Lehekülg 258, kokku 259 EsimeneEsimene ... 158208248254255256257258259 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 141 kuni 5 160, kokku 5163

Algupärane

Uus osa väljas. Ühes pearollis mees, kellest Tarmo Kink kuulnudki pole. Uudislikku kindlasti ka see, et liiga juht ütleb, et poolitamised ei ole välistatud.

Head vaatamist!

Tsitaat Algselt postitas ballack Vaata postitust
    Kahjuks ma ei saa rohkem kommenteerida teatud põhjustel igaks-juhuks.
    Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ja see, et me lepikusse ei situ enam, ma ei tea, et kelle töö see on.

Algupärane

Villota plot twist oli päris hea.

Teen veits kriitikat ka, see tundub nii naljakas, kui trennis tehakse mingeid harjutusi ja 10+ venda seisavad värava taga ja ootavad, et saaks ühe löögi teha. Muidugi seal ainult üksikud kaadrid jne, aga ma ei tea, kas ei saa kuidagi effektiivsemalt?

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Esimene tagasituleku võit käes! Loodame, et see oli rohkem Vapruse tugevus, kui Kalju nõrkus. Sama moodi edasi!

Eesti koondislane Kasutaja Mister avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Miks selline supertalent nagu Virgo Vallik pingil on? Kas on egode clash Ronaldoga ja treener otsustas 2 komeeti väljakule korraga mitte lasta? Paidel pole täna variantigi. Ronaldo jääb kuivale, aga Virgo vahetusest tuleb teeb 2.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mister Vaata postitust
    Miks selline supertalent nagu Virgo Vallik pingil on? Kas on egode clash Ronaldoga ja treener otsustas 2 komeeti väljakule korraga mitte lasta? Paidel pole täna variantigi. Ronaldo jääb kuivale, aga Virgo vahetusest tuleb teeb 2.
    Ronaldosid ei panda pingile!
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Mar 2011

Algupärane

Ja pärast Ronaldo intekat on see veel kummalisem. Mees olevat 3kuu jooksul 5trenni teinud ainult

Algupärane

Järgmine mäng juba reedel ja palju tähtsam vs Narva. Võimalik muidugi, et seal dokumentaalis saab päris põhjuse teada äkki

Asjahuviline Kasutaja antz- avatar
    Liitus foorumiga
    May 2007

Algupärane

Väidetavalt mingisugune vigastus

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Aga, aga... Koroonaga ei pidanud probleeme tulema.

Tsitaat Algselt postitas MNa Vaata postitust
    Pm ei tohiks ju kui just mingi vägev uus tüvi siin möllama ei kuku.

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Ajuhiiglased, taaskord pole muud öelda. Kui mujal maailmas isoleeritakse üks, siis Eestis kõik.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Aga, aga... Koroonaga ei pidanud probleeme tulema.
    Oot oot, hoia nüüd hobuseid, see mu postitus on ju antud juhul täiesti kontekstist välja rebitud. See oli minu vastus sellele, et kas SÜGISEL tuleb uus laine mis hakkab elu taas segi pöörama või ei. Ma pole kuskil öelnud, et Premiumis nüüd korontsijamad minevik on.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas MNa Vaata postitust
    Oot oot, hoia nüüd hobuseid, see mu postitus on ju antud juhul täiesti kontekstist välja rebitud. See oli minu vastus sellele, et kas SÜGISEL tuleb uus laine mis hakkab elu taas segi pöörama või ei. Ma pole kuskil öelnud, et Premiumis nüüd korontsijamad minevik on.
    Pikka ja ääreni täistopitud graafikut mõjutavad koroonaprobleemid ükskõik mis ajal, mitte ainult sügisel.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Pikka ja ääreni täistopitud graafikut mõjutavad koroonaprobleemid ükskõik mis ajal, mitte ainult sügisel.
    Seda muidugi, aga minu post oli ainult selle kohta, et kas sügisel tuleb uus laine või ei. Täiesti üldises mõttes, mitte jalgpalliga seotult üldse.

Algupärane

Teisipäeval uus osa! Siin on tutvustus - https://www.facebook.com/watch/?v=962973737779578

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
    Teisipäeval uus osa! Siin on tutvustus - https://www.facebook.com/watch/?v=962973737779578
    A kus on?

Reservmängija Kasutaja -vandersell- avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2020

Algupärane

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

ma tänan

Meeskonnaliige Kasutaja sibierski avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Idee ja teostusena kõva värk, aga piinlikke kaadreid on 3 episoodi vältel ikka omajagu. Kui meeskonna kapitan ütleb, et jooksis isolatsioonis olles nädalaga 30 km ning saavutas selle pealt hea vormi, siis misasi see on? Seda enam, et Pärnus peab hooaja ettevalmistust tegema kossusaalis tuleks võhmatrenni teha just ropult rohkem (ja kõik võimalused selleks ideaalselt olemas) - mahviga 30 km nädalas isolatsioonis joosta on lapse lalin, mida on üsna piinlik videos välja tuua, kui mingit "kõva" näitajat!
    //

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud