320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas alvarez Vaata postitust
    Suht masendav on seis! "See ongi meie tase" on ikka n6rk jutt! K6ik teised k22busriigid suudavad vahest harva...meie mitte fakin kunagi! 20 aastat paigalseisu! Mingit erilist pingutust ma pole n2inud ei klubide/riigi/EJL poolt. Kui mingit 10k kohaga rahvusstaadionit ehitati 17 aastat, siis v6ibolla 100 aasta p2rast oleme nagu Island praegu...2kki . Erilisi soovitusi mul kahjuks pole, aga sisehalle v6iks kyll hakkata ehitama alustuseks...
    Mida hala! Palun seleta lahti "teised kääbused suudavad vahel, meie mitte kunagi".

    Kommentaar


      Algselt postitas kesa Vaata postitust
      Meil mängitakse madalamates liigades 5 vahetusega mängu, kas meie noored on üldse füüsiliselt suutelised mängima rahvusvahelistes mängudes, kus on lubatud 3 vahetust, täiega 90 minutit?
      Seos mudaliiga mängude ja tippu pürgivate mängijate vahel on ju suhteliselt olematu. Või mis võrdlusmomenti sa taga ajasid?
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
        Seos mudaliiga mängude ja tippu pürgivate mängijate vahel on ju suhteliselt olematu. Või mis võrdlusmomenti sa taga ajasid?
        Esiliigad

        Kommentaar


          Algselt postitas kesa Vaata postitust
          Esiliigad
          Vahetuste arv nüüd küll kellegi vastupidavust tugevamaks või nõrgemaks ei tee. Vaevalt noori treenides keegi mõtleb selle peale, et rohkem pole vastupidavust vaja - tema/mina ongi 70-minuti mees.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            See vahetuste teema on varem justkui juba statistiliselt selgeks vaieldud, et keskmiselt tehakse Esiliigades just 3 vahetust. Edasi vaidlemine on sama, kui väita, et enamus staadionitele ei mahuks pealtvaatajad ära, kui neid peaks äkki 10 tuhat tulema.

            Kommentaar


              Algselt postitas Epic Vaata postitust
              Sellised tähelepanekud, et Läti + Leedu alates 2017. aasta algusest kolm võitu (Armeenia, Eesti, Andorra), Eesti kaheksa võitu (Leedu, Vanuatu, Fidži, Malta, Gibraltar, Küpros, Läti, Horvaatia). Läti tegi eile Andorraga 0-0 viigi ja kaotas märtsis Gibraltarile. Leedult eelmise aasta oktoobris 1-1 viik Maltaga, kelle Eesti alistas kuu hiljem 3-0.
              Jättes kõrvale friendly matchid, mille tähtsus rankingu punktiarvestus on 5x väiksem (05 vs 25) kui WC kvalifikatsiooniringides, siis nii suuri kääre Eesti ja Läti vahel näiteks ei ole. Alates 01.01.2017 on Eestil skoor 2-2-2 kui Lätil 2-3-4, lisaks alistas Läti mittefriendly-mängus Eestis 1-0.
              Leedu on küll suht lohh jah, skoor 0-2-7

              Kommentaar


                u17 on mingise sõpaka mänginud? http://jalgpall.ee/koondis/5/mangud/protocol/2104
                Kuidas saab olla mängu pikkuseks 45 min kui 60. lüüakse värav?

                Kommentaar


                  Algselt postitas dnb Vaata postitust
                  u17 on mingise sõpaka mänginud? http://jalgpall.ee/koondis/5/mangud/protocol/2104
                  Kuidas saab olla mängu pikkuseks 45 min kui 60. lüüakse värav?
                  Läks nats valesti kirja, mäng oli siiski 90 minutit, tavaliselt on U17 koondistel mängu pikkuseks 80 minutit.

                  Kommentaar


                    Vahepeal on U16 ka Luksemburgilt peksa saanud. 0-3


                    edit: ja 2 päeva varem saadi neilt 0-2 http://jalgpall.ee/koondis/6/mangud/protocol/2111

                    Kommentaar


                      Edaspidi paluks mängida ainult Andorra vastu.

                      Kommentaar


                        Pärast kõikide noortekoondiste kehvasid tulemusi arvestades oleks huvitav teada, kellest saab Hoppi taandumise järel uus noortekoondiste koordinaator/juht. Puht objektiivselt, siis ühtegi Eesti kodanikut inimest ma ei kujuta siinkohal küll ette..
                        //

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sibierski Vaata postitust
                          Pärast kõikide noortekoondiste kehvasid tulemusi arvestades oleks huvitav teada, kellest saab Hoppi taandumise järel uus noortekoondiste koordinaator/juht. Puht objektiivselt, siis ühtegi Eesti kodanikut inimest ma ei kujuta siinkohal küll ette..
                          taandumise jutu mõtlesid ise välja?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                            taandumise jutu mõtlesid ise välja?
                            Hopp läheb tagasi Saksamaale.
                            Pikalt erinevaid Eesti noortekoondiseid juhendanud Lars Hopp naaseb oma kodumaale Saksamaale, kus temast saab sügisel FSV Zwickau akadeemia spordidirektor.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Korvpalli ja jalgpalli ikka võrreldakse. Kas sinu arvates on need alad läinud Eestis eri teid mööda?

                              Vastab Kalev Kruus: "Ma ei oskagi öelda, kas nad on läinud eri teid, aga mulle käib jubedalt närvidele see korv- ja jalgpalli pidev vastandamine. Jätame võrkpalli kõrvale, aga korv- ja jalgpallis saame me praegu igas asendis naabrite käest pähe. Millal vastutajatel endal piinlik hakkab? Sloveenia tuli korvpallis Euroopa meistriks, Island oli nii kossus kui ka vutis EMi finaalturniiril ja mängis ka MMil, Žalgiris oli euroliigas kolmandal kohal … Kaua me räägime, et oleme väike rahvas? Meil ei ole lihtsalt inimest, kes arendaks ja tegeleks! Korvpallis pole inimesi, kes liigamänge vaatamaski käiks, jalgpallis on sama asi. Premium liiga on olemas, aga tegelikult see ei arenda. Tuleb eurosari ja me saame jälle litaka. Omal ajal vaatasime alt üles Kuusmaale, Pehkale, Kullamäele. Mul kasvab kaks poissi kodus. Kui peaksin neilt küsima, keda nad tahavad jäljendada … Ei teagi kedagi!"

                              Kuldsed read..
                              //

                              Kommentaar


                                No kui neid kahte võrrelda nt. taasiseseisvumisest on korvpall ikka uskumatu allakäigu teinud. Jääb mulje, et meil pole kunagi olnudki tippmehi kes nüüd edasi võiks anda oma teadmisi ja kogemusi. Aga laiaslaastus õige. Võrrelda on tore, aga asjad tuleb kätte võtta. Iidolite kohapealt on Kuusmaade asemel vast Klavan.

                                Mis ma üldse arvan, et koguspordisüsteem tuleks ümber teha. Ei tule meil enam, ei tippkergejõustliklasi, ei suusatajaid, ei sõudjaid jnejne. Mis minuarust üks praegune suurprobleem on, et treenerid on ehk liialt pehmod ja õpilastel suhteliselt savi. Kas nad üldse lähevad kohale või kas viitsivad pingutada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X