320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tegelt ei mahu siiani pähe mis tiimis toimub. Kas vastased teevad Pärnu kohta paremat kodutööd, kui meie tiim teiste suhtes? Kas Pärnu taktika on nii läbinähtav, et selle lõhkumine ei valmista vastastele raskusi? Mida tähendab treeneri ja mängijate jutt, et trennides pingutatakse kõvasti aga mängudes see ei realiseeru? Mängijad loivavad väljakul võrreldes vastasmeekonna mängijatega - kas treeningkava on liiga kurnav ja tekitab tagasilööke? Või ei ole mängijad lihtsalt piisavalt motiveeritud? Moraal tundub olevat -9000. Viimased kaks kodumängu pole mängijad pärast lõpuvile isegi pealtvaatajaid tänanud mängule tulemast. Ka mõne erandiga ei täna publik mängijaid mängu eest, vaid hakkab lahkuma enne vile. Iseasi küsimus muidugi see, kas pärast mängu on rahvas see, kes peaks toetama mängijaid kaotusevalus või mängijad rahvast selle eest, et nad kohale tulid.

    Sisuliselt on meeskonnas samad mängijad, kes eelmine hooaeg. Sellegi poolest on meeskond võrreldes eelmise hooajaga nagu päev ja öö. Pole statistikat teinud, aga millal tegi Pärnu meeskond viimati löögi raamidesse? Enamik sööte ei jõua ründajateni ja kui jõuab, siis kaitsjad võtavad palli ära enne kui mängija kasti joonenigi jõuab. Söödud tunduvad üldse aeglased olevat ning tihtipeale ebatäpsed. Palli hoidmine väärib kriitikat. Liiga palju hakkab silma kannakaid ja muid trikitamisi, mis reeglina feilivad. Meeskond, kes eelmine hooaeg lõi kõigile väravaid, saab tribüünil kommentaare, et tase ei vasta liigale. Mina ei saa aru kuidas see võimalik on. Tundub, et klubi pole ka veel aru saanud, kui meediale järjepidevalt räägitakse, et treeningutel on kõik super. Aga võibolla ongi lihtsalt tähtede seis nii vale hetkel ja mängijate chakrad pole avanenud ning uued putsad pole veel sisse mängitud.

    Pärnu on ju äge ja ei taha üldse kritiseerida tiimi. Samas, kus veel käsi laiutada ja emofänni mängida, kui mitte foorumis.

    Kommentaar


      Hooaja praeguses faasis tuleb tõdeda, et Pärnul on avaldunud Tarvaga üks üllatuslik ühisjoon. Mõlemaid võivad võita absoluutselt kõik, kes vähemalt kohtumise avavileks on sellekohast soovi avaldanud. Pärnu on olnud nii uskumatult vilets, et neile tuleks kasuks kui jalgpallis kehtiks sama reegel, mis poksis, et Leelov võiks mängu teatud faasis käterätiku väljakule visata.
      Kui siia lisada tõsiasi, et vaatamata raskustele suudab Tarvas ikkagi väravaid ka lüüa, siis novembrikuuks püstitaks siia järgneva prognoosi. Kaks vooru enne lõppu on selge, et Pärnu ei suuda ka Tarvast kätte saada ja lendab otse välja. Tarval siis vastavalt 50/50 võimalused veel oma koht säilitada.

      Kommentaar


        Tundub,et see hooaeg lähebki meeskonnal teadmisega,et küll me Tarvast lõpuks edestame ja üleminekul saame ka hakkama.Kurb.Uus staadion varsti valmis,aga mängu mida vaadata,pole.Igaljuhul arvan,et hetkeseis ongi selline,et Tallinna ja Ida-Viru meeskondade vastu on mäng kaotatud juba enne selle algust.Ja see hooaja alguses välja käidud loosung,et saame ainult oma kasvandikega hakkama, ei vii kuhugi.Vähemalt tänasel päeval.

        Kommentaar


          Praeguse stsenaariumi järgi võitleme püsimajäämise eest. Veidi vähem häiriks see tõsiasi siis, kui Lelov poleks meedias haipinud, et Pärnu on sammu edasi astunud ja võib vabalt võidelda kuni 6. koha eest. Reaalsus on aga see, et Rakverega mängude tulemused otsustavad, kes pakib kohvrid ja kes äkki ei pea seda tegema. Seda muidugi, kui mingi hetk kellelgi tuluke ei hakka põlema ja mõeldakse midagi geniaalset välja.

          Kommentaar


            Ma olen siiski veidi positiivsemalt meelestatud, hooaeg veel pikk ees, terve hooaeg asi nõnda kesta ei saa.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas Noonik Vaata postitust

              Pärnu on ju äge ja ei taha üldse kritiseerida tiimi. Samas, kus veel käsi laiutada ja emofänni mängida, kui mitte foorumis.
              Noonik, ma arvan et see on ideaalne koht ja aeg käsi laiutada ning emofänni mängida, sest noh...tulemused ju räägivad enda eest. Samas ikka paljudes mängudes olete ju sees olnud, mida Rakvere kohta väga öelda ei saa. Mängus tammekaga (kelle pooldaja ma olen) oli mul hirm lõpuni.

              Aga tõsi on, et seda särtsu nagu pole, mis eelmisel aastal...peate ikka sinna autobahn-i kõrvale statale mängima minema, seal kuidagi oli sära silmis. Eelmine aasta oli peale esimest vooru teil vist 5p, võit Tammekaga ning viigid Paide ning Leva-ga. Väravalöömis lusti oli nagu rohkem, saite tihti suhkamit aga ise lõite hoolega ka väravaid. Kas tõesti poolprofessionaalsus segab?

              Kommentaar


                Algselt postitas hipper Vaata postitust
                Noonik, ma arvan et see on ideaalne koht ja aeg käsi laiutada ning emofänni mängida, sest noh...tulemused ju räägivad enda eest. Samas ikka paljudes mängudes olete ju sees olnud, mida Rakvere kohta väga öelda ei saa. Mängus tammekaga (kelle pooldaja ma olen) oli mul hirm lõpuni.

                Aga tõsi on, et seda särtsu nagu pole, mis eelmisel aastal...peate ikka sinna autobahn-i kõrvale statale mängima minema, seal kuidagi oli sära silmis. Eelmine aasta oli peale esimest vooru teil vist 5p, võit Tammekaga ning viigid Paide ning Leva-ga. Väravalöömis lusti oli nagu rohkem, saite tihti suhkamit aga ise lõite hoolega ka väravaid. Kas tõesti poolprofessionaalsus segab?
                Autobahni kõrval eilne mäng oligi...paraku ilma särata silmis...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kalp Vaata postitust
                  Autobahni kõrval eilne mäng oligi...paraku ilma särata silmis...
                  Siis pole enam midagi teha...

                  Kommentaar


                    Eile autobahnil kükitades tekkis endal ka mõte, et varsti saab staadion valmis, Eesti ilusaim ilmselt, aga sellise kammajaa jätkudes saab seal järgmisel aastal esiliigat vaadata. Eesti jalgpalli meistriliigale oleks uus Pärnu staadion ja korralik meeskond ikka väga ja lausa üli vajalik.
                    Selle Meltsa halamise peale, et töö on raske ja suvel vist veel raskem - kellele kurdad?
                    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Noonik Vaata postitust
                      Tegelt ei mahu siiani pähe mis tiimis toimub. Kas vastased teevad Pärnu kohta paremat kodutööd, kui meie tiim teiste suhtes? Kas Pärnu taktika on nii läbinähtav, et selle lõhkumine ei valmista vastastele raskusi? Mida tähendab treeneri ja mängijate jutt, et trennides pingutatakse kõvasti aga mängudes see ei realiseeru? Mängijad loivavad väljakul võrreldes vastasmeekonna mängijatega - kas treeningkava on liiga kurnav ja tekitab tagasilööke? ....
                      Kui Lelov veel Floras oli, sisi vist oli sama jama, mehed vedasid mängu lõppudes jalgu järgi... ehk lõhnas ka justkui ületreenituse järgi... Keegi teab paremini, või oskab rohkem asja kohta öelda?
                      Seisan üksi mere ääres
                      jalas kollased sandaalid
                      valged, merevahust sääred
                      hüüan: "Elagu skandaalid!"

                      Kommentaar


                        Hellik-auuuu!!!
                        Tule räägi,et tegelikult on kõik hästi ja tehke ise paremini!!!!

                        Kommentaar


                          Fakit, mõtlesin, et ei räägi.. aga räägin siiski.

                          Järgnev on nö kuuldud siseinfo, mis tõele ei pretendeeri ja kuna on kuuldud mitte otse, siis grammikese soolaga võib seda ninna tirida, aga:

                          Niipalju, kui kuulda on olnud, siis käärib armsas Pärnu meeskonnas hirmsalt.
                          Poolprofid pidavat arvama endast veidi liiga palju, samas kui amatöörid arvavad endast liiga vähe. Meeskonna vaim pidavat puuduma põhjusmõtteliselt täielikult. Tüüpidel pidid trennid pidevalt ära jääma, nagu oleks just eelmine mäng CL mängu võitnud , et puhata saaks. Kõik võtavad asja poolkõvalt ja klubi eesmärk on, et vaatame rõõmsalt, vast jääme pidama.
                          __________________________________________________ __________________________________________

                          Isegi kui see kõik on bullshit turumuttide jutt no.19 bussi oodates, siis tegelikult on ju seda ka platsi äärest näha.

                          Ja see teeb nukraks, sest iga kord, kui ma kodulinnas olen ja kodumäng on, vean ma oma väikese tütre ja vanaisa mängu vaatama, sõpradest rääkimata. Ja tahaks , et saaks seda ka uuel staadionil teha. Või kuidas meil kõik need teadjad härrrad räägivad, et klubide vaatajanumbrid kasvaks, kui tekiks kodukandiga seos ja kõik jabba jabba. Mumeelest on pärnakad valmis seda klubi toetama ja seda va vaimu tulevastele põlvedele edasi andma, nii heas kui halvas, aga natuke eeldaks, et mehed platsil ka endast miskit annaks.

                          Kas härra Piiroja on veel klubiga kuidagi seotud? Sest noh fakk nahh, mees oli kõige suurem sütitaja ja võitleja platsil, kui ta veel olemas oli - kuidas ta saaks sellist huinjaad kontoripoolel olles taluda?
                          MIA SAN MIA!

                          Kommentaar


                            See jutt vastab arvatavasti tõele. Isegi kuulnud, et suuremad nimed staaritsevad ning seetõttu ka mängupilt ja tulemused sellised nagu nad on. Meeskond iseenesest peaks ju tugevam olema kui eelmine hooaeg.
                            Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                            Kommentaar


                              Ja kui staaritsevadki - siis tuleks kellegile jalaga persse anda, see suurim sitakeeraja üles leida ja julgelt nahhi saata.
                              Oma lemmikklubi filosoofiat järgides - ükski mängija ei saa olla suurem , kui klubi. Mu poolest pangu hommikuni nähvi Apteekis, kui see meeskonnavaimu tõstaks, aga seda, et mingi vaikiv allaandmine toimub, seda ei tohiks taluda. Kui ei taha klubi värve kanda - palun väga - mine Vändrasse saelaudu treima. Vastasel juhul võta jalad kõhu alt välja.

                              (mul õllekõhuga jalkasõbral muidugi hea öelda, aga mu töö ei ole ka pallimängimine)
                              MIA SAN MIA!

                              Kommentaar


                                Danspinis on tavatöölisi, kes lähevad samuti peale tööd veel kossu ja jalkatrenni niiet see mula, et töö on raske ja pärast seda laip ei päde küll. Pärnu Linnameeskonna mängijad ei käi ju täiskohagagi Wendres ja Lankas.
                                Oluline on ka see, et Lelov pole ju teatavasti teab mis tugev treener, eriti veel suhtlemise poolelt. Käärimise asja olen ka mina siit-sealt kuulnud.
                                Tarmo Rüütli Pärnut päästma!
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X