ainult minus, et ma ei ole harjunud e-kirjadele vastust nii kaua ootama.
                                Kuu aega oodata on veel OK?
                                Eelmised 3 aastat on liidu kodukal kuulutus tulevastest kursustest jaanuari alguses üleval olnud. Kursused seni olnud veebruaris, ilmselt ka tänavu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X