320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Päris müstiline draama Maardus. 10 mehelisel Tammekal lasta 90+4 viigistada ja väravaautor veel protokolli kohaselt varuväravavaht. Silma jääb ka fakt, et Tammeka duubelvõistkonda esindas pärnakas Tauno Tekko. Ei ole väga tavapärane olukorras, kus esindusmeeskonna hooaeg on lõppenud, duublil pole millegi peale mängida ning kolm päeva tagasi sai esindusmeeskonna eest mängitud 90 minutit. Ilmselt oli Tekkol soov anda oma panus Vapruse võimalustesse, aga äkki olid mängus ka enda erahuvid, et tulla tagasi Pärnusse? Olenemata mis need põhjused olid, siis õnnestus ikka väga kenasti.

    Vaprusele aga loomulikult õnne - Pärnu jalgpallirahvas väärib kuulumist kõrgliigasse ja loodetavasti nüüd juba pikaajalisemalt.

    e: loomulikult sain Tammeka viigivärava autori puhul petta, aga eks see on tavaline, et esialgset infot ei saa sealt lehelt usaldada. oli täna vahepeal Vapruse ja Nõmme Unitedi seis ka 5:1.

    Kommentaar


      Ma olen ütlemata õnnelik, et Pärnu tagasi meistriliigas on. Mida laiem geograafia, seda ägedam. Tere tulemast tagasi Pärnu. Tammeka ootab sind!
      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
      I don’t care what you think of me!
      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

      Kommentaar


        Marek Kaljumäe jätkab karjääri Pärnus.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          loodetavasti tuuakse ikka korralikult täiendusi, muidu on jälle esiliiga ootamas.
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Üheks võtmekohaks saab olema korraliku esiväravavahi leidmine, aga olukord väravavahtide turul on üleüldse huvitav. Tippklubidel on mitu heal tasemel väravavahti olemas, aga nii Narva, Viljandi kui ka Pärnu vajaks justkui esinumbrit. Mõned valikud veel turul samas on, aga tundub põnev võitlus tulevat.

            Kommentaar


              Aland pärnusse ja käib kah.

              Kommentaar


                Annaks ka Pärnu poistest korraliku pundi kokku panna, kui tuua tagasi Tekko, Mošnikov, Zenjov, Alliku, Lukka, Kirss, Peetson. Ma kardan, et sellist luksust Vaprusel ei teki. Väravavahiks võiks Vändrast tuua Kallaste, kellel oleks aeg Eestis läbilöök teha.

                Kommentaar


                  ma arvan et siin oleks vaja kõrgliigasse pidama jäämiseks lisaks väravavahile ka min. 3-4 kõrgliiga kogemusega ja sel tasemel pidevalt pallivat meest
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Kas Kaljumäel on kerge õllekas või ma vaatan valesti?

                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Selle väikese pühadeprodukti jookseb jaanuaris maha

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Silma jääb ka fakt, et Tammeka duubelvõistkonda esindas pärnakas Tauno Tekko. Ei ole väga tavapärane olukorras, kus esindusmeeskonna hooaeg on lõppenud, duublil pole millegi peale mängida ning kolm päeva tagasi sai esindusmeeskonna eest mängitud 90 minutit. Ilmselt oli Tekkol soov anda oma panus Vapruse võimalustesse, aga äkki olid mängus ka enda erahuvid, et tulla tagasi Pärnusse? Olenemata mis need põhjused olid, siis õnnestus ikka väga kenasti.
                        Vapruse kõrgliigasse aitamine tõigi tagasituleku Pärnusse

                        Kommentaar


                          Edu Tekkole! Vaprusele hea täiendus. Kuigi Tekko mängustiili suurim austaja ma pole, siis mängijahingelt on Tekko väga tuline võitleja!

                          Kommentaar


                            Nimetage mulle vabu ja kvaliteetseid mängijaid Eesti turult, kes oleksid valmis minema Pärnusse ja jätma nad Premium liigasse püsima. Nad peavad üleminekutega konkreetselt kümnesse panema. Need Tammeka-suguste vastu punnitatud viigipunktid neid püsima ei jäta ja neid kedagi naljalt võitmas ka ei näe.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Solskjær Vaata postitust
                              Nimetage mulle vabu ja kvaliteetseid mängijaid Eesti turult, kes oleksid valmis minema Pärnusse ja jätma nad Premium liigasse püsima. Nad peavad üleminekutega konkreetselt kümnesse panema. Need Tammeka-suguste vastu punnitatud viigipunktid neid püsima ei jäta ja neid kedagi naljalt võitmas ka ei näe.
                              Aga nad ju vist ei tahagi kedagi.

                              Kommentaar


                                "Saime oma mängijatega asjad paika ja hakkame nüüd samm-sammult edasi liikuma. Samas laiaulatuslikku värbamisplaani meil pole, sest tahame ajada Pärnu jalgpalli asja. Välismaalaste toomine pole välistatud, aga eelistaksime Eesti jalgpallureid," sõnas Palatu.
                                Midagi ehk neil plaanis on. Loodetavasti mõtlevad midagi välja, et väljalangemisheitlus oleks algaval hooajal sama põnev, kui see oli seda eelmisel hooajal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X