320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Prioriteegiks peaksid siiski olema fännid ja fänniühendused, kes meie publikuvaesuses vaevlevas jalgpallikeses siiski koondist-klubivutti leiavad aega ja tahtmist oma kohalolekuga toetada ja just see seltskond PEAB saama oma koha just seal, kus on nende traditsiooniline koht staadionil, ehk fännitribüünil, kui B6-B7 ei mahuta, siis õlg-õla kõrval kõrvalasetseval B5-B8-l, mitte abitribüünil. Õhkkonna ja positiivse laengu mängijatele annab aktiivne fänn fännitribüünil, mitte laiali hajutatult istuv fänn abitribüünil.
    Fännid ja suhtumine fännidessse on vutikultuuri oluline osa, kahjuks meil Eestis fännide olulisust veel ei tajuta, võib-olla jõudsime liiga vara ja ootamatult play-offi, me pole veel küpsed.
    Kui ma eksin, siis paranda.
    Abitribüün kerkib ju värava taha, mitte kuhugi katusele või tahanurka? Seega ei näe probleemi, kuna õlg-õla-kõrval seistakse veelgi kompaktsemalt, mitte mingis kitsas ribas, mis alekoki suguse käkkstaadionii puhul raskendab kommunikatsiooni.
    Jalgpallihaigla liige
    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

    Kommentaar


      Minu teada peaks urmari näol tegemist olema Flora fänniga? Ise ei ole ei Transi ega Flora fänn(ega ka Kalju oma), aga minu arvates oli tegu ikka puhta sukeldumisega Jürgensoni poolt. Hakkas ta ju selgelt ennem vajuma, kui Abramenko enast liigutadagi jõudis.

      Kommentaar


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Prioriteegiks peaksid siiski olema fännid ja fänniühendused, kes meie publikuvaesuses vaevlevas jalgpallikeses siiski koondist-klubivutti leiavad aega ja tahtmist oma kohalolekuga toetada ja just see seltskond PEAB saama oma koha just seal, kus on nende traditsiooniline koht staadionil, ehk fännitribüünil, kui B6-B7 ei mahuta, siis õlg-õla kõrval kõrvalasetseval B5-B8-l, mitte abitribüünil. Õhkkonna ja positiivse laengu mängijatele annab aktiivne fänn fännitribüünil, mitte laiali hajutatult istuv fänn abitribüünil.
        Fännid ja suhtumine fännidessse on vutikultuuri oluline osa, kahjuks meil Eestis fännide olulisust veel ei tajuta, võib-olla jõudsime liiga vara ja ootamatult play-offi, me pole veel küpsed.
        Kui ma eksin, siis paranda.
        Üldjuhul nõus ja nagu vahepeal selgunud siis on olemas mingi kokkulepe siiski ,et JH kuulub eelistus B5-8 ja sellega seoses peaks ikkagi olema nii ,et mingi tähtaeg JH millal öelda palju tahetakse(sain aru et see nii ka peaks toimima) ja alles siis kui täis ei saa kellegile teisel broneerima..samas ei ole nõus positiivse laenguga ainult B5-8 osas sest usun ,et need kes ei mahu b sektorisse vaid abitribüünile mis asub fännika all ei istu vaid vastupidi sellele võib olla palju suurem effekt kui siiani..hea oleks kui sinna satuks ka mõni dirigent või 2 kes kogu abitribüüni käima tõmbaks..nagu Aifo ütles see pikk soolikas B5-8 ei soodusta üldse omavahelist kommunikatsiooni...siin tuleks kuidagi ära kasutada seda ,et abitribüünidel ka omad...
        sigpic

        Kommentaar


          Abitribüünil käid plastkirstus kusel ja muustmelust (fännitooted, söök, jook) osa ei saa. Või on ses osas siiski midagi ette võetud? Ja enne kui mõni käkk jälle tühja paugutama tuleb siis tõesti ei tea mismoodi seal abikal nüüd olukord on. Esimesel korral kui abikas paigaldati (ee Portugal?) oli mul tuttav seal kes kuhugi liikuma ei saanud.
          Igatahes kui kesa inf tõene on siis well done EJL
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Olgu selle kommunikatsiooniga abikaga nagu ta on. Point on selles, et kui fänniühendused soovivad saada pileteid kindlasse (fänni)sektorisse, siis peavad nad ka piletid sinna saama, KES SIIS VEEL?
            Prioriteedid paika.
            Marcello, tuttav lugu, mul üks tuttav istus ka mingil mängul abikal kinni nagu tropp.

            Kommentaar


              Algselt postitas SvS Vaata postitust
              Minu teada peaks urmari näol tegemist olema Flora fänniga? Ise ei ole ei Transi ega Flora fänn(ega ka Kalju oma), aga minu arvates oli tegu ikka puhta sukeldumisega Jürgensoni poolt. Hakkas ta ju selgelt ennem vajuma, kui Abramenko enast liigutadagi jõudis.
              Siin on inimene, kes saab jalgpallist aru. Kusjuures Jürgenson on end varemgi kavala mängumehena näidanud. Talle ei saa seda pahaks panna, nagu ka urmarile, kes saab samas süsteemis ka võileiva. Kelle fänn ta siis ikka olema peaks?

              Aga piletitega on kole asi küll. Me oleme koguaeg klubiga kõik paketid ja muud kodumängude pakkumised need aastad jalkaliidult palunud-saanud, siiani on asi õlitatult toimunud, toetame sinistena iga ilmaga. Seekord sokutati 2 eurot odavamad piletid ja just sinna abitribüünile, kuigi palusime 16-euroseid ja ikka traditsioonilisele kohale. Miks siis nii? Kummaline, sest kohad on alati säilinud, isegi meie ees vennastunud muulased on juba aastatega oma poisteks saanud.
              Kapten Trumm

              Kommentaar


                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                Olgu selle kommunikatsiooniga abikaga nagu ta on. Point on selles, et kui fänniühendused soovivad saada pileteid kindlasse (fänni)sektorisse, siis peavad nad ka piletid sinna saama, KES SIIS VEEL?
                Prioriteedid paika.
                Marcello, tuttav lugu, mul üks tuttav istus ka mingil mängul abikal kinni nagu tropp.
                Selles olen ma nõus sinuga 100% et fännitribüünile fänniühenduste liikmed..huvitab kellele broneeriti/müüdi sektor B8....
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas rauno Vaata postitust
                  Selles olen ma nõus sinuga 100% et fännitribüünile fänniühenduste liikmed..huvitab kellele broneeriti/müüdi sektor B8....
                  Näiteks minul on B8 sektoris pilet. Ostsin mõned minutid pärast kella kümmet, kui asi võimalikuks tehti.

                  Ei kuulu küll ühendusse, kuid olen üritanud sellest hoolimata senini lõunatribüüni läänepoolses osas (tõsi, tavapäraselt küll B7 sektoris) teha sama, mida tehakse lõunatribüüni keskel ja idapoolses küljes. Kuigi staadioni ehitus just ei soosi seda, et kõik, kes vähegi kaasa laulda tahavad, saaksid seda teha ühes taktis, siis oma küllaltki valju hääle ja aktiivse tegutsemisega olen üritanud panna inimesi laulma nii samas taktis kui ka neisse veidike elavust süstida, ent jah. See selleks. Ühesõnaga mina ei pea end kaugeltki mitte kehvemaks fänniks, kui mõni teine, kes on näiteks soetanud pileti läbi JPH. Mängule saabun üldiselt rongkäigus, mängul teen häält ja pärast mängu jään veel üsna kauaks staadionile...


                  PS. Veidi teisest valdkonnast küsimus, et kas EJL ei ole mõelnud koondisemängude puhul ka hooajapileti müümisele? Jah, praegu on meil valikmängude puhul piletipakett. Tore. Mul oli see, valikmängud jätkuvad aga play-offide näol ja mul oli kartus, et võin piletist ilma jääda - õnneks ei jäänud.

                  Samas oleks ju väga hea, kui saaksin osta aasta alguses pääsme, millega pääseksin vaatama nii kõiki valikmänge kui ka sõprusmänge... Teema võtan üles seoses sellega, et Iirimaal näiteks on selline asi ja seal toimus seoses play-offidega selline värk, et kellel oli hooajapilet, sellel oli ka pilet play-off-mänguks Eestiga. Ehk ühesõnaga tagaks sellega fännide, kes iga ilmaga on koondist toetamas, olemasolu ka sellistel mängudel, mis võivad edu tulemusel üsna ootamatult jalgpallikalendisse ilmuda.

                  Fännid jääksid fännide kohale ja tavalised huvilised, kes lõunatribüünile pileti odavama hinna tõttu soetavad ja seal rahumeeli istuvad ja pasunat järjepidevalt puhuvad (puhuksid siis lauludega samas rütmis või midagi) saaksid teha seda kõike küljetribüünil. Siis oleks võib-olla lihtsalt vähem nääklemist ja ehk ka võimsam atmosfäär?

                  Aga mida ma ka tean, lihtsalt teoritiseerin.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    idee kui selline ju päris hea

                    Kommentaar


                      Kas ma saan õigest aru, et fännirühmitused jh ja 5sektor saavad bronnida ainult B5-B8?
                      see on siis u 900 iste kohta? Kuskil oli juttu, et sai osta 1+2 piletit inimese kohta. Nii tulekski, et eestis on 300 fänni ja 600 muud inimest. Ma nüüd ei tea palju reaalselt fännirühmituste rahvast kokku on aga üle 300 on neid raudselt. Seega juriidiliselt peaks suht JOKK süsteem olema?
                      pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

                      Kommentaar


                        Natuke omapärane jauramine JH inimeste poolt. Kui Eestisse mingi staadion ehitatakse, siis on alati teatud isikutel probleemiks, et vahel on jooksurajad ja kaugushüppekastid jms. Ise istute aga Lillekülas kõige sitematel kohadel, mis on väljakust kõige kaugemal üldse, sest seal vahel on betoonriba.

                        Nüüd tõstetakse teid sõna otseses mõttes väljaku äärde ehk sisuliselt Eesti jalgpallifänni märga unenäkku ja jälle on probleem. Onu Ballack ütles selle kohta, et seal on ju kõige parem väravavahti töödelda.

                        Peale selle, juba ammu võiksite oma sektoriga a'la B2 (keskjoone juures siis) kolida, mis oleks palju mõnusam ja haaraks staadionit hoopis paremini. Aga ju on vaja nii ultrakoopia olla. Olge siis, otse värava taga.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                          PS. Veidi teisest valdkonnast küsimus, et kas EJL ei ole mõelnud koondisemängude puhul ka hooajapileti müümisele? Jah, praegu on meil valikmängude puhul piletipakett. Tore. Mul oli see, valikmängud jätkuvad aga play-offide näol ja mul oli kartus, et võin piletist ilma jääda - õnneks ei jäänud.
                          See on võrdlemisi normaalne idee, kui natuke ehk muuta. Et valikmängude arv on kindel, on neid lihtne ette osta. Küll aga võiks need ostud olla nimelised ehk sellesama nimekirja järgi, mis pakettide ostust vormub, müüakse hiljem eelisjärjekorras sisuliselt kõike (olgu see sõpruskohtumine Inglismaaga või play-off, võib-olla ka soodukaga).
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            See on võrdlemisi normaalne idee, kui natuke ehk muuta. Et valikmängude arv on kindel, on neid lihtne ette osta. Küll aga võiks need ostud olla nimelised ehk sellesama nimekirja järgi, mis pakettide ostust vormub, müüakse hiljem eelisjärjekorras sisuliselt kõike (olgu see sõpruskohtumine Inglismaaga või play-off, võib-olla ka soodukaga).
                            Väga hea idee! 5+.
                            Kahjuks ei ole vist foorumis väljakäidud ideedest asula tänaval eriti hoolitud...
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marcello Vaata postitust
                              Väga hea idee! 5+.
                              Kahjuks ei ole vist foorumis väljakäidud ideedest asula tänaval eriti hoolitud...
                              Selleks oleks vaja kõigest tsentraliseerida piletimüük EJL-i (ehk tekitada "piletikassa" statkale) ning võtta kasutusele äkki ka nö soovijate nimekiri mõeldes ka nende peale, kes paiknevad väljaspool pealinna. Siis saaks ka piletite ostmine olla nimeline ning kindlasti saaks ka spekulandid piki pükse

                              Aga jah .. kes teab, millal veel nii tähtis mäng meie pinnal peetakse .. äkki tõesti 2024, EM-l?

                              Kommentaar


                                Miks on viimasest ML voorust EJLi lehel ainult üks kokkuvõte? Kas klubid ei tee neid enam? Kas nõuet pole? Kui on, siis kuidas karistatakse neid, kes sellele sülgavad? Või kallistatakse ja tänatakse ja kasvatatakse jms võtmesõnad?
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X