320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ajuhiiglased, taaskord pole muud öelda. Kui mujal maailmas isoleeritakse üks, siis Eestis kõik.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Aga, aga... Koroonaga ei pidanud probleeme tulema.
      Oot oot, hoia nüüd hobuseid, see mu postitus on ju antud juhul täiesti kontekstist välja rebitud. See oli minu vastus sellele, et kas SÜGISEL tuleb uus laine mis hakkab elu taas segi pöörama või ei. Ma pole kuskil öelnud, et Premiumis nüüd korontsijamad minevik on.

      Kommentaar


        Algselt postitas MNa Vaata postitust
        Oot oot, hoia nüüd hobuseid, see mu postitus on ju antud juhul täiesti kontekstist välja rebitud. See oli minu vastus sellele, et kas SÜGISEL tuleb uus laine mis hakkab elu taas segi pöörama või ei. Ma pole kuskil öelnud, et Premiumis nüüd korontsijamad minevik on.
        Pikka ja ääreni täistopitud graafikut mõjutavad koroonaprobleemid ükskõik mis ajal, mitte ainult sügisel.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Pikka ja ääreni täistopitud graafikut mõjutavad koroonaprobleemid ükskõik mis ajal, mitte ainult sügisel.
          Seda muidugi, aga minu post oli ainult selle kohta, et kas sügisel tuleb uus laine või ei. Täiesti üldises mõttes, mitte jalgpalliga seotult üldse.

          Kommentaar


            Teisipäeval uus osa! Siin on tutvustus - https://www.facebook.com/watch/?v=962973737779578

            Kommentaar


              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
              Teisipäeval uus osa! Siin on tutvustus - https://www.facebook.com/watch/?v=962973737779578
              A kus on?

              Kommentaar


                reisisell.ee

                Kommentaar


                  ma tänan

                  Kommentaar


                    Idee ja teostusena kõva värk, aga piinlikke kaadreid on 3 episoodi vältel ikka omajagu. Kui meeskonna kapitan ütleb, et jooksis isolatsioonis olles nädalaga 30 km ning saavutas selle pealt hea vormi, siis misasi see on? Seda enam, et Pärnus peab hooaja ettevalmistust tegema kossusaalis tuleks võhmatrenni teha just ropult rohkem (ja kõik võimalused selleks ideaalselt olemas) - mahviga 30 km nädalas isolatsioonis joosta on lapse lalin, mida on üsna piinlik videos välja tuua, kui mingit "kõva" näitajat!
                    //

                    Kommentaar


                      Kas ma ainuke vend kes ei saa aru mida see sibierski mähib siin? Ma arvan, et võhm Villota jaoks väikseim probleem ja nagu ta ütles siis kõik käis treeningkava järgi.. ma küll mingit fleximist seal ei näinud.

                      Kommentaar


                        30 km nädalas teeb 5:00 min/km tempoga kokku 2:30 trenni kokku, mis on korralik naljanumber. See annab välja ca poole suvalise harrastaja puhkenädala treeningmahust ajaliselt või siis ratturil korra õues käia.
                        tulevik on tunni aja pärast

                        Kommentaar


                          Võidumängust Kalju vastu oli vähe. Riietusruumi nurka oli kaamera pandud ja Kalju värava taha, aga mulle jäi väheseks... Tammeka mängu osa oli paremini tehtud.
                          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                          Kommentaar


                            Njah, kui Kalju, kelle peatreener ette ja taha halab, et ründes pole kvaliteeti 7 tuppa paneb...
                            See hooaeg kaotati tõenäoliselt juba talvel, sest esiliigasatsiga ei tee premmis kuigipalju ära.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                              Njah, kui Kalju, kelle peatreener ette ja taha halab, et ründes pole kvaliteeti 7 tuppa paneb...
                              See hooaeg kaotati tõenäoliselt juba talvel, sest esiliigasatsiga ei tee premmis kuigipalju ära.
                              Ma ise mõtlen, et ega Pärnus vist ongi väga raske korralikumat jalkasatsi teha. Esiteks sisemine konkurents on jube tugev Pärnu JK, Poseidon jne ning Pärnu Linnas koore riisuvad ikkagi Võrkpall ja viimasel ajal ennast väga hästi turundav Korvpall. Vapruse toetajate list lahti võtta, siis on ikkagi tühjus. Coolbet, Sportland ja ongi. Mis seal talvel ikka oleks väga ära teha saanud?

                              Kommentaar


                                Põhimõtteliselt ja analüütilisest plaanist on sul muidugi õigus Nasfal. Edasipüüdlik ja eesmärgipärane organisatsioon siiski mõtleb loodetavasti rohkem enda sihtidele, kui konkurentide olemasolule.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X