320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna.
    Mõtlesin , et selline natsisaluut on välja juuritud meie küla jalgapallist aga võta näpust, eksisteerib! Imeline.

    Kommentaar


      Pigem on käsi rusikasse panemata jäänud. Või on siin pildil neid rohkem? https://www.flickr.com/photos/131973...n/photostream/
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        U15 on siiski 04 sünd. ja ma ei ole kindel kui terve see õhkkond seal Kalevis hetkelgi on, väidetavalt olid seal suured erimeelsused hooaja hakul ja see 02 grupp ähvardas üldse teistesse klubidesse lahkuda. tundub, et mingi liikumine Florasse on ka toimunud.

        Tabasalu pundist, siis seal mõni kutt näeb ikka väga huvitav välja. Eestis omaealistega mängides jääb mulje, et järgmine Messi tuleb just Eestist.
        Ma olen üldjoontes väga kriitiline olnud kohaliku jalgpalli suhtes, aga kuna 2 poega kasvamas ja mõlemad (kuigi veel väga pisikesed), tunduvad väga huvitatud olevat sellest ja kuidagi sobib see mäng, siis olen ka vaadanud, kui õige aeg käes, kuhu neid panna. Kuna Tabasalu on füüsiliselt lähedal, siis olen nende tegemistel silma peal hoidnud ja peab mainima, et tegu on väga ambitsioonika klubiga, kes just korralikult nooretegevusse panustab. Juba enamikes Harku valla lasteaedades on nende jalgpallitrennid, rääkimata koolidest, suvel olid Valencia treenerid laagrit tegemas, talvel Amsterdami Ajaxist jne.
        Mingi hetk sattusin lugem intervjuud, kus nad väljendasid kindlat ambitsiooni kõige kõrgemale liigatasemele jõuda.
        Peale kõige muu on nad kaasamas aktiivselt ka kogukonda, mängudel käib ikka üpris palju rahvast, toimuvad mängud ja muud tegevused. Kui Kristal peatreeneriks sai, siis oli pea 500 inimest mängu vaatamas, mis esiliiga kohta ikka palju.

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          Ma olen üldjoontes väga kriitiline olnud kohaliku jalgpalli suhtes, aga kuna 2 poega kasvamas ja mõlemad (kuigi veel väga pisikesed), tunduvad väga huvitatud olevat sellest ja kuidagi sobib see mäng, siis olen ka vaadanud, kui õige aeg käes, kuhu neid panna. Kuna Tabasalu on füüsiliselt lähedal, siis olen nende tegemistel silma peal hoidnud ja peab mainima, et tegu on väga ambitsioonika klubiga, kes just korralikult nooretegevusse panustab. Juba enamikes Harku valla lasteaedades on nende jalgpallitrennid, rääkimata koolidest, suvel olid Valencia treenerid laagrit tegemas, talvel Amsterdami Ajaxist jne.
          Mingi hetk sattusin lugem intervjuud, kus nad väljendasid kindlat ambitsiooni kõige kõrgemale liigatasemele jõuda.
          Peale kõige muu on nad kaasamas aktiivselt ka kogukonda, mängudel käib ikka üpris palju rahvast, toimuvad mängud ja muud tegevused. Kui Kristal peatreeneriks sai, siis oli pea 500 inimest mängu vaatamas, mis esiliiga kohta ikka palju.
          2. liiga.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            Kui Kristal peatreeneriks sai, siis oli pea 500 inimest mängu vaatamas, mis esiliiga kohta ikka palju.
            500 inimest on ka Premium liigas korralik tulemus, kuid Tabasalu ei mängi hetkel Esiliigas. Tabasalu on hetkel II liiga klubi.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              500 inimest on ka Premium liigas korralik tulemus, kuid Tabasalu ei mängi hetkel Esiliigas. Tabasalu on hetkel II liiga klubi.
              yap my bad

              Kommentaar


                Sa ei ole isegi naljakas enam. Ärge tulge rääkima, et vastas oli Saksamaa ja nii edasi.
                21-0! Vabandust, aga mida kuradit?

                Kommentaar


                  Vaatasin, et avati Alecoq arenal küljes Amps Arena ja tekkis selline huvitav küsimus, et nüüd kui Amps Arena rendib? pinda ja on püsivalt seal, siis kas sellega on nad kindlustanud kindlalt ka koha alati staadionil endal sees mängude ajaks või see pole siiski seotud? Lihtsalt muidu võib tekkida see, et kui nad ei pea konkurentsi ega kartma, siis võib varsti asi tagasi sama hapuks minna nagu ta oli siin teatud aeg tagasi. Ehk keegi targem oskaks rohkem infot jagada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Vaatasin, et avati Alecoq arenal küljes Amps Arena ja tekkis selline huvitav küsimus, et nüüd kui Amps Arena rendib? pinda ja on püsivalt seal, siis kas sellega on nad kindlustanud kindlalt ka koha alati staadionil endal sees mängude ajaks või see pole siiski seotud? Lihtsalt muidu võib tekkida see, et kui nad ei pea konkurentsi ega kartma, siis võib varsti asi tagasi sama hapuks minna nagu ta oli siin teatud aeg tagasi. Ehk keegi targem oskaks rohkem infot jagada.
                    Ampsuga on kehtiv leping.
                    Aga EJL mängudel peaks liit neil ikka kuklas hingama, et kvaliteeti ei langeks.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Ampsu teemal..loodaks siis homme õues ikka 0.5 õlut näha müügis ja mitte 0.4 sama hinnaga. Eelmine kord oli nagu kerge klientide petmine minu arust..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                        Ampsuga on kehtiv leping.
                        Aga EJL mängudel peaks liit neil ikka kuklas hingama, et kvaliteeti ei langeks.
                        Sinna tuumani ma tahtsingi jõuda, et ma siiralt loodan, et nüüd ei ole sellist olukorda, kus see leping on suhteliselt formaalne ja kuna Amps peab igapäevast kohvikut vms seal, siis see tagab ka neile suhteliselt kindla toitlustamise mängudel.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Sinna tuumani ma tahtsingi jõuda, et ma siiralt loodan, et nüüd ei ole sellist olukorda, kus see leping on suhteliselt formaalne ja kuna Amps peab igapäevast kohvikut vms seal, siis see tagab ka neile suhteliselt kindla toitlustamise mängudel.
                          See on naiivne lootus. Teatavasti Kalevi hallis samuti toitlustab Amps ja kui äsja sai vaatamas käidud Kalev/Cramo - Ventspilsi mängu, oli juba teise poolaja alguseks õlu terves hallis otsas ja ilmselt mingid sakummid ka- vähemalt mõne inimese vandumise põhjal selline mulje jäi.
                          Amps on mingis mõttes monopoolses seisundis ja saab endale sellist porri lubada. Varasema Tamma kohvikuga sellist jama ei olnud aga nemad polnud sellises staatuses.

                          Kommentaar


                            Naljakas, et praegu kuskil ajakirjanduses pole üleskutseid staadionile jne. kuigi seda väga täna vaja oleks. Kui võrgukoondis mängis Riias oli meeletult artikleid. Eriti selliseid, et lähme teeme Riia siniseks jne. Miks jalka või spordiajakirjanikud ei võiks teha ka selliseid ùleskutseid Eesti koondise kodumängudele jalgpallis ? Saab äkki jälle 500-1000 inimest juurde.
                            Kas me mitte ise ei kasvata sellise käitumisega fänne, kes tulevad statale ainult siis kui koondis mängib hästi. Olgu see siis kossu, võrgu või vuti koondis.
                            Minuarust Eesti inimesed on väga sellised, et kui ajakirjandus pasundab ja kuskile juba kutsutakse siis vist peaks ikka minema. Ma leian, et Soome mängu oleks saanud fännile nö. mahamüüa päris edukalt. Tekkis selline naljakas mõte lihtsalt hommikusi lehti lugedes.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                              Naljakas, et praegu kuskil ajakirjanduses pole üleskutseid staadionile jne. kuigi seda väga täna vaja oleks. Kui võrgukoondis mängis Riias oli meeletult artikleid. Eriti selliseid, et lähme teeme Riia siniseks jne. Miks jalka või spordiajakirjanikud ei võiks teha ka selliseid ùleskutseid Eesti koondise kodumängudele jalgpallis ? Saab äkki jälle 500-1000 inimest juurde.
                              Kas me mitte ise ei kasvata sellise käitumisega fänne, kes tulevad statale ainult siis kui koondis mängib hästi. Olgu see siis kossu, võrgu või vuti koondis.
                              Minuarust Eesti inimesed on väga sellised, et kui ajakirjandus pasundab ja kuskile juba kutsutakse siis vist peaks ikka minema. Ma leian, et Soome mängu oleks saanud fännile nö. mahamüüa päris edukalt. Tekkis selline naljakas mõte lihtsalt hommikusi lehti lugedes.
                              Minu arust reklaami on sellele mängule ikka päris palju tehtud. Igasugused raadio ja telereklaamid, mida on ikka päris ohtralt olnud.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                                Minu arust reklaami on sellele mängule ikka päris palju tehtud. Igasugused raadio ja telereklaamid, mida on ikka päris ohtralt olnud.
                                Telekat väga ei vaata aga ausaltöeldes raadiost küll pole kuulnud. Muidugi 12h päevas ei kuula. Tänavapildis pole reklaami näinud. Ma usun, et ma päris klappide ja troppidega ringi ei käi. Soccernetis viskab Rahvuste Liiga reklaami vahest aga soccernetis ilmselt käivad need kes ka statal juba.
                                Kui võrrelda Riia võrgumänguga on minu meelest lahjem ikka.

                                Sinu jutu kinnituseks kuulsin just raadiost kuidas reklaamis tänast mängu. jihaa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X