320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Tšarteriga olla kuuldavasti sedapuhku, koju jäänud fännide eest varjates, jälle Türgit tehtud.
    Valgusta mind lolli ka?

    Kommentaar


      Algselt postitas kesa Vaata postitust
      9. ja kõige ägedam, mis näitab, et oleme kas teadmatuses või lihtsalt ajast maas. Kui Arenal näidati viimastes mängudes suurelt ekraanil mängu, välditi kordusi, siis Avival jälle vastupidi, igast väravast ja huvitavamast situatsioonist näidati just KORDUSI, kogu mängu ennast mitte.
      Minu teada peaks staadionil videokorduste näitamine keelatud olema. Või on kellelgi täpsemad andmed?

      Kommentaar


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        9. ja kõige ägedam, mis näitab, et oleme kas teadmatuses või lihtsalt ajast maas. Kui Arenal näidati viimastes mängudes suurelt ekraanil mängu, välditi kordusi, siis Avival jälle vastupidi, igast väravast ja huvitavamast situatsioonist näidati just KORDUSI, kogu mängu ennast mitte.
        Kas ei ole mitte nii, et tegelikult ei tohiks kordusi staadionil üldse näidata, et ära hoida mängijate ja kohtunike vahelisi lahkhelisid või halvema stsenaariumi juhul ka fännide sekkumist mängu, mis võib tipneda muuhulgas ja tollesama pitch-invasioniga? Lihtsalt oletame, et mängija teeb Henry'd, kohtunik loeb värava ära ja ülekandega tegelev režissöörionu laseb pildi kenasti mitmekümnetuhandepealisele publikule ülevaatamiseks. Kena karneval võib sellest ju lõpuks välja kujuneda, ei?
        Kohe meenub üks intsident viimasest MM-ist.
        Last edited by szandor; 18.11.11, 09:53. Põhjus: Mikusiku jõudis ette :)

        Kommentaar


          Huvitav, et tsarteriga-türgi-tegemisest olen kuulukaid nüüd juba mitmelt poolt kuulnud, aga pikemalt rääkida sellest eriti keegi ei taha. Eeldatavasti on see BS, aga kui mitte, siis orsonwells.gif.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            kuulsin samuti, et tehti türgit. allika usaldatavusest mulle piisab. EJL (y)

            Kommentaar


              Äkki keegi teeb kiire ülevaate mis see türgi tegemine on? Pole nagu kursis sellega.

              Kommentaar


                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                Äkki keegi teeb kiire ülevaate mis see türgi tegemine on? Pole nagu kursis sellega.
                Suvel kui Türgi- Eesti tsarterit täis ei müüdud, siis pakuti teatud ringile võimalust 50 euriga Türki lennata.
                Huvitav mis see Iirimaa hind siis nüüd lõpus oli?
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Suvel kui Türgi- Eesti tsarterit täis ei müüdud, siis pakuti teatud ringile võimalust 50 euriga Türki lennata.
                  Huvitav mis see Iirimaa hind siis nüüd lõpus oli?
                  viimase hetke pakkumiste hinnaks on EJL fikseeritud summa kuulsin ,et sama 50EUR.
                  Samas hyttynen ostis endale charteriga tagasi pileti Dublinist kuna charteris oli mingi 20 vaba kohta olnud siis see tal õnnestus.Läbirääkimiste tulemusena sai mingi 130EUR-ga tagasi.Kuna ta ryani pileti ostis veidi valesti siis läkski charteriga.Hind umbkaudne kuna päris 100% ei mäleta mis see summa oli(smithwicks segas pisidetaile talletamise:P)
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Isegi 50 euriga ei suudeta Iiri tsarterit täis müüa? Kes seal EJLis turundusega tegeleb?
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Nad ei saanud ju 50 eurost reisi välja reklaamida, see oleks endale koti pähe tömbamine. Mitte, et nad ei oleks seda ämbrit kolistanud reklaamimatagi. Äkki EJL töesti lootis, et see reisi imeodav väljamüümine jääb nö saladuseks. Hästi loodetud muidugi.

                      Kommentaar


                        ärge nüüd maha lööge, kuid kas EJL ei või küsida seda hinda, mis nad ise tahavad? ja kui kohti üle, siis anda selle hinnaga mis tahavd neile inimestele, kes on neid kas aja jooksul kuidagi aidanud või on koostööpartner või on oluline inimene, kes tulevikus võib kasulikuks lüliks osutuda?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                          ärge nüüd maha lööge, kuid kas EJL ei või küsida seda hinda, mis nad ise tahavad? ja kui kohti üle, siis anda selle hinnaga mis tahavd neile inimestele, kes on neid kas aja jooksul kuidagi aidanud või on koostööpartner või on oluline inimene, kes tulevikus võib kasulikuks lüliks osutuda?
                          Muidugi võib, nagu ka võib jagada 0 intressiga laene, ise samal ajal kohtunikele ulmesummasid võlgu olles.
                          Edit: nägin Dublinis mängul ühte vene rahvusest härrat kes veab ühte esiliiga klubi. Varem pole ta mulle koondise mängudel silma jäänud. Tõenäoliselt reisis ka tema Iirimaale 50 euriga. Milliseks kasulikuks lüliks siis tema osutuda võib? Luba ma arvan- selleks lüliks kes järgmistel EJLi juhatuse valimistel hääletab teatud vendade poolt.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Jalkaliidul on kindlasti olemas kontaktandmetega list fännidest, kes on ennegi välisreisidel käinud.
                            Vabad kohad oleks võinud neile välja pakkuda. Kui 50 euroga reisisoovijaid rohkem kui vabu kohti, siis aus ja läbipaistev loos.
                            Isiklikult poleks kade, vastupidi, vägagi rõõmus, kui tühjad kohad charteril oleks täidetud fännidega, kellel oli majanduslikult keeruline täishinnaga charteriga või omal käel kohale lennata.
                            Ja nii ka tulevikus kui charterit ei õnnestu välja müüa.

                            Kommentaar


                              meil on turumajandus. kunagi ei või sa teada, kas 50 EURi piletit ootama jäädes üldse kaasa saad.

                              Kommentaar


                                küsimus jalgpalliliidule:
                                kellele see kasulik, või kust pe**est see kuidagi aus või tore on, kui viimase kolme aasta jooksul on aastalõputurniiri iv liiga teise turniiri võitnud kaks korda selline meeskond nagu augur, lisaks siis üks kord teine koht. miks? ja kellele see hea on?
                                turniiri tühjade kohtade täitmise pläma paluks enam mitte ajada, nüüd on olemas rahvaliiga kust oleks võimalik iv liiga teisele turniirile probleemideta osalejaid kutsuda. masendav lollus lihtsalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X