Lehekülg 144, kokku 151 EsimeneEsimene ... 4494134140141142143144145146147148 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 861 kuni 2 880, kokku 3005
    Meeskonnaliige Kasutaja tudeng avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas fcgonga Vaata postitust
    sellest arengukavast, mille täitmiseks veel 4 kuud. ei tea kas bold töötab, aga boldis täitmata eesmärgid

TIPPJALGPALL
    VALDKONNA EEMÄRGID AASTAKS 2020:
    1. Eesti meeste A koondise jõudmine finaalturniirile
    2. Klubi või klubide jõudmine EL või CL alagrupiturniirile
    3. Naiste koondise taseme järk-järguline tõstmine ja eelduste loomine naiste
    koondise jõudmiseks EM-finaalturniirile

4. Mitmetasandilise üleriigilise U-17 eliitliiga toimimine, U-21 meistriliiga
    käivitamine

5. PL professsionaalseks liigaks, EL iseseisvad poolprofessionaalsed klubid

HARRASTUS- JA NOORTEJALGPALL
    VALDKONNA EESMÄRGID AASTAKS 2020:
    1. Jalgpalliharrastajate arv kuni 18-aastaste hulgas 8% ning 18-40-aastaste
    hulgas 3%.
    2. Aastaks 2020 2500 registreeritud naisjalgpallurit
    3. Vähemalt 1 puuetega inimeste projekt
    4. Vähemalt 2 Ausa Mängu programmi (ei ole kursis)
    5. Vähemalt 1 sotsiaalprogramm (ei ole kursis)

INFRASTRUKTUUR
    1. Maakondlike infrastruktuuri arengukavade väljatöötamine
    2. Sportland Arena väljaehitamine 4500 istekohaga kunstmurustaadioniks
    3. ALC Arena väljaehitamine 15.000 staadioniks
    4. ALC Arena tervikliku kontseptsiooni väljatöötamine
    5. Igal litsentseeritaval klubil oma muru- kui ka kunstmuruväljak

KOMMUNIKATSIOON, SUHTED JA KULTUUR
    1. Kõik A-koondise valikmängud täistribüünidele
    2. Koostöö kõikide ministeeriumitega
    3. Jalgpalli info ja emotsiooni jõudmine kõigi eestimaalasteni
    4. Kaasatud kogukonnad
    5. Jalgpall kui selgelt tajutav rahvussport ja kultuuri osa
    6. Selgelt piiritletud üldise ja klubiliste kogukondade olemasolu
    7. PL mängudel keskmiselt 700 pealtvaatajat

ORGANISATSIOON
    1. EJL struktuuri seotud 2 piirkondlikku kontorit;
    2. Iga 30 mängija kohta üks EJL poolt litsentseeritud treener; (ei ole kursis)
    3. Aastaks 2020 500 aktiivset kohtunikku ja üks väljakukohtunik UEFA 1.
    kategoorias; (vist ei ole?)
    4. Omatulu suurendamine eelarves 30%-ni;
    5. ID-kaardi põhiselt registreeritud kõik mängijad, treenerid, kohtunikud ja
    ametnikud
    Disclaimer: Eesti tippjalgpall on perses

aga korrektsuse huvides. Ilmselt on veel kohti, mis fine.

* U17 eliitliiga nüüd olemas
    * PL on sellest aastast justkui profiliiga, ELis saavad ka klubid toetusi
    * Harrastajate arv justkui protsentuaalselt võiks olla selles piiris kiire statistikaameti ja spordiregistri võrdlustega
    * Naisjalgpallureid 2698 spordiregistri järgi
    * Maakondades on hallide plaan koostatud
    * Kaasatud kogukonnad osas selline semi seis, kogukonna juhid pigem õnnestunud projekt

Eesti koondislane Kasutaja Shparkz avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Ei usu. Ei ole võimalik. Ei ole. Ega palga maksmine ei tee seda asja profiks. On kõigil meeskondadel toitumisnõustajad, korralikud füsiod, normaalsed treeningtingimused jne jne jne? Kogu see taustasüsteem tundub eemalt vaadates küll kohati ikka korralik perse veel. Kindlasti on ta iga aastaga sammukene paremuse suunas, aga ma ei julge küll profiliigaks seda nimetada veel.
    Tsitaat Algselt postitas tudeng Vaata postitust
    * PL on sellest aastast justkui profiliiga, ELis saavad ka klubid toetusi

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas tudeng Vaata postitust
    Eesti tippjalgpall
    Mingi bänn, petitsioon, valuraha... peab sellise väljendiga kaasnema.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Mingi bänn, petitsioon, valuraha... peab sellise väljendiga kaasnema.
    valuraha?

Foorum.jpg

Meeskonnaliige Kasutaja sibierski avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

See, et peatreeneril on puudu psüholoogilised oskused meeskonda vaimselt ettevalmistada, ok.
    Aga kui peatreener räägib pärast mängu, et: "Olen varemgi ütelnud, et Eesti koondise mängijate kehaline võimekus ja individuaalne kvaliteet kestmaks säärase tempoga kohtumisi pole piisavalt kõrgel tasemel".
    Vot nüüd ma küsiks, et kas see ei oleks koht, kus peaks peatreener ise peeglisse vaatama? Miks siis treenerihakatised, kes peatreeneri käe ja koolitusosakonna alt on tulnud, ei suuda siis piisava kehalise võimekuse ja individuaalse kvaliteediga noori kasvatada? See on küll nüüd kivi peatreeneri enda kapsaaeda. Mul kriibib endiselt, aga kuidas on võimalik jätkuvalt noortejalgpalli kvaliteeti tõsta, kui PL klubi otsib noortetreenerit ning nõutud on kõigest varasem kokkupuudu jalgpalliga? Kuidas saab nii olla?
    //

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas sibierski Vaata postitust
    See, et peatreeneril on puudu psüholoogilised oskused meeskonda vaimselt ettevalmistada, ok.
    Aga kui peatreener räägib pärast mängu, et: "Olen varemgi ütelnud, et Eesti koondise mängijate kehaline võimekus ja individuaalne kvaliteet kestmaks säärase tempoga kohtumisi pole piisavalt kõrgel tasemel".
    Vot nüüd ma küsiks, et kas see ei oleks koht, kus peaks peatreener ise peeglisse vaatama? Miks siis treenerihakatised, kes peatreeneri käe ja koolitusosakonna alt on tulnud, ei suuda siis piisava kehalise võimekuse ja individuaalse kvaliteediga noori kasvatada? See on küll nüüd kivi peatreeneri enda kapsaaeda. Mul kriibib endiselt, aga kuidas on võimalik jätkuvalt noortejalgpalli kvaliteeti tõsta, kui PL klubi otsib noortetreenerit ning nõutud on kõigest varasem kokkupuudu jalgpalliga? Kuidas saab nii olla?
    +1
    See oli ikka väga wtf avaldus persoonilt, kes peaks just mängijatesse enne mängu kindlust sisendama. Treener ikka võiks oma hoolealuseid kaitsta ja pasa enda kanda võtta.
    Praegusel juhul on kõik teised tema silmis sitad ning ta ise liivimaa parim ratsutaja.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Feb 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas sibierski Vaata postitust
    hobipsühholoog minus, huvitav mida tunnevad või mõtlevad mängijad sellise treeneri alluvuses, kest ütleb tervele maailmale, et noo kui mul oleks 5 ronaldot 5 messit, küll ma siis alles täristaks, aga vot mul on hoopis 11 puujalga ja kivipead ja nendega ma küll mitte midagi teha ei saa, nad ei jaksa joostagi. Kuidas peaks selline demoraliseeriv PR meeskonda ühtsemaks muutma või mehi lahingusse võitma ärgitama, ei saa aru.

kriitikat tuleb teha, aga tuleb valida koht ja aeg ja sedasi otse eetrisse sellise jutu paiskamine pole õige ja jätab ka treeneri halba valgusesse. Mida sa halised! võta midagi ette, kavalda, aga krt ära halise!

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas tpx Vaata postitust
    hobipsühholoog minus, huvitav mida tunnevad või mõtlevad mängijad sellise treeneri alluvuses, kest ütleb tervele maailmale, et noo kui mul oleks 5 ronaldot 5 messit, küll ma siis alles täristaks, aga vot mul on hoopis 11 puujalga ja kivipead ja nendega ma küll mitte midagi teha ei saa, nad ei jaksa joostagi. Kuidas peaks selline demoraliseeriv PR meeskonda ühtsemaks muutma või mehi lahingusse võitma ärgitama, ei saa aru.

kriitikat tuleb teha, aga tuleb valida koht ja aeg ja sedasi otse eetrisse sellise jutu paiskamine pole öige ja jätab ka treeneri halba valgusesse. Mida sa halised! võta midagi ette, kavalda, aga krt ära halise!
    Ma arvan, et see tuleb sellepealt, et Voolaid on riietusruumi juba ära kaotanud.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Dec 2007

Algupärane

Ise mõtlen, et meie treenerid ja liit käib end täiustamas Saksamaal ja Hollandis ja üritame enda jalgpalli nedne järgi üles vuntsida, tore, aga veidi ebareaalne. Peksaks raha lennupiletitesse, saadaks EJL arendusasjapulgad ja paar treenerit Uruguaisse(kohal odav, õlu odav, niased temperamendiga e paljud tahaks minna). Uruguai on ka väike riik, nende koondised on väga hästi intrigeeritud ning ega nemad ka väga rikas riik pole ja miljardeid oma programmide alla ei pane, tõsi kultuur on teine, kuid nendega me suudame ju veits samastuda, ei? rohkem carrat meie jalgpalli.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Kaval ylemus oskab alati sitt alluvate kaela veeretada, kel ei teki enda kaitsmiseks v6imalustki. AP veeretab syy j2tkuvalt Voolaiule ja m2ngijatele, Voolaid kirub nigelat materjali ning m2ngijad n2evad endas syyd, et eks peame lihtsalt paremini m2ngima. Oleks aeg m6nel tavat66tajal ehk m2ngijal ka Tarmo Kingi kombel paar teravat s6na ylemuste suunas 6elda ja r22kida nii nagu asi on
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

https://sport.delfi.ee/news/jalgpall...le?id=91009913

No ei ole nii, et EJL rahakott=FCF rahakott. Kohe üldse ei ole. Pohlak ise ju kinnitas!

Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

20 aastat ja summa on täpselt sama?
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

See on tegelt ikka väga ebaaus ja vale. Tallinn=Eesti?

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Kaval ylemus oskab alati sitt alluvate kaela veeretada, kel ei teki enda kaitsmiseks v6imalustki. AP veeretab syy j2tkuvalt Voolaiule ja m2ngijatele, Voolaid kirub nigelat materjali ning m2ngijad n2evad endas syyd, et eks peame lihtsalt paremini m2ngima. Oleks aeg m6nel tavat66tajal ehk m2ngijal ka Tarmo Kingi kombel paar teravat s6na ylemuste suunas 6elda ja r22kida nii nagu asi on
    Kunagi ei tea kaua see pohlak oma poega pukis hoiab ja selletõttu on hetkel see mängijate kritiseerimine treeneri suunas väga raske. Värsket verd on ka koondises palju ja keegi ei taha koondisest teadmata ajaks eemaldatud saada. Väga tuimalt ja kindlalt on etendatud seda, et koondisesse saab jutu põhjal mitte oskuste.
    "Arusaamatult riskantne käik Spali poolt. Jagada profileping 18-aastasele, kes ei ole Eesti u21 koondises ennast tõestanud. Mis kohaga see klubi üldse mõtleb?"

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2020

Algupärane

https://soccernet.ee/artikkel/jalgpa...llinna-linnale

Kas Soccernet kui Eesti suurim sõltumatu jalgpalliportaal kavatseb lähemalt uurida, miks maksab EJL kinni FC Flora vana võla?

Kosmopoliitne silgutünn Kasutaja Malfoy avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algupärane

Teisipäevane Spordireporter ja Ott Järvela kuulajaküsiuste rubriigis vastamas viimasele küsimusele - pole aega, lähme reklaamipausile...

Professionaal Kasutaja Kribenski avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2016

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
    Teisipäevane Spordireporter ja Ott Järvela kuulajaküsiuste rubriigis vastamas viimasele küsimusele - pole aega, lähme reklaamipausile...
    Sellega tuli meelde kuidas eelmine aasta peale Saksamaa 0:8 mängu oli ka Spordireporterisse saatnud küsimuse, et miks Pohlak ei lahku ametist? Järvela sellepeale lakoonilise vastuse läkitanud, et miks peaks?

Teisipäevases saates oli uskumatu see kuidas üks ajakirjanik on kui poliitik, kes üritab mööda hiilida kuid lõpuks annab mingi kusese vastuse.

Tsubasa
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    https://sport.delfi.ee/news/jalgpall...le?id=91009913

No ei ole nii, et EJL rahakott=FCF rahakott. Kohe üldse ei ole. Pohlak ise ju kinnitas!
    Müstiline vaikus on kogu selle teema ümber.
    Soccerneti artiklist on puudu see osa et linn kandis florale 1 600 000 eurot mille EJL nüüd kinni maksab ja rajatistesse investeerib. Florale puhas kasum. EJL peab nüüd pooleldi tühjalt seisvatesse rajatisdesse investeerima mida flora kasutab ja riik sai vastu pükse. Kaks kaotajat ja üks võitja.

Parandage mind kui eksin.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jormma Vaata postitust

Parandage mind kui eksin.
    Parandus. Eksid.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid