Lehekülg 42, kokku 151 EsimeneEsimene ... 323839404142434445465292142 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 821 kuni 840, kokku 3005
    Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Väga hea idee! 5+.
    Kahjuks ei ole vist foorumis väljakäidud ideedest asula tänaval eriti hoolitud...
    Kas selliste ideede EJL-ini jõudmine ka Jalgpallihaigla üks ülesannetest pole? Sel juhul poleks tegemist foorumijutuga, milleks siis üldse organisatsioonid?

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas elx Vaata postitust
    Asjal on ju lihtne lahendus, iga rühmituse liige saab 1+2 pileti asemel ainult ühe pileti, siis jääb seda "tennisepublikut" ka teie vahele vähem ja mahute kõik lahedasti B6-B7-sse ära. Mida kurat te nutate, staadionile ju saate?
    Nõus. Ma mõtlen nii et kas fänniühendused suudavad alati staadioni ära täita (sektorid B5,6,7,8). Ei suuda, tavaliselt vist ühe või kaks sektorit. Seega tundub et paljud Jalgpallihaigla liikmed käivad sama palju staadionil kui mõni tavapealtvaataja kes aktiviseerub ainult tippmängudeks.

Universumi Direktor Kasutaja marcello avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas elx Vaata postitust
    Kas selliste ideede EJL-ini jõudmine ka Jalgpallihaigla üks ülesannetest pole? Sel juhul poleks tegemist foorumijutuga, milleks siis üldse organisatsioonid?

eee, ma tõesti ei tea mida JH tegema peaks, tean seda mida siit lugenud olen kus keegi kirjutab, et kokkusaamisel käidi fännide poolt välja see ja see idee, noogutati kaasa aga kõik jätkub endistviisi.
    JH tegelased oskavad ehk ise kirjutada millised siit üles korjatud ideed ja nende endi poolt välja mõeldud ideed üldse asula tänaval rohelis tule on saanud ja kui palju ühe idee eest võitlema on pidanud.
    INTER ARMA CARITAS

Futboliit Kasutaja Myrgel avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2006

Algupärane

Uus fänniorganisatsioon Soccernet.ee?

Viiulikunstnik Kasutaja Meireles avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ercos Vaata postitust
    Mulle meeldib selle kõla.

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Lisan niipalju, et ML, EL ja II liiga üleminekumängude protokollid saavad nüüdsest avalikustatud. Varasemalt oli nende puudumine probleemiks, mis on nüüdseks siis lahendatud. Kes veel märganud ei ole, siis neile selgituseks niipalju, et otsida tasub mängu toimumise kuupäevale kalendris klikkides.

http://www.jalgpall.ee/gamecalendar.php?date=2011-10-30

Professionaal Kasutaja ke$ha avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ercos Vaata postitust
    Liitun, aga ainult presidendina.

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Miks on viimasest ML voorust EJLi lehel ainult üks kokkuvõte? Kas klubid ei tee neid enam? Kas nõuet pole? Kui on, siis kuidas karistatakse neid, kes sellele sülgavad? Või kallistatakse ja tänatakse ja kasvatatakse jms võtmesõnad?
    Võib korrata ka pärast seda vooru.

Kunagi kaks päris taibukat tüüpi ütlesid, et meistriliiga on täpselt nii kõva, kui on tema nõrgim lüli. Ja nõrgimad lülid tuleb lihtsalt välja juurida - kui ei suuda, siis polegi asja.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

EJLi teatest: "Staadionile võib kaasa võtta fotoaparaadi, välja arvatud suured profikaamerad (suur objektiiv, fotokott)."

Lugupeetud EJL, kas te ise saate ka aru, kui tobe see nõue on? Võtame näiteks minu suure profikaamera ,mis on Canon EOS 400D (http://www.cameralabs.com/reviews/Ca...n400D_main.jpg) ja oletame, et keeran talle ette objektiivi 17-55mm (http://www.canoncameramodels.com/wp-...S-17-55mm1.jpg) ning panen fotoõlakotti või naise käekotti.

Teie loogika järgi ei tohiks ma seda vist kaasa võtta.

Kui nüüd minu fotokat võrrelda näiteks nendega: Canon PowerShot S100 (http://a.img-dpreview.com/products_d...ont.jpg?v=1207) või Sony NEX-5 (http://www.dpreview.com/reviews/sony.../intro-001.jpg) või Olympus PEN E-P3 (http://a.img-dpreview.com/reviews/ol...ages/intro.jpg), siis kuidas minu oma nendest erineb, kui kobakus kõrvale jätta?

Kõigil nendel väikestel on võimsam nö zoom ja megapikslite arv, lisaks teevad mõned neist või isegi kõik videot, mis minu vana kaunaga on võimatu. Samuti on neiud väikseid parem väljakule visata, kui miski närvi ajab.

Seega miks ma ei tohiks enda fotoaparaati kaasa võtta?
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

Algupärane

Ma möistan su muret, kuid ära dramatiseeri üle. Ma olen käinud köikidel mängudel oma Nikon D80'ga (objektiiv 18-135mm), siiamaani olen alati sisse saanud. Ühel korral hakkas üks natuke liigagar turva pirtsutama, et see on ju "liiga hea" kaamera, aga ma ei jätnud jonni. Väide, et "olen alati sellega sisse saanud" möjus.

Muide, kui satud ka Dublinisse mängu vaatama minema, siis seal vöib täpselt sama probleem ette tulla. Näiteks Sloveenias ei tahetud mind ka tolle kaameraga sisse lasta. Väikse pettemanöövriga see ikkagi önnestus.

Professionaal Kasutaja ke$ha avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Toreda 18 aastase tüdruku hobi oled endale vanas eas leidnud, Martin.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Jalkaliit kutsub rahvast varakult staadionile, mis on muidugi õige aga siiski, kuna paljud võtavad hoogu pubides jm. soojemates ruumides, tangivad viimast soojarohtu sõpradega, naudivad kaasfännidega melu staadioni ümber ning tahes-tahtmata jätavad sisenemise viimsele minutile, siis oleks väga meeldiv kui jalkaliit orgunniks vähemalt väravatesse 1, 2, 5 ja 6, milledest siseneb enamik publikust, rohkem turvamehi, ideaalis, laiendaks sissepääse teisaldatavate tõketega, millesse on võimalik luua rohkem sissepääsuväravaid.
    Ei sooviks enam näha seda jama, et viimased sisenejad, läbides põhjaliku läbiotsimisorgia, saabuksid tribüünidele 15 min. peale avavilet.
    Üle 5. minuti pole ma mitte kunagi, mitte ühelgi staadionil, peale A. Le Coq Arena, sisenemissabas seisnud.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Sekundeerin Kesale. Serbia mängu ajal lauldi hümne pooltühjade tribüünide ees ja täis sai staadion alles kusagil ~20 minuti paiku.

Asjahuviline Kasutaja marconius avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algupärane

Unistage edasi,banaanivabariigis...

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas yheksa Vaata postitust
    Ma möistan su muret, kuid ära dramatiseeri üle. Ma olen käinud köikidel mängudel oma Nikon D80'ga (objektiiv 18-135mm), siiamaani olen alati sisse saanud. Ühel korral hakkas üks natuke liigagar turva pirtsutama, et see on ju "liiga hea" kaamera, aga ma ei jätnud jonni. Väide, et "olen alati sellega sisse saanud" möjus.

Muide, kui satud ka Dublinisse mängu vaatama minema, siis seal vöib täpselt sama probleem ette tulla. Näiteks Sloveenias ei tahetud mind ka tolle kaameraga sisse lasta. Väikse pettemanöövriga see ikkagi önnestus.
    Baskimaa mängul pidin ma fotoka koti ja ühe objektiivi jätma turvameeste kätte kuna ei pidavad olema turavline kahe objektiivi ja kotiga staadionil olla.nii selgitaks mulle üks tõleine turva
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

Algupärane

No kahe objektiiviga sisenedes ei saa tollele turvale midagi ette heita, sest turva täidab reegleid ja hindab riske ning kaks objektiivi on nö risk, sest miks krdi pärast on sul vaja kahte objektiivi kaasa tarida. Ega sa sinna mängule fotokunsti tegema ei lähe. Tõesti ei maksaks piire kompida ja omaenda (ning ka teiste) elu keerulisemaks teha.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Üle 5. minuti pole ma mitte kunagi, mitte ühelgi staadionil, peale A. Le Coq Arena, sisenemissabas seisnud.
    Tulin Saksamaal poolteist tundi enne mängu algust kohale ja sabas ootamine ning turvakontroll võttis 45 minutit aega.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas BlueSupport Vaata postitust
    Tulin Saksamaal poolteist tundi enne mängu algust kohale ja sabas ootamine ning turvakontroll võttis 45 minutit aega.
    See, et sul õnnestus kusagil tund aega sabas seista, ei tähenda karvavõrdki, et meie peaksime siin tund aega sabas seisma.
    Võtkem eeskuju ikka sealt, kus on asi fännidele paremini orgunnitud, ärgem põhjendagem oma saamatust, et näe, seal oli ka miskit sama sitasti kui meil.

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas umbadapopp Vaata postitust
    Küsimus Eesti Jalgpalli Liidu kohta. Kui mul on vaja täna viia üks paber Jalkaliitu, siis kuhu ma peaks A Le Coq'il minema ?
    Üks treppidest Sportland Arena ja A Le Coqi vahel viib jalkaliitu.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Kui lugeda eilse mängu kommentaare siis suutis jalkaliit jälle korralikult ämbreid kolistada,nii turvadega,võrguga ja iirlaste piletitega.
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud