320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    See teine pileti kontroll ei kuluta kellegi aega, sest kompimine kestab kauem. Milles probleem ma ei jaga vælja.
    Aga miks mitte viis kontrolli, kümme kontrolli...mis see sekund sinna-tänna siis näidata on
    Ja, et ikka läbiotsimine, et turva oleks ülikõva...haigelt masohhistlik unistus vutifännilt....

    Igatahes loodan, et peale seda va UEFA superkuppi kaob nn. festarialasse pääsuks pileti ja igasugune kontroll üldse ära, ressurss tuuakse treppide mademetele, üks kontroll per kärss ja asi vask.

    Mõtelgu parem, kuidas nn. festarialasse järgmiste aastate ossinovskiliku kiiksuga UEFA mängudel õige õlu ja toitlustus lubada, halva ilmaga suured telgid orgunnida ja piisavalt müügipunkte luua, mitte nagu Belgia mängul, kus janused sinisärgid ning punased kuradid seisid päid nördimusest võidu vangutades tund aega märjukese järtsis.

    Kommentaar


      Mina isiklikult loodan, et jääb alles. Palju vähem olen järjekordades seisma pidanud.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Pigem ka see susteem toimib. Mäletan kunagi olid treppide järjekorrrad vaga vaga pikad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
          Pigem ka see susteem toimib. Mäletan kunagi olid treppide järjekorrrad vaga vaga pikad.
          Jah, kunagi oli 2. trepil pikk järjekord ja 4. trepil järjekorda polnud, nüüd on millegipärast vastupidi.

          Mõjub see, et rahvas meelitada staadionile varakult. Selleks pole vaja topeltkontrolle, vaid stiimulit, ehk tegevust enne mängu staadioni ümber, õlu, toitlustus jne. ja kiiret teenindust sissepääsudes.
          Kordan veelkord. üks kontroll, trepi mademele 4-5 tolvanit ja asi vask.
          Kui ühte treppi tekib järjekord, saata väiksema järjekorraga trepist tolvaneid sinna juurde, orgunni värk.

          Kommentaar


            Algselt postitas kesa Vaata postitust
            Jah, kunagi oli 2. trepil pikk järjekord ja 4. trepil järjekorda polnud, nüüd on millegipärast vastupidi.

            Mõjub see, et rahvas meelitada staadionile varakult. Selleks pole vaja topeltkontrolle, vaid stiimulit, ehk tegevust enne mängu staadioni ümber, õlu, toitlustus jne. ja kiiret teenindust sissepääsudes.
            Kordan veelkord. üks kontroll, trepi mademele 4-5 tolvanit ja asi vask.
            Kui ühte treppi tekib järjekord, saata väiksema järjekorraga trepist tolvaneid sinna juurde, orgunni värk.
            Fucking tänapäeva debiilses terrorimaailmas on kaks kontrolli ainult teretulnud - how the hell saab selline asi ette jääda? Foobia?
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              Fucking tänapäeva debiilses terrorimaailmas on kaks kontrolli ainult teretulnud - how the hell saab selline asi ette jääda? Foobia?
              Huumor, et just Euroopa uimases tagakolkas, kus riiklikult eluline küsimus, mida nägi Malaisia külmik, selline terrorifoobia

              Kommentaar


                Sa ise oled üks paras tolvan.
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  Algselt postitas kesa Vaata postitust
                  Jah, kunagi oli 2. trepil pikk järjekord ja 4. trepil järjekorda polnud, nüüd on millegipärast vastupidi.

                  Mõjub see, et rahvas meelitada staadionile varakult. Selleks pole vaja topeltkontrolle, vaid stiimulit, ehk tegevust enne mängu staadioni ümber, õlu, toitlustus jne. ja kiiret teenindust sissepääsudes.
                  Kordan veelkord. üks kontroll, trepi mademele 4-5 tolvanit ja asi vask.
                  Kui ühte treppi tekib järjekord, saata väiksema järjekorraga trepist tolvaneid sinna juurde, orgunni värk.
                  Ka kolmandas olid kunagi vähe pikemad, viimasel ajal saanud sisse nii, et minu ees 1-5 inimest. Vast selle taga on, et aastaid kutsutakse juba inimesi varem tulema, ostma piletit mitte koha pealt, et vältida järjekordi jms. Pluss festar ongi ju selleks tehtud, et hajutada seda sisseminemist. Ma muidugi ei tea palju ja kuidas seal tegevust jagub, kuna mind lihtsalt absoluutselt ei huvita ja pole väga tähelepanu pööranud. Mingid väravad jms on seal püsti küll (täpsus löömiseks vms).

                  Ma ennem ei mõelnudki selle peale aga minul oligi üks kontroll vist. Festivali väravas vaatas ainult piletit ja trepil otsis läbi, üpris põhjalikult.

                  E: eelnevalt käis jutt vist piletist aga sellegi poolest.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kesa Vaata postitust
                    mida nägi Malaisia külmik
                    täiesti ootamatust allikast ainuke nali/meme, mis antud teemal muigama pani.
                     
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Kas nende jalgpalli liidu koduka arendustega/parandustega tegeletakse ka? On mingid tähtajad?

                      Kommentaar


                        Vaat kus, EJL-i juhatuse liige Daniil Savitski on oma firma kaudu osaline üsna tõsistes petuskeemides.

                        Vaadake tänast Pealtnägijat.

                        Kommentaar


                          Päris korralik jama ju.Juba need inimesed,kellega äri aetakse,on kahtlased.

                          Kommentaar


                            Ma kuulsin sellist toredat asja, et mesitriliiga hooaeg toimub talvel, sest suvisel ajal on MM ja see pidavat vaatajad staadionilt, teleka eest eemal hoidma.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              See on minu teada viimasel ajal vist nii iga suurturniiriga seoses olnud.

                              Kommentaar


                                Aaa. Traditsioonidega huumor.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X