320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ballack Vaata postitust
    Jalgpalliliidule...sorry...f****g skiperskile on tulemas tõsised küsimused ja ka vastaval teemal ka pildid...enam valedega välja ei mängi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! skiperski nahui sealt eesotsast kui pädevust ei ole või ainult valedega tegeleb! Fännide närvid on üle piiride viidud juba tegevuse tõttu.
    Mis valed nüüd olid.. või on "kes teab, see teab" teema?

    Kommentaar


      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
      Mis valed nüüd olid.. või on "kes teab, see teab" teema?
      "Euroopas on nii"...mitte ainult kohalik liiga vaid ka üle-Euroopaline teema...aga seda saame teada veel kes käskis öelda kas tema või politsei...meile on öeldud, et skiperski on süüdi selles...iga asi omal ajal selle teemaga...

      Kommentaar


        Algselt postitas ballack Vaata postitust
        "Euroopas on nii"...mitte ainult kohalik liiga vaid ka üle-Euroopaline teema...aga seda saame teada veel kes käskis öelda kas tema või politsei...meile on öeldud, et skiperski on süüdi selles...iga asi omal ajal selle teemaga...
        kes ütles? milles süüdi?

        kes teab see teab?

        ballack omas mahlas.

        alko on politsei ja nende antavate lubade teema. mul tuli meelde, et isegi kontsetturneedel (Eesti sisestel ja ka vist osadele välismaiste artistide omadele) on politsei andnud korraldajatele alkomüügi loa vaid siis kui alkot tarvitatakse ainult mingis kindlas tsoonis (sellest oli ka poleemika lehtedes) kust õlle või muu alkoga välja minna ei tohi. mälu järgi oli ka põhjendus see, et seal on ka palju alaealisi jne.

        Kommentaar


          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust

          alko on politsei ja nende antavate lubade teema. mul tuli meelde, et isegi kontsetturneedel (Eesti sisestel ja ka vist osadele välismaiste artistide omadele) on politsei andnud korraldajatele alkomüügi loa vaid siis kui alkot tarvitatakse ainult mingis kindlas tsoonis (sellest oli ka poleemika lehtedes) kust õlle või muu alkoga välja minna ei tohi. mälu järgi oli ka põhjendus see, et seal on ka palju alaealisi jne.
          Ehk siis tegelikult peavad kõik kannatama selle pärast, et politsei ja turvameeskonnad ei suuda tagada korda, vaid käsitlevad kõiki kui potensiaalseid kriminaale.

          Võib küll rääkida ilusat juttu sellest, et kui õlu on kindlas tsoonis, siis alaealised jäävad napsust ilma, kuid tegelikult on see puhas naiivsus, kes tahab saab selle alati ja igal ajal kätte (viimati müüdi Tartus alkot nt peale kümmet võis alles hiljuti lugeda). Aga noh vähemalt ülemustele saab raporteerida, et tegime kõik mis võimalik.
          tulevik on tunni aja pärast

          Kommentaar


            Algselt postitas gianluca Vaata postitust
            Ehk siis tegelikult peavad kõik kannatama selle pärast, et politsei ja turvameeskonnad ei suuda tagada korda, vaid käsitlevad kõiki kui potensiaalseid kriminaale.

            Võib küll rääkida ilusat juttu sellest, et kui õlu on kindlas tsoonis, siis alaealised jäävad napsust ilma, kuid tegelikult on see puhas naiivsus, kes tahab saab selle alati ja igal ajal kätte (viimati müüdi Tartus alkot nt peale kümmet võis alles hiljuti lugeda). Aga noh vähemalt ülemustele saab raporteerida, et tegime kõik mis võimalik.
            Ühest küljest on arusaadav, et turvameeskonna persed on ka praadiva panni peal. Kui nende "süü" või "tegematajätmise" tõttu midagi juhtub, saavad kantseliitsetelt ülemustelt hirmsat kolakat.
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              Äkki vaataks esmalt siis juba Riigikogu poole, kui nemad on vastavad seadused välja andnud - Alkoholiseadus ntx, siis on teiste asi ka politsei ja turvad ülesanne neid kontrollida.

              Asi võib mulle meeldida või mitte, politsei ja turvade käitumine, kuid minu arvates mädaneb asi peast, ehk Riigikogu tasemel, kus on selline kaheldava väärtusega seadus vastu võetud.
              Tundmatu - ehk mida mina ka tean

              Kommentaar


                Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                Äkki vaataks esmalt siis juba Riigikogu poole, kui nemad on vastavad seadused välja andnud - Alkoholiseadus ntx, siis on teiste asi ka politsei ja turvad ülesanne neid kontrollida.

                Asi võib mulle meeldida või mitte, politsei ja turvade käitumine, kuid minu arvates mädaneb asi peast, ehk Riigikogu tasemel, kus on selline kaheldava väärtusega seadus vastu võetud.
                Jup, nii ta kipub olema...



                Ja turvad ka ilmselt seetõttu aktiivsed, nagu dareth juba välja tõi, et kui midagi juhtubki, siis on nemad esimesed kes saavad pähe. asi võib ju nende jaoks päädida töökoha kaotamisega. pigem oma järsu käitumisega nad seda püüavad ennetada. varem on ju ka intsidente olnud, kus siis turvad pähe saavad.

                muidugi Eesti turvade üliagarus on klass omaette. kui kuninganna külas käis, siis oli lubatud ühel kaameramehel ka kuninganna külje alla minna ja teda filmida. see oli kuningakoja operaator. Eesti turvad, muidugi peksid ta täiega eemale. Eelmisel aastal olevat olnud juhus, kuulsin sellet paar päeva tagasi, et kui Galatasaray tähtmängijast keegi oli tahtnud minna rahva sekka autogramme andma, siis turva oli eemale lükanud ja öelnud, et EI. Mees oli püüdnud küll selgitada, et ma olne mängija... Lõppeks saabus siis keegi pealik, kes korra majja lõi ja mängija sai minna fännide juurde.

                Mina ootan pingsalt aega, mil nii turvamehed kui ka tavapolitsei saavad aru, et eelkõige on nad tavalised teenindajad. Seda viimast tglt märkasin ma NATO tippkohtumise ajal, kus politsei mind aitas ja suunas küll ja seletati viisakalt et mis ja kuidas. Loodetavasti asi areneb jõudsamalt. Inglismaalgi vist seetõttu otsustai sõna politseijõud asendada sõnaga politseiteenindus (police service). Lihtsalt, et ei jääks muljet, et politsei on mingi kuri jõud.

                Kommentaar


                  Kas ilma õlleta ei saa jalgpalli vaadata või on siis see Eesti liiga nii kole, et ilma õlleta ei suuda kohe kuidagi seda vaadata?
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                    Äkki vaataks esmalt siis juba Riigikogu poole, kui nemad on vastavad seadused välja andnud - Alkoholiseadus ntx, siis on teiste asi ka politsei ja turvad ülesanne neid kontrollida.
                    Avalikel üritustel on müük lubatud, lisan väljavõtte seadusest:

                    § 40. Piirangud alkohoolse joogi jaemüügil

                    (1) Alkohoolse joogi jaemüük on lubatud:
                    1) kaupluses;
                    2) toitlustusettevõttes;
                    3) majutusettevõttes;
                    4) etendusasutuse, rahvamaja või muuseumi ruumides või territooriumil;
                    5) sõitjateveo teenuse osutamisel kasutatavas vee- või õhusõidukis;
                    6) reisirongi restoranvagunis;
                    7) rändkaupluses;
                    8) avalikul üritusel;
                    9) kutseõppeasutuse ruumides või territooriumil asuvas õppurite praktikakohana kasutatavas müügikohas tulenevalt õppeasutuse õppekavast;
                    10) algkooli, põhikooli, gümnaasiumi ja kutseõppeasutuse ruumides ning territooriumil, kui seal toimub õppetöövälisel ajal täisealistele suunatud üritus;
                    11) täitemenetluse käigus.

                    (2) Alkohoolse joogi jaemüük kohapeal tarbimiseks on lubatud käesoleva paragrahvi lõike 1 punktides 2-6 ja 8-10 osundatud müügikohas.


                    § 45. Meetmed korra ja turvalisuse tagamiseks

                    (1) Keelatud on müüa alkohoolset jooki joobnud olekus isikule.

                    (2) Müüja ei tohi teadvalt teenindada isikut, kes ostab alkohoolset jooki selle joobnud olekus isikule pakkumise või üleandmise eesmärgil.

                    (3) Müüjal on õigus jätta teenindamata isik, kes tarbib müügikohas, kus teostatakse alkohoolse joogi jaemüüki kohapeal tarbimiseks, väljaspool antud müügikohta omandatud alkohoolset jooki, ja nõuda selle isiku lahkumist.
                    tulevik on tunni aja pärast

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Kas ilma õlleta ei saa jalgpalli vaadata või on siis see Eesti liiga nii kole, et ilma õlleta ei suuda kohe kuidagi seda vaadata?
                      Kuna käin ise enamasti liiga mängudel autoga, siis küsimus ei ole selles, kas õlut antakse vaid selles, et miks valitseb pidev korralagedus? Kord saab, siis ei saa, üks turva räägib ühte juttu, teine teist, kord muutub minutitega jne.
                      tulevik on tunni aja pärast

                      Kommentaar



                        Küsimustik, mis saadeti täna.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                          Äkki vaataks esmalt siis juba Riigikogu poole, kui nemad on vastavad seadused välja andnud - Alkoholiseadus ntx, siis on teiste asi ka politsei ja turvad ülesanne neid kontrollida.

                          Asi võib mulle meeldida või mitte, politsei ja turvade käitumine, kuid minu arvates mädaneb asi peast, ehk Riigikogu tasemel, kus on selline kaheldava väärtusega seadus vastu võetud.


                          Riigikogu ei puutu praegu asjasse.
                          2010 kehtima hakanud Alkoholiseaduse muudatustes pole ühtegi punkti, mis sunniksid Politseid, omavalitsuse poolt väljastataval alkomüügiloal, omapoolseid tingimusi karmistama.

                          Kui eksin, siis parandage.

                          Miks just käesolevast aastast on vajalik A Le Coqil 'e väljastatud müügiloal Politsei eritingimusega täpsustada, et tribüünidel lahja alkoholi tarbimine peaks olema keelatud?

                          Tegu on siiski pigem Politseis valitseva suhtumishälbega vutifännidesse.

                          Kommentaar


                            Ja miks alles nüüd?
                            se oleks võinud teha jan-vebr

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kesa Vaata postitust
                              http://kasulik.info/wlex/AS/09.01.2010/15.04.2004

                              Riigikogu ei puutu praegu asjasse.
                              2010 kehtima hakanud Alkoholiseaduse muudatustes pole ühtegi punkti, mis sunniksid Politseid, omavalitsuse poolt väljastataval alkomüügiloal, omapoolseid tingimusi karmistama.

                              Kui eksin, siis parandage.

                              Miks just käesolevast aastast on vajalik A Le Coqil 'e väljastatud müügiloal Politsei eritingimusega täpsustada, et tribüünidel lahja alkoholi tarbimine peaks olema keelatud?

                              Tegu on siiski pigem Politseis valitseva suhtumishälbega vutifännidesse.
                              Seadus jätab selle võimaluse...
                              Seadus on Riigikogus vastu võetud, kui seadus ei jätaks interpreteerimisvõimalust, siis oleks asi ka mustvalgem
                              Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                              Kommentaar


                                Unustasin eelmises postituses mainida, et rohkem ma sel teemal ei kommenteeri ja ei hakka ka lugema mida kommenteeritakse...seega ei tea kas keegi on juba midagi rohkem küsinud aga kui on siis teadke, et vastus jääb tulemata siin teemas (minimaalselt 10 päeva ei tule kui üldse). Aeg on tegudeks ja avada silmad ja välja selgitada need jalgpallifänluse vaenlased. Laiskus, lollus ja jalgpallivaenulikkus tuleb välja juurida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X