320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas baller Vaata postitust
    Nagu näha on staadioni täituvusega probleemid ja piletihinna alandamine mõjuks sellel positiivselt.
    Kas seda saab lugeda täituvusprobleemiks, kui kuu enne mängu on ainult 1500 piletit veel müümata? (Kui uskuda seda uudist, et Eesti - Belgia mängule saadaval veel 1500 piletit)

    Kommentaar


      Ei maksa siis uneleda! Paketina oleks odavamalt saanud.

      Kommentaar


        Tundub et TK II ja JKS vahetusmängijad on veits sassi aetud - JKS on siis TK pingil ja vastupidi

        Kommentaar


          Algselt postitas baller Vaata postitust
          Koondise piletihinnad on liiga kallid arvestades koondise taset ja vastaseid.
          22 eurot Belgia eest on selgelt liiga palju (kuna jalgpallifännile on kindlasti atraktiivne aga siuksele nn fännile, kes ennast ainult playoffi mänguks kohale vedas mitte), samuti 16 Küprose eest(pole vist lisaselgitust vaja, igav koondis).
          Nagu näha on staadioni täituvusega probleemid ja piletihinna alandamine mõjuks sellel positiivselt.
          Mõned näited hetkel Piletilevis müügil olevatest üritustest:
          - Tõnis Niinemetsa stand-up 25 eurot;
          - Mahavoki kontsert 20 eurot;
          - Eesti Laulu finaalkontsert 24 kuni 64 eurot;
          - Eesti - Venemaa võrkpallimäng 20 eurot.

          Raske on niimoodi võrrelda erineva valdkonna üritusi, kuid üleüldiselt on hinnatase isegi kõrgem (eriti arvestades ürituse tähtsust). Vahe on selles, et A. Le Coq Arena on pärast lauluväljakut Eesti suurim "saal".

          22 eurot on Eesti - Belgia maksimumhind, teised hetkel saadaval olevad hinnad on 20, 18 ja 16 eurot. Veel soodsamad piletid olid nagu ikka paketimüügis (nii 5 kui ka 3 mängu pakett). Samuti on 10% soodsam LHV jalgpallikaardiga ja Tele2 kampaaniates. Eesti - Belgia mänguks tuleb täismaja. Staadioni lõpliku valmimisega tekib kindlasti rohkem erinevaid hinnakategooriaid ja piletisüsteem areneb edasi.

          Lisan siia pikaajalise perspektiivi. Aastal 2001 maksis Eesti - Holland mängu pilet 250 krooni, mis on 15,9 eurot. Aastal 2013 olid Eesti - Holland mängu üksikmüügi piletid maksimaalselt 20 eurot. Kui mõelda, mida hinnad on laiemalt teinud, siis on piletihind püsinud aastaid samal tasemel.

          Kommentaar


            Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
            Tundub et TK II ja JKS vahetusmängijad on veits sassi aetud - JKS on siis TK pingil ja vastupidi

            http://vana.jalgpall.ee/lprotocol.ph...d=68543&b=N.II
            Keda silmas pead? Kui Gvozdevat, siis ta vahetaski võistkonda (Kalev II-st läks Saarepiigasse). Ei näe küll, et oleks sassis seal midagi.

            Kommentaar


              Algselt postitas asdf Vaata postitust
              Keda silmas pead? Kui Gvozdevat, siis ta vahetaski võistkonda (Kalev II-st läks Saarepiigasse). Ei näe küll, et oleks sassis seal midagi.
              Suured tänud informeerimast!

              Ei teadnud, et ta vahetas võistkonda!

              Kommentaar


                Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                Suured tänud informeerimast!

                Ei teadnud, et ta vahetas võistkonda!
                Selgituseks veel, et niimoodi segi ajada, et paned mängija teise võistkonna protokolli, ei ole üldsegi võimalik.

                Kommentaar


                  VIDEO | Ramirent esitleb: vali Premium liiga märtsikuu ilusaim värav


                  Siit on päris mugav vaadata, mis hetkeseis meie tippliigades on. Tean, et see juuksekarva lõhki ajamine ja kindlasti on kodukal veel sada muud asja timmida, aga endal riivas silma sihuke detail. Ehk annab graafikat tsutikene muuta? Tunduks loogilisem, vähemalt mulle.

                  Aitaks ehk juhuhuvilisel liigade vahelist loogikat paremini mõista. Üsnagi korvi ja volle võõrana olen sattunud uudistama nende alaliitude kodukaid. Nende liigade loogikad tunduvad mulle üsna keerulised ja kodukad pole suutnud alati nipsust vastuseid anda. Kuna alad niivõrd korda ei lähe, siis ega ei tõtta ka alaliitude dokumente/juhendeid sobrama, et seal näpuga järge ajada.

                  Kuna Eestis rahvast vähe ja konkurents suur, siis tuleks vast rakendada igal pool loogikat, et mida lihtsamini asi potentsiaalsele huvilisele pakendada, seda parem.





                  - Kuigi Esiliiga tõusja pole alati ilmselge (duublid hägustavad), siis EJL autasustab Esiliiga ja Esiliiga B võitjat ning 2. ja 3. kohale tulnud võistkondi karikatega vaatamata nende staatusele.
                  - Erinevalt Premium liigast kukub Esiliigast ja Esiliiga B-st välja kaks viimast ning 8. koht mängib üleminekumänge.
                  - Esiliiga B-st tõuseb üles kaks parimat, Esiliigast üks + võimalus läbi üleminekumängude.

                  Hetkel on Esiliiga tähistatud nagu Premium liiga. Esiliiga B-l tähistus puudub üldse.

                  Kommentaar


                    Kuidas ma näen uuel lehel Esiliiga meeskondade kodumängude külastatavust nagu vanal lehel oli?

                    Edit: Ehk ma tahan näha iga kodumängu külastatavust. Kus selline funktsioon on? Vanal lehel oli olemas, aga ma uuelt ei oska leida.

                    Edit 2: Sain vastuse. See lisatakse tulevikus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                      Kuidas ma näen uuel lehel Esiliiga meeskondade kodumängude külastatavust nagu vanal lehel oli?

                      Edit: Ehk ma tahan näha iga kodumängu külastatavust. Kus selline funktsioon on? Vanal lehel oli olemas, aga ma uuelt ei oska leida.
                      Seda vist pole, sest ma pole ka leidnud eelnevalt.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                        Seda vist pole, sest ma pole ka leidnud eelnevalt.
                        Vastasin eile Oskarile otse, panen siia ka: see funktsioon on plaanis lisada.

                        Kommentaar


                          Uus kodukas ei näita kes rahvaliiga mängudes on kohtunik

                          Kommentaar


                            Millisest kohast leian uuel kodukal mängijate otsingu?

                            Miks ei ole ERISe kui infosüsteemi kohta mingit kirjeldust?
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              mängijate otsing on vasakus menüüs nupu "otsing" all.
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Even Vaata postitust
                                mängijate otsing on vasakus menüüs nupu "otsing" all.
                                Siis ta otsib vastava mängija nime uudistes mitte ei löö profiili ette. Või teen ma midagi valesti?
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X