320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elBiD Vaata postitust
    tingimused olid võrdsed. Uued putsad, uued putsad .. kui traha üpole siis küsige Viisitammelt !
    Pole öelnudki, et tingimused ebavõrdsed olnuks. Lihtsalt sellisel platsil ei oleks tohtinud sellise kaaluga mängu pidada. Nii kehvas seisus platsi pole ma varem näinudki.

    Kommentaar


      Nojah, rahu, paanikat pole vaja enne külvata kui pühapäeval ca. 85. mänguminuti paiku.

      1-2 on selline täitsa normaalne võrsilmängu tulemus, võrsilvärav löödud nüüd vaja kodumurul endast kõik anda, mis ei tohiks küll ületamatu ülesanne olla.

      Kommentaar


        Kas te juba aru ei saa? ükskõik milline väljak on pärnu taob ikka pikka. Paide oli lihtsalt parem.

        Kommentaar


          Noh, eks pühapäeval kella 14-ks on selge kumb on parem ja kummal on õigus 2009. a. Meistriliigat mängida. Senikaua on tegemist vaid spekulatsioonidega ...

          Kommentaar


            Lohutuseks, vähemalt Vapruse koduka järgi võitis Pärnu
            Meistriliiga
            20.11.2008 - 13:00
            Paide FC Flora
            1:2
            Pärnu JK Vaprus
            Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

            http://lisaaeg.wordpress.com

            Kommentaar


              Praegu aknast välja vaadates ei usu küll eriti ,et Pärnus saab paremal väljakul mängida ,kui Paides ja ilmselt kujuneb pühapäevane mäng suureks loteriiks. Aga eks näis ,igatahes olen kohal.
              FCF Forever

              Kommentaar


                Vähemalt oli mäng muruväljakul.
                Pärnu postimehes jälle väike üllatus!

                “Paide teine värav oli lausa esimese koopia,” ütles treener Olesk. “Kuigi meie käes oli territoriaalne ülekaal, õnnestus vastastel üks harvadest rünnakutest ja nii see kaotusseis kasvas.”

                Ei mõista sõna harvadest, kus oli Pärnu treener mängu ajal :S
                Paide ründas ja lõi olukordi poole rohkem, kui Pärnu seda suutis...

                Kommentaar


                  naeruväärne
                  sigpic
                  It's all about Football, Football and Nothing else.

                  Kommentaar


                    Tore et Pärnu fännid siin paandunult räägivad, kuidas mehed võitlevad ja tahavad väga Meistriliigasse püsima jääda.

                    Kuuldavasti pidi aga peaaegu pool koosseisu järgmine hooaeg mängima randa ja saali, samas Esiliigas olles saaks seda teha. Ning siis saaks asjad ühendada.

                    Või kavatsetakse Meistriligas terve koosseis Aafrikast tuua?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Või kavatsetakse Meistriligas terve koosseis Aafrikast tuua?
                      No siis tuleb noored tulle lükata ja midagi mujalt toetuseks

                      Kommussaare tulekuga tehakse ilsmelt ka korralik hooajaeelne tsükkel üle mitme aasta kah.

                      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                      Praegu aknast välja vaadates ei usu küll eriti ,et Pärnus saab paremal väljakul mängida ,kui Paides ja ilmselt kujuneb pühapäevane mäng suureks loteriiks. Aga eks näis ,igatahes olen kohal.
                      Pidi jah mingi lumetorm pühspäevaks kohale jõudma. Aga täna bussi istudes oli Tallinnas lumetorm, Pärnus maha astudes aga ilus sajuta talveilm.

                      Kommentaar


                        Kui nüüd aus olla, siis ma absoluutselt ei viitsi mõelda ja pakkuda, mis järgmine aasta saab. Minge küsige Nastjalt või ma ei tea kellelt.
                        Äkki saan ma üldse järgmine aasta valitsejaks ja siis ma teen teile Teeme-Pärnu-üle-nalja-Pärnu-on-nõme'dat.
                        Saab, mis saab põhimõtteliselt.

                        Ahjaa, pühapäeval tuleb suurepärane ilm. Pärnus võib orkaan ka olla, see ei loe. Ilm on ikka ilus.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas VapruseKaru Vaata postitust
                          Kui nüüd aus olla, siis ma absoluutselt ei viitsi mõelda ja pakkuda, mis järgmine aasta saab. Minge küsige Nastjalt või ma ei tea kellelt.
                          Äkki saan ma üldse järgmine aasta valitsejaks ja siis ma teen teile Teeme-Pärnu-üle-nalja-Pärnu-on-nõme'dat.
                          Saab, mis saab põhimõtteliselt.

                          Ahjaa, pühapäeval tuleb suurepärane ilm. Pärnus võib orkaan ka olla, see ei loe. Ilm on ikka ilus.

                          fsdfsdfsdsdfsdfsdf

                          Kommentaar


                            nii pärnakad nädalavahetuseks lubab kõvat tuisku nii et hullemad tingimused kui paides
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Kõik tuuled viivad Paide väravasse ..

                              Kommentaar


                                ....ja neid tuuli on palju....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X