320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Öelge mulle, MILLEKS on vaja Arenal 3 korda teha piletikontrolli? Täielik debiilsus, overkill.
    Kas oli ka kolmekordne läbiotsimine? Sel juhul uskumatu, et Bosnia ultrad oma tõrvikutega läbi pääsesid.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
      Öelge mulle, MILLEKS on vaja Arenal 3 korda teha piletikontrolli? Täielik debiilsus, overkill.
      Kust sisenesid? Mina tulin näiteks Vineeri poolt. Festivalialale sisenedes oli piletikontroll, 2. trepi all oli läbikompamine ja trepist üleval oli üks piletikontroll veel. Tundus mõistlik.

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Kas oli ka kolmekordne läbiotsimine? Sel juhul uskumatu, et Bosnia ultrad oma tõrvikutega läbi pääsesid.
        Jah oli, millest viimane küll kõige tühisem, aga jah, krt arusaamatu miks.

        Kommentaar


          Üle aia ronida festivalialale ei ole kõige keerulisem ülesanne ilmselt. Trepil uuesti pileti kontrollimine hoiab sellise staadionilt väljas. Lihtsalt üks suvaline näide.

          Kommentaar


            Piletit kontrolliti tõesti 3 korda. Miks.

            See, et tüütu läbikobamine ja piletikontroll on toodud treppidest alla, on õige aga miks oli meeste läbikobajaid trepist all 1, samas kui trepist üleval seisid veel kaks tüüpi, kelle ainuke ülesanne oli veelkord piletit kontrollida.
            Publik sai aga mõnuga üha pikenevas järjekorras vihma nautida.

            Meestele ja naistele mõlemale võrdselt 1 läbikobaja on ajuvaba kui publiku hulgas on 10 mehe kohta 1 naine

            Festivalialasse sisenemisel piletikontrolli mõttest ei saa ma jätkuvalt üldse aru, samuti miks peab Kotka tn. poolt siseneja tegema suure ringi ümber staadioni, et jõuda nt. 4-dasse treppi.....
            Äkki kutsuks veel festivalialasse rahvamalevlased lisaks, et alas töllerdavatele potentsiaalsetele "jänestele" pistelisi piletikontrolle teha....

            Kommentaar


              Algselt postitas kesa Vaata postitust
              Piletit kontrolliti tõesti 3 korda. Miks.

              See, et tüütu läbikobamine ja piletikontroll on toodud treppidest alla, on õige aga miks oli meeste läbikobajaid trepist all 1, samas kui trepist üleval seisid veel kaks tüüpi, kelle ainuke ülesanne oli veelkord piletit kontrollida.
              Publik sai aga mõnuga üha pikenevas järjekorras vihma nautida.

              Meestele ja naistele mõlemale võrdselt 1 läbikobaja on ajuvaba kui publiku hulgas on 10 mehe kohta 1 naine

              Festivalialasse sisenemisel piletikontrolli mõttest ei saa ma jätkuvalt üldse aru, samuti miks peab Kotka tn. poolt siseneja tegema suure ringi ümber staadioni, et jõuda nt. 4-dasse treppi.....
              Äkki kutsuks veel festivalialasse rahvamalevlased lisaks, et alas töllerdavatele potentsiaalsetele "jänestele" pistelisi piletikontrolle teha....
              Enne festivaliala pileti kontroll teeb kogu kupatuse lihtsalt sujuvamaks. Ise ei näe küll kunagi probleemi piletit üheks sekundiks kuhugi ulatada. Tuleksid 15 minutit varem kohale ja saaksid ilma järjekordadeta.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Enne festivaliala pileti kontroll teeb kogu kupatuse lihtsalt sujuvamaks. Ise ei näe küll kunagi probleemi piletit üheks sekundiks kuhugi ulatada. Tuleksid 15 minutit varem kohale ja saaksid ilma järjekordadeta.
                Kus ta siis sujuvamaks teeb kui kaks korda pikas järjekorras seisad.
                Piisaks kui trepi mademel 4-5 töömurdjat mehi kabistaks, üks naisi ja asi tehtud.
                Ligi tund aega varem olin Kristiine poolse festivali ala sissepääsu järjekorras, pool tundi enne avavilet sain Arenale sisse.
                Sisuliselt 20-25 min. järjekordades.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kesa Vaata postitust
                  Kus ta siis sujuvamaks teeb kui kaks korda pikas järjekorras seisad.
                  Piisaks kui trepi mademel 4-5 töömurdjat mehi kabistaks, üks naisi ja asi tehtud.
                  Ligi tund aega varem olin Kristiine poolse festivali ala sissepääsu järjekorras, pool tundi enne avavilet sain Arenale sisse.
                  Sisuliselt 20-25 min. järjekordades.
                  Sest kui kuskil teed pausi ja lased inimesi tükk haaval sisse, siis muutub teine järjekord väga sujuvaks - lihtsalt seletades. Eks kontrollida on ka parem ikka kaks korda.

                  Ise jõudsin kuskil 45minti või isegi vähem enne mängu algust "festivali ala" järjekorda. Seal seisin kuskil max 5minti ja staadioni järjekorras üks 10 sekundit vist.

                  Ainukene asi millega vist võivad kõik nõustuda on see, et mehi peaks rohkem olema kes teisi mehi katsuvad. See on tõesti täielik rumalus, et seal 1 daam ja 1 härra kui tegelikult on pealtvaatajate suhe pigem kümme ühele.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Jah, otsiti küll kaks korda läbi ning piletit kontrolliti kolm korda aga nii kehva läbiotsimist pole enam pikka aega olnud. Toimus pigem selline kerge jope patsutamine külgede pealt.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      Jah, otsiti küll kaks korda läbi ning piletit kontrolliti kolm korda aga nii kehva läbiotsimist pole enam pikka aega olnud. Toimus pigem selline kerge jope patsutamine külgede pealt.
                      Sekundeerin (3. värav). Mulle tehti paar patsu külje peale, taskud pudi-padi täis ja varasemalt olen ikka pidanud näitama, mis kaasa olen toonud. Küsisin veel üle, kas ta tõesti ei taha põhjalikumalt uurida. Ei tahtnud.
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        Eks see nii kippus olema jah. Ilmselt kui on ette teada BosniaH fänne, siis oleks kohe kindlasti pidanud see natukene parem ehk olema.

                        BosniaH fännid jäid spetsiaalselt alguses külje poole, et sealt siis enda jobuasjad alla visata ja siis roniti ilusti värava taha. Targemad oleks vist läbiotsimise korraldanud kui oleks seda tähele pannud.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Ise jäin vähe hiljapeale, kartsin pikkasid jarjekordasid. Jõudsin umb 21.20 festari värava juurde Pärnu mnt poolt. Tribkal olin 35 ja joudsin kerge piraka ja joogi ka osta. Ehk siis oli vagagi sujuv, ulepika aja sain niikiirelt sisse. Ma ei tea mis ma valesti tegin aga mind otsiti upris pohjalikult labi, kapuuts, jalad, jope ja mitte patsutades vaid korralikult kompas ikka labi. Kuigi panin ka sellist asja tahele, et inimesed kes olid ilmaerilise fanni atribuutikata, said kergema katsumise osaliseks. Vähemalt 3. varavas oli nii, tol hetkel kui mina sisenesin.

                          Kommentaar


                            Ma tulin kusjuures Kristiine poolt, ei saa väga pika järjekorra üle nuriseda aga veidi seda oli. Kui aga oma teise trepi juurde liikusin, siis nägin, et Pärnu mnt värav oli täiesti tühi. Ilmselgelt tuleks tulevikus seda poolt eelistama hakata. aga asi võis ka ajastuses olla.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Midagi pole imestada, et Bosnia fännid püroga sisse said, kui sääri ei katsutud.

                              Kristiine värav oli kõige rohkem umbes, Marta ja Pärnu mnt poolt ei tulnud peaaegu üldse rahvast.

                              Ideaalis võiks piirduda ühe piletikontrolliga enne festivaliala, kuid enne trepist üles minekut tuleks kindlasti inimesed uuesti läbi kompida, sest üle aia annab igasugu asju visata. Teine piletikontroll enne treppidest üleminekut tundub ebamõistlik. Kui on hirm, et inimesed ronivad üle aedade, siis võiks tõhustadada aedade jälgimist ning kontrolli nende ääres.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Midagi pole imestada, et Bosnia fännid püroga sisse said, kui sääri ei katsutud.

                                Kristiine värav oli kõige rohkem umbes, Marta ja Pärnu mnt poolt ei tulnud peaaegu üldse rahvast.

                                Ideaalis võiks piirduda ühe piletikontrolliga enne festivaliala, kuid enne trepist üles minekut tuleks kindlasti inimesed uuesti läbi kompida, sest üle aia annab igasugu asju visata. Teine piletikontroll enne treppidest üleminekut tundub ebamõistlik. Kui on hirm, et inimesed ronivad üle aedade, siis võiks tõhustadada aedade jälgimist ning kontrolli nende ääres.
                                See teine pileti kontroll ei kuluta kellegi aega, sest kompimine kestab kauem. Milles probleem ma ei jaga vælja.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X