320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis värk sellega on, et soovides MM-valikmängude piletipaketti osta, saab B-tasandil ainult nurkadesse pileti soetada? Mis kasu on mul varakult piletipaketi soetamisest, kui ma ei saa häid kohtasid enda jaoks soola panna? Ja nurgad on ka üsna hübriidsed variandid otsa- ja küljetribüünist, kuid ei ole õieti ei üks ega teine...

    E: Aa ja eelbroneeritud 1700 kohta kohe kindlasti ei võta tervet otsa ja kahte külge enda alla...
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Mul selliseid probleeme ei esine.

      Kommentaar


        Piletilevi annab jah kohad millega lepiks vaid ehk playoff mängudeks..

        Kommentaar


          nii puht huvist vaatasin ka siis Piletilevist seda teie probleemi, mul laseb igastahes igalepoole piletit valida.

          E: kui nüüd hästi vaadata siis laseb B pileteid jah ainult nurka praegu, C omasi annab kõikjale

          Kommentaar


            Mul on küll piletid olemas, aga ka minul on sama probleem, et ei lase pileteid praktiliselt kuhugi valida.
            Algselt postitas alehis
            "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
            Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

            Kommentaar


              Selle jaoks fänniorganisatsioonid ongi, et fännid vinguda ei saaks, et piletit ei saa või õigesse kohta piletit ei saa.

              Kui ilma jääb piletist või õigesse kohta piletit ei saa siis on see inimese puhtalt enda laiskuse süü. Kõik võimalused on olemas.

              Kes toob põhjenduseks, et põhimõtteliselt kuhugi organisatsiooni ei hakka kuuluma siis on see samuti tema enda probleem.

              Kommentaar


                Praegu on küsimus selles, et miks ei paisatud kõiki vabu kohtasid müüki... Ja kuna soovitakse ju, et inimesed piletipakette ostaksid, siis miks võetakse neilt võimalus osta pilet normaalsesse kohta?
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Kujutage nüüd ette olukorda, kus näiteks Solaris paneks müüki viie kinopileti paketi. Ainukene häda on see, et pileteid saab osta ainult esimesse ja teise ritta. Ajuvaba? Ostaksite?

                  Kuna jalkaliit eelistab hilisemaid ostjaid paketiostjatele siis ei ole mingit sügavat põhjust tavainimesel üldse paketti osta. Milleks soetada pilet kusagile kaugele rõdule või nurka, kui saad nädal ennem mängu osta B tasandile ja keskele? Priviligeeritumad, kes said eelisjärjekorras magusaid kohti broneerida, neil oli ostul rohkem jumet.

                  Playoff kohtumine külvas hirmu, et koondise mängu piletid on mingi õudselt defka värk ja kui kiiresti ei reageeri siis jääd ilma. See on ka ilmselt üks põhjus miks seekord pakette seekord rohkem müüdud on. Läksin eelmine kuu ka ise selle paanikaga kaasa ja jooksin hommikul kell 8 Balti Turniiri pileteid ostma. Mis tegelikult sai mäletavad ilmselt kõik. Põhitribüünid Soome mängule müüdi alles nädal ennem mängu maha.

                  Suure tõenäosusega on vabalt võimalik kõikidele mängudele üksikpileteid osta. Pole ükski vastane selline mis peaks staadioni viie minutiga tühjaks müüma. Lisaks veel risk, et sul ei pruugi võimalik olla igale mängule minna.

                  Asi näeb välja nagu järjekordne kommertsosakonna ämber. Kui korrigeerivad end, siis soetan paketi. Kui mitte, siis ei juhtu sellest muud, kui tribüünid ebapopulaarsematel mängudel on tühjemad. Kui see on eesmärk, siis laske minna Vara ja co!

                  Algselt postitas ballack Vaata postitust
                  Selle jaoks fänniorganisatsioonid ongi, et fännid vinguda ei saaks, et piletit ei saa või õigesse kohta piletit ei saa.

                  Kui ilma jääb piletist või õigesse kohta piletit ei saa siis on see inimese puhtalt enda laiskuse süü. Kõik võimalused on olemas.

                  Kes toob põhjenduseks, et põhimõtteliselt kuhugi organisatsiooni ei hakka kuuluma siis on see samuti tema enda probleem.
                  Sa ei saanud päriselt poindist aru. See, et fänniorganisatsioonidele pileteid eelisjärjekorras eraldataks on täiesti elementaarne. Kui selle kõrval oleks veel töötav boonussüsteem, mida ma Balti Turniiri teemas põhjalikult ja suure pasarahe saatel kirjeldasin, oleks veel ideaalsem. Kuid eesmärk ei ole mitte ainult organisatsioone toetada, vaid ka tribüünid täis müüa. Selleks tuleks ka neile inimestele normaalseid diile pakkuda kes kusagile ei kuulu. Ja usu mind, nad moodustavad staadionil enamuse. Suure tõenäosusega jäävad need proportsioonid selliseks ka tulevikus. Nii on lihtsalt mõtekas. Küsi koja käest, kas ta tahaks haigla 6000 liiklmeliseks kasvatada ja kõikide staadionil olevate joobarite eest vastutada? Ma võin tema eest ise vastata. See on kindel EI!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ballack Vaata postitust
                    Selle jaoks fänniorganisatsioonid ongi, et fännid vinguda ei saaks, et piletit ei saa või õigesse kohta piletit ei saa.

                    Kui ilma jääb piletist või õigesse kohta piletit ei saa siis on see inimese puhtalt enda laiskuse süü. Kõik võimalused on olemas.

                    Kes toob põhjenduseks, et põhimõtteliselt kuhugi organisatsiooni ei hakka kuuluma siis on see samuti tema enda probleem.
                    Aga... miks ma pean paremate piletite saamiseks end mingi kolmanda osapoolega siduma? Jalgpalliliit võiks ju ise luua mingi fänniregistri, kuhu ma saan ennast ära registreerida ja mis arvestab, kui tihti ma mängudel käin (sh kõige tähtsamal kohal võõrsilmängud - null seni minul, kui kedagi huvitab). Ning vastavalt sellele, kui tihedalt ma koondist toetan, saan ma privileege.
                    Last edited by Tanel; 20.06.12, 21:52.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                      Aga... miks ma pean paremate piletite saamiseks end mingi kolmanda osapoolega siduma?
                      Welcome to real world.

                      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                      Jalgpalliliit võiks ju ise luua mingi fänniregistri, kuhu ma saan ennast ära registreerida ja mis arvestab, kui tihti ma mängudel käin (sh kõige tähtsamal kohal võõrsilmängud - null seni minul, kui kedagi huvitab). Ning vastavalt sellele, kui tihedalt ma koondist toetan, saan ma privileege.
                      EJL on nii väike, et pole kellelgi aega sellise mahuka asjaga tegeleda...võtab sitaks aega. Kümneid inimesi ei saa ka tööle võtta juurde (arvestades mis kõiki teenuseid fännid ei taha veel juurde)...kõik tahavad palka saada ja siis hakatakse vinguma (nagu praegu ei tehtaks), et miks staadionide arendus nii aeglane on...dengi nada. Suuremate riikide liidud võivad endale seda luksust lubada mitte väikeriigid. Kuidas sa üldse kontrollid kes välismängul käib? Paned jälle mingid eraldi inimesed passe kontrollima (jälle lisakulud) kes staadionile lähevad ja pannakse siis kirja nimed staadionil (oh õudust, turvakontroll, piletikontroll ja veel tuleb juurde nime kirja panek)? Muidu ühe mängu võtad enda nimele ja teine kord kui uuesti lähed ütled, et sõber läheb (kuigi tegelikult lähed hoopis sina) ja sõbral ka jälle pluss punkt olemas...mõtetu (kui neid eraldi nimede kirja panejaid ei oleks sissepääsus).

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                        Sa ei saanud päriselt poindist aru.
                        Lugesin jah liiga kiirelt. Ei teadnud, et otsatribüün ei ole välja müüdud.

                        Aga üks point mis võib-olla äkki on see, et tahetakse, et fänne oleks ka mujal tribüünidel mitte ainult otsatribüünil...et küljetribüünid ka "kaasa tõmmata"?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ballack Vaata postitust
                          Aga üks point mis võib-olla äkki on see, et tahetakse, et fänne oleks ka mujal tribüünidel mitte ainult otsatribüünil...et küljetribüünid ka "kaasa tõmmata"?
                          Sellise põhimõttega kusjuures isiklikult otsatribüünile piletitormi ei jooksegi. Tore on olla mõne küljesektori kõige valjem ning sinisem isend.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ballack Vaata postitust
                            Welcome to real world.



                            EJL on nii väike, et pole kellelgi aega sellise mahuka asjaga tegeleda...võtab sitaks aega. Kümneid inimesi ei saa ka tööle võtta juurde (arvestades mis kõiki teenuseid fännid ei taha veel juurde)...kõik tahavad palka saada ja siis hakatakse vinguma (nagu praegu ei tehtaks), et miks staadionide arendus nii aeglane on...dengi nada. Suuremate riikide liidud võivad endale seda luksust lubada mitte väikeriigid. Kuidas sa üldse kontrollid kes välismängul käib? Paned jälle mingid eraldi inimesed passe kontrollima (jälle lisakulud) kes staadionile lähevad ja pannakse siis kirja nimed staadionil (oh õudust, turvakontroll, piletikontroll ja veel tuleb juurde nime kirja panek)? Muidu ühe mängu võtad enda nimele ja teine kord kui uuesti lähed ütled, et sõber läheb (kuigi tegelikult lähed hoopis sina) ja sõbral ka jälle pluss punkt olemas...mõtetu (kui neid eraldi nimede kirja panejaid ei oleks sissepääsus).
                            Välismängudele ostetakse ju piletid läbi jalgpalliliidu või olen ma millestki väga valesti aru saanud? Ei tundugi nii väga vajalik, et nägu klapib, kui üks nimi stabiilselt liidu tegevust toetab (muidugi tuleb sellistel juhtudel välistada mingit suuremat edasimüügi skeemi sellega, et müüakse mingi 1+1/1+2 piletit sõltuvalt mängust). Ja selle kaudu siis müüa ka kodumängudele piletid (kui ostad läbi EJL-i siis saad kuskile linnukese kirja; kui hangid mustalt või mujalt, siis ei saa)

                            Mulle tundub see pigem ühekordse mahukama tegevusena - süsteemi loomine. Võib ju ka mingit väikest summat igalt inimeselt küsida, mis aitaks seda süsteemi pluss inimest, kes sellega tegeleb ülal pidada.

                            Muidugi ma võiks liituda JPH-ga ning mul pole nende vastu mitte kui midagi, aga see liikmeks saamise protsess tundub lihtsalt ebameeldivana.

                            Küljesektoriga on muidugi see lahe asi, et ma võin sinna pileti osta, aga lõbu saab läbi, kui Meeskond tuleb ja sunnib mind istuma, sest tagapingis olevad lapsed ja lihtsalt mängu vaatama tulnud inimesed tahavad ka mängu näha (millega peab loomulikult arvestama).

                            Üks võimalus oleks tegelikult "fännisektorit" taeva poole arendada (st C6, C7).
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                              Välismängudele ostetakse ju piletid läbi jalgpalliliidu või olen ma millestki väga valesti aru saanud?
                              Ei ole valesti aru saanud.

                              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                              Ei tundugi nii väga vajalik, et nägu klapib
                              Siis pole ka sellel "boonussüteemil" mõtet. Hakatakse lihtsalt teiste nimesid ütlema kui endal mingid plusspunktid kirjas on, et sõber ka boonuseid saaks.

                              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                              müüakse mingi 1+1/1+2 piletit sõltuvalt mängust
                              See süsteem praegu Jalgpallihaiglas toimubki.

                              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                              kui ostad läbi EJL-i siis saad kuskile linnukese kirja; kui hangid mustalt või mujalt, siis ei saa)

                              Mulle tundub see pigem ühekordse mahukama tegevusena - süsteemi loomine. Võib ju ka mingit väikest summat igalt inimeselt küsida, mis aitaks seda süsteemi pluss inimest, kes sellega tegeleb ülal pidada.
                              Kujutad sa ette KUI suur töö see on kui EJL peaks eraldi kirja panema iga inimese, et seda "boonussüsteemi" käigus hoida? EJL'is on niigi inimestel palju tööd ja et seda teha peab uue inimese palkama...vaata kes e-maili on saatnud ja lisa andmebaasi ja kontrolli kas ülekanne on tehtud jne ja seda sadade inimestega ja mõnel mängul veel paar tuhat inimest...korralda mõni üritus kuhu tuleb sadu inimesi (sel juhul kui kõik tahavad registreerimist, pangaülekandeid jne) ja vaata palju see aega võtab ära. Jalgpallihaigla on väga palju EJL'il aega kokku hoidnud praeguse süsteemiga.

                              Milleks väike summa juurde maksta piletile (kui sain õigesti aru)? Fännidele, kes on organiseerunud tuleb just odavam piletihind panna kompenseerimaks nende aktiivsus ja see ongi just fännidele boonuseks ju, et saavad odavamalt pileti ja sinna kuhu tahavad ehk siis fännitribkale.

                              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                              Muidugi ma võiks liituda JPH-ga ning mul pole nende vastu mitte kui midagi, aga see liikmeks saamise protsess tundub lihtsalt ebameeldivana.
                              See on puhas laiskus. Elu ongi see, et pead ise kõik ära tegema mitte keegi ei tee sulle ette-taha kõik ära...kui sa just Abramovich ei ole kes mängule tahab minna...aga tal pohui palju see piletihind on ja saab niikuinii VIP'i.

                              Inimesed tahavad palju asju aga nii, et ise mitte midagi tegema ei peaks...eks see inimloomus on. Selleks ka autod loodud on, et jalgsi ei peaks kõndima

                              Kommentaar


                                täna reaalaega polei või?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X