320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    rofl-kopter jms.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
      ejl'i majakunstniku šedööver:

      hea töö!
      Ma ei tea, kes on see hea haldjas, kes on toonud EJLi häid graafilise esitluse ideid ja kainet mõistust, aga need plussmärgilised arengud (EJL ML videote YouTube'i intro, uue valiksarja manasõnadega videoreklaam, etnofondi kasutamine särkidel jne) on langenud ajaliselt kokku Toomas Vara EJL-i tulekuga.

      Igal juhul õige jutt - viimasel ajal näidatud (uue) tipptaseme kõrval hakkavad need majakunstniku käeharjutused, krobedalt kokku lõigatud ML väravate ülevaated ja muu selline lohisev ja poolamatöörlik üha rohkem silma.

      Kommentaar


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Kiiduväärt!

        Spetsiaalselt Eesti - Rumeenia mänguks paigaldatavalt suurelt videoekraanilt näeb mängu eel erinevaid klippe ja kohtumise ajal videopilti koos FIFA poolt lubatud kordustega .

        http://www.jalgpall.ee/news.php?st=s...s&news_id=4213
        FIFA lubatud tähendab vist, et näidatakse korduses huvitavaid olukordi/võimalusi, aga tehtud vigade olukordi staadionil ei korrata

        Kommentaar


          Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
          kui koondise vormide uue fondi ja terevisioonis näidatud meeskonna presentatisooniga tabati kindlalt kümnesse, siis koduse liiga puhul arvas keegi ejl'i töötaja endal piisavalt graafikuannet olema ning otsustas paindi abil ümberkujundada esiliiga logo, mis paar aastat tagasi professionaalide poolt tehtud sai.

          esialgne logo:


          ejl'i majakunstniku šedööver:


          hea töö!
          Mina selle logoga hakkama sain. Peamine põhjus oli ärgitada kunstnikke kiiremale tööle õige, ehk siis ametliku logo loomisel. Muidu ju kellegi kiiret pole. Tüütas justkui ära Esiliiga eelvaadetele ja reaalaja uudisele pidevalt mingi palli pilti panna. Samas neid õigeid Esiliiga mängude pilte on raske üldse leida ja polegi korrektne panna terve vooru mängudele mingi kahe klubi mängu pilti. Siis hakkab jälle keegi protestima, kui seal Flora fuubel peal on jne. hädad.

          Mis sellesse punasesse logosse puutub, siis arvasin, et see on ka kellegi omalooming ja tema suurus ei sobinud EJL-i kodukal kasutamiseks.

          See uus libalogo, mis nüüd prügikasti rändab, on siiski Meistriliiga logost "toodetud".

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Mis sellesse punasesse logosse puutub, siis arvasin, et see on ka kellegi omalooming ja tema suurus ei sobinud EJL-i kodukal kasutamiseks.
            müstika...

            kas tahad saadan sulle logobooki, kus näidatud kuidas logosid võib ja peab kasutama? või arvad, et reklaamifirmad selliseid asju niisama teevad? ja vajalikke suurusi saab alati väga lihtsalt teha...

            Kommentaar


              Mis sa Urmar lased nüüd iga nädal omale vähemalt korra saapasse või? Lõbus igatahes.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                Mis sa Urmar lased nüüd iga nädal omale vähemalt korra saapasse või? Lõbus igatahes.
                Mis see eelmine kord oligi?

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Mis see eelmine kord oligi?
                  eelmine nädal ma pakuks....

                  Kommentaar


                    Kui siin vihjatakse sellele Lootuse loole, siis seal mina küll milleski süüdi ei olnud. Kas tahate väita, et asjaolude selgitamine teeb minust süüdlase? Sellega ma ei nõustu kohe kuidagi.

                    Kommentaar


                      ei mina ei väida midagi.

                      Kommentaar


                        urmar, sarnaste motiividega logod loodi ka u17 ja u19 eliitliigadele, mis jalgpall.ee lehel üleval (täiesti kohutava resolutsiooniga muidugi). neid sa omaloominguks ei pidanud?





                        arusaamatu on aga minu jaoks see, et kui kunagi pandi mingi raha nende logode väljatöötamise nimel magama, siis miks neid korralikult ei kasutata? isegi oma maja töötajad ei tea neist midagi ja peavad tegelema omaloominguga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                          urmar, sarnaste motiividega logod loodi ka u17 ja u19 eliitliigadele, mis jalgpall.ee lehel üleval (täiesti kohutava resolutsiooniga muidugi). neid sa omaloominguks ei pidanud?





                          arusaamatu on aga minu jaoks see, et kui kunagi pandi mingi raha nende logode väljatöötamise nimel magama, siis miks neid korralikult ei kasutata? isegi oma maja töötajad ei tea neist midagi ja peavad tegelema omaloominguga.
                          Eliitliigade omad saadeti ametlikult, olid jah suht kehva resolutsiooniga, aga seda Esiliiga oma nägin ma kuskil netilehel vaid alles eelmisel aastal, kuna ta EJLi lehele ei sobinud, arvasin, et kellegi omalooming.

                          Kommentaar


                            Vaadake Eesti mängijate nimede õigekiri üle järgmiseks korraks - see ekraanil. Kui ma ei eksi, siis üks keskkaitsjatest sai vähe uue nimekuju.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Vaadake Eesti mängijate nimede õigekiri üle järgmiseks korraks - see ekraanil. Kui ma ei eksi, siis üks keskkaitsjatest sai vähe uue nimekuju.
                              Link jäi puudu!

                              Kommentaar


                                Igor Marosov on meil nüüd jah uus kaitsetäht.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X