320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sen Vaata postitust
    Täiest vale
    Ka mtü aruanded on avalikusele nähtavad
    Dannar, pole mõtet lahmida kui teemat ei jaga.
    Ära nüüd nii puusalt ka pane. MTÜ majandusaasta aruandeid peavad MTÜ-d tegema küll, aga nad ei pea neid avaldama.
    edit. alates selle aasta juunist peavad avaldama, eks siis näe, mis seal on.

    Kommentaar


      Algselt postitas asdf Vaata postitust
      Marcello, kuna see Aleksei Vasko on mitme klubi esindajaks läinud, siis on ju loogiline, et tegu on programmi veaga, et mingitel võistkondadel on selline kodanik esindajaks läinud. Selliseid asju juhtub ja need tuleb ära parandada.
      Programmi viga on ostunud mõnedele liiga raskeks ülesandeks vist
      Tühised paar nädalat on mööda läinud aga nime pole suudetud vahetada...
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Kuna klubid ise EJLi pole teatanud, siis üritasin seda Vasko asja ise parandada. Kahjuks pole teada osade treenerite nimesid. Olympicu kodukas sellist infot ei paku. Paneks toovere, aga teda pole treenerite seas üles tähendatud. Ka ülejäänud mängijad ega esindajad ei tundu sobima.

        HaServi puhul leidsin variandi, mis sobis, Serdjuk, sest nende kodukal on kirjas Tjunin, aga teda treenerite nimekirjas pole, Serdjuk oli.

        Kalju II treenerit ei õnnestunud tuvastada, Kalju III treeneril Peeteril pole vist ka litsentsi, aga leidsin neile ka ajutise variandi.

        Aga võiksite ikka EJLi kirja saata, kui huvi on täpsustada. Pole mõtet sõimata sealseid töötajaid, kuna neid on vaid paar ja neil pole aega kontrollida sadu ülesandmislehti tähttähelt.

        Minu arvates tekkiski see Vasko lugu litsentsita treenerite tõttu. Programm lisas sinna automaatselt selle nime.

        Kommentaar


          Loll kes vabandust ei leia!
          Järjekordne näide sinu madalast laubast
          Mis tähendab- "üritasin lisada"? Kui liidus on paber kus seisab mustvalgel treeneri nimi siis miks sinusugune ****** peaks proovima lisada mingit muud nime? Kui liidu it lahendus ei võimalda klubi juurde panna nime kel pole litsentsi siis saab selle koha ka tühjaks jätta nagu seda paljude klubide juures ka tehtud on!!!
          Mis puutub sõimamisse siis pole rohkem sõimanud kui sinusugune tühikargaja kes mujalt lehtedelt vea leidnuna ühelt jalalt teisele kargab ja muudkui parastab. Aga kui keegi sinu enda paskade kohta sõna võtab siis ei jõua lolle vabandusi ja õigustusi ära kuulata. Küll sa oled ikka ise avastanud vead jne jne. Mis siis, et "parandamise" käigus on apsud endiselt sisse jäänud
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Jälle see hull kargleb siin. Ei väsi ta ka. Õnneks leidsin Olympiku lehelt ka treeneri nime, oli küll peidus, aga nimi tundus tuttav.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Jälle see hull kargleb siin. Ei väsi ta ka. Õnneks leidsin Olympiku lehelt ka treeneri nime, oli küll peidus, aga nimi tundus tuttav.
              Mis ta ikka kargleb. Õiget juttu puhub täitsa ju.

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                . Õnneks leidsin Olympiku lehelt ka treeneri nime, oli küll peidus, aga nimi tundus tuttav.
                Õnneks leidsid või?
                Sa oled ju veel rumalam kui seni tundunud on. Kirjutasin ju, et kui it lahendus ei võimalda panna kirja litsentseerimata treenerit siis jäta tühi koht, mitte ära kuku leiutama. Isegi see ei pannud sind mõtlema, et sinu "leitud" nimi on vale?
                See et sinu leitud nimi lehel "peidus" oli, tähendab äkki, et Theimo on klubiga seotud veel kui selle klubi looja ja paljude mängijate sõber aga mitte enam treener. Äkki otsid veel mõne tuttava nime lehelt ja proovid seda ka? Milleks targutada kui jälle ämbrisse astusid?
                Õige nimi on selle aasta registreerimislehel ilusti kirjas ja Theimo see ei ole!!!
                Sama nimi figureeris seal ka eelmisel ja üleeelmisel aastal!

                Ja natuke võiksid kontrollida ka mis suust välja ajad!
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Ah, ükskõik, tehke mis tahate. Kui selle treeneri nime keegi välja öelda ei soovi, siis jäägu nii, nagu on. Kirjutage ejl-i ja kui ei viitsi, siis las jääb nii. Mina ei viitsi rohkem kaamelile tõestada, et ma inimene olen.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Ah, ükskõik, tehke mis tahate. Kui selle treeneri nime keegi välja öelda ei soovi, siis jäägu nii, nagu on. Kirjutage ejl-i ja kui ei viitsi, siis las jääb nii. Mina ei viitsi rohkem kaamelile tõestada, et ma inimene olen.
                    Sina kui EJL töötaja teaksid ju täpselt millisele kolleegile antud probleemist teada anda. Aga selles on sul õigus - ah, ükskõik...

                    Kommentaar


                      Ei, mul ei ole põrmugi ükskõik, mis meie kodukal on ja ma olen seal ka palju asju muutnud ja täpsustanud, kui vaja on. Ma lihtsalt eeldasin, et klubid on huvitatud, et nende andmed õigeks muudetaks, aga nagu näha, seda ei ole üritatud teha.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Ei, mul ei ole põrmugi ükskõik, mis meie kodukal on ja ma olen seal ka palju asju muutnud ja täpsustanud, kui vaja on. Ma lihtsalt eeldasin, et klubid on huvitatud, et nende andmed õigeks muudetaks, aga nagu näha, seda ei ole üritatud teha.
                        Kle mees võta nüüd lõpuks ennast kokku!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ballack Vaata postitust
                          Lükkub veelkord edasi tänu ilmale...hetkel aeg teadmata.
                          Kolmapäeval kell 17:00 on siis koristamine.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Ah, ükskõik, tehke mis tahate. Kui selle treeneri nime keegi välja öelda ei soovi, siis jäägu nii, nagu on. Kirjutage ejl-i ja kui ei viitsi, siis las jääb nii. Mina ei viitsi rohkem kaamelile tõestada, et ma inimene olen.
                            Kas keegi on palunud just sul seal midagi parandada? Teema ei ole " abipalved juhmardile" vaid midagi muud, nii et ära võta isiklikult!
                            Teiseks on ju paberi peal kirjas kes on treeneriks pandud (kuidas siis liidult seda teada ei saanud kui nii väga parandada tahtsid?). Kolmandaks sai sinu ühest postist välja loetud, et kuna meie treener ei ole litsentseeritud siis paneb programm seal nime paika, kuigi mõnedel tiimidel on seal tühi lahter liidu lehel (miks programm sinna siis kedagi ei pannud?)
                            Treener on juba kolmandat või neljandat või isegi viiendat aastat Andri Porila!!!
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              leidsin endale meeldiva üllatusena, et EJL-i kodulehel on võimalik vaadata hooaegade 2005-2010 mängijate statistikat.
                              päris huvitav oli. selleks tuleb leida mängija võistkond, kus ta 2010 mängib ning klikkides mängija nimel saabki statistika. kiitus minu poolt!
                              näiteks meie koondise peatreeneri Tarmo Rüütli statistika mängijana

                              Kommentaar


                                Algselt postitas willane Vaata postitust
                                leidsin endale meeldiva üllatusena, et EJL-i kodulehel on võimalik vaadata hooaegade 2005-2010 mängijate statistikat.
                                päris huvitav oli. selleks tuleb leida mängija võistkond, kus ta 2010 mängib ning klikkides mängija nimel saabki statistika. kiitus minu poolt!
                                näiteks meie koondise peatreeneri Tarmo Rüütli statistika mängijana
                                http://www.jalgpall.ee/players.php?y...r=3502&b=III.E
                                Kusjuures alguses ei meeldinud mulle see, et näidatakse palju oli mängija põhis ja palju varus, aga ei saa nii lihtsalt teada, palju ta vahetusest sekkus. Kuid praegune süsteem näitab seda, palju mängija kohal oli, ehk siis pingile pääses. Mõnel mehel muud statistikat ei olegi. Nüüd pääsevad ka nemad pildile. Tore!

                                Ja need mängijad, kes praegu enam ei mängi, nende stati tuleks otsida varasemate aastate koosseisudest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X