320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas optiums Vaata postitust
    täna reaalaega polei või?
    Äkki täpsustad mis reaalaeg? Ei saa absoluutselt aru.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tanel Vaata postitust

      Muidugi ma võiks liituda JPH-ga ning mul pole nende vastu mitte kui midagi, aga see liikmeks saamise protsess tundub lihtsalt ebameeldivana.
      mis seal siis nii jubedat on ?

      Kommentaar


        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
        mis seal siis nii jubedat on ?
        Kõigepealt too pildiga avaldus vaja postiga saata (mis tähendab, et on vaja ümbrik jms osta, sest muidu ei kasuta); seejärel oodata 2 nädalat, et siis telefoni kõne teha pluss seejärel veel liikmekaardile järgi minna kuskile.

        Ei ole jube, aga võiks mugavam olla.
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas ballack Vaata postitust
          See on puhas laiskus.


          101010

          Kommentaar


            Olgem ausad, asja saaks ikka palju tänapäevasemalt teha. Laiskus või mitte, aga JH peaks ise leidma potentsiaalsed liikmed üles, mitte vastupidi.

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Olgem ausad, asja saaks ikka palju tänapäevasemalt teha. Laiskus või mitte, aga JH peaks ise leidma potentsiaalsed liikmed üles, mitte vastupidi.
              Jalgpallihaigla asi ei ole inimesi vägisi sisse tuua (ei olnud seda ei minevikus ega ole seda ka praegu). Ei ole mõtet lisada liikmeks lihtsalt inimesi, kes võib-olla korra-kaks elus mängudele võivad sattuda.

              Võime tänavapeal ringi jalutada ja küsida iga ettejuhtuva inimese käest, et kas jalgpall meeldib või mitte ja kui meeldib siis anda ankeet, et täitke ära saate Jalgpallihaigla liikmeks...tulemus - surnud organisatsioon. Statistiliselt on jah oi kui hea vaadata eksju...aga tulemust on vaja.

              Ükski sponsor ei vaataks sellist organisatsiooni tõsiselt kus kirjas on pool Eestit aga kedagi ei huvita mis seal toimub ja enamikel üldse meelest läheb, et sinna kuulub.

              Kommentaar


                Ma siinkohal vaidleks ikka vastu, inimene, kes aktiivselt külastab kohalikku vutifoorumit ning postitab koondisega seotud teemades, on kindlasti inimene, keda JH vajaks. Eriti kui inimene on öelnud, et ta elaks heameelega aktiivselt kaasa ning kui sama on teinud mitu reaalset huvilist, siis on see kahtlemata organisatsioonile suur kaotus. Keegi ei eeldagi, et JH peaks igat suvalohvi tänaval enda liikmeks värbama, aga praegune olukordki, kus on loodud, et liige saab võtta sektorisse kaasa nsm inimesi, on loonud olukorra, kus pool (pakun puusalt) sektorit eelistab mängu vaatamit, mitte oma koondise toetamist.

                Ehk koondise mastaabis ei ole see nii selgelt arusaadav, aga ma usun, et sa klubifännina peaksid ju teadma, et fännirühmitus peab ise väga palju tööd tegema, et uusi inimesi sektorisse aktiivselt kaasa elama saada. Ja kahtlemata tuleb kogu tegevus teha sihtrühma jaoks võimalikult mugavaks, sest meie sihtrühm on kahjuks väga väike ja ei saa endale lubada, et häälekad fännid trotsi või ebamugavuse pärast ei liitu.

                Kommentaar


                  kui inimene ei suuda teha kahte passipilti ja osta üks ümbrik, siis on ta lihtsalt laisk ja ilmselt ei tahagi niiväga liituda

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Ma siinkohal vaidleks ikka vastu, inimene, kes aktiivselt külastab kohalikku vutifoorumit ning postitab koondisega seotud teemades, on kindlasti inimene, keda JH vajaks. Eriti kui inimene on öelnud, et ta elaks heameelega aktiivselt kaasa ning kui sama on teinud mitu reaalset huvilist, siis on see kahtlemata organisatsioonile suur kaotus.
                    Kas ma toon kuld- või hõbekandikul ankeedi ja viin mersu või bemmiga pildistama?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack Vaata postitust
                      Kas ma toon kuld- või hõbekandikul ankeedi ja viin mersu või bemmiga pildistama?
                      Miks nii radikaalselt? Mind isiklikult ei huvita, kas ja kuidas liikmeks astumine toimub, aga julgen väita, et JH pole nii vägev organisatsioon, et kõik soovijad ise peaksid tormi jooksma, et liituda saaksid. Ehk on asi minus ja pole üldse kursis, aga ma ei ole näinud viimaste aastate jooksul JH arengus mingit edasiminekut, miks mitte teha veidi muutusi? Aga ausaltöeldes, kui te liikmed arvate, et nii on hea, las siis olla.

                      Laiskuse kohapealt tooks paralleeli koduse liigaga, kus võime rääkida kah, et meil ei ole neid pealtvaatajaid vaja, kes iseseisvalt ei suuda (ilma mingi ürituse, promota vmt) koduuksest välja astuda, et veidi jalgpalli nautida, aga ometi me vajame neid, kasvõi selleks, et mõned korrad aastas tunduks, nagu meie liigaski on mõni jalgpallikohtumine.

                      Kommentaar


                        Kurat...kaubanduskeskustes on ümbrikud müügil...kõnnite neist alati mööda kui poodi sisse lähete. Postkast on samuti tavaliselt kaubanduskeskustes olemas. Kui endal printerit ei ole siis saad alati töö juures välja printida või emal-isal seda töö juures lasta teha...koolis saab ka...iga päev käite kohtades kus printida saab. Kaubanduskeskustes pildistajad ka olemas kui kodus hetkel olemas pole mõnda pilti...teed pildi ja küll tulevikus millalgi vaja läheb pilti ja oi näeeed pilt täitsa olemas ja ei peagi spetsiaalselt minema pildistama (JH'ga liitumiseks ei pea spetsiaalselt poodi minema...sellega aega küll). EI OLE RASKE JU! Satute kord kuus kaubanduskeskusesse (kes linnast pärit ei ole) ja hüppate paar meetrit tavatrajektoorist kõrvale.

                        Kurat...tänapäeva noored on ikka selle va tehnikaga nii mugavaks tehtud, et jube...oleks nõukaaeg vaat siis saaksite aru milline luksus teil olemas on praegu mida te hinnata ei oska.

                        Kui ei ole viitsimist postkasti panna siis no andke Kojamehe kätte mõnel mängul oma ankeet...see ka raske ei ole. Augustikuuni on päris palju aega ja äkki suudate natuke end kokku võtta ja see jube raske töö kätte võtta: prindid välja, täidad paar lahtrit ära, pilt juurde...voilaaaa...no kui printimine raske on siis võite järgmine päev ka ära täita ja pildi kolmandal päeval juurde lisada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Laiskuse kohapealt tooks paralleeli koduse liigaga, kus võime rääkida kah, et meil ei ole neid pealtvaatajaid vaja, kes iseseisvalt ei suuda (ilma mingi ürituse, promota vmt) koduuksest välja astuda.
                          Nagu juba on öeldud - Jalgpallihaigla eesmärk ei ole endale vägisi liikmeid juurde tekitada. Jalgpallihaigla eesmärk on ühendada aktiivsed fännid ja kui oled aktiivne fänn kes mängudel käib siis ka tead mis asi Jalgpallihaigla on ja ei ole sellele mingit telereklaami teha vaja. Kellele surnud fännid kasulikud on kes viimati 5 aastat tagasi mängul käisid? Nagu ma ütlesin - ka sponsorid ei taha toetada organisatsiooni kus vaid paberil inimesed kirjas on...90% surnud inimesed.

                          Ei ole välisjõudude asi nõuda mida üks MTÜ tegema peab, et nõudjal kes väline inimene on mugav oleks olla. Mugav on organisatsiooni sees olevatel inimestel...odavamad piletid, saab alati fännitribüünile koha, ei pea piletilevisse piletisabasse jooksma, oma liikmekaardiga soodustused mitmetes kohtades jne. Organisatsioonivälistel tegelastel ei ole mõtet lõugata mida organisatsioon tegema peaks kuna see pole nende kuradite asi. Samahästi võiksite karjuda Eesti Energia ees, et laske elektri hind 20% alla.

                          Kui tahad neid boonuseid siis liitud. Kui ei viitsi liituda siis oma probleem (sina ise jääd boonustest ilma ja oled "kannataja" mitte mina ega keegi teine Jalgpallihaiglast). Hõbekandikul ei hakka keegi midagi ette tooma. Punkt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                            Mis värk sellega on, et soovides MM-valikmängude piletipaketti osta, saab B-tasandil ainult nurkadesse pileti soetada? Mis kasu on mul varakult piletipaketi soetamisest, kui ma ei saa häid kohtasid enda jaoks soola panna? Ja nurgad on ka üsna hübriidsed variandid otsa- ja küljetribüünist, kuid ei ole õieti ei üks ega teine...

                            E: Aa ja eelbroneeritud 1700 kohta kohe kindlasti ei võta tervet otsa ja kahte külge enda alla...
                            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                            Praegu on küsimus selles, et miks ei paisatud kõiki vabu kohtasid müüki... Ja kuna soovitakse ju, et inimesed piletipakette ostaksid, siis miks võetakse neilt võimalus osta pilet normaalsesse kohta?
                            Ootaks siiski mõnelt teadjamalt mehelt nendele küsimustele vastust.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Igati mõistlik on igasugused küsimused saata aadressile efa@jalgpall.ee, kust need suunatakse teadjamatele inimestele. Foorumist võib, aga ei pruugi vastust saada.
                              www.jalgpall.ee
                              http://www.last.fm/user/lennartk

                              Kommentaar


                                Tavaliselt lähen Ballackiga rõõmsalt foorumis kisklema, aga see Taneli postitus on küll kuld. Kui tegu pole irooniaga. "Mul on raske ümbrikut otsida". Naljakas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X