320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Kui sinu välja üüritud korteris tegeletakse sinu teadmata prostitutsiooniga, siis prokuratuur ei süüdistaks päris kindlasti sind prostitutsioonile kaasaaitamises. Usu mind, neil oleks palju targematki teha. Ei tasu nii sinisilmne ka olla ja uskuda, et ta sellest teadlik ei olnud.



    Omaette naljanumber on see, et sinu ja Kenderi sugused sellist fakti söögi alla ja peale ikka veel korrutavad. Esiteks pole see number kindlasti nii suur. Teiseks äkki oled mõelnud sellele, et prokuratuur läheb kohtusse üksnes asjadega, milles nad ise täiesti kindlad on. Miks nad peaks saatma kohtusse asja, mis on 50-50 case. Täielik riigi ressursi raiskamine. Ehk siis kohtusse saadetakse nende hinnangul üksnes nö kindlad asjad. Sa ei kujuta ette ka, kui palju asju prokuratuur peab lõpetama, sest asjaga pole mõtet kohtusse minna (tõendeid pole piisavalt jne). See, et enamasti jõuab asi ka süüdimõistva otsuseni näitab lihtsalt, et proks teeb head tööd mitte seda, et kõik süsteemid on kallutatud. Ära skeemita ja ei mõisteta sind ka süüdi.

    See, et Eesti kohtupidamine pole demokraatlik on muidugi nii debiilne väide, et seda ei hakka kommenteerimagi. Mingi Kenderjuugend?



    Ei pea, aga Savitski võiks niipaljugi mees olla, et ise kohast loobuda. Paratamatult kahjustab see organisatsiooni mainet. Pane tähele, et igas artiklis, mis sellel teemal edaspidi kirjutatakse tuuakse välja, et tegemist on Jalgpalliliidu juhatuse liikmega. No pole just parim promo tavalugejale.



    Geniaalne. Assar Paulus Jalgpalliliidu presidendiks!
    1. Oled sa päris kindel, et ei süüdista ? Selline näide. Mõned head aastad tagasi, vahistati üks vandeadvokaadi abi, seoses tema mehe oigusrikkumistega, milles arvati olevat süüdlane ka tema. Kuigi ainus tõend oli see, et neil on ühine eluruum. Hoiti alusetult 6kuud kinni, ähvardati, nii kaua kui ei räägi istud. Poolaastat sai täis, esitati süüdistus. Lõpuks mõistis ta mitte esimene aga siiski mõistis kohtusüsteem ta lõpuks õigeks. Ehk, äkki nad näevad Savitski seost äripartneriga, ning arvavat olevat seost ka kuritegelikes asjades.

    2. Kohtupidamisest ja selle demokraatlikusest või ütleme siis õigesti toimimisest, alates juba politsei majast seest, kuni prokuratuuri ja kohtuni välja. Olen arutanud väga paljude inimestega, samuti oma advokaadiga, lisaks enda kogemus. Ma ei näe demokraatlikust, kui prokurör ja kohtunik tulevad ennem istungit, rõõmsalt jutustades trepist koos ülesse(üks on süüdistaja, teine kes peab tegema erapooletu otsuses kaitsja ja prokuröri seisukohtade vahel). Ma ei leia demokraatlikust selles, kui mu advokaadile antakse ainult osa minu vastu kogutud tõenditest, lisades, kui ma ei ole nõus tegema kokkulepet ei ole võimalik tõendeid üldse jagada. Ma ei leia demokraatlikust selles kui kohtunik muutub isiklikuks istungi ajal. Pluss veel, uurijate ja kontstaablite käitumine... Neile on kõik lubatud.
    Kenderist ma ei viitsi üldse rääkida. Suur kloun, kelle nihilisti lehekülge olen külastanud kord elus ja aastaid aastaid tagasi. Muidugi mitte skeemitades on tõenäosus pihtide vahele sattuda väiksem aga väita, et meil kõik korras selle kohapealt saab küll ainult inimene kellel kokkupuuted puuduvad.

    3. Et siis nüüd hakkab Savitski pärast tulema vähem inimesi statale ?

    4. Mu point ei olnud selles, et kurjategijad peaks nüüd liitu jooksma ja endale tööd küsima, vaid selles, et kui inimene on seal töötanud, teinud seda hästi. Siis miks peaks teda kelmuse pärast minema saatma?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
      4. Mu point ei olnud selles, et kurjategijad peaks nüüd liitu jooksma ja endale tööd küsima, vaid selles, et kui inimene on seal töötanud, teinud seda hästi. Siis miks peaks teda kelmuse pärast minema saatma?
      Mis kuradi pärast FBI Blatteri ja muud loomad üldse maha võtsid? Jube tublit tööd ju tegid! TAHAME PLATINI'D JA BLATTERIT TAGASI!!

      Kommentaar


        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
        Mis kuradi pärast FBI Blatteri ja muud loomad üldse maha võtsid? Jube tublit tööd ju tegid! TAHAME PLATINI'D JA BLATTERIT TAGASI!!
        Me ju ei räägi Aivar Pohlakust. Teiseks nemad skeemitasid organisatsiooni siseselt, kauplesid võistlustega jms. et endale raha taskusse panna. Kui nt. Platinil oleks olnud kodumaal mingite erastamis asjadega probleeme milles ta süüdi veel pole mõistetud siis ma kahtlen, et teda oleks kuskilt sellepärast maha võetud. Aga minuarust see nende olukord on Savitski omast ikka märksa erinev. Ühed on FIFA ja Uefa presidendid, teine EJL juhatuse liige. Muidu Kalju pani võimsalt täna.👍🏾

        E: Üleüldse, enamuste arvates Aivar Pohlak käseb, poob ja laseb Eesti jalgpallis. Kas siis on seal vahet kes juhatuses istub ? 😅

        Kommentaar


          tallinna kalev jalgpalliklubi lõpetas kohe Savitskiga koostöö kui süüdistus esitati. EJL võiks õppust võtta sealt

          Kommentaar


            Tehke mulle, palun, selgeks, miks ühendklubil lubatakse (jälle) kogu kõrgliigale kõrges kaares vastu vahtimist lasta?
            Mis kuradi mõttes tuleb Levadia duublinoortega premmi A-turniiri mängima taliturniiril? Minu teada on liidu poolt klubidega kokkulepe, et taliturniiril kui meie vutikonnatiigi tähtsaimas preseasoni treenigkohtumiste sarjas pannakse välja hetke parim meeskond + testitavad, kui neid on või siis tippmängijate ja noorte kooslused? Minu teada kõik teised klubid seda kokkulepet ka peavad ja kasutavad taliturniiri vägagi eesmärgipäraselt. Selles suhtes props Kaljule täna igakülgselt.

            Levadia mängis täna lasteaiaga, kellest enamus ei näe Premium Liigat (ei praegu ega paljud neist ka tulevikus) uneski. See ei ole esimene aasta, kui nad sellist stiili viljelevad. Panin täna autoroolis Tallinna TV käima hetkel, kui Kalju lõi 10. minutil 3-0. Ja panin kohe akna kinni ka. Milleks sellist jura vaadata? Mida Levadia sellega saavutada üritab, kellele kohta kätte näitab?

            Ja siis on hooaja algus või keskpaik või lõpp või mis iganes aeg see igal jumala hooajal on, kui Levadia oma leegionäridest punnis koosseisuga järjekordselt flopib ja mis jutt siis tirilimpsti lahti läheb? "Ei ole meil tingimusi, ei ole võimalusi, ei ole vastaseid, liit on süüdi, mitte midagi ei korraldata, nii ei saa valmistuda, rallit sõita ega ammugi jalgpalli mängida". Kamoon, noh.

            Ma ei näe mitte mingit põhjust, miks Levadial peaks olema moraalset õigust järgmine taliturniiri mäng sama koosseisuga endiselt premmi A-turniiril mängida. Esiliiga või ELB turniir on neile poistele. Vastasel korral sülitatakse näkku kõigile oma vastastele ja kogu Eesti vutile. Nagu täna. Sorry.

            Kommentaar


              Ma sain aru, et neil pidi olema selline hooaja ettevalmistuse trennide metoodika, mis ei lubanud põhikoosseisul mängida täna. Ilmselt mingi range treeningkava. Kas laovad veel põhja või puhkavad sellest.
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                Ma sain aru, et neil pidi olema selline hooaja ettevalmistuse trennide metoodika, mis ei lubanud põhikoosseisul mängida täna. Ilmselt mingi range treeningkava. Kas laovad veel põhja või puhkavad sellest.
                Teatav loogiline seletus on vastuses olemas, aga sügavalt kahtlen, et see on reaalne põhjus. Tegemist on aastast aastasse ja peatreeneri alt peatreeneri alla korduva mustriga.

                Kommentaar


                  Samas koondisesse läksid Kruglov, Roosnupp ja Marin küll. Loodetavasti ikka suudavad mängida ka.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Samas koondisesse läksid Kruglov, Roosnupp ja Marin küll. Loodetavasti ikka suudavad mängida ka.
                    Hea point, kolm põhimeest...
                    Kui aus olla, siis Kaljust on päris kahju. Mis kuradi pilti sa saad treenerina testimisele toodud ründajast, kes lammutab küll neli väravat, aga seda tasemelt ilmselgelt kaks-kolm astet nõrgemale satsile?

                    Kommentaar


                      Mingite kokkulepete ja heade tavadega pole ma kahjuks kursis ja tegelikult ma jagan Mareku pahameelt, kuid millegipärast üritan siiski Levadia vaatenurka aimata ja ehk veidi oponeerida. Möönan, et ilmselt puudub mul selleks pädevus, pole varasemalt kuigi pingsalt Eesti suurklubide preseasonil silma peal hoidnud. Ei tea isegi miks praegu, ju on igav ning spekuleerin, a milleks see hooajaeelne periood ja foorumid üldse muidu.

                      Eesti tippklubidel võiks hooajaeelsel vahemikul olla fookus kõige teravam ikka mängudel teiste riikide nõksa kõrgema tasema vastastega. Kodustega kohtud sa nagunii iga aasta vähemalt neli korda ning enamus mängijaid ja treenereid on kõigile nii tuttavad. Eesti siseste tippude tasemevahe pole nüüd hiiglaslikult erinev ka, nii et vähemalt teoorias võiks olla võõrvastasega mängud rohkem pakkuvad (eriti veel kui euromänge silmas pidada). See oleks see, kuhu ma rõhu paneks, kellestki halliturniiril üle oled võib luua vaid petliku mugavustunde. Hallimängude pealt ei saa nagunii erilisi järeldusi teha, pigem on see hea mängijate individuaalseks jälgimiseks. Tiimimängu targem hinnata ettevalmistuse lõppfaasis, kui mängitakse kokkulepitud vastastega. Hallimängud on vaid preseasoni esimene etapp A tasemel. Ma olingi aru saanud, et need halliturniirid on eelkõige mõeldud selleks, et sundida end varem liigutama top4-st väljaspoole jäävaid satse (proffiklubid suudavad endale nagunii mänge leida).

                      Tänast Leva koosseisu vaadata, siis tihtipeale näeb neil Esiliiga mängus ka võimsamat rivi. Ehk tahtsid grillida enda duubli noori Eesti mõistes tugeva vastase vastu enne kui täistuuridel ettevalmistusega peale hakkavad. Näha, kes upub, kes ujub, keda jätta, keda kõrvale heita, ning see ja võib-olla mõni järgminegi matš, on nende jaoks ses mõttes oluline sõel. Muidugi eks ta ole küsitav, kui sa tead, et vastane tuleb täie tõsidusega peale ja sa saadad vastu täiskomplekti vähekogenud mehi - häving garanteeritud, mida sa loodad näha? Ma ei oska muud välja mõelda kui, et see on kaalutletud otsus alustada ettevalmistust teistest nõks hiljem, andes teadlikult põhimeestele vähem koormust ning näha kellel noortest on seda sisu, et jalga ei värista kui kõik ümberringi on haavalehed. Sihuke karm vene mentaliteet ehk? Mitte, et ma seda heaks kiidaks, lihtsalt üritan mõista.

                      Alates 2004 kui nimeks olnud Tallinna FC Levadia on vaid korra jäädud top2-st välja (4. koht 2011). Hõbedale tulles pole alati ka kullast palju puudu jäänud (nt 2010 4p ja 2016 2p). Meie konnatiigis on see siiski kõva sõna ja nõnda vaadates tahaks uskuda, et Levas seda sportlikku pädevust jagub ning ettevalmistus hooajaks pole täiesti juhuslik. Ofkoors vaevalt ta kaugeltki ka täiuslik on.

                      Aga vaata kust otsast tahad, siis sihuke asi telerist näidata kohaliku vuti kuvandile muidugi head ei tee.


                      -e- Halb ründaja palju kiiremini ja lühemalt mu põhipointi jõudnud edastada.

                      Mis veel ehk huvitav, siis nii Coolbet kui Betsafe peavad praegu Levadiat favoriidiks meistritiitlile tuleval hooajal.

                      Kommentaar


                        Andres, ma hindan kõrgelt su püüdu alati mõista ja tegelt soovin, et ise ka oskaks nii...
                        Seadmata kahtluse alla Levadia sportliku poole eest vastutavate inimeste pädevust (juba nendesamade TOP2 kohtade loetelu põhjal pole selleks (vist) suurt alust), ei usu ma mitte ühtki sinu välja toodud argumenti. See on lihtsalt aastatega sadestunud skepsisest moodustunud koorik, millest tungivad läbi ainult väga avalikult ja ratsionaalselt toodud põhjendused asjaomaste inimeste poolt. Samas ma saan aru ka sellest, et ma ei ole mitte keegi, et midagi sellist nõuda.
                        Taliturniir ei ole minu arusaamist mööda olnud päris kindlasti mitte kunagi mõeldud selleks, et amatööre ja poolproffe end liigutama sundida. Miks? Sest nendel ei jää niiehknaa muud üle, kui liigutada. Raha ja vahendeid neil ju pole, et iga hooaja eel vähemalt kolme uut meest testida, sestap ei jäägi muud üle, kui kodus trenni vihtuda ja taliturniiri maksimaalselt ära kasutada.
                        Amatöörid ja poolprofid käivad ju hallimängudel just nimelt sellesinase hetke parima koosseisuga, mis on eelkirjeldatud kokkuleppega paika pandud. Paide on nüüd oma professionaliseerumise teel järgmise sammu teinud ja hüüdis oma välisvastastega kokku lepitud mängud juba enne jõule välja.
                        Mis puutub tipuklubide võimekusse ISE asjalikke välisvastaseid leida ja nendega sõpruskohtumised organiseerida, olgu kodus või võõrsil, siis... Ütleme nii, et selle ise-võimekuses on veel palju, palju maad minna. Flora on viimastel aastatel selles vallas muidugi täiesti omaette klassis toimetanud.

                        Kommentaar


                          (kohustuslik disclaimer, et ma seisan Eesti liigajalgpallist üpris kaugel, aga)

                          kui mujal maailmas ollakse pisut kriitilised siis, kui mõni tippklubi oma riigi karikasarjas tugevaimat koosseisu platsile ei lükka, siis meil on kuri karjas, kui pre-season'il X koosseise katsetatakse? mis see taust siin on, miks see taliturniir nii oluline on? ja miks Marek_T (eriti venekeelsete klubide suunas) nii vihane on pidevalt?

                          Kommentaar


                            Tahan siiski uskuda, et Levadial peab seal mingi muu loogika ka taga olema, kui vaid keskmise sõrme näitamine liidule ja kaasklubidele. Olgugi kui pigem egoistlik ja mitte kuigi aumehelik teiste suhtes. Vastasel juhul oleks see nii mõttetu, keegi ei võida sellest mitte midagi. Mõistan aga kui Kalju on tänase tõttu pettunud. Ei tea ainult, kas kahe klubi vahel oli mingisugust eelnevat suhtlust, et mis ootustega mõõtu võtma hakatakse. Vähemalt väike eelhoiatus oleks viisakas, kui sa ei tule kohale enda nime väärt satsiga (või no kus võiks olla lõpus täiend II või III).

                            Muidugi ma olen kindel, et oled meie tippvutti palju lähemalt näinud kui enamus siinsetest ja sul on tugevad põhjused ja täielik õigus enda veendumusteks ja skepsiseks. Ma ei soovigi sind ega kedagi teist ümber veenda, eriti kui ma adun isegi, et see mul õhust võetud optimistlik ehk isegi ullikeselik hüpotees.

                            Väga võimalik, et lugu palju labasem, lihtsakoelisem ning annab ka nii vaadata, et mingisugune kava on põhimeestel ette visatud, mis sobib hästi puhkuseplaanidega. Duubli omadel teine kava ja mängivad parasjagu need, kes võtta on. Poogen neist mängudes, vaatame ehk keegi noortest üllatab, siis tore, kui mitte, siis pohhui. Tiksume edasi ning ühtlasi saame näidata enda mingisugust solvu. Mul pole ju õrna aimugi, kuidas Levadia eesotsas hallimängudesse suhtutakse. Võimalik, et tajuvad seda enda jaoks n-ö järjekordse vastumeelse asjana, mis liit on peale surunud. Ja väga võimalik, et kui Levadia võtaks hooaja ettevalmistust tõsisemalt, annaks nad kodus veel rohkem tooni kui seni. Mul hindamiseks teadmised puuduvad, ongi võtta vaid hooaja lõpptabel ja eeldada selle pinnalt, et ju teavad mis teevad, kui kokkuvõttes pigem toimib...

                            Flora on sõprusmängude osas kindlasti teenäitajaks (leitakse ju pidevalt väljast huvitavaid vastaseid) ning Flora lähenemist, kus antakse samaaegselt võimalus nii noortele kui raudvarale, pean samuti palju tervemaks, kui täislaks ühtemoodi või teisiti. Samas meenub, et ka Levadia on hooaja eel pidanud kohtumisi välisklubidega (tasemevõrdlust ja hulka praegu välja kaevama ei hakka, lähen lihtsalt selle uskumusega, et Flora edestab seda n-ö arvestust).


                            -e-

                            Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                            Andres, ma hindan kõrgelt su püüdu alati mõista ja tegelt soovin, et ise ka oskaks nii...
                            Ära soovi. Meeldivalt üllatuda on alati parem variant kui pettuda

                            Kommentaar


                              Mingist koosseisu katsetamisest on asi kaugel antud kontekstis. Mis mind turri ajab, on käitumismallid, stiil. Elegantne pohuism, kui lubate, millega asetatakse ennast pidevalt de facto väljaspoole süsteemi ja kokkuleppeid ning neid sealt siis usinalt kritiseeritakse.
                              Miks Taliturniir oluline on? Ma vastaks sellele küsimusega: kui sellisel moel organiseeritud Taliturniiri täna ei oleks, milline näeks sinu arvates Eesti meistrisarja klubide preseason välja, arvestades keskmise Eesti klubi keskmist haldussuutlikkust / -suutmatust? Kuidas see mõjuks meistrisarja üldisele tasemele?
                              Ja ühele põhjusele ma juba viitasin ülevalpool ehk sagedasele kriitikale kõikvõimalike alaliidu toetusmeetmete puudumise ja tegematajätmiste üle, mis meie rahvuslikku vutti pidurdavat ja suretavat ning selle kriitilise retoorika eriti jõuline esiletung hooajal aset leidvate läbikukkumiste (mis reeglina on rohkemal või vähemalt määral olnud prognoositavad) põhjuste otsimisel.
                              Vihane? Ei, kindlasti mitte vihane. Poliitiliselt ebakorrektne? Seda küll ja meelega, ja seda seniks, kuni jätkub neid klubisid, kes end ise süsteemist välja asetavad ja siis varem või hiljem sõna võtavad. Eesti või vene, seal pole suurt vahet - minu jaoks. Et seda stiili harrastavate klubide etniline kaalukauss tihti kuhugipoole kiiva on, pole päris kindlasti minu teha. Nagu ka see, et poliitkorrektsust tähtsaks pidavad kodanikud selle peale sageli solvuda võtavad. Isiklikku pole selles asjas mitte midagi.
                              Sellest võiks aru saada ka see kodanik, kes mu aastalõputurniiri järel kirjutatud, loobujate suhtes kriitilise postituse järel mulle öisel ajal throwaway konto alt humoorika ähvarduskirja saatis. Kui ei ole palju palutud.

                              Kommentaar


                                Kuidas see mõjuks meistriliiga üldisele tasemele? Selle vastus on küll lihtne. Mitte kuidagi ei mõjuks ja ka ei mõju.

                                Iseseisev klubi teeb iseseisvaid otsuseid, uskumatu.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X