320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Premium liiga reaalaja uudistega jooksis alates reedest kaasa teade, et Tammeka ja Levadia mäng on edasi lükatud hilisemale ajale, seega teadmatuse taha on võimalik vaid kunstlikult pugeda.
    Urmar, ei tahaks seda teemat üles enam tõmmata, aga kui sa süveneksid, siis pahandus tuligi sellest, et teave (või kui peenemalt öelda - teave ühe üsna tõenäolise asja realiseerumisest uutel tingimustel) jõudis minuni neljapäeva hilisõhtul. See teave oleks võinud/saanud jõuda õigesse kohta juba teisipäeval või kolmapäeval, ent jõudis neljapäeva hilisõhtul.

    Mis kasu on reedest, kui me kleepisime kolmapäeval linna plakatid ja kutsusime 1500 inimest mängule jne?

    Kommentaar


      Seda infot omas siiski vist vaid Levadia, sest ejl kuulis sellest alles staadionil mängu lõpus, kui sai selgeks Levadia edasipääs. Minul on selliseid andmeid, et alles siis saadi teada euromängu muutus.

      Kommentaar


        Palju õnne, urmar. Tüüpiline EJLi suhtumine - "meie pole kunagi milleski süüdi"! UEFA ei suhtle kunagi otse klubidega, alati saab esimesena info jalkaliit, nii et nüüd hakata Levadiat süüdistama (ka Tammeka tegeles osaliselt sama asjaga) on ikka eriti kummaline. Muidugi võinuks ka Levadia Tammekaga suhelda kui neil info käes oli, aga kas mitte Eesti meistriliigat (ja seega ka kalendrit) ei korralda siiski mitte EJL?

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok


          Ja ei ühtegi sõna, mis sorti uudiseid nad levitavad. On keegi sellega liitunud? Sry, kui see on vana asi, ma alles nüüd nägin esimest korda bännerit.

          E:
          Viimatine: https://jalgpall.sendsmaily.net/brow...IbUnhtKnvKg,,/

          Olen ka mingil heal põhjusel kunagi listiga liitunud. Ei ole küll nendesse väga tihedalt süvenenud, kuna üldiselt minu jaoks uut olulist infot seal pole.

          Momendil tundub, et vähemalt telekajastusega mängud on uudiskirjas ilusti välja toodud (va jktammeka.ee live ja ilmselt ka tipikas.tv). Teinekord on seda infot üsna keeruline taga ajada.
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Minu poolt boikott järgmisele Eesti koondise sõprusmängule.

            Hollandi mängu eest on teile papp makstud, istun ja olen vait, järgmise sõprusmängu eest hui te mu käest pappi saate.
            Tsrstand, kuni selline organisatsioon nagu Meeskond fänne nussib, sööge krt SITTA!
            Hülgehallid laulukorraldajad rsk.
            ACAB Meeskond, Eesti Politsei ja kahepalgeline Vutiliit!

            Prse, oma lojaalsemaid fänne ei nussita!

            Kommentaar


              Keegi oli veel sunnitud täna endale piletil märgitud koha asemel uue tühja koha leidma, kuna Jalgpalliliit oli samasse kohta paigutanud lapsed koos juhendajatega? Väga ebameeldiv üllatus igaljuhul.

              Kommentaar


                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                Minu poolt boikott järgmisele Eesti koondise sõprusmängule.

                Hollandi mängu eest on teile papp makstud, istun ja olen vait, järgmise sõprusmängu eest hui te mu käest pappi saate.
                Tsrstand, kuni selline organisatsioon nagu Meeskond fänne nussib, sööge krt SITTA!
                Hülgehallid laulukorraldajad rsk.
                ACAB Meeskond, Eesti Politsei ja kahepalgeline Vutiliit!

                Prse, oma lojaalsemaid fänne ei nussita!
                Mis siis juhtus?

                Kommentaar


                  Fännil, kes on üle 70 korra Eesti koondisele kaasaelanud leiti läbikobamise käigus juhuslikult taskusse jäänud keelatud vididn, Selleasemel, et vidin konfiskeerida, kutsus üliagar Meeskond välja Politsei (kellel on kindlasti tunduvalt tähtsamat teha kui mittemidagi kriminaalset korraldavat vutifänni ahistada). Fänn toimetati Kolde pst-le, lasti koheselt lahti ja lubati omaltpoolt kui ohutu staadionile, staadionle aga teda sisse ei lastud.
                  Meeskond väitis, et staadionile sisenemise keelu taga on Jalkaliit.

                  Hui ma järgmist sõprusmängu külastan, tehke oma absurdseid laulupidusid edasi, mul poogen.
                  Tra, kui Teie padufänn väidab, et vidin taskus oli juhuslikult sinna jäänud ja polnud mõeldud mängul kasutamiseks, siis uskuge teda, fakking ajukääbikud.

                  Krt, oleks veel olnud UEFA maffia poolt korrldatav valikmäng, aga mingil vutilaulupeol sitt kokku keerata. HAIGE!

                  Kommentaar


                    Mis asi see siis oli sul taskus?

                    Kommentaar


                      Mine perse jalgpalliliit, et sa ei lubanud Läti fänne põhjatribüünile.
                      Mine perse jalgpalliliit, et sa lõhkusid oma unisevõitu koorilaulude pikkimisega mängu, kogu emotsionaalse atmosfääri.
                      Mine perse jalgpallihaigla ninamees koos oma gerontidest liikmetega oma igivanade ja tüütult tuimade hõikelaulude repertuaari eest.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas raivar Vaata postitust
                        Mis asi see siis oli sul taskus?
                        Taskus oli tal paarisentimeetrise läbimööduga strobojunn, millega oli plaanis sõpru Lätist oma koduaias tervitada, polnud mingit plaani staadionil kasutada. Juhuslikult ununes taskusse.
                        Ja mul pole kombeks valetada ega hämada, kui nii oli, siis oli.

                        Närvi ajab Meeskonna kohene Politsei kaasamine, mida vittu riigis elame?
                        Mida vittu ülereageerimist teisejärgulisel vutilaulupeol, mitte trahviohtlikus valikmängus?

                        Kommentaar


                          Agaüldsemullefuckingpähe ei mahu, kuidas vi**u-na**ui siia maani pole staadionil ajanäitu ja see skooritabloo kaotab vahepeal üldse pildi eest. T*ra-pu**i, mis kuradi kiviajal me elame... ?!?!?!?!?

                          Kommentaar


                            Jah.
                            Olen taskusse unustanud vana kinopileti. Raha on ka jäänud taskusse. Aga strobojunni pole küll taskusse unustanud. Ja kui ma nii ütlen, siis nii on.
                            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                            Kommentaar


                              vedas et relva taskusse ei unustand

                              Kommentaar


                                Meil ju ongi politseiriik. Eks Meeskond püüab oma üliagarusega kannuseid teenida. Läti mängule aga polnud fännid eriti oodatudki. Mille jaoks neid laululehti jagati? igatahes mitte fännidele ja kaasa laulmiseks. Ühe korra paluti seda paberit ülesse tõsta ja neid oli nii mannetult vähe, et rohkem ei üritatudki. Ma küsisin seda laulude teksti sisenemisel ka, aga neid jagatavat kusagil mujal. Neil olla ainult kooridele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X